رایج شدن شبکه های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام باعث شد مشاغل جدیدی مانند بلاگر، اینفلوئنسر، تیک تاکر برای فعالیت ایجاد شود. نگین فضلی هم یکی سلبریتی های اینستاگرام است که در همین حیطه فعالیت دارد. نگین فیضی یکی از تیک تاکر باز های مشهور ایرانی است. او فعالیت زیادی در این زمینه دارد و طرفداران زیادی با ساخت ویدیو های دابسمش و تیک تاک پیدا کرده است. البته فعالیت او تنها به ساخت ویدیو ها تیک تاک ختم نمیشود. نگین هم مانند تمامی افراد مشهور حواشی زیادی همراه با فعالیتش در اینستاگرام داشته است. برای مدت ها نام او و سروش نجفی یکی دیگر از بلاگر های اینستاگرام کنار هم قرار داشت.

نگین فضلی و سروش نجفی

نگین فضلی و سروش نجفی

نگین مدت زیادی به همراه سروش نجفی یکی از بلاگر های مشهور اینستاگرام، ویدیو های تیک تاک و دابسمش در صفحه خود منتشر میکرد. البته سروش در صفحه خود، عنوان بازیگر را زده است. خیلی از ویدیو های آن ها در آپارات هم وجود دارد؛ که نزدیک به هزار بازدید داشه است. نگین همچنین چندین بار در صفحه اینستاگرام خود لایو گذاشته است و در یکی از لایو های او سروش نجفی هم حضور داشت. نگین در این لایو بازی جرئت و حقیقت با سروش بازی کرد. سوالاتی که در این بازی آن ها از هم پرسیدند جنجال های زیادی را بر انگیخت و حواشی زیادی درباره نگین ایجاد شد.

سروش در حال حاضر در صفحه خود نزدیک به پنجاه هزار دنبال کننده دارد. این درحالی است که تنها ۶۰ نفر را فالو کرده است. اکثر ویدیو های سروش دابسمش های ساخت خودش است. او و نگین در حال حاضر همین دیگر را فالو کرده اند.

معرفی نگین تیک تاکر باز مشهور

نگین فضلی با ساخت ویدیو های تیک تاک و فعالیت در صفحه عمومی اینستاگرام خود به شهرت چشم گیری رسیده است. او علاوه بر ساخت ویدیو، در زمینه فشن و مدلینگ فعالیت دارد. نگین مدل خیلی از عکاسان مشهور ایرانی شده است. او نمونه ای از این عکس ها را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده است؛ که نتیجه بازخورد کاربران به این عکس ها، قابل توجه است. چهره زیبای نگین یکی از دلایل اصلی مدل شدن او و به دنبال آن مشهور شدن او محسوب میشود.یکی از بارزترین ویژگی زیبای چهره او داشتن چشمان درشت و خوش حالت که جذابیت بیش از اندازه ای به صورت او داده است. به همین علت او مدل چهره دوربین خیلی از عکاسان است.

از خصوصیات اخلاقی نگین میتوان از علاقه او به سینما اشاره کرد. نگین علاقه زیادی به فیلم و سریال های دارد. او یکی از هایلایت های استوری خود را به بهترین فیلم هایی که تا به امروزه دیده است اختصاص داده است. تقریبا تمام فیلم هایی که او تماشا میکند خارجی هستند و ترجیح او بر دیدن شاهکار های اسکار است. دوستان نگین در زندگی او نقش پر رنگی دارند. خیلی از ساعت های خود را در روز به وقت گذراندن با آن ها اختصاص داده است. او اکثر فیلم ها را به همراه دوستانش تماشا کرده است یا مدل خیلی از عکس های صفحه او به همراه دوستانش است.

اینستاگرام نگین فضلی

اینستاگرام نگین فضلی

صفحه اینستاگرام نگین در حال حاضر نزدیک به ششصد پنجاه هزار دنبال کننده دارد. که این مقدار دنبال کننده نسبت به خیلی از اینفلوئنسر های ایرانی که فعالیت خیلی بیشتری از نگین در این شبکه اجتماعی دارند، قابل توجه است. این در حالی است که تعداد پست های نگین در حال حاضر ۲۰۷ است البته او دائما استوری میگذارد و فعالیت روزانه خود را در اینستاگرام قطع نمیکند. اکثر پست های نگین در اینستاگرام تیک هایی است که او به تنهایی با به همراه دوستانش ویا دیگر تیک تاکر باز های مشهور ایرانی در اینستاگرام ساخته است. البته علاوه بر ویدیو عکس هایی زیادی هم در صفحه خود منتشر کرده است که مدل اکثر این عکس های خود او یا او به همراه دوستانش است. موضوع اکثر تیک های او طنز و کمدی است و او آن ها را با هدف سرگرمی درست میکند.

مثلا او در یکی از ویدیو هایی که درست کرده نشان می دهد که فرادی مانند او هرچی میخورند چاق میشوند. این ویدیو طنز را به همراه یکی از دوستانش وستا ساخته است و نزدیک به یک میلیون و پانصد هزار بازدید داشته است. ویدیو های او معمولا بازخورد خیلی خوبی دارد. گاهی دابسمش و تیک تاک های او حتی بیشتر از تعداد دنبال کننده هایش بازدید میشود. البته همه ویدیو های او خنده دار و سرگرم کننده نیستند. او ویدیویی در صفحه خود منتشر کرده است که در آن نشان میدهد هرکس باید چهره طبیعی خود را دوست داشته باشد و ملاک های زیبایی در جامعه باعث تغییر او نشود. این ویدیو هم نزدیک به یک میلیون و چهارصد هزار بازدید داشته است. او طرفداران زیادی دارد و فین پیچ های زیادی توسط علاقمندان کار های او ساخته شده است.

فعالیت نگین فضلی در سایر شبکه های اجتماعی

نگین بیشترین فعالیت خود را به صفحه خود در اینستاگرام منتشر کرده است. البته او صفحه ای در توییتر هم باز کرده است و یک توییت هم در این صفحه دارد اما فعالیت او در توییتر به همین جا ختم شده است و فعالیت بیشتری از خود نشان نداده است. همچنین او به تازگی یک کانال تلگرام باز کرده است. البته فعالیت او در این کانال خیلی زیاد نبوده و تنها چندجمله از خود در این به جا گذاشته است. همچنین یکی از عکس های خود را در این کانال منتشر کرده است. با توجه به این تعداد اعضا کانال در حال حاضر نزدیک به هشتصد نفر است اما این عکس او توسط شش هزار کاربر تلگرام دیده شده است. همین نشان میدهد که نگین چهره مجذوب کننده و زیبایی دارد. عده ی زیادی معتقدان که نگین بسیار شبیه به شقایق فراهانی، یکی از بازیگران هنرمند و زیبا ایران، است.

البته که چهره او از زیبایی و جذابی خاصی برخورد دارد است و همین زیبایی یکی از دلایل پیشرفت او در اینستاگرام شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

سوالات متداول

  1. نگین فضلی کیست؟

    نگین فضلی یکی از اینفلوئنسر های ایرانی در اینستاگرام است.

  2. صفحه نگین فضلی چند فالور دارد؟

    صفحه نگین فضلی نزدیک به ۶۵۰ هزار دنبال کننده دارد.

  3. آیا نگین فضلی در دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت دارد؟

    بیشترین فعالیت نگین فضلی در اینستاگرام است و حضور پر رنگی در سایر شبکه ها ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید