دانلود آلبوم مجاز سروش هیچکس با لینک مستقیم

0 دیدگاه

اگر شما نیز مانند بسیاری دیگر از طرفداران رپ و گروه ملتفت و سروش هیچکس، منتظر دانلود آلبوم مجاز هیچکس هستید با ما همراه باشید؛ چرا که ما در این مقاله اطلاعات کاملی راجع به این آلبوم اعم از زمان انتشار و دانلود و همچنین روش پیش خرید آن، بیوگرافی و زندگی شخصی هیچکس و همینطور گروه ملتفت در اختیار شما قرار داده ایم. در واقع این یک مقاله کامل برای تمامی این اطلاعات می باشد؛ پس خواندنش خالی از لطف نیست.

دانلود آلبوم مجاز هیچکس

 

بیوگرافی سروش هیچکس

سروش لشگری با نام هنری “هیچکس” جزء اولین خوانندگان رپ به صورت حرفه ای در ایران است و به گفته ی خودش در یکی از آهنگ هایش به نام “تف” او به رپ فارسی جهت داده است و باعث رشد و پیشرفت آن شده است؛ از این رو بسیاری به او لقت پدر رپ فارس را داده اند. وی بنیان گذار دو تشکل قوی و بزرگ در رپ فارسی به نام های صامت و ملتفت می باشد. که در ادامه راجع به گروه ملتفت نیز به صورت مختصر توضیح داده ایم. وی هم اکنون خارج از ایران به همراه همسرش که آزاده اکبری نام دارد زندگی می کند. آزاده اکبری فعال حقوق زنان می باشد و در این راستا بسیار مورد حمایت و همکاری هیچکس قرار گرفته است، همان طور که خود او نیز بسیار شروس هیچکس را در زمینه ی شغلش حمایت می کند. سروش هیچکس هم اکنون مشغول تحصیل و کار بر روی یک البوم جدید به نام مجاز می باشد که شما برای یافتن اطلاعات بیش تر راجع به زمان انتشار، نحوه ی پیش خرید و دانلود آلبوم مجاز هیچکس با لینک مستقیم، می توانید به ادامه ی مقاله توجه داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آلبوم جدید هیچکس کلیک کنید.

گروه ملتفت

همان طور که گفتیم سروش هیچکس، پایه گذار تشکل بزرگ رپی ملتت می باشد که تمامی اعضای آن بسیر قوی و حرفه ای هستند این گروه تا به امروز بسیار موفق عمل کرده و دارای هواداران بسیاری است. گفته می شود که گروه ملتفت و گروه کاغذ همواره با هم رقابت داشته و دائما در حال دیس و دیس بک هستند ولی به گفته ی خود اعضا این امر صحت ندارد و سروش هیچکس با حصین (بنیان گذار گروه کاغذ) مشکلی ندار. و اما اعضای این تشکل شامل سروش هیچکس، مهدیار آقاجانی، علی قاف، اشکان فدایی و عضوی جدید به نام داریو می باشد. این گروه همواره در صدد بوده تا با آهنگ های خود در بین مخاطبان فرهنگ سازی کند؛ از این رو پیشنهاد ما به شما این است که به جای دانلود آلبوم مجاز، نسبت به خرید ان اقدام کنید تا فرهنگ حمایت از هنرمندان نیز بیش تر جا بیوفتد و ر راستای اهداف این گروه عمل کرده باشید.

آلبوم مجاز هیچکس

حدود شش سال پیش در تاریخ 12 فروردین سروش هیچکس در انتشار یک قطعه صوتی خبر ساهت آلبوم جدیدش را اعلام کرد و همچنین سال نو را صمیمانه به هموطنان و به خصوص طرفداران و شنوندگان رپ تبریک گفت. او ضمن توضیحاتی که راجع به این آلبوم جدید داشت خبر داد که این بار به آهنگ ساز دیگر نیز به همراه مهدیار آقاجانی در این آلبوم حضور دارند که سعید دهقان نیز جز آنان بود. در واقع سعید دهقان یکی از توانمند ترین آهنگ سازان رپ می باشد که به بنظر می آید همکاری او با مهدیار آقاجانی در این آلبوم بسیار شگفت انگیز و عالی شود. از ان تاریخ حدود 6 سال گذشته و مخاطبان همچنان منتظر دانلود آلبوم مجاز می باشند.

ترک های آلبوم مجاز

تاکنون از نام تعدادی از آهنگ های این آلبوم در صفحه ی اینستاگرام سروش هیچکس، پرده برداری شده و اطلاعاتی ارائه شده است که ما در ادامه برای شما آورده ایم. که شما در زمان انتشار با دانلود آلبوم مجاز به صورت تک تک می توانید هر یک از آن ها را دانلود کنید و بشنوید.

 • آهنگ رسوا از آلبوم مجاز هیچکس با آهنگ سازی مهدیار اقاجانی
 • آهنگ تو کجا بودی؟ از آلبوم مجاز هیچکس با آهنگ سازی مهدیار آقاجانی
 • آهنگ سخته مسلمون بودن از آلبوم مجاز هیچکس به آهنگ سازی مهدیار آقاجانی
 • آهنگ قاضی من رو دوست داشت از آلبوم مجاز هیچکس با آهنگ سازی مهدیار آقاجانی
 • آهنگ من کیم از آلبوم مجاز هیچکس به همراهی اشکان فدایی و با آهنگ سازی مهدیار آقاجانی
 • آهنگ چرا نمیمیری از آلبوم مجاز هیچکس به آهنگ سازی حکمت و مهدیار آقاجانی
 • شما با دانلود آلبوم مجاز هیچکس با کیفیت 320 می توانید آهنگ از آشناییتون خوشحالم از آلبوم مجاز هیچکس و با آهنگ سازی مهدیار
 • آهنگ خلافکارای اصلی از آلوم مجا هیچکس با آهنگ سازی حکمت و مهدیار آقاجانی
 • آهنگ شبی گرگا از آلبوم مجاز هیچکس به همراهی قاف و با آهنگ سازی حکمت و مهدیار آقاجانی
 • آهنگ ترورشون کن از آلبوم مجاز هیچکس با آهنگ سازی مهدیار آقاجانی
 • آهنگ جدول و رویا از آلبوم مجاز هیچکس با آهنگ سازی مهدیار آقاجانی
 • آهنگ شیطونه میگه از آلبوم مجاز هیچکس با آهنگ سازی حسن و مهدیار

احتمال می رود که این آلبوم ترک های دیگری نیز داشته باشید که شما با دانلود آلبوم مجاز آونگ موزیک می توانید تمامی آن ها را در اختیار داشته باشید و بشنوید.

دانلود آلبوم مجاز هیچکس

مدتی پیش در تاریخ 12 اسفند ماه سال 13988 سروش هیچکس با انتشار پستی در اینستاگرام خود اعلام کرد که ساخت آلبوم مجاز به پایان رسیده است و به زودی در تاریخ 12 فروردین سال 1399 انتشار عمومی ان برای دانلود آلبوم مجاز هیچکس صورت می گیرد و افراد می توانند از هم اکنون نسبت به پیش خرید آلبوم مجاز هیچکس از طریق سایتی که معرفی کرده اند اقدام کنند. آدرس این سایت www.hichkas.me می باشد. نکته ای که قابل توجه است این است که این گروه به منظور فرهنگ سازی و رواج دادن هزینه کردن برای استفاده از آثار هنری قیمت خرید این آلبوم را انتخابی کرده اند؛ یعنی شما می توانید مبلغ پرداختی برای خرید این آلبوم را در یک بازه ی مشخص شده انتخاب کنید. از آن جایی که گروه ملتفت هیچ گاه با رسانه های رپی همکاری نداشته انتظار می رود که امکان دانلود آلبوم مجاز هیچکس از رادیو جوان میسر نباشد و تنها راه برای دانلود این آلبوم رسانه های شخصی این گروه باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0