مژده لواسانی یک از برترین مجریان تلویزیون و صدا سیما و از سلبریتی های معروف ایران است که با نشان دادن استعداد خود در این زمینه مشغول به کاری حرفه ای است و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. ما این مجری توانمند را در اکثر برنامه ها تلویزیونی از شبکه های 2 و 3 می بینیم و مشاهده می کنیم. شما علاقمندان و دوستداران می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره این مجری توانمند ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید و لذت ببرید. هدف ما از نوشتن ای مقاله بررسی جریانات پیش آمده برای خانم لواسانی و هم چنین روند مشهور شدن ایشان می باشد.

مژده لواسانی کیست؟

مژده لواسانی کیست؟

شاید نام مژده لواسانی را زیاد شنیده باشید و خیلی به گوشتان خورده باشد. او محبوب ترین سلبریتی ایرانی و یکی از مجری های توانمند صدا و سیما است و محبوبیت بسیاری در میان مردم و کاربران خود دارد. مژده لواسانی در خیلی از برنامه های خود با ابراز شادی و هیجان بسیار وارد می شود و سعی می کند تا فضا را پر از شور و هیجان کند و این هیجان را به مردم تماشاچی نیز انتقال بدهد. مژده لواسانی در تاریخ 20 آبان ماه سال 1368 به دنیا آمد و هم اکنون 34 سال دارد. علاقه او به مجری گری و اجرا از کودکی اش آغاز شد و در صدد این بود که بتواند این استعداد را نمایان کند و خوشبختانه توانست به کمک خانواده این کار را به عمل برساند.

سابقه کاری مژده از سردبیری و نویسندگی و مجری گری و کارگردانی آغاز می شود و تا گویندگی رادیو نیز ادامه پیدا می کند. او توانست با صدای رسا خود و خلق و خوی مهربانش به این درجات برسد و استعداد خود را نمایان کند. جالب است که بدانید رشته تحصیلی او در دانشگاه ربطی به حرفه اش ندارد و او او فارغ‌ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد. شاید باید بگوییم که حقوق هم می تواند ربطی به قدرت سخن داشته باشد و مژده لواسانی به علت این که بتواند استعدادش را کشف کند از این رشته شروع به فعالیت کرده است.

باید این نکته را هم در نظر بگیریم که مژده در یک خانواده حقوق دان به دنیا آمده است و چون پدرش شغل سخت و شریف وکالت را برعهده دارد دخترش نیز راه پدر را ادامه داد و به این درجه رسید. مژده لواسانی در یک خانواده 3 نفره بزرگ شده است چرا که خواهر و برادری ندارد و تک فرزند محسوب می شود. او در شهر آرا تهران به دنیا آمده است و به همراه پدر و مادرش در همین منطقه سکونت دارند و زندگی می کنند. مژده لواسانی معمولا درباره خانواده خود حرفی نزده است اما راجب به پدرش می گوید که او کاملا فردی جدی و منطقی می باشد و من دختری احساسی و پرهیجان هستم به همین دلیل از لحاط اخلاق به یکدیگر شبیه نیستیم اما چون او برای من بهترین پدر دنیا شناخته می شود با جان و دل دوستش خواهم داشت و الگوی بسیار محکمی برای من می باشد.

مژده لواسانی سابقه بازیگر را نیز داشته است و توانست با کمک و توجه مهران مدیری در سال 1378 به درجه بازیگری برسد و در سریال پلاک 13 نقشی ایفا کند. در حقیقت مردم و هنرمندان شیفته زبان و صدا این مجری به نام می شدند و از هیجانی که در کلام او می توان دید خوششان می آید. و در سریال خبرنگار به کارگردانی محمد حسن‌ زاده در نقش یک دختر خبرنگار به نام «عاطفه» حضور داشت و عباس غزالی و حسین مهری نیز با او هم بازی بوده اند. این سریال در گروه کودک و نوجوان قرار داشت.

او در سردبیری هم تجربه بسیاری دارد و توانسته در برنامه هایی هم چون «سلام کوچولو» «بچه های انقلاب» و «بوی گلِ آفتاب» حضور داشته باشد. او توانست در 16 سالگی لقب جوان ترین سردبیر صدا و سیما و رادیو را به خود اختصاص دهد. مژده لواسانی در عرصه نمایش هم نویسندگی و کارگردانی چندین تئاتر مذهبی را برعهده داشته است که می توان برای مثال از برنامه هایی هم چون نظیر «ظهور خورشید»، «خورشید در پس ابر» و «آفتاب هشتم» نام برد و ذکر کرد و جز کارنامه هنری خود ثبت کرده.

مژده لواسانی مجری چه برنامه هایی بوده است؟

مژده لواسانی مجری چه برنامه هایی بوده است؟

مژده لواسانی از جذاب ترین سلبریتی های ایرانی هم در تلویزیون و هم در رادیو حضور پررنگ و فعالی داشته است و توانست در این حوزه بسیار بدرخشد. اکنون ما ریز نگاهی به توانایی این مجری بزرگ و هم چنین نگاهی به برنامه های اجرا شده توسط او می اندازیم و بررسی می کنیم. او سابقه مجری گری در برنامه ها تلویزیونی را که به شرح زیر هستند داشت:

 • کبوتر دات‌ کام (شبکه1)(از سری برنامه‌های نیم‌ رخ)
 • سه‌ نقطه (شبکه تهران)
 • به خانه برمی‌ گردیم (شبکه تهران)
 • روز از نو (شبکه 2)
 • عصر خانواده (شبکه 2)
 • ویژه‌ برنامه‌های تبریک، خانوادهٔ عزیز، پابوس و… (شبکه 2)
 • کافه سؤال (شبکه 2)
 • دخترانه (شبکه 3)

و هم چنین این مجری با سابقه توانسته است تا در خیلی از برنامه ها رادیویی نیز شرکت داشته باشد و بدرخشد. در واقع می توان گفت که مژده لواسانی در رایو حضور پررنگ تری را ایفا کرده چرا که جنس صدای او مناسب اخبار و برنامه ها رادیویی می باشد. در این قسمت به برخی از برنامه های او در رادیو می پردازیم:

 1. آسمانه (اولین سردبیری رادیو در 17 سالگی برای شبکهٔ جهانی صدای آشنا)
 2. سلوک سپیده (شبکه جهانی صدای آشنا)
 3. روزی برای ما (رادیو ایران)
 4. سفارشی (رادیو ایران)
 5. روزگار جوانی (رادیو ایران)
 6. بهترین شکل ممکن (شبکه جهانی صدای آشنا)
 7. برندگان (به سردبیری مژده لواسانی و اجرای فرزاد حسنی)
 8. مصطفای عشق (شبکه جهانی صدای آشنا)
 9. آبنبات (به سردبیری مژده لواسانی و کارگردانی و اجرای فرزاد حسنی از شبکه جهانی صدای آشنا)
 10. بسته پیشنهادی (شبکه جهانی صدای آشنا)
 11. یادمان باشد (شبکه جهانی صدای آشنا)
 12. سلام نوجوان (رادیو ایران)
 13. پیدا و پنهان (رادیو گفتگو)
 14. دانش و هوش (رادیو ایران)
 15. سقاخانه
 16. شب رستگاری
 17. شب آفتابی (به سردبیری مژده لواسانی و اجرای فرزاد حسنی)
 18. روز آفتابی (شبکه جهانی صدای آشنا)
 19. اینجا ایران است و من تو را دوست دارم (شبکه جهانی صدای آشنا)
 20. اینجا ایستگاه نیست (شبکه جهانی صدای آشنا)
 21. اوج رستگاری (شبکه جهانی صدای آشنا)
 22. آب بابا (شبکه جهانی صدای آشنا)
 23. یک روز آرام (شبکه جهانی صدای آشنا)
 24. مفیدِ عصر (شبکه جهانی صدای آشنا)
 25. تیغ جهل (شبکه جهانی صدای آشنا)
 26. کرامت سرخ (شبکه جهانی صدای آشنا)
 27. بغضِ بارانی (شبکه جهانی صدای آشنا)
 28. مادرِ آیینه‌ها (شبکه جهانی صدای آشنا)
 29. پردهٔ نقره‌ای (رادیو گفتگو)
 30. دشنه بر تارک خورشید
 31. پیشِ مهربانی خدا
 32. غروب هفتم
 33. براتِ قدر
 34. ناگهان عطش (به سردبیری مژده لواسانی و اجرا و بازیِ فرزاد حسنی از شبکهٔ جهانی صدای آشنا)
 35. کوچهٔ ترانه، پلاک ۱۹ (رادیو ایران)
 36. سلام تعطیلات
 37. استودیو خانواده
 38. باجه مطبوعات خانواده (رادیو ایران)
 39. پاییز شد، زمستان شد (به سردبیری، تهیه‌کنندگی و روایت مژده لواسانی و نویسندگی و روایت حسین متولیان از شبکهٔ جهانی صدای آشنا)
 40. سودای سیمرغ (رادیو گفتگو)

ما می توانیم به سریال هایی که این مجری توانمند بازی کرده هم اشاره کنیم و شما برای دیدن این فیلم ها اقدام فرمایید. علاقمندان و دوستداران می توانند با رفتن به سایت معتبر آپارات تمام این سریال ها را مشاهده و بررسی کنند.

 • سریال فردا دیر است: حسن فتحی، 1376–1377
 • پلاک 14: مهران مدیری، 1379
 • خبرنگار: محمد حسن‌زاده
 • نمایشنامه خوانی تراژدی عروسک چینی
 • شرایط خاص: وحید امیرخانی
عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این مجری را در کجا مشاهده کنیم؟

طبیعتا افراد محبوب و مشهور طرفدارانی مختص خود دارند که با آن ها ارتباط برقرار می کنند و پیگیر اخبار آنان هستند. مژده لواسانی یکی از برترین مجریان حوزه صدا و سیما است که توانسته با استعداد خود هم از طریق صدا و هم از طریق سیما با مردم ارتباط خوب داشته باشد. او همانند دیگر همکارانش عکس هایی را از خود منتشر می کند و درباره آن ها توضیحاتی را به ثمر می رساند. شما علاقمندان و دوستداران به مژده لواسانی می توانید برای دیدن عکس های او به وبسایت های معتبر خبری در برنامه بزرگ و میلیونی گوگل مراجعه نمایید و از دیدن آن ها لذت ببرید. هم چنین به شما پیشنهاد می شود که به صفحه شخصی این مجری توانمند سری بزنید و از طریق آن عکس ها و کلیپ های لحظه به لحظه او را منتشر کنید چرا که هنرمندان از احوالات خود به صورت لحظه ای در این برنامه خبر می دهند.

پیج اینستاگرام مژده لواسانی چیست؟

پیج اینستاگرام مژده لواسانی چیست؟

یکی از برنامه هایی که باعث ارتباط میان هنرمند و مردم می شود برنامه میلیونی و پرطرفدار اینستاگرام است. خوشبختانه همه شما طریقه کار کردن با این برنامه را بلد هستید و می دانید که چگونه باید از طریق این برنامه شخص مورد نظر را جستجو کرد و با او ارتباط گرفت. مژده لواسانی هم همانند دیگر همکاران خود این برنامه را مورد فعالیت خود قرار داده است و از طریق آن با مردم ارتباط می گیرد اما متاسفانه چند وقتی است که پیج ایشان از دسترس خارج شده و فقط فن پیج های خانم لواسانی مشغول به فعالیت می باشند و از او عکس و فیلم منتشر می کنند. شما علاقمندان می توانید تا زمانی که صفحه رسمی خانم لواسانی در دسترس قرار نگرفته از طریق فن پیج های او از احوالات ایشان با خبر شوید و از دیدن کلیپ های اجرا این خانم هنرمند در اینستاگرام لذت ببرید.

درآمد این مجری چقدر است؟

درآمد این مجری چقدر است؟

همان طور که می دانید هیچ مجری و بازیگری از دستمزد دقیق خود آمار نمی دهد و طبیعتا آماری در این باره موجود نمی باشد اما می توان حدس زد که با این همه توانایی و شغل سخت مجری گری از دستمزد بالایی برخورد دار است و درآمد بسیاری را داراست. هرچند باید در نظر گرفت که او هم در صدا و سیما و هم در رادیو مشغول به فعالیت می باشد پس از دو راه درآمد کسب می کند و نحوه درآمد هریک از آن ها با یکدیگر متفاوت است. او یکی از مجری های خوب تلویزیون محسوب می شود که قرار داد های بالا با وی بسته می شود.

اگر بخواهیم راجب به دستمزد کلی مجریان تلویزیون ایران صحبت کنیم باید بگوییم که مجریان در ویژه‌ برنامه‌ ها رقم‌ های چشمگیرتری نسبت به برنامه‌ هایی که در طول یک دوره مشخص اجرا می‌کنند، به دست می‌آورند. حتی مهمانان و کارشناس‌های این برنامه‌ ها نیز با دستمزد های متفاوت‌ تری نسبت به شرایط معمول روبرو می‌شوند. توجیه این شیوه تقسیم‌ بندی دستمزدها این است، که جهت راضی کردن مجریان برای پذیرش اجرای یک ویژه برنامه رقابتی تنگاتنگ در می‌ گیرد و مجری حاضر نمی‌ شود با دستمزد معمول برنامه‌ های مدت‌ دار، ویژه‌ برنامه‌ ای را اجرا کند، پس راهکاری نمی‌ ماند جز بالا بردن دستمزد.

این مجری برای هر برنامه چقدر دستمزد دریافت می کند؟

این مجری برای هر برنامه چقدر دستمزد دریافت می کند؟

هیچ مجری ای از دستمزد خود حرفی نمی زند و نمی گوید که درآمد او تا چه سقفی می باشد اما همان طور که تجربه نشان داده و از جریانات خبری می شنویم هر مجری ای که سابقه کاری بیشتری داشته باشد دستمزد بیشتری را نیز خواهد گرفت چرا که او از توانایی و انرژی خود مایه می گذارد و حتما پیشنهادات دیگری جز این پیشنهاد داشته است پس قرار است تا انتخابی را داشته باشد که به ضرر او نباشد. در هر حال هیچ مجری از درآمد اصلی خود حرفی نمی زند چرا که دستمزد ها به برنامه هایی که اجرا می شود ربط پیدا می کند و ممکن است یک برنامه دستمزد بیشتری نسبت به دیگری داشته باشد.

مژده لواسانی در برنامه دورهمی

مژده لواسانی در برنامه دورهمی

برنامه دورهمی برنامه ای بود که توسط مهران مدیری اجرا می شد و او سعی داشت تا افراد به نام را به این برنامه دعوت کند و از آن ها سوال هایی بپرسد که در هر برنامه ای پرسیده نمی شد و شاید خود هنرمند دوست نداشت تا به آن پاسخ بدهد. نکته خوب برنامه دورهمی در آن بود که کاربر وظیفه داشت تا جواب را بگوید و حق تفره رفتن از کار را نداشت. مژده لواسانی در اوایل ساخت برنامه دورهمی حضور داشت و مهران مدیری از او سوالی در قالب آیا عاشق شده است پرسید و او جواب را این گونه داد: به نظرم ازدواج یک اتفاق است و باید پیش بیاید و یک نفر باید باشد که بشود تا پایان عمر کنارش خوشبخت بود. هم فکر بودن و پیدا کردن کسی که با او احساس آرامش کنی مهمترین معیار من برای ازدواج است. من دنبال ازدواج با ترکیب عقل و دل هستم و علاقه زیادی به مادر شدن دارم. حتی اسم بچه هایم را هم انتخاب کرده ام (امیر عباس، امیرعلی، نازنین زهرا، نازنین فاطمه)

مژده لواسانی چه حاشیه هایی داشته است؟

مژده لواسانی چه حاشیه هایی داشته است؟

هنرمندان و شخصیت های معروف خواسته و ناخواسته وارد عرصه حاشیه و دروغ پراکنی می شوند که همیشه امتیاز منفی نیست و می تواند به نفع هنرمند نیر تمام شود چرا که خیلی از مردم فکر می کنند اگر هنرمندی وارد حاشیه شود دیگر نمی توان به او اعتماد کرد و از اعتبارش کاسته می شود. همان طور که می دانید باید سعی کرد تا با این حواشی برخورد محکم داشت تا به ضرر هنرمند تمام نشود. مژده لواسانی همانند سایر همکاران خود درگیر حواشی شده که چندین مورد را در این مقاله نام می بریم و بررسی می کنیم.

همان طور که می دانید مژده لواسانی پوشش چادر را انتخاب کرده که همیشه در این حوزه مورد قضاوت قرار می گیرد و خیلی ها تهمت این که او به سیاستی وصل است را می زنند اما همه ما می دانیم که هر کسی حق انتخاب دارد و می تواند برای خود و پوشش خود تصمیم بگیرد. مورد بعدی که وجود دارد شایعه ازدواج او با فرزاد حسنی می باشد. این دو مجری هستند و به عنوان یک همکار در کنار یکدیگر به فعالیت می پردازند و طبیعی است که به علت مشاغل کاری با یکدیگر ارتباط داشته باشند پس این موضوع که او با فرزاد حسنی در ارتباط است شایعه ای بیش نبود و هر دو این خبر را تکذیب کردند و گفتند روابط ما چیزی جز دو همکار نمی باشد.

مورد بعدی که برای خانم لواسانی اتفاق افتاده بود مهمانان یکی از برنامه های او در تلویزیون بود. او از پدربزرگ و دایی و پسردایی اش به عنوان سه نسل از خانواده شهدا دعوت کرده بود تا به برنامه بیایند و درباره احساسی که دارند با مردم صحبت کنند. خانم لواسانی در آغاز برنامه هیچ صحبتی به جز دعوت میهمانانش نزد و نگفت که آن ها با یکدیگر نسبت فامیلی دارند. در اواخر صحبت آن ها بود که پدربزرگش شروع به گریه کردن می کند و درباره خاطرات قدیمی که با پسر خود داشت صحبت به عمل می آورد و خانم لواسانی احساساتی می شوند و دست پدربزرگ خود را می بوسند و همین امر باعث لو رفتن نسبت این دو می شود. این داستان شایعه پراکنی های بسیاری داشت و خانم لوسانی در برنامه ای جداگانه راجب مهمانان خود و نسبتش با آن ها توضیح داد.

بیماری این مجری تلوزیون چیست؟

تاکنون صحبتی راجب به بیماری این خانم توانمند نشده است و در سایت های خبری معتبر این خبر نشر نیافته است اما بیماری یک مرحله از زندگیست که روزی برای همه اتفاق می افتد. ما در این باره خبری نشنیده ایم و احتمال می دهیم این هم یکی از جریانات شایعه پراکنی برای خانم لواسانی می باشد.

همسر مژده لواسانی کیست؟

همسر مژده لواسانی کیست؟

خانم لواسانی در برنامه دورهمی اعلام کردند که هنوز ازدواج نکرده و مجرد هستند به همین علت خبری راجب به همسر ایشان در دسترس نمی باشد. اما او در صحبت هایش گفته که دوست دارد ازدواج کند و بچه دار شود و کودکان زیادی را به دنیا بیاورد اما هنوز شخصی پیدا نشده است که او را عاشقانه دوست داشه باشد. مژده لواسانی در تهران و به همراه پدر و مادرش زندگی می کند و هنوز تشکیل خانواده نداده است.

مژده لواسانی از چه سالی وارد عرصه مجری گری شد؟

مژده لواسانی از چه سالی وارد عرصه مجری گری شد؟

مژده لواسانی از کودکی به این حرفه علاقمند بود و همیشه دوست داشت صدایش رسانه ای شود و به گوش مردم برسد. اولین حضور او در تلویزیون در 4 سالگی اش رقم خورد و مشهور شد. او در 4 سالگی با برنامه سلام کوچولو وارد این عرصه شد و به علت خوش زبان بودنش مورد توجه قرار گرفت. پس از آن در 14 سالگی در عرصه مجری گری با برنامه هایی چون بچه های انقلاب و بوی گل وآفتاب در شبکه سراسری صدا حضور پیدا کرد. او اولین تجربه نویسندگی و اجرای مستقل را در سن ۱۵ سالگی با برنامه (من هم می توانم ) در رادیو اجرا کرد.

توانایی و هنر مژده لواسانی در اجرا و رادیو باعث شد که او در این عرصه ماندگار شود و بتواند برای خود شغلی را که از بچگی دوست داشت فراهم آورد. او به دلیل خوش زبانی و هیجان در صدا با خیلی از مخاطبان ارتباط برقرار کرده و به عنوان یک مجری توانمند در این عرصه شناخته می شود. مژده لواسانی یکی از شخصیت های محبوب مردم است و معمولا برنامه هایش طرفداران زیادی دارد. شما می توانید برای دیدن اجراهای او در تلویزیون و رادیو به وبسایت های معتبر مراجعه نمایید و از دیدن اجرا این مجری توانمند لذت ببرید.

سوالات متداول

مژده لواسانی در چ تاریخی و در کدام شهر به دنیا آمده است؟

او یکی از مجریان توانمندی است که در سال 1368 به دنیا آمده و در شهران آرا تهران به همراه خانواده اش زندگی می کند. پدر او وکیل است و می توان گفت که به نسبت در خانواده پولداری به دنیا آمده است.

ماجرای ماشین مژده لواسانی چیست؟

ماشین او به دلیل بد حجابی جریمه شده بود این در حالی است که وی چادری است. این خبر در اینستاگرام او نیز منتشر شد و بازخورد های فراوان داشت اما او تکدیب این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

برنامه هایی که به اجرا مژده لواسانی انجام گرفته است کدامند؟

برنامه هایی چون کبوتر دات‌ کام و سه‌ نقطه و به خانه برمی‌گردیم و روز از نو و عصر خانواده و ویژه‌ برنامه‌های تبریک، خانوادهٔ عزیز، پابوس و کافه سؤال و ….. از کارهای به نام این مجری توانمند در صدا و سیما تلویزیون می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید