امیر تتلو خواننده سبک رپ و آراندبی که این روز ها همه اسم او را شنیده اند و از همه حواشی و جنجال های او با خبر هستند دو خواهر دارد که نام یکی از آن ها نسیم مقصود لو است که قصد داریم در این مقاله در باره او صحبت کنیم، نسیم که خواهر سلطان حاشیه و جنجال است ارزش این را دارد تا ببینیم او چه کار می کند و چه مسیری را در زندگی خود طی کرده است. آیا او هم مانند برادرش است؟ آیا او کار های برادرش را تایید می کند؟ در این نوشته به این سوالات می پردازیم.

نسیم مقصود لو خواهر امیر تتلو

نسیم مقصود لو خواهر امیر تتلو

نسیم همراه یک برادر و یک خواهر در مرکز شهر تهران به دنیا آمد و در خانواده ای ضعیف از نظر مالی متولد شده بود، پدر نسیم خیاط بود و مادرش نظافتچی، البته در بعضی مولودی های زنانه نیز می خواند زیارا واقعا صدای خوبی داشت که امیر تتلو برادر نسیم هم آن را به ارث برده بود. نسیم بر خلاف برادرش که به درس خود ادامه نداد به تحصیلات خودش ادامه داد.

امیر تتلو به دبیرستان رفت و به رشته ریاضی فیزیک و موفق شد تا دیپلم خود را بگیرد اما به درس خود ادامه نداد زیرا او به خاطر وضعیت مالی خانواده مجبور به کار کردن بود و از دوران نوجوانی کار های مختلفی را مثل بنایی، نجاری، و شاگردی در مغازه ها را انجام می داد و وقتی کار موسیقی خود را نیز شروع کرده بود دیگر به درس علاقه ای نداشت البته وقت آن را هم نداشت،

اما خواهرش نسیم به تحصیلات خود ادامه داد و به دانشگاه رفت و در رشته تربیت بدنی تحصیل کرد، نسیم هم در دورانی که دانشجو بود به سراغ کار رفت و در فروشگاه کار می کرد تا خرج خود را در آورد اما وقتی درسش تمام شد تصمیم گرفت تا مربی ورزش شود و یک باشگاه برای خودش تاسیس کند. این فکر هم که در سر او افتاد داستان خودش را داشت.

زمانی که در دانشگاه درس می خواند یکی از استادانش یک باشگاه ورزشی داشت و خود نسیم هم چند باری به آن باشگاه رفته بود و تمرین کرده بود و از آن جا خوشش آمده بود. زمانی که تحصیلات خود را در دانشگاه تمام کرد مدتی به دنبال کار می گشت و می خواست یک کار درست و حسابی را برای خود دست و پا کند، او به باشگاه استادش رفت و بعد از مدتی در آن جا مربی شد و به این کار هم خیلی علاقه داشت.

این کار متناسب با رشته اش بود و به آن علاقه هم داشت و دیگر بهتر از این نمی شد، برای همین خیلی زود در آن پیشرفت کرد و تبدیل به یک مربی خیلی خوب شد. اما رویا های نسیم فراتر از این حرفا بود او می خواست برای خود یک باشگاه داشته باشد، او که برای زندگی به شمال کشور و شهر رشت رفته بود در آن جا تصمیم به باز کردن یک باشگاه ورزشی گرفت.

خواهر امیر تتلو کیست

خواهر امیر تتلو کیست

نسیم مقصود لو تبدیل به یک مربی حرفه ای ورزش شده بود زیرا از زمان دانشجویی به باشگاه می رفت و آموزش می دید. حال او تصمیم گرفته بود تا برای خود یک باشگاه ورزشی تاسیس کند و یک مربی ورزش شود و این کار را انجام داد، باشگاه او تاسیس شد و او این کار را با یک سرمایه اولیه و وام توانست راه بیندازد البته به ریسکش می ارزید و از باشگاه او استقبال خیلی خوبی شد مخصوصا وقتی خبر ها پیچید که او خواهر امیر تتلو است.

البته او اظهار داشته بود که کارش هیچ ربطی به برادرش ندارد و خودش تمام مشتریانش و شاگردانش را جمع کرده و مهارت در کارش او را بالا کشیده، مدتی همینطور پیش رفت تا این که امیر تتلو برادر نسیم بسیار حاشیه ساز شده بود و این باعث شده بود که او نیز و البته کل خانواده کمی بیشتر در دسترس دید باشند و زیر ذره بین قرار بگیرند.

برادرش تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت که در انتخابات ریاست جمهوری در کنار نامزد انتخاباتی اصول گرایان ابراهیم رئیسی قرار گرفته بود بسیار حاشیه ساز شده بود و البته به خاطر خواندن آهنگی که بر روی یک ناب جنگی ارتش انجام داده بود که متن آن شعر نیز بسیار مردم را عصبانی کرده بود. تتلو به زندان وزارت اطلاعات افتاد و پس از آزادی به ترکیه رفت و فعالیت های خود را در آن جا ادامه داد.

تتلو با اظهار نظر های جنجالی خودش همه نگاه ها را به سمت خود کشاند از مورد نداشتن روابط جنسی کودکان بگیر تا طرفداری از حجاب اجباری در ایران و البته خبری مبنی بر تجاوز به یک دختر 15 ساله نیز بسیار حول و حوش امیر تتلو سر و صدا کرد، ماجرا از آهنگ جدید امیر به نام حرمسرا شروع شده بود که برای ویدیوی آهنگش از دختران نوجوان دعوت کرده بود که در آن بازی کنند و عده ای هم این کار را انجام دادند.

در همین حال و احوال بود که خبر تجاوز و رابطه داشتن تتلو با یکی از آن ها فضای مجازی را پر کرد و به بسته شدن پیج امیر تتلو برای بار دوم انجامید البته تتلو نسبت به آن واکنش نشان داد و منکر این قضیه شد و گفت به هیچ عنوان آزاری در کار نبوده است. دقیقا در همین بین بود که توجهات به سمت خانواده امیر تتلو که در ایران بودند رفت و فالوور ها در فضای مجازی خواستار جواب برای اعمال و رفتار امیر تتلو از خانواده اش شدند.

این توجهات باعث شد تا خیلی ها به غیر از امیر تتلو که حال همه او را می شناختند، خانواده او را نیز بشناسند و این کنجکاوی در بین مردم به وجود آمد تا خانواده این سلطان حاشیه را جست و جو کنند و اطلاعات بیشتری از آن ها بدست آورند. بیوگرافی نسیم مقصود لو هم جزو این جست و جوی مخاطبان بود. آن ها می خواستند بدانند که آیا خواهران او هم مانند امیر تتلو هستند و در حاشیه صاحب یبک هستند یا خیر.

حواشی نسیم مقصود لو

نسیم بعد از مدتی که کاملا ساکت بود و این فقط برادرش بود که در حواشی جولان می داد او هم به دنیای حاشیه وارد شد البته نه مثل برادرش مستقیم بلکه به طور غیر مستقیم حواشی دامنش را گرفت که البته این که خواهر امیر تتلو هم بود در این ماجرا بی تاثیر نبود. نسیم که او هم صدای خوبی داشت و این موضوع را تمام اطرافیانش هم به او گفته بودند تصمیم گرفت تا مانند برادرش خوانندگی را امتحان کند.

نسیم شروع به خوانندگی کرد ابتدا برای خود می خواند اما در ادامه وقتی دید تمرین هایش جواب داده است تصمیم گرفت تا کار بیرون بدهد. دوستانش به او پیشنهاد دادند تا از برادرش کمک بگیرد و راهنمایی بخواهد اما او می خواست که بدون کمک او راه خوانندگی خود را طی کند و به خاطر برادرش معروف نشود.

نسیم مقصود لو کار خود را شروع کرد و چندین آهنگ بیرون داد، او دقیقا مانند برادرش در ابتدا مجوز این کار را نداشت و خواننده زیرزمینی محسوب می شد اما وقتی آهنگ هایش بیرون آمد واقعا با استقبال زیادی همراه شد مخصوصا در حال حاضر که خواننده های زن در موسیقی ایران بسیار کم هستند و تمام خواننده های خوب و خوش صدای خانم بازنشسته شدند موسیقی ایرانی کاملا آماده دریافت خواننده های خانم با کیفیت و جوان است.

عکس خواهر امیر تتلو

عکس خواهر امیر تتلو

نسیم مقصود لو در این جا بود که عکسش همه جا پخش شد و در فضای مجازی سر و صدا کرد خیلی ها که طرفدار پر و پا قرص تتلو نبودند خواهر او را نمی شناختند اما بعد از پخش کلیپ او در فضای مجازی که با صدایی بسیار زیبا آهنگ می خواند دیگر اوهم یک چهره شناخته شده بود. بعضی ها او را با گوگوش مقایسه کردند و گفتند که نسیم می تواند جای این خواننده یزرگ را بگیرد زیرا از نظر سبک و نوع خواندن مانند گوگوش بود و صدایش هم ضخیم و بم دار بود و مناسب خوانندگی. یم توانید اطلاعات بیشتر را در اینستاگرام نسیم مقصودلو دنبال کنید.

دستگیری خواهر امیر تتلو

همانطور که اشاره شد شاید جنجال و حاشیه در خون مقصود لو ها وجود دارد و هیچ جوره از آن ها جداشدنی نیست. نسیم که خیلی وقت بود از وضعیت زنان در ایران ناراضی بود و اعتقاد داشت که حق و آزادی زنان در این کشور پایمال می شود بالاخره این اعتقاد خود را به زبان آورد و در یکی از آهنگ هایش بیان کرد.

نسیم مقصود لو یک آهنگ اعتراضی سیاسی خواند و در آن از وضع بد جامعه سخن گفت، نسیم توانسته بود از زیر مجوز در برود و کار های خود را منتشر کند و به گوش همگان برساند اما دیگر این دفه فرق می کرد، بعد از خواندن این آهنگ نسیم دستگیر شد و به زندان رفت، او اذعان داشته بود که خوشحال است که در ایران حضور دارد و به خارج از کشور نرفته است و حرفش را همین جا می زند.

امیر تتلو به زندانی شدن خواهرش واکنش نشان داد و گفت که پی گیر حال او است و بسیار نگران است زیرا متوجه شده که او مریض است اما او را به بیمارستان منتقل نمی کنند.

برادر نسیم مقصود لو

سوالات متداول در مورد زندگی نامه نسیم مقصود لو

  1. نسیم مقصود لو در چه رشته ای تحصیل کرد و مدرکش چیست ؟

    نسیم در دانشگاه تربیت بدنی خواند و تا مقطع لیسانس درس خود را ادامه داد.

  2. چرا نسیم دستگیر شد و به زندان افتاد ؟

    نسیم آهنگی اعتراضی سیاسی درباره وضع زنان در ایران خواند که این موضوع باعث دستگیری اش شد.

  3. نسیم در کجا زندگی می کند و شغلش چیست ؟

    نسیم در شهر رشت در شمال ایران زندگی می کند و مربی بدن ساز است و باشگاه دارد.