فیلم زندگی ریحانه پارسا در ترکیه + صحنه های منشوری

0 دیدگاه

این روزها خبر ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا از جنجالی ترین بازیگران ایرانی حواشی زیادی درست کرده است. در این مقاله به این موضوع اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ماجرای فیلم زندگی ریحانه پارسا

کم تر کسی است که از حواشی و اتفاق های مرتبط به ریحانه پارسا مطلع نباشد. او چند روز پیش در صفحه اینستاگرام خود خبر از ساخت فیلم در مورد زندگی نامه اش داد. ریحانه اشاره کرد قصد دارد اتفاق هایی که در طول چند سال گذشته برای وی افتاده است را مورد نمایش قرار دهد.

ریحانه نزدیک به پنج سال پیش از همسر خود مهدی کوشکی، بازیگر سینمای ایران جدا شد. پس از جدا شدن به کشور ترکیه مهاجرت کرد. در همان روزها اقدام به کشف حجاب کرد و… . اتفاقات پیش آمده برای ریحانه، می تواند به جذابیت فیلم کمک کند. در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا در استانبول
مهدی کوشکی

ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا در استانبول

طبق گفته های پارسا از بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی تا کنون عوامل و سازندگان ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا تا کنون قطعی نشده اند. به احتمال خیلی زیاد فیلمبرداری در کشور ترکیه و شهر استانبول صورت بگیرد. اخیرا هم این بازیگر جوان خبر از درست شدن اقامتش در ترکیه خبر داده بود. اما بازهم امکان هرگونه تغییر در محل و مکان فیلم برداری فیلم زندگی ریحانه پارسا وجود دارد. در صورت ایجاد هرگونه تغییر شما عزیزان را مطلع خواهیم کرد.

بازیگران فیلم ریحانه پارسا

اشاره کردیم که فعلا خیلی از عوامل سازنده این فیلم معلوم نشده اند. با همین حال ریحانه خبر داد هر طور شده فیلم برداری را در پاییز امسال باید شروع کنیم. خود ریحانه به عنوان نقش خودش بازی خواهد کرد. علاوه بر بازیگری فیلم نامه آن را خودش دارد می نویسد که در همین روزهای پایانی تابستان تمام خواهد شد. یک سری شایعه مبنی بر این که خود او کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته پیچیده شده است. این شایعه منتقدان زیادی داشت. خیلی از اهالی سینما بر این باور هستند ریحانه پارسا این حرفه را تازه شروع کرده است.

قرار که به زودی لیست عوامل بازیگران ، کارگردان و …. منتشر شود. نظر شما نسبت به حواشی این فیلم چیست؟ آیا ریحانه می تواند به خوبی کارگردانی کند؟ در مقاله های بعد به تمامی این جزئیات اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. کارگردان فیلم زندگی ریحانه پارسا چه کسی می باشد؟

    تا کنون کارگردان این فیلم مشخص نشده است.

  2. آیا ریحانه پارسا در فیلم خودش بازی خواهد کرد؟

    بله او در نقش ریحانه ایفای نقش خواهد کرد.

  3. فیلم برداری فیلم زندگی ریحانه کی شروع خواهد شد؟

    قرار اسیت در تابستان امسال فیلم برداری آغاز شود.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0