ندا یاسی یکی از چهره های بسیار مشهور در اینستاگرام است. که خب بی شک تا کنون نام وی را شنیده یا ویدیو و لایو های او را در این شبکه اجتماعی دیده اید. از این رو با توجه به شهرت این شخص، ما بر آن شدیم تا یک بررسی قیق بر روی بیوگرافی و زندگشی شخصی وی از گذشته اش تا به امروز داشته باشیم. و همچنین راجع به تمامی حواشی و جنجال هایی که به وجود آورده است، بررسی داشته باشیم. تا بتوانیم در مقاله ای به صورت کامل و دقیق به این شخص بپردازیم. تا شما بیش تر بتوانید با وی آشنا شوید.

ندا یاسی کیست

ندا یاسی کیست ؟

در ابتدا می خواهیم برای شما بیوگرافی ندا یاسی را به صورت کوتاه ولی کامل ارائه دهیم. تا کمی با پیشینه وی و ای که چگونه به این جا رسیده است، به خوبی آشنا شوید. وی در بهمن ماه سال 1368 در جنوب ایران متولد شد. او در خانواده ای بسیار پر جمعیت و سطح پایین به دنیا آمد و بزرگ شد. بعد ها در رشته مامایی به تحصیل پرداخته و با لیسانس همین رشته، به خارج از کشور مهاجرت کرد.

ندا یاسی کجاست ؟

وی از پس از رفتن از ایران در ابتدا در ترکیه پناهنده شد. وی در واقع از ایران و بدون اطلاع خانواده اش، فرار کرده بود. پدر وی پس از آن که فهمید دخترش به ترکیه رفته است، راهی این کشور شد تا بتواند دخترش را پیدا کرده و برگرداند، اما موفق به انجام این کار نشد. بعد های نیز وی از ترکیه به کانادا مهاجرت کرد و هم اکنون نیز ساکن همین کشور می باشد. اگر بپرسید که شغل ندا یاسی چیست ؟ در پاسخ باید بگوییم که تمام در آمد وی در حال حاضر از پیج هایی که در اینستاگرام دارد، بدست می آید.

ندا یاسی و همسرش

گفته می شود که ندا یاسی در ابتدا برای رسیدن به عشقش که یکی از افراد فامیلشان بوده و در کانادا زندگی می کرده است، از ایران فرار کرده است. در واقع وی در ابتدا به ترکیه رفت و بعد ها توانست به همین شخص به کانادا برود. گفته می شود که آن ها بعد از مدتی ازدواج کردند. ولی ازدواج آن ها چندان نتیجه بخش نبود و پس از مدتی وی از همسرش جدا شد و هم اکنون نیز به تنها در کانادا زندگی می کند.

شروع فعالیت در اینستاگرام

شروع فعالیت وی در اینستاگرام با انتشار فیلم هایی از خود که در حال فحاشی و توهین به مردم ایران بود شروع شد. همین امر باعث شد تا توجه بسیاری از افراد به وی جلب شده و کم کم شهرت یابد. بعد ها ویدیو های وی شکل های دیگری به خود گرفت. او همچنان به توهین به مردم ایران ادامه می داد. در اینستاگرام و لایو هایش هنجار شکنی می کرد. فیلم هایی از برهنه شدن خود منتشر می کرد و… به طور کلی به نظر می آید که وی از لحاط روانی دچار مشکل است. و به دنبال راهی براای جلب توجه مخاطبانش می باشد.

به همین دلیل است که گاهی ندا یاسی لایو تعویض لباس می گذارد، گاهی گریه می کند، گاهی فحاشی می کند، تصمیم به خود کشی می گیرد، از خود تعریف و تمجید می کند و… به طور کلی اگر اینستاگرام وی را دنبال کرده باشید، متوجه رفتار های نا پیدار و شخصیت شکننده وی خواهید شد. بسیاری از افرادی که او را دنبال می کنند، صرفا می خواهند که اسباب سر گرمی خود را فراهم کرده و به رفتار های عجیب و هنجار شکن وی بخندند.

لایو جدید ندا یاسی

لایو تتلو و ندا یاسی در اینستاگرام

یکی از جنجالی ترین و پر مخاطب ترین لایو هایی که در بین کاربران ایرانی، بر گزار شد، لایو ندا یاسی و تتلو بود. در واقع این لایو در همان زمان، رکورد جهانی اینستاگرام را شکست. و پر بازدید ترین لایو شد. اما چیزی که باید بدانید این است که این لایو تماما محتوایی مستهجن و خالی از محتوا داشت. این دو شخص در این لایو به صحبتهای سکسی و نا مناسب می پرداختند و… به طور کلی می توان گفت که این لایو یکی از بد ترین لایو هایی بود که توسط شاخ های مجازی اینستاگرام ایرانی بر گزار شد. برای اطلاع دقیق از لایو تتلو می توانید از این لینک استفاده کنید.

چیزی که باید به آن توجه شود این است که لایو ندا یا سی و تتلو توانست رکورد بازدید کننده را بشکند. که خب این امر نشان دهنده آن است که بی شک بسیاری از مخاطبان، نوجوانان بوده اند. که خب واضح است که صحبت های این دو شخص که از خواستگاری به در خواست ماساژ و… غیره رسید و همچنین فحاشی و هنجار شکنی هایی که انجام می شد، بی شک بر روی این قشر تاثیر گذار است و نتایج بسیار نا مطلوبی به بار می آورد.

ندا یاسی لایو جدید

اگر به اینستاگرام ندا یاسی مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که وی دائما لایو می گذارد و از همین طریق توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کرده و مخاطبان و فاور های زیادی بدست آورد. او همچنین با افراد و چهره های معروف دیگر در اینستاگرام نیز، لایو هایی مشترک بر گزار می کند. تا از این طریق نیز بتواوند بر فاوور های خود افزوده و ثروت بیش تری بدست آورد. به طور مقال لایو ندا یا سی و پویان مختاری یکی از مواردی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. و افرا دبسیاری به تماشای آن نشسته و توجهان جلب شد.

واکنش حسين تهي به ندا ياسي

پس لایو هایی که ندایاسی و امیر تتلو با یکدیگر بر گذار می کردند و صمیمیت این دو شخص با یک دیگر، واکنش حسین تهی به ندا یاسی این بود که از تتلو با انتشار ویدیو ها در اینستاگرام و یا لایو های مشترکی که بر گذار می کردند، راجع به وی می پرسید و به ندایاسی توهین می کرد. که همین امر باعث شد تا ندا یاسی نیز به این برخورد وی واکنش دهد و یک درگیری بین این دو شخص در اینستاگرام پیش آید. این را به یاد داشته باشید که تهی مدیریت سایت 021 بت را بر عهده دارد و همین دعوای به ظاهر ساختگی تماما به نفع او بود.

ندا یاسی و امیر تتلو

پاسخ به سوالات متداول کاربران

 1. ندا یاسی هم اکنون در کجاست؟

  پس از مدتی پناهندگی در ترکیه وی اکنون در کشور کانادا زندگی می کند.

 2. آیا درست است که اصالت وی افغانی است ؟

  بسیاری از خبر گذاری ها این مورد را تایید می کنند. اما نمی توان به طور قطعی راجع به این موضوع نظر داد.

 3. آیا ندایاسی از همسرش طلاق گرفته است؟

  بله وی چندین سال اول که ساکن کانادا بود، به همراه همسرش زندگی می کرد، اما پس از مدتی جدا شد.

 4. خواستگاری امیر تتلو از ندایاسی حقیقت دارد؟

  در یاوی که با یکدیگر بر گذار کردند، امیر تتلو به شوخی این بحث را مطرح کرد.