بیوگرافی نگار رکنی دوست دختر داوود هزینه به همراه حواشی

0 دیدگاه

نگار رکنی به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام در دنیای مجازی تازه کار نیست و مدت هاست که فعالیت می کند اما به دلایل خاصی دوست ندارد که زیاد دیده شود. شاید بتوان حدس زد که یکی از آن دلایل این است که بیشتر اعضای بدن و مخصوصا صورت او مصنوعی است. کاربران زیادی در مورد این رفتار او واکنش نشان دادند اما این دختر ایرانی به کار خود ادامه می دهد. هر دفعه که جلوی دوربین می آید با ظاهری عجیب و غیرطبیعی است و حتما یکی از اعضای خود را غیرعادی کرده است. گفته می شود که او خیلی بیشتر از افراد دیگر از آمپول استفاده می کند و صورت خود را به زیر تیغ جراحان سپرده است. او زمانی دوست دختر داوود هزینه سلبریتی سرشناس ساکن ترکیه بوده است. برای آگاهی بیشتر با این اینفلوئنسر با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

رابطه نگار رکنی و داوود هزینه

رابطه نگار رکنی و داوود هزینه

حتما همه تا به حال با نام داوود هزینه مدیر سایت شرط بندی لایو بت روبرو شده اید یا اینکه تصاویر او را با دختر های مختلف در فضای مجازی مشاهده کرده اید. ناگفته نماند که نام اصلی او داوود غفاری است و در ابتدا با انتشار تصویری در آغوش پرستش عربلو به شهرت رسید. بنا بر گفته خودش تا به حال با دختران زیادی رابطه داشته است و شاید تعدادش از هزار هم گذشته باشد. اما یکی از دوست دخترهای او که اسمش ندا بود با نگار رابطه صمیمی داشت. در واقع این ندا بود که سبب آشنایی او با داوود شد و پس از جدایی خودش با او، جای خود را به دوست خود دارد. از آن زمان بود که دوستی این دو سلبریتی آغاز شد. در این مورد و برای آشنایی با دوست دختر های داوود هزینه می توانید از این لینک استفاده کنید.

نگار نیز مانند دیگر دختران از این اخلاق داوود آگاهی داشت و می دانست که او تا ابد در کنارش نمی ماند. به همین دلیل نیز او اهداف خود را تا زمانی که در کنارش بود، دنبال می کرد. هدف اول او افزایش تعداد فالورهای خود بود که تا حدودی نیز در این کار موفق بود. در طول دوستی این دو با یکدیگر لایو های بسیاری را اجرا کردند که موجب شهرت این سلبریتی نیز شد. در این گفت و گوها آنها در مورد موضوعات مختلفی صحبت می کردند که در بیشتر آنها اصول اخلاقی نیز رعایت نمی شد.

نگار رکنی قبل از عمل

برخی ها در این باره می گویند که فکر نمی کنم  تصویری از این سلبریتی قبل از اینکه صورت خود را به زیر تیغ جراحان زیبایی بسپارد، وجود داشته باشد. احتمال آن می رود که او از دوران نوجوانی به این کار روی آورده است و از آنجایی که این فرد علاقه زیادی به جلب توجه دیگران دارد، تا حدودی نیز می شود هدف آن را از این کار حدس زد. گفته می شود که او در زمان نوجوانی به خودآرایی و میکاپ آرتیست نیز علاقمند بوده و از همان دوران سعی می کرده است خوشتیپ به نظر برسد. او همیشه با انجام آرایش های غلیظ در بین دوستان خود مشهور بوده است. برخی دیگر با انتشار عکس هایی مدعی هستند که آنها تصاویر نگار قبل از عمل می باشند.

آیا بازداشت این سلبریتی واقعیت دارد؟

مدتی بود که برخی از کاربران با تگ کردن جمله نگار رکنی دستگیر شد، شایعاتی را در سراسر اینترنت منتشر کردند اما بعد از مدتی مشخص شد که این واقعیت نداشته و او هرگز به مرکز پلیس مراجعه نکرده است. گفته می شد که او به خاطر تصاویر و کلیپ های نامتعارفش تحت تعقیب قرار دارد و پلیس نیز به همین خاطر او را دستگیر و روانه زندان کرده است. این خبر بعدا در اینستاگرام نگار رکنی توسط ادمین تایید شد! البته این پیج حالا در عرصه طراحی لباس فعالیت می کند.

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

در این دعوای دخترانه که به نظر بر سر شخصی به نام بهراد هست، نگار خطاب به سارا می گوید که تو هیچی نداری و گشنه هستی. او بارها با الفاظ این چنینی وی را مورد خطاب قرار می دهد و می گوید که قدت خیلی کوتاه است. وی می گوید که تو خانوادگی گشنه هستی و دنبال دو هزار پول هستی و من هرگز از این پول ها به هیچ کس نمی دهم. این سلبریتی تهدید می کند که این را همه آویزه گوشت بکن و همواره به یاد داشته باش که بهراد از تو به عنوان یک دستمال کاغذی استفاده کرد و تو را از زندگیش بیرون انداخت. وی ادامه داد که دیگه نگو که من نامزد او بودم و یادت هست که هفته پیش رفته بودی آر اکس اکتنشن و با نشان دادن عکسش گفته بودی که این نامزد و شوهر من بوده و این دختره آمده با جادو و جنبل از دست من در آورده و مال خودش کرده است.

ازدواج این بانوی مدل

چندی پیش عکس عروسی نگار رکنی در بین کاربران فضای مجازی دست به دست می چرخید و درباره آن حرف و حدیث های بسیاری شنیده می شد. گفته می شود که او عاشق فردی به اسم بهراد است و بالاخره با او زندگی مشترک خودشان را آغاز کرده است. در مورد همسر او نیز اطلاعات چندانی در دست نیست اما ظاهرا او دارای ثروت زیادی می باشد. واکنش کاربران به این موضوع متفاوت بود و برخی از آنها معتقدند که این کار نیز در راستای جذب مخاطب صورت گرفته است اما برخی دیگر بر این باورند که این بار قصد او جدی می باشد و از زمانی که به طور رسمی ازدواج خود را اعلام کرده است، تا به حال هیچ حرکت نامتعارفی از او سر نزده است.

بیوگرافی نگار رکنی

هر چند که اطلاعات چندانی در مورد این سلبریتی در فضای اینترنت وجود ندارد اما می شود حدس زد که او نیز مانند بسیاری از افراد مشهور دیگر دوران کودکی و نوجوانی خود را در داخل کشور گذرانده است. همچنین در هیچ جا ذکر نشده است که میزان تحصیلات این مدل ایرانی چقدر است و تا چه مقطعی درس خوانده است. شهر زادگاه او نیز نامشخص است و نمی تواند حدس زد که اصالتی کجایی دارد اما برخی ها گمان می کنند که تیپ و استایل او به شمالی ها می خورد. احتمالا او در سنین جوانی تصمیم به مهاجرت می گیرد و به دلیل اینکه ترکیه از همه جا نزدیکتر و قابل دسترس تر می باشد، آن کشور را به عنوان مقصد خود بر می گزیند.

نگار رکنی کیست

یکی از سلبریتی های تازه به دوران رسیده است که بیشتر به خاطر عمل های زیبایی که روی چهره خود انجام داده است در بین کاربران اسم و رسم پیدا کرده است. او که گفته می شود قبل از انجام این جراحی ها دارای چهره ای نامناسب بوده است، مدتی دوست دختر داوود هزینه اینفلوئنسر مشهور اینستاگرام بود. او توسط دوستش ندا با این فرد آشنا شد و با یکدیگر رابطه برقرار کردند. آنها در کنار هم با انجام حرکات و رفتارهای زشت سعی می کردند تا نظر کاربران را به سمت خود جلب نمایند. سپس تصمیم گرفتند تا از هم جدا شوند و به طور مستقل کارهایشان را ادامه دهند.

حواشی نگار دوست دختر آقای هزینه

گفته می شود که نگار در ابتدا برای مشهور شدن تلاش زیادی کرده است و بارها و بارها حتی مجبور شده است تا در لایوهای اینستاگرامی به کارهای نامتعارف دست بزند. اما تنها مشکلی که داشت صورت مصنوعی او بود و از همان ابتدا برخی از کاربران به همین دلیل به او تاختند و با او به مخالفت می پرداختند. به عنوان مثال یکی از طرفدارانش در یکی از گفت و گوهای زنده اش از او می پرسد که آیا واقعا 24 سال سن داری که او در جواب با عصبانی تمام می گوید که بله و دیگر از این سوالات نپرسد. زمانی که با داوود دوست می شود و با هم رابطه داشتند، اتفاقا در لایوی همین سوال را از او می کند. او نیز با عصبانیت تمام به او فحش می دهد و سبب می شود که از همدیگر دلخور شوند. این یکی از حواشی های خوب این دو سلبریتی محسوب می شود که از ذکر بقیه آن در اینجا خودداری می کنیم.

دلیل مسدود شدن اکانت این مدل ایرانی

همه می دانیم که این سلبریتی تا به حال تصاویر و کلیپ های نامناسب زیادی را منتشر کرده است که با وجود اخطارهایی باز هم به این کار ادامه می داد. این عمل زشت او تا جایی پیش رفت که حتی در گفت و گو های زنده با افراد مشهور دیگری نیز آن را آشکارا انجام می داد تا اینکه خبر مسدود شدن حساب کاربری اش در بین کاربران دست به دست شد. این خبر نیز تایید شد و گفته می شود که به دلیل انتشار محتوای مجرمانه حساب او از دسترس خارج شده است. پس از آن این اینفلوئنسر پیج دیگری را برای خود باز کرد و در آن سعی می کند تا اشتباهات گذشته را تکرار نکند و مانند دیگران روال عادی را در پیش گیرد.

سوالات تداول  در مورد این اینفلوئنسر

  1. نگار رکنی اهل کجاست؟

    اطلاعات چندانی در مورد او در اینترنت وجود ندارد اما گفته می شود که در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند.

  2. آیا نگار رکنی مجرد است؟

    او تا به حال بارها با افراد مختلف رابطه برقرار و به تازگی گفته می شود که با فردی به نام مهراد ازدواج کرده است.

  3. نگار رکنی چند سال دارد؟

    او در برخی از لایوهایش خود را 24 ساله می گوید اما کاربران سن او را بیشتر می دانند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0