مژده جمال زاده خواننده و بازیگر افغان تبار کانادایی

0 دیدگاه

امروز در این مقاله می خواهیم مژده جمال زاده که یکی از زیباترین زن های جهان است؛ را مورد بررسی قرار دهیم همان طور که انتظار می رود این خواننده افغان تبار تا به امروز دستاورد های بسیار چشم گیری داشته که ما این دستاورد ها و فعالیت های این خواننده را از منابعی موثق مورد بررسی قرار می دهیم و به شما عزیزان ارائه می کنیم؛ مژده جمال زاده خواننده ای از افغانستان است، که در حیطه خوانندگی بسیار خوش درخشیده، در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با این زن موفق بیشتر آشنا شوید.

مژده جمال زاده کیست؟

مژده جمال زاده کیست؟

در این مقاله چیز های بسیار زیادی وجود دارد تا ما درباره این شخص برای شما بازگو کنیم، در بیو گرافی مژده جمال زاده این ذکر شده است که یک خواننده افغان است و زاده در کابل، افغانستان است اما در 5 سالگی همراه با خانواده خود به خارج از افغانستان مهاجرت کردنت و در کشوری متفاوت از زادگاهش بزرگ شد. او در حال حاضر به عنوان یکی از مدل های زن مطرح محسوب می شود.

این خواننده در 7 دسامبر سال 1985 متولد شده است، که به تاریخ شمسی در 16 آذر 1364 متولد شده، این خواننده 36 ساله پر تلاش بزرگ شده در کشور کاناداست و موفقیت های روز افزونش را در این کشور کسب کرده است، زندگی مژده جمال زاده هما نطور که مشخص است با تلاش ها و پشتکار خوده این فرد صورت گرفته است، رشته ای که مژده جمال زاده در آن تحصیلاتش را انجام داده متفاوت با فعالیتش در زمینه خوانندگی و موسیقی است.

مژده جمال زاده در رشته روزنامه نگاری، سخن پراکنی تحصیلاتش را به اتمام رسانیده، ولی علاقه و استعداد این خانم باعث شد، تا در زمینه موسیقی به پیشرفت بسیار بزرگی دست پیدا کند، همچنین او فعالیت حرفه ای خودش را در زمینه موسیقی از سال 2007 تا به الان ادامه داده است، در کنار این که به فعالیت در زمینه خوانندگی و موسیقی مشغول است، این زن توانمند در زمینه های دیگری نیز فعالیت بسیار پررنگ و حرفه ای را انجام می دهد، که از جمله این فعالیت ها در حیطه نمایش های تلوزیونی و همچنین مدلینگ برای مجله های معتبر مد و فشن است.

اینستاگرام مژده جمال زاده؟

مژده جمال زاده ایسنتاگرام فعالی دارد، که در آن عکس ها و استوری های  از زندگی شخصیش و همچنین فعالیت هایش در زمینه کاری را برای دنبال کنندگانش می گذارد، در پیج این خواننده معروف تا به امروز نزدیک به 850 پست آپلود شده است، که شامل عکس از خود و زندگی شخصی این خواننده گرفته،  تا فعالیت ها و اخبار کار ها و مصاحبه هایش است.

همچنین دنبال کنندگان این خواننده زیبای افغان به 770 هزار نفر می رسد، که او نیز به تک تک این دنبال کننده ها اهمیت می دهد و حتی گاهی پست ها و استوری های حمایتی را در فضای مجازی و صفحه اینستا گرامش منتشر می کند و همین مسئله باعث شده تا افراد بسیار زیادی این خواننده و کار هایش را مورد ستایش قرار دهند. همچنین در آپارت نیز می توانید، برای دیدن تمامی فعالیت های هنری و مصاحبه های این خواننده افغان، مژده جمال زاده آپارات را سرچ کرده تا بتوانید به تمامی ویدئو کلیپ های و همچنین ویدئو مصاحبه این خواننده دست یابید و در آپارات نیز به حمایت از این خواننده محبوب بپردازید.

بهترین آهنگ های مژده جمال زاده افغانی؟

این خواننده آهنگ های قشنگ و پر مفهوم بسیار زیادی دارد اما معروف ترین و بهترین این آهنگ ها، جره جو، همسفر، میدونی هلاکتم، برو برو، سیا مو جان، وطن، امور امور و run away است، که پر شنوده ترین در میان تمامی کار هایی است که این خواننده تا کنون منتشر کرده است، این خواننده آهنگ هایش را به زبان های فارسی، انگلیسی و افغانی تا کنون خوانده است. از او می توان به عنوان یکی از 50 خواننده برتر 1400 یاد کرد.

همچنین در طی صحبت ها و نقل قول هایی این خواننده گفته بوده است، که هیچ گاه قصد خواندن نداشته و زمانی که شروع به یاد گیری زبان فارسی کرده است توانسته با استفاده از این یادگیری زبان با خواندن آهنگ حرف های ناگفته ای را بیان کند و این مسئله بسیار مورد استقبال قرار گرفت، زیرا این خواننده علاوه بر سیمای زیبا، صدای بسیار زیبایی نیز داشت و این که از طریق موسیقی زبان خاموش خیلی از انسان ها شده بود، بسیار مورد استقبال قرار گرفت و این مسئله، باعث شد تا این خواننده در کار هنری اش به صورت جدی به فعالیت بپردازد و همینگونه پیشرفت کرده و همچنین اکنون به خواننده ای توانمند تبدیل شده است.

مژده جمال زاده برو برو

این آهنگ از این خواننده به نام برو برو یکی از محبوب ترین آهنگ های این زن توانمند است، که در سرتاسر دنیا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است، همچنین می توان به این مسئله اشاره کرد که این آهنگ به زبان دری و انگلیسی خوانده شده است که همین مسئله باعث شده تا در لیست بهترین و پرشنونده ترین آهنگ های این خواننده قرار بگیرد.

وطنم

یکی دیگر از آهنگ های که توسط مژده جمال زاده خوانده شده است که مورد استقبال و حمایت بسیاری از افراد قرار گرفته است، آهنگ وطنم است، که در وصف افغانستان و دوری این این خواننده از این کشور خوانده شده است همچنین میتوان به این قضیه اشاره کرد که در افغانستان این آهنگ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و همچنین این آنگ بود که موجب شد تا این خواننده در افغانستان بسیار محبوب و شناخته شود، اما این خواننده در گفته هایش می گفت که فکر می کرده این که همه جا می گوید زاده افغنستان است حال و سبک زندگی اش نیز با افغان ها یکی است، اما با سفر به افغانستان به این مسئله دست یافت که اگر در افغانستان بزرگ می شد نمی توانسته به این آدمی که شده است، به این آسانی تبدیل شود و تمامی جوان هایی که در افغانستان بزرگ شده اند، در سختی ها و تمامی پستی بلندی ها تحسین نمود.

دامن صحرا

در این آهنگ که متن آن بسیار زیبا و دل نشین است، می توان به توانمندی این دختر، در به تصویر کشیدن متن آهنگ با صدایی دل نشین اشاره نمود، این آهنگ نیز در دسته زیبا ترین آهنگ های این خواننده قرار دارد، که بسیار پر طرفدار است، دامن صحرایی آهنگیست که آدم با متن زیبایش در آهنگ غرق می شود و هر چه بیشتر این آهنگ را بشنوید بیشتر و بیشتر زیبایی و مفهوم این آهنگ را درک خواهید کرد.

کنسرت های مژده جمال زاده؟

مژده جمال زاده کنسرت های باشکوهی را تاکنون برگزار کرده است، که مهم ترینه این کنسرت ها، کنسرتی بوده که در کاخ سفید برگزار کرده است، که سراسر شکوه و قدرت بوده است و همچنین دیگر کنسرتی که بسیار سر و صدا کرد در میان عموم مردم کنسرتی بود که مژده برای مهاجرین افغان تازه رسیده به خاک آمریکا در کمپ برگزار کرد.

کنسرتی که مژده جمال زاده در کاخ سفید برگزار کرده است در حضور بارک اوباما صورت گرفته است، که در آن زمان رئیس جمهور آمریکا بود، همچنین از آهنگ هایی در مقابل اوباما اجرا کرد که به زبان افغانی بود و بسیار مورد تحسین و احترام قرار گرفت، که همین منوال پیشرفت های بسیار بزرگی را برای این خوده جوان در پی داشته است.

مصاحبه با مژده جمال زاده؟

تا کنون مصاحبه های بسیار زیادی با مژده جمال زاده صورت گرفته که عمده این مصاحبات از طرف شبکه ها و خبرگزاری های بسیار معروفی از جمله بی بی سی، جشنواره هنری تلوزیون آریانا و… صورت پذیرفته است که از زندگی شخصی گرفته تا زندگی هنری و کاری خود را در این مصاحبه ها بازگو کرده است، همچنین در آپارت نیز می توانید به بسیاری از این مصاحبه ها دسترسی داشته باشید و برای داشتن اطلاعات بیشتر از زبان خوده این خواننده این ویدئو هارا دنبال کنید، همچنین می توانید با داشتن صفحه اینستاگرام این خواننده از تمامی کار هایی که این خواننده انجام می دهد نیز آگاه شوید.

بسیار آهنگ مژده جمال زاده در افغانستان مورد حمایت و تحسین قرار گرفته شده است همچنین مورد انتقاد بسیار به همین منوال در مصاحبه ای به این تقدیر و انتقاد ها رسیدگی می شود، همین طور مژده جمال زاده در دامن صحرا  که آهنگی بسیار گوش نواز است نیز قصدی در پی و پشت این آهنگ دارد که با دیدن مصاحبه های این خواننده می توان به تمامی منظور و راز های این آهنگ ها دست یافت.

دانلود آهنگ می دونی هلاکتم از مژده جمال زاده  در میان آهنگ های مژده جمال زاده که جزو بهترین آهنگ هایش است، را می توانید هم اکنون از سایت های بسیار زیادی در گوگل دریافت کنید و گوش دهید.

همچنین یکی از مصاحباتی که مژده انجام داده است در رابطه با فیلمی است که در آن نقش آفرینی کرده و این فیلم هیجان انگیز بسیار دیدنیست، همچنین در مصاحبه ای که انجام شده است در مورد زوایای فیلم و فیلم نامه، همچنین هم بازی شدن با بازیگران دیگر را نیز مورد پرسش و پاسخ قرار می گیرد.

عکس های مژده جمال زاده؟

برای دیدن عکس های تازه از این خواننده افغان میتوانید صفحه اینستاگرامش را دنبال کرده تا علاوه بر مطلع شدن از فعالیت های این خواننده از عکس های روزمره این خواننده نیز بهره مند شوید، همانطور که می دانید این خواننده زیبا در زمینه مد و فشن نیز فعالیت جدی و حرفه ای انجام می دهد، پس می توانید برای یافتن عکس های بیشتری از این خواننده و مدل جوان به گوگل نیز مجعه کنید.

حاشیه های مژده جمال زاده؟

مژده جمال زاده نیز مانند بسیاری از هنرمندان که به پشتیبانی از مردم افغانستان ایستادند و حرف زدند او نیز این کار را انجام داد و با سخنان کوبنده ای که داشت در مورد طالبان حرف های بسیار زیادی به حمایت از افغان ها زد، همچنین که از سال 2007 این زن قدرتمند فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد همچنین روز به روز پیشرفت می کرد و اوج می گرفت نیز با تهدیدات بسیار مرگ باری رو به رو شده بود اما این تهدیدات موجب نشد تا او بشیند و سکوت کند بلکه بیشتر و قوی تر درخشید تا به امروز که در دسته زنان زیبا و تاثیرگذار در رتبه ای بی نظیر در 10 نفر اول قرار دارد.

خانواده و همسر این خواننده؟

زیاد اطلاعات خاصی در مورد خانواده این خواننده در دسترس عموم قرار نداده اند و در حد همان که عکس ها و اطلاعاتی که  توسط مژده در صفحات شخصی اش آپلود شود صورت می گیرد، اما تمامیه اطلاعاتی که از این خواننده داریم این است که او بسیار فمنیست بوده و بزرگترین دلیل پیشرفتش در تمامی زندگی اش را مادرش می دانسته وهمیشه در تمامی مصاحبه هایش مادرش را مورد ستایش قرار می دهد.

همچنین او امر ازدواج را قراردادی و یک سنت از مد افتاده و بی فایده دانسته و گفته است که نمی خواهد هرگز بچه دار شود، به موجب همین امر او مجرد است و در حال حاضر قصدی برای ازدواج ندارد.

جوایز و دستاورد های این خواننده افغان

او جوایز و دستاورد های بسیار زیادی دارد، که در ادامه به چند تا از این جوایز و بررسی آن ها می پردازیم، در سال 2008 برنده جایزه بهترین خواننده زن جدید شده بود وهمچنین به عنوان مدل نیز می توان گفت که برنده جایزه در سان فرانسیسکو شده بود، همچنین در سال 2009 در هامبورگ جایزه آرام ترین آهنگ را نیز از آن خودش کرد و در ادامه نیز در جشنواره تلویزیونی آریانا نیز برنده جوایزی شده است.

سوالات متداول

 1. آیا این خواننده ازدواج کرده است؟

  این خواننده به ازدواج اعتقادی ندارد و در مصاحبات زیادی گفته است، که اگر بتواند نه ازدواج می کند و نه بچه دار می شود.

 2. فعالیت هایی که مژده جمال زاده انجام می دهد در چه زمینه هایی است؟

  این خانم با استعداد در زمینه های بسیار زیادی فعالیت دارد، که از جمله ی آن ها خوانندگی است که این اصلی ترین فعالیت این زن جوان نیز هست و اما در کنار خوانندگی و فعالیت موسیقی در کار مدلینگ و بازیگری نیز استعداد بسیار درخشانی نیز دارد.

 3. این خواننده چندساله است؟

  این خواننده دارای 36 سال است و در دسته 10 زن زیبای جهان قرار دارد.

 4. بیشترین تاثیرگذاری مژده جمال زاده چیست؟

  تاثیر گذار بودن مژده در این است که این زن زیبا کلام قدرتمندی است برای آن ها که سال هاست خاموشند و صدای آن ها شد، همچنین همیشه به حمایت به این افراد پرداخته به صورتی که برای قوت قلب دادن به مهاجرین افغان برایشان کنسرت برگذار کرد تا بتوانند راحت تر با مسئله مهاجرت کنار بیایند و احساس تنهایی نکنند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0