نغمه مقصودلو کیست؟ بیوگرافی و عکس های نغمه خواهر امیر تتلو

1 دیدگاه

کسانی که با زندگی امیر تتلو آشنا هستند و کارهای او یا حواشی اش را دنبال می کنند حتما نام اعضای خانواده او را نیز شنیده اند. نغمه مقصودلو یکی از خواهران او است. که شاید وی را بشناسید. در ادامه با این فرد و زندگی کاری و شخصی اش بیشتر آشنا می شویم پس با ما همراه باشید.

نغمه مقصودلو کیست؟

نغمه مقصودلو کیست؟

نغمه مقصودلو خواهر امیر حسین مقصودلو و یا امیر تتلو خواننده رپ معروف و مدیر سایت شرط بندی تتل بت است. او دانش آموخته هنر است و در هنرهای تجسمی و عکاسی مهارت دارد. او از حواشی برادرش و مادرش به دور مانده است و زندگی آرامی دارد. نغمه در تهران زندگی می کند و یک پسر دارد که بسیار موفق و باهوش است. نغمه کار های هنری زیادی انجام داده است و جوایزی نیز دریافت کرده است که همه این کار ها در ایران انجام شده است. او همیشه از برادرش حمایت می کرد اما به تازگی صحبتی درباره برادرش نکرده است.

پیج اینستاگرام نغمه مقصودلو چیست؟

نغمه مانند هر فرد دیگری که دوست دارد در فضای مجازی یا شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشند صفحه ای در پلتفرم اینستاگرام دارد. آدرس صفحه اینستاگرام نغمه مقصودلو naghmeh_maghsoudlou است که بیشتر از ۹۵ هزار نفر دنبال کننده دارد. او در این صفحه عکس هایی از زندگی خود و کار هایش را به اشتراک می گذارد. تعدادی از دنبال کنندگان او طرفداران تتلو یا تتلیتی ها هستند اما نغمه خودش نیز طرفدارانی دارد. او فیلم کوتاه ساخته است و کارهای زیبای عکاسی نیز انجام داده است.

در این صفحه هایلایت هایی وجود دارد که مربوط به کار های او است. در قسمت کامنت ها می توانید نظرات خود را درباره کار های او بگویید و اگر طرفدار تتلو باشید می توانید با او صحبت کنید زیرا گاهی اوقات جواب کامنت هایش را می دهد. نغمه کانال یوتیوب نیز دارد که آدرس آن را بیوی صفحه خود قرار داده است و از آن جا می توان فیلم هایی که ساخته است را ببینید.

واکنش نغمه مقصودلو به دستگیری امیر تتلو چه بود؟

چندی پیش در یازدهم آذر ماه 1402 امیر تتلو خواننده پر حاشیه و معروف ایرانی در کشور ترکیه بازداشت و پس از شکایت کنسولگری ایران در استانبول به کشور ایران تحویل داده شد. این دستگیری حواشی و واکنش های مختلف بسیاری از سوی کاربران و هواداران او را در پی داشته است. در روزهای پس از دستگیری امیر تتلو خواهر او یعنی نغمه مقصودلو با ابراز ناراحتی و نگرانی خود در مورد وضعیت برادرش اقدام به اظهار نظر کرد.

او اعلام کرد که تمام تلاش‌ های خود را خواهد کرد تا برادرش را از زندان آزاد کند و به او کمک کند تا از این شرایط دشوار عبور کند. نغمه مقصودلو در این بیانیه‌ ها نشان داد که به عنوان یک خواهر به شدت موظف به حمایت از برادرش است و تصمیم دارد هر اقدامی که در جهت آزادی او موثر باشد انجام دهد. این واکنش نشان‌ دهنده وفاداری و ارتباط نزدیک خانوادگی میان اعضای خانواده تتلو است و نغمه با ابراز نگرانی خود از احتمالات و اتفاقات آینده برادرش بی‌ نهایت نگران است.

عکس نغمه مقصودلو

نغمه مقصودلو تعدادی عکس از خودش در اینترنت دارد که سایت های مختلف آن ها را به اشتراک گذاشته اند. برای دسترسی به این عکس ها باید به موتور جستجوی گوگل و قسمت تصاویر آن مراجعه کنید. می توانید عبارت عکس نغمه مقصودلو یا عکس خواهرای تتلو و یا نام خود نغمه به همراه فامیل را جستجو کنید. در قسمت نتایج تمام عکس های موجود از آن ها نمایش داده می شود. همان طور که گفتیم او صفحه ای در اینستاگرام دارد و در آن جا نیز عکس هایی از او وجود دارد که می توانید مشاهده کنید.

نغمه مقصودلو چه حاشیه هایی داشته است؟

نغمه بر خلاف خواهر، برادر و مادرش فریده واثق بسیار کم حاشیه است. نام او هیچ وقت به عنوان اعضای خانواده پر حاشیه تتلو به میان نیامده است و زندگی آرامی را داشته است. چند باری که تتلو درباره خانواده اش اظهار نظر کرده و پست یا استوری گذاشته بود درباره نغمه چیزی را نگفته است و اطلاعاتی از این که او حاشیه ایجاد کرده است موجود نیست. گاهی با طرفداران تتلو بحث هایی در کامنت ها می کند اما این بحث ها آن قدر مهم نیست که مانند حاشیه یا جنجال دیده شود. اگر به صفحه اینستاگرام او هم مراجعه کنید پیج یک شخص آرام و بی حاشیه را می بینید.

افشاگری جدید خواهر تتلو از رابطه سحر قریشی و برادرش

افشاگری تازه‌ ای از خواهر امیر تتلو یعنی نغمه مقصودلو در مورد رابطه برادرش با سحر قریشی بازیگر سرشناس و پر حاشیه کشورمان که چندی پیش به کشور ترکیه مهاجرت کرد، به گوشه و کنار رسانده شده است. این افشاگری که اخبار و ویدئوها به وسیله منابع مختلف آنلاین منتشر شده‌ اند، جنبه‌ های جدیدی از زندگی شخصی امیر تتلو و رابطه او با سحر قریشی را آشکار کرده است.

نغمه مقصودلو در ویدئویی که منتشر شده به جزئیات بسیاری از زندگی خصوصی برادرش پرداخته و درباره رابطه او با سحر قریشی اظهارات جالبی داشته است. این افشاگری نقد و توضیحات زیادی را در میان کاربران و دنیای مجازی به دنبال داشته و توجه گسترده‌ ای را به خود جلب کرده است.

تا کنون ویدئوها و مصاحبه‌ های متعددی با خواهر تتلو نغمه مقصودلو اطلاعات بیشتری از این افشاگری فراهم کرده‌ اند و تأثیرات آن در فضای رسانه و جامعه مورد بحث و توجه قرار گرفته‌ اند. برای اطلاعات دقیق‌ تر و بیشتر در مورد این افشاگری بهتر است به منابع اصلی مراجعه نمایید و یا به تماشای ویدئوهای مرتبط با این موضوع بپردازید. این اطلاعات معمولاً در پلتفرم‌ های مختلف آنلاین از جمله یوتیوب، مصاحبه‌ ها یا سایت‌ های خبری قابل دسترسی است.

شغل نغمه مقصودلو چیست؟

همان طور که گفتیم نغمه در عکاسی و فیلمسازی تبحر دارد. شغل او‌ هم در این زمینه است و در موسسه ای به نام تصویر سال در حال فعالیت است که آدرس آن را در بیو اینستاگرام خویش قرار داده است. از شغل های دیگر او اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می رسد کار عکاسی را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد و در آتلیه هم کار کند. موسسه ای که او در حال حاضر در آن فعالیت می کند در حیطه به نمایش گذاشتن آثار افراد دیگر و برگزاری جشنواره و مسابقات مختلف در زمینه هنرهای تجسمی است.

نسبت تتلو با نغمه مقصودلو چیست؟

همان طور که گفتیم نغمه خواهر امیر تتلو است. عکس هایی از آن ها در اینترنت موجود است که نشان دهنده این ارتباط است. اگر اسم خواهر تتلو را در اینترنت جستجو کنید عکس ها و اطلاعاتی از او را می توانید در کنار تتلو ببینید.

اما به نظر می رسد نغمه علاقه چندانی به نشان دادن این رابطه فامیلی ندارد و برعکس مادرش که در صفحه اینستاگرامش از تتلو بسیار حمایت کرده است او فقط چند پست از تتلو مربوط به چند سال پیش گذاشته است و دیگر صحبتی از او نکرده و استوری نیز از او نگذاشته است. تتلو نیز از او صحبتی نمی کند. شاید نغمه علاقه ای ندارد که در حواشی مربوط به تتلو شرکت کند و زندگی آرام خود را دوست دارد.

همسرش این شخص کیست؟

درباره همسر نغمه اطلاعاتی موجود نیست و خود او نیز درباره این موضوع تا به حال صحبتی نکرده است. شاید نغمه علاقه ای به افشا کردن زندگی شخصی خود ندارد و دوست ندارد تا رسانه ها درباره او صحبت کنند. اگر در آینده از همسر او اطلاعاتی بدست آید حتما آن ها را در صفحه اینستاگرام خود پست می کند و یا خبرنگاران درباره آن صحبتی می کنند.

چرا خواهر تتلو ازدواج نکرده است؟

نغمه مقصودلو تا کنون از اطلاعات شخصی و خصوصی خود به تفصیل صحبت نکرده و همیشه از افشای جزئیات زندگی شخصی خودداری کرده است. او به ندرت اطلاعاتی در مورد وضعیت تاهل، همسر و خانواده‌ اش منتشر می‌ کند و این انتخاب موجب ایجاد حواشی و گمانه‌ زنی‌ های فراوانی شده است. اطلاعات متناقض در مورد وضعیت تاهل نغمه مقصودلو به گوشه‌ های مختلف اینترنت منتقل شده است.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی و دنبال کنندگان او بر این باورند که او ازدواج کرده و متاهل است و حاصل این ازدواج فرزند پسری به نام پارسا می باشد. البته در رابطه با نام همسر او هیچ گونه اطلاعاتی منتشر نشده است. او ادعا کرده که ازدواج نکرده و این موضوع به دلیل تفاوت در انتظارات او از زندگی مشترک است. او اظهار داشته که از وضعیت زندگی فعلی‌ اش راضی است و فعلا به دنبال ازدواج نیست.

نغمه فردی پر تلاش بوده و بیشتر وقت و تمرکز خود را بر روی تحصیل و حوزه کاری اش قرار داده است. بنابراین، این احتمال وجود دارد که شاید او فرصتی را برای انجام این امر نداشته است. این تصمیمات ممکن است بر اساس اراده و ترجیحات شخصی او در زمینه زندگی خصوصی شکل گرفته باشد و از آنجا که او این جزئیات را به صورت کامل آشکار نمی‌ کند، دلیل دقیقی برای عدم ازدواجش نمی‌ توان بیان کرد.

آیا نغمه مقصودلو آهنگ خوانده است؟

همان طور که بیان کردیم تنلو دو خواهر دارد که نغمه و نسیم مقصودلو نام دارند. نغمه در هنر فعالیت دارد اما خوانندگی تا به حال انجام نداده است. اما نسیم تا به حال چند آهنگ خوانده و آن ها را منتشر کرده است. به گفته خبرگذاری ها برای این آهنگ ها دستگیر نیز شده است. او در یک مهمانی بازداست شد. این آهنگ ها در اینترنت موجود هستند و می توانید آن ها را دانلود کنید و یا با جستجو در اینترنت آن را تماشا کنید.

واکنش امیر تتلو به خوانندگی خواهرش چه بود؟

امیر تتلو به بازداشت خواهرش واکنش نشان داد او بار ها به خواهر ها و مادرش فحاشی کرده بود و طرفدارانش به این طرز بیان او عادت دارند اما در واکنشی که نسبت به بازداشت خواهرش داشت گفت که نباید از سر او مویی کم بشود.

او هم چنین بیان کرد من هم اگر خواهر یا مادرم کار بدی انجام دهند به آن ها تذکر می دهم اما شما حق ندارید به آن ها مانند من تذکر بدهید. اگر من به خواهر یا مادرم فحش می دهم شما حق ندارید به آن ها فحش دهید. البته مردم و طرفداران به این رفتار تتلو و طرز صحبت او عادت دارند و با این که حرفای او عجیب است اما کسی از آن ها تعجب نکرد.

آیا این شخص فرزند دارد؟

در بالا بیان کردیم که او متاهل است و یک فرزند دارند. فرزند او پسر است و خبرنگاران اعلام کرده اند که نام او پارسا است. اما نغمه مقصودلو تا به حال درباره این موضوع صحبتی نکرده است و یا در رسانه های مجازی چیزی در این باره نگفته است.

او عکس هایی از بچه ها در اینستاگرامش منتشر می کند اما تا به حال نگفته که این عکس پسر او است. این طور استدلال می شود که نغمه بخاطر برادرش علاقه ای به فاش شدن زندگی خصوصی خود ندارد و نمی خواهد خانواده خودش نیز درگیر این مسائل شوند. او حتی خودش را هم وارد حواشی مادرش و یا برادرش نمی کند.

نغمه مقصودلو چه فیلمی را کارگردانی کرده است؟

نغمه تا به حال چند فیلم کوتاه ساخته است. این فیلم ها بسیار دیده شده اند و در جشنواره ها نیز شرکت کرده اند. بهتر است بدانید که نغمه مقصودلو شاگرد اصغر فرهادی بوده است و فیلمسازی را از او یاد گرفته است.

او برای فیلم کوتاه شنل که خودش آن را ساخته است و به همراه خواهرش آن را تهیه کنندگی کرده است تندیس غزال طلایی در بخش هنرهای تجسمی در جشنواره بین المللی فیلم سبز برای هنرهای ویدئویی دریافت کرده است. او درباره این جایزه در حساب اینستاگرام خود اطلاعاتی را داده است و درباره آن صحبت کرده است.

نغمه مقصودلو در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

نغمه مقصودلو خواهر کوچک تر امیر تتلو است و یک بانوی هنرمند بسیار فعال به شمار می رود که در حوزه‌ های مختلف هنری فعالیت دارد. او دارای مدرک فارغ‌ التحصیلی در رشته هنرهای تجسمی است و این تحصیلات باعث شده تا در زمینه هنر تجسمی به عنوان یک هنرپیشه و هنرمند موفق شناخته شود. نغمه مقصودلو به عنوان یک هنرمند فعال در زمینه هنرهای تجسمی به ویژه در عکاسی حرفه‌ ای و همچنین کارگردانی فعالیت دارد.

او با کسب جایزه حرفه‌ ای تندیس غزال طلایی در بخش هنرهای تجسمی در یکی از جشنواره‌ های بین‌ المللی فیلم سبز توانسته است توانمندی و استعداد خود را در این زمینه به نمایش بگذارد. همچنین نغمه در عرصه عکاسی نیز به‌ عنوان یک عکاس حرفه‌ ای شناخته می‌ شود و عکس‌ های زیبا و حرفه‌ ای از افراد و مناظر مختلف را در صفحات مجازی خود به اشتراک می‌ گذارد. علاوه بر زمینه‌ های هنری، نغمه مقصودلو در عرصه سینما و فیلمسازی نیز فعالیت داشته و به عنوان یک کارگردان نیز شناخته می‌ شود. او توانسته است در دنیای هنر و سینما به جایگاهی قابل توجه دست یابد.

چندی چیش فیلم کوتاهی به نام تله فیلم شنل به تهیه کنندگی و کارگردانی این بانوی هنرمند منتشر شد که در جشنواره های مختلف بین المللی از جمله جشنواره فیلم های آسیای هندوستان، جشنواره فیلم ایتالیا و جشنواره فیلم نیویورک با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه بود. در کنار این ها نغمه به عنوان یک شخصیت عمومی و یک کاربر اجتماعی در فضای مجازی حضور دارد و تبلیغات مختلفی را انجام می‌ دهد که نشان از فعالیت‌ های تجاری و تبلیغاتی او دارد.

این چند وجهی بودن و فعالیت در حوزه‌ های مختلف نشان از چند پهلو بودن و استعدادهای گوناگون نغمه مقصودلو می‌ دهد. او تا کنون از طریق فعالیت های گسترده خود توانسته است به درآمد قابل توجهی دست پیدا کند. علاقمندان می توانند با دنبال کردن این خانم ایرانی در شبکه های اجتماعی شاهد استعداد و هنر بی نظیر او باشند.

نغمه مقصودلو کجا زندگی می کند؟

نغمه مقصودلو در کشور ایران و در شهر تهران متولد شده است و در حال حاضر هم در این کشور زندگی می‌ کند. او ترجیح داده است در محیط خانه و کشور مادری‌ اش به زندگی ادامه دهد. برخلاف برادرش امیر تتلو که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است نغمه مقصودلو به همراه خواهرش نسیم مقصودلو و همچنین مادرش فریده واثق در ایران سکونت دارند. از آنجایی که نغمه مقصودلو از تبلیغات شخصی کمتری برخوردار است و به احتیاط بیشتری در مورد زندگی شخصی‌ اش عمل می‌ کند اطلاعات زیادی در مورد او منتشر نشده است.

این احتراز و انتخاب‌ های او باعث شده تا او در برخی رسانه‌ ها و منابع خبری کمتر نام ببرد. گاهی از اخبار نادرست نیز درباره محل زندگی نغمه مقصودلو گفته شده است. او همچنان در تهران پایتخت ایران زندگی می‌ کند و زندگی کم حاشیه و پر از آرامشی دارد. در برخی از گزارش‌ ها اشاره شده است که او نیز همچون برادرش به ترکیه مهاجرت کرده است اما این اطلاعات تکذیب شده و نغمه مقصودلو همچنان در ایران زندگی می‌ کند.

البته برای دیدن برادر و همچنین شرکت در برخی از کنسرت های او ممکن است سفرهای متعددی به کشورهای دیگر داشته باشد اما عمده فعالیت های او در کشور ایران می باشد. برخی از کاربران معتقدند که او ازدواج کرده است و به علت وضعیت تاهل و همسرش اقدام به مهاجرت از ایران نکرده است که در این رابطه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

نغمه مقصودلو در یوتیوب هم فعالیت می کند؟

نغمه مقصودلو نه تنها در شبکه اجتماعی اینستاگرام بلکه در یوتیوب هم نیز فعالیت‌ های گسترده‌ ای دارد. او یک کانال رسمی با نام خود در یوتیوب دارد که در آن محتواهای متنوعی از جمله ویدیوهای مرتبط با زندگی شخصی، فعالیت‌ های هنری و موسیقی منتشر می‌ کند. در این کانال یوتیوب مخاطبان می‌ توانند به نمایه‌ های مختلف از زندگی نغمه مقصودلو نگاهی بیندازند. ویدیوها شامل محتواهای مختلفی از جمله رویدادهای روزمره، پشت صحنه‌ های هنری و لحظات خصوصی و شخصی او می‌ شوند.

با این حضور فعال در یوتیوب نغمه مقصودلو نه تنها به اشتراک‌ گذاری جنبه‌ های مختلفی از زندگی خود پرداخته است بلکه از این پلتفرم نیز برای ارتباط نزدیک تر با طرفدارانش و ارائه محتواهای گوناگون بهره‌ مند شده است. به نظر می‌ رسد که نغمه مقصودلو با استفاده از یوتیوب توانسته است یک فضای دیجیتال پویا را ایجاد کند که به طور مستقیم با طرفدارانش ارتباط برقرار کند و از این طریق تجربیات و هنر خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

او در قسمت بیوی اینستاگرام خود نام و آدرس کانال یوتیوب اش را قرار داده است و همواره از مخاطبان خود می خواهد که کانال یوتیوب او را دنبال کنند. افراد علاقمند می توانند با مراجعه به این کانال به مشاهده فیلم های ساخته شده توسط این هنرمند و محتواهایی که به اشتراک گذاشته است بپردازند. ناگفته نماند که بیشتر دنبال کنندگان نغمه خواهر کوچک تر امیر تتلو در شبکه های اجتماعی علاوه بر هواداران خودش، تتلیتی ها هستند.

سوالات متداول

  1. آیا نغمه مقصودلو اینستا دارد؟

    او در این صفحه اطلاعاتی درباره کارهایش را در استوری ها و هایلایت ها به اشتراک می گذارد. آدرس آن همان طور که بیان کردیم naghmeh_maghsoudlou است.

  2. بیوگرافی نغمه مقصودلو چیست؟

    نغمه مقصودلو خواهر امیر تتلو خواننده رپ معروف است. او در رشته عکاسی و فیلم سازی مهارت دارد و در همین رشته نیز کار می کند.

  3. دانلود آهنگ نغمه مقصودلو به چه صورت است؟

    در اینترنت آهنگی به نام نغمه مقصودلو بغلم کن موجود است که در واقع این کار را نسیم مقصودلو خوانده است و نغمه تا به حال کار خوانندگی انجام نداده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0