نگین قاسمی یکی از سلبریتی های اینستاگرام است.این چهره ی اینستگرامی به عنوان مدلینگ در این شبکه ی اجتماعی فعالیت می کند.او در حرفه اش،یعنی حرفه ی مدلینگ توانستخ بسیار موفق شود و شهرت و در آمد مورد نظر خود را از این طریق کسب کند.در ادامه ی مقاله به توضیح بیشتر راجع به این مدل مطرح و مشهور اینستاگرامی می پردازیم.

نگین قاسمی مدل زیبای اینستاگرام

نگین قاسمی مدل زیبای اینستاگرام

نگین قاسمی یکی از افرادی است که در عرصه ی مدلینگ فعالیت می کند.این دختر زیبا و جذاب مدل در کشور ایران در شهر تهران به دنیا آمده است.او علی رغم بسیاری از مدل ها یا چهره های اینستاگرامی که برای رسیدن به شهرت دست به هر کار و عملی می زنند تا برای خود و اطرافیانشان حواشی درست کنند تا از همین طریق ها و تکنیک ها به معروفیت و مشهوریت برسند،اصلا هیچگونه حواشی برای خود تا کنون درست نکرده است.حواشی مثل دست زدن به هر نوع کاری که شاید آن اعمال وجه منفی را دارا باشد.برخی افراد هیچ توجهی به این مسائل ندارند و کار خود را می کنند.

نگین قاسمی اما بر خلاف این موارد است.این دختر زیبا و جذاب مدل اینستاگرامی با تلاش و فعالیت ها و تکنیک های خودش در حوزه ی حرفه و فعالیت هایش به شهرت و مطرح شدن رسیده است.همین کارها گویا از این امر است که این دختر زیبا وچهره ی اینستاگرامی بسیار شخصیت زیبا دلنشینی دارد که خیلی ها را شیفته ی خود کرده است.چقدر زیباست که علاوه بر چهره و ظاهر و صورت زیبا،درون زیبایی نیز داشته باشی.شخصیت خانم قاسمی جوری است که کلا سرش در لاک خود است وهر روز فقط برای موفق تر شدن و افزایش پیشرفتش در حرفه اش فعالیت و تلاش می کند.

نگین قاسمی چهرهو مدل اینستاگرام بی حاشیه ای است.آن قدر حجم فاقد حواشی بودنش زیاد است که مخاطبان صفحه ی اینستاگرام وی هیچ وقت دست به قضاوت این مدل زیبا و جذاب اینستاگرامی نزدند.همانطور که در مثل ” از هر دست بدهی از همان نیز پس می گیری” راجع به نگین قاسمی نیز این سخن کاملا صدق می کند.

چهره ی نگین قاسمی

چهره ی نگین قاسمی

نگین قاسمی مدل مطرح و معروف اینستاگرامی، چهره ی بسیار زیبا و جذاب و خیره کننده ای دارد.هر کس ساعت ها می تواند به چشم های این دختر زیبا خیره شود و خسته نشود.ناگفته نماند،این دختر مدل به صورت نچرال اینگونه زیبا و جذاب و مات کننده است.او هیچگونه عمل جراحی زیبایی بر روی صورت خود انجام نداده است و زیبایی بینی و لب ها و چشم ها وگونه های وی به طور طبیعی بسیار زیبا است.این نکته درباره ی نگین، نیز نکته ای است کهاین چهره و مدل زیبای اینستاگرامی را متفاوت جلوه می دهد.با توجه به این که امروزه بسیاری برای مدل شدن دست به هر عمل جراحی زیبایی می زنند.

نگین قاسمی چشم های بسیار زیبایی دارد.رنگ چشم های وی به صورت طبیعی سبز رنگ می باشد.رنگ سبزی که یکی از عواملی است که چشمان وی را خیره کننده می کند و به مجذوب کنندگی حالتِ چهره ی وی می افزاید.البته این نکته نیز راجع به چشم هایش ناگفته نماند که ، در تصاویر منتشر شده از وی دیده شده که او از لنز نیز برای چشمان خود استفاده می کند.اکثر لنز ها خاکستری رنگ و آبی می باشند.بینیِ نگین نیز همانند اعضای دیگرِ چهره اش به صورت طبیعی زیبا است.

جزئیات اندامِ نگین قاسمی مدل زیبا و جذاب اینستاگرام

نگین قاسمی علاوه بر داشتن چهره ی زیبا و مجذوب کننده، اندام و هیکل متناسبی برای مدل شدن را دارا می باشد.قد او نه چندان بلند و چندان کوتاه و نسبتا متوسط می باشد.پوست او نیز سفید و روشن است.انواع و اقسام آرایش ها را نیز انجام داده است و آن قدر زیبا است که همه ی آن نواع ها به صورت و چهره ی وی می آید.علاوه بر آرایش، او هر نوع لباسی را هم که پوشیده است و تصاویرش را در صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرده است به او می اید.حرکات و به قول معروف لوندی هایی که نگین انجام می دهد یکی از عواملی است که موجب روبه افزایش بودن ویوهای ویدئو های اینستاگرامش می شود.

اینستاگرام نگین

اینستاگرام نگین مدل جذاب و زیبا

نگین قاسمی فقط در یکی از شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و آن هم اینستاگرام است.او در اینستاگرام بیش از سیصد هزار فالوئر و صد و نود و سه فالوئینگ دارد.همانطور که پیش تر گفتیم نگین مدل زیبای اینستاگرام اصلا اهل حواشی و شایعه سازی نبوده نیست. او فقط سرش گرم کار خودش است و همین عامل موجب پیشرفت روز افزون وی می شود.شاید اگر اونیز همانند بسیاری از افراد فعال در صفحه های اینستاگرام کمی حواشی برای خود می ساخت و خود را در معرض قضاوت مردم قرار می داد، اکنون فالوئر هایش بیش از آنچه که می باشد ، می بود.

نگین قاسمی اما ترججیح داده با شخصیتی زیبا رو به جلو حرکت کند.او حتی کوچک ترین مسائلی که مربوط به زندگی شخصی اش می شود را در فضای مجازی و صفحه ی اینستاگرامش منتشر نکرده است. با این حال وی طرفداران زیادی دارد که دنبال کننده ی او می باشند.او هیچ تصویری تا کنون از پارتنر های عاطفی خود در صفحه ی اینستاگرامش منتشر نکرده است. تنها چیزی که در صفحه ی اینستاگرام نگین قاسمی مشاهده می کنیمف فقط تصاویر و ویدئو هایی است که از او به عنوان مدل عکاسی و فیلم برداری شده اند.

نگین قاسمی برای شرایط کاری اش به کشور های دیگر سفر می کند همانطور که پیش تر گفتیم، کشور ترکیه و دبی از کشور هایی هستند که او به انجا سفر کرده است.در هایلایت استوری های صفحه ی اینستاگرامش می توانید تصاویر و ویدئو های سفر وی را دنبال کنید.

نکاتی راجع به حفاظت از پوست از زبان نگین قاسمی

نگین قاسمی راجع به طریقه ی نگه داری از پوستش می گوید که پوست وی بیشتر از هر چیزی به نوع تغذیه اش واکنش نشان می دهد.هر وقت مقدار زیادی فست فود و سس و غذا های چرب و ناسالم استفاده می کند،صورتش فورا جوش می زند.اما اگر سبزیجات و میوه مصرف کند پوستش سر حال می شود.نکاتی بعدی که به آن اشاره کرد این بود که حتما آرایش با پاک کننده های متناسب هر پوست پاک شود.بعد از آن و مهم ترین نکته نیز ورزش و خواب کافی است که تاثیر بسیار زیادی بر روی پوست دارد.

سوالات متداول

نگین قاسمی در چه حرفه ای فعالیت می کند؟

در حرفه ی مدلینگ

نگین در کدام شهر ایران سکونت دارد؟

در تهران

نگین در اینستاگرام چند فالوئر دارد؟

بیش از سیصد هزار تا

لطفا به این مقاله امتیاز دهید