لیست بهترین آهنگ های مونتیگو + لینک دانلود

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم به طور کامل و مفصل به تمامی آهنگ های مونتیگو بپردازیم و راجع به هر یک از آن ها توضیحاتی ذکر کنیم. همچنین علاوه بر آن به بیوگرافی مونتیگو نیز پرداخته ایم که خواندن راجع به آن خالی از لطف نیست؛ چرا که این بیوگرافی سرشار از موفقیت های بسیار ه دلیل تلاش و استعداد بی نظیر مونتیگو می باشد.

بهترین اهنگ های مونتیگو

بیوگرافی فرشید امیر شقاقی (مونتیگو)

همان طور که گفتیم، پیش از آن که به آهنگ های مونتیگو بپردازیم، بهتر است کمی راجع به بیوگرافی این نابغه کامپیوتر و برنامه نویس بی نظیر بدانیم. فرشید امیر شقاقی در سال 1993 در شهر بزرگ تهران متولد شد. گفته می شود او از هموون دوران کودکی و نوجوانی به موسیقی علاه مند بود و به ساز های گیتار و پیانو بسیار علاقه نشان می داد. البته نباید از استعداد بی نظیر او در کامپیوتر و برنامه نویسی غافل شویم؛ در حالی که او فقط 15 سال سن داشت، یک پلتفرم انلاین تبادل طراحی و تاسیس کرد. یک سال بعد یعنی در سن 16 سالگی برای تجارت بین داروخانه ها نیز پلتفرمی ارائه کرد و در ادامهی این موفقیت ها در سن کم، در هیجده سالگی وبسایتی را تاسیس و طراحی کرد که برای سازمان دهی به حمل و نقل های آنلاین بود و این پیشرفت ها و خلاقیت و نو آوری ها روز به روز بیش تر به چشم می خورد هم چنین او در تججارت نیز بسیار موفق است. موفقیت های او در این زمینه ها و داشتن ثروتی بسیار زیاد باععث شد تا وی این بار در موسیقی با پشتوانه ی سرمایه خود به بهترین شکل ظاهر شود. به طوری که تنها در طری هشت ماه فعالیت در این عرصه 9 ترک و یک موزیک ویدیو انتشار داد که بهترین آهنگ های مونیگو در رادیو جوان بیش از 30 ملیون بازدید داشته اند. که در ادامه مفصل راجع به این آهنگ ها توضیح داده ایم.

لیست آهنگ های مونتیگو

مونتیگو درطی فعالیت های خود در عرصه موسیقی آهنگ های زیادی منتشر کرد که تمامی ان ها بسیار زیبا بوده اند و مورد استقبال قرار گرفته اند و البته شما با دانلود همه آهنگ های مونتیگو می توانید به استعداد او در موسیقی نیز پی ببرید. در ادامه لیستی از این آهنگ ها به همراه توضیحاتی ارائه کرده ایم:

 • گروه AKM:  وی در طی فعالیت های خود با خوانندگان بزرگ و مشهور دیگر نیز همکاری هایبسیاری داشته که از جمله ی آن می توان به کروش و آرتا اشاره کرد. ان ها اسم گروه خود را AKM نامیده اند که اول اسم هر سه شان ینی آرتا، کوروش و مونتیگو می باشد. آهنگ پارک وی از آلبوم ونتنی به همکاری این سه ساخته شد و همچنین این گروه آلبومی با نام “فصل ما” نیز منتشر کردند که با استقبال خوبی رو به رو شد و همچنین سپهر خلسه نیز در بعضی از ترک های این آلبوم حضور داشته است. نام قطعه های این آلبوم کوتاه چی میخوای حالا، اصن یه وضعی و فصل ما می باشد.
 • اگر راجع به همکاری مونتیگو و علیشمس و شنیده اید و قصد دارید نسبت به دانلود اهنگ های علیشمس و مونتیگو اقدام کنید ولی نام ان ها را نمی دانید، باید بگوییم که این دو شخص، دو آهنگ را با همکاری یک دیگر خوانده اند که نام آن ها عاشق کمه و دورو می باشد. و همچنین باید بگوییم که آرن نیز در این دو آهنگ همکاری داشته و این دو جز اهنگ های ارن مونتیگو نیز می باشند.
 • آهنگ “بکشنم” مونتیگو نیز به همکاری سپهر خلسه ساخته و منتشر شد که بسیاری از آن استقبال کردند. همچنین این دو یک همکاری دیگر در آهنگ زیبای “بعد بیب” نیز داشته اند.
 • مونتیگو با دو خواننده سابق گروه زد بازی یعنی علیرضا جی جی و سیجل نیز همکاری داشته که نام آهنگ ان ها “رفیق” می باشد.
 • از اهنگ های زیبای مونتیگو نیز می توان به “هوس نو” اشاره کرد که نسیم نیز در آن همکاری داشته است.
 • “مانتی کارلو” نام یکی از آهنگ های مونتیگو است که برای ان با هزینه ی بسیار زیادی، موزیک ویدیو نیز ساخته شد. بسیاری بر این باورند که مونتیگو در آهنگ های خود طرز فکر تجاری و کاری خود را نیز به مخاطب تزریق می کند که همین امر باعث شده تا وی طرفداران بسیاری داشته باشد.

آلبوم زندگی مونتیگو

“زندگی مونتیگو” نام آلبوم مونتیگو می باشد که در سال 2019 منتشر شد و شامل 6 ترک می باشد. در این آلبوم خواننده های مطرح و بزرگی نیز شرکت داشته اند که البته بسیاری با انتشار شایعاتی همچون این که مونتیگو برای حضور آن ها در آلبومش پول زیادی پرداخت کرده، استعداد او را نا دیده می گیرند؛ ولی چیزی که واضح است، این است که وی در عرصه موسیقی بسیار با استعداد و درخشان ظاهر شده است و همین امر سبب شده تا بسیاری دعوت همکاری او را در آلبومش بپذیرند. از جمله افرادی که در این آلبوم حضور داشته اند می توان به حصین، بهزلد لیتو، سپهر خلسه، سهراب ام جی، علیرضا جی جی، سیجل و نسیم اشاره کرد.

لیست آهنگ های آلبوم مونتیگو

البته به برخی از این آهنگ ها بالا ت در لیست آهنگ های مونتیگو اشاره کردیم ولی اینجا مجددا برای شما اورده ایم تا لیست اهنگ های این آلبوم را به طور کامل در اختیار داشته باشید.

 1. “بعد بیب”، نام یکی از آهنگ های زیبای این آلبوم می باشد که سپهر خلسه نیز در آن حضور داشته است و این دو همکاری بی نظیری را ارائه داده اند. در بین اهنگ های مونتیگو این مود از ارزش و محبوبیت بالایی بر خوردار می باشد.
 2. حضور بهزاد لیتو در آهنگ “برنامز” چیه این البوم سبب شد تا از این آهنگ استقبال بی نظیری شود.
 3. آهنگ “وزه” از این آلبوم که با همکاری حصین و سهراب ام جی صورت گرفت، یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم بود؛ و باعث آشضنایی بسیاری از طرفداران این دو خواننده یعنی حصین و شهربا ام جی با مونتیگو شد که همین امر باعث شد تا بر طرفداران مونتیگو افزوده شود.
 4. آهنگ “رفیق” به همکاری سیجل و جی جی
 5. دومین همکاری خلسه در این آلبوم در آهنگ “بکشنم”
 6. آهنگ مانتی کارلو مونتیگو نیز اخرین موردی است که به ان اشاره داریم و باید گفته شود که این آهنگ موزیک ویدیو نیز دارد.

در نهایت باید بگوییم که اگر قصد دارید نسبت به دانلود آهنگ های جدید مونتیگو اقدام کنید آهنگ “اختلاف عقاید” را از دست ندهید. این آهنگ دیس مونتیگو به هیچکس می باشد و بسیار شنیدنیست.

لازم به ذکر می باشد که مونتیگو مدیریت سایت شرط بندی بت بال 90 را هم برعهده دارد!

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0