بیوگرافی محسن یگانه قای نابغه موسیقی پاپ ایران

0 دیدگاه

محسن یگانه خوانندگان ایرانی خوب کشور ایران و می توان گفت که سن محسن یگانه در حال حاضر 36 سال است چرا که او متولد ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴ می باشد و خواننده و نوازنده ایرانی می باشد. او در کنسرت های زیادی از جمله یکی در جشنواره بین المللی موسیقی فجر اجرا کرد که بسیار مورد حمایت مردم قرار گرفت.

محسن یگانه اهل گنبد کاووس است و مادری ایرانی است و پدر او محمد رضا یگانه که در جنگ ایران و عراق درگذشت و مادر او استاد دانشگاه است. او دو خواهر بزرگتر و یک برادر کوچک تر دارد. او با دختر و همسرش در تهران زندگی می کند.

محتوا پنهان
محسن یگانه کیست؟

محسن یگانه کیست؟

محسن یگانه از خوانندگان پاپ ایرانی متولد 23 اردیبهشت ماه 1364 است او اهل گنبد کاووس می باشد و یک خواننده ایرانی است. محسن یگانه دانشجوی انصرافی لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه آزاد می باشد، و می توان گفت که 2 خواهر او دکتر و یک برادر بنام کمیل دارد، خود او فرزند وسط خانواده است، مادرش استاد دانشگاه و پدرش محمد رضا یگانه شهید دفاع مقدس می باشد. از كودكی علاقه زیادی به بازیگری و دیده شدن در دنیای سینما را داشته است، اما به دلایل کاملاً شخصی نتوانست وارد این رشته شود اما برحسب استعداد ذاتی که داشت در رشته موسیقی ذوق و سلیقه خاصی داشت، میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را با شنیدن یكی از قطعات آلبوم بهار من به دست آورد و حس عجیبی نسبت به موسیقی پاپ به دست آورد.

با علاقه كه در محسن یگانه بوجود آمده بود به یادگیری ساز گیتار شروع کرد. نواختن را از سال 79 در سن 15 سالگی بدون استاد آغاز کرد با توجه به شرایط آن روزهای خانواده و پدرش شهیدش، امکان حضور در کلاس موسیقی نداشت و با تیکه بر توانایی هاي خود این ساز را یاد گرفت، به حدی که مدتی بعد خودش به عنوان استاد تدریس می کرد. اما او تنها به ساز گیتار اكتفا نكرد و به سمت كیبورد، پیانو و یادگیری مهارت ‌هاي فنی و موسیقی الكترونیک نیز شروع کرد.

محسن یگانه اولین ترانه خود را درکنار محسن چاوشی با نام نشکن دلمو با ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی شروع به اجرا کرد و آلبوم اول او با نام سال کبیسه به صورت زیر زمینی اجرا شد و الان می توان گفت که این خواننده خوب تا الان چندین آلبوم منتشر کرده است و چندین کنسرت را در شهر های مختلف ایران و اروپا اجرا کرده است. در این مقاله به بیوگرافی محسن یگانه می پردازیم.

عکس های محسن یگانه را در کجا ببینیم؟

عکس های جدید و عکس قدیمی محسن یگانه این خواننده محبوب را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این خواننده محبوب این روز ها خیلی درگیر است و به گفته محسن یگانه به دلیل درگیری های شخصی که دارند وقت زیادی برای شبکه های مجازی نمی گذارد. زیرا محسن یگانه هم تمرین خوانندگی می کنند و هم کار ساخت موسیقی و ترانه سرایی را انجام می دهند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. او به دنبال کار های متنوع در عرصه شغلی خود است و هنوز هم دوست دارد یک بازیگر خوب در ایران شود و تا الان پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است.

محسن یگانه عکس های زیادی از کنسرت هایش در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است و البته طرفدارانش دست از سر او بر نمی دارند و دوست دارند بیشتر از زندگی خصوصی او بدانند اما این خواننده زیاد اهل صحبت در این مورد نیست. حتی گاهی اوقات محسن یگانه گفته است که طرفدارانش در پیج او اینقدر سوال می کنند که جواب دادن به همه آن ها کمی مشکل است و به دلیل وقت کمی که دارد نمی رسد به همه آن ها پاسخ دهد. این خواننده خیلی عکس های خوبی در اینستاگرام و سایت ها به اشتراک گذاشته است که طرفداران این خواننده می توانند آن ها را دانلود کنند.

آدرس پیج اینستاگرام محسن یگانه چیست؟

صفحه اینستاگرام محسن یگانه به چند هزار نفر فالوور رسیده است. که می توان گفت این عدد برای یک خواننده فوق العاده است. پس قطعاً با فعالیت های بیشتر و کار های پر رنگ تر این عدد بیشتر و بیشتر خواهد شد هر چند محسن یگانه الان جزء خوانندگان سرشناس ایران هستند و او از تمام کشور های اروپایی طرفدار دارد و آهنگ های او در همه جای دنیا در حال پخش است. اگر دوست دارید که از زندگی لحظه به لحظه این آقای خواننده با خبر شوید می توانید صفحه شخصی محسن یگانه را در اینستاگرام پیدا کنید و او را دنبال کنید.

او از این که مردم تا این حد دوستش دارند بسیار خوشحال است و به خبرنگار های اعلام کرده است که توقع این همه محبت را نداشته است و از این که تا این حد موفق بوده است بسیار خوشحال است. البته محسن یگانه با توجه به اینکه یک خواننده حرفه ای است، طرفداران او هم زیاد در اینستاگرام هستند. محسن یگانه اینستا خود را باز گذاشته است تا مخاطبان او خیلی راحت محسن یگانه را دنبال کنند. محسن یگانه در اول راه گفته است که خیلی ممنون که آهنگ های من را در کشور های اروپایی دوست داشتید و این باعث افتخار من است که توانستم این همه مخاطب را جذب کنم و در کشور های اروپایی هم معروف شوم. این خواننده از طرفداران خود بابت کم کاری و پاسخ ندادن در اینستاگرام عذرخواهی کرده است.

همسر این خواننده کیست؟

این خوانند در سال 89 خبر ازدواج خودش را رسانه ای کرد و البته در مورد همسر خود چیزی نگفته است و در سال 1393 صاحب فرزند دختر شده است و گفته است که بابت این نعمت خدا رو شکر می کنم. اسم دختر محسن یگانه نگاه است و تا الان عکس های زیادی از دخترش در سایت ها و پیج خود به اشتراک گذاشته است. همسر محسن یگانه جزء بازیگران نیست اما خوب تا جایی که اطلاع داریم زندگی خیلی خوبی را در کنار هم دارند. این خواننده گفته است که فقط یک بار پیش می آید که با یک نفر سازگار باشیم و زمانی که من کسی را پیدا کردم همه جوره با من سازگار است و من را درک می کند و بدون شک سریع با همسرم ازدواج کردم. عکس محسن یگانه و همسرش و فرزندش را می توانید در پیج او مشاهده کنید. همسر این خواننده محبوب بسیار خوش اخلاق هستند و خیلی ها دوست دارند که در مورد همسر محسن یگانه بیشتر بدانند.

چه حاشیه هایی برای محسن یگانه به وجود آمد؟

طبق مصاحبه با محسن یگانه بوده است او گفته است که به دلیل این که خواننده است حاشیه های خیلی زیادی دارد اما به گفته خودش زیاد حاشیه ها برای او اهمیت ندارد. اما بسیاری از مردم در مورد این خواننده حاشیه هایی مانند دوست پسر یکی از بازیگران بوده است و یا در دوران دانشگاه با کسی ازدواج کرده است، اما محسن یگانه تمام این حاشیه ها را تکذیب کردند. محسن یگانه گفته است که چرا مردم در مورد یک فرد معروف تا این حد حاشیه می سازند، او از این که مردم بدون اینکه اصل ماجرا را بدانند، در موردش قضاوت می کنند و برای او حرف درست می کنند ناراحت است همچنین او گفته است که مردم در مورد فرزند شهید بودنش صحبت هایی می کنند که او را ناراحت کرده است.

او می گوید که خوانندگان هم مانند افراد دیگر هستند و فقط به خاطر شغل شان مردم در مورد شان تا این حد صحبت می کنند و او در این مورد بسیار حساس و زود رنج شده است او می گوید که افراد معروف هم حق دارند که زندگی شخصی خودشان را داشته باشند اما صحبت ها و حاشیه هایی که مردم در مورد خوانندگان می گویند زندگی را برای افراد معروف سخت کرده اند. البته نمی توان توقع داشت که مردم حاشیه درست نکنند چون مردم برای تمام افراد معروف در جهان حاشیه درست می کنند که بعضی از آن ها درست است و بعضی از آن ها اشتباه است.

برترین آهنگ های محسن یگانه چه نام دارند؟

بسیاری از افراد او را بهترین خواننده پاپ ایران می دانند. یگانه تا الان آهنگ های خیلی زیادی خوانده است که می توان گفت خیلی زود در ایران مشهور شد و الان بهترین آهنگ یگانه در خارج از کشور پخش شده است و طرفداران خیلی زیادی دارد. این خواننده در حال ساخت آهنگ جدید است و گروه او شبانه روز در حال تمرین هستند و به گفته این خواننده قرار است به زودی آهنگ جدید را منتشر کند. چند نمونه از آهنگ های او را معرفی می کنیم.

محسن یگانه بهت قول میدم

بهت قول میدم یکی از آهنگ های خیلی جذاب یگانه است که می توان گفت تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است. این خوانند برای این آهنگ بسیار زحمت کشیده است.

محسن یگانه نشکن دلمو

این آهنگ جذاب و اولین آهنگ یگانه است و جزء برترین آهنگ های این خواننده محبوب است. محسن یگانه گفته است که فکر نمی کرد این آهنگ او با این همه استقبال مردم روبه رو شود.

محسن یگانه بمون

بمون نام دیگر آهنگ خواننده محبوب کشور ایران است که تا الان همه او را دوست دارند و برای او ارزش زیادی قائل هستند. باید بدانید که طرفداران این خواننده بیشتر جوانان هستند.

محسن یگانه وابستگی

وابستگی نام آهنگ یگانه است که می توان گفت این آهنگ رکورد خیلی خوبی در بین آهنگ هایش داشت و جوانان این آهنگ را خیلی دوست دارند.

آهنگ آرامش محسن یگانه

آرامش اسم آهنگ یگانه است. این آهنگ واقعاً آرامش بخش است و می توان گفت که همه این آهنگ را دوست دارند و تا الان این آهنگ در کشور های دیگر هم پخش شده است. یکی از بهترین آهنگ های پاپ ایران این آهنگ می باشد.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

شغل محسن یگانه خوانندگی، ترانه سازی، استاد موسیقی است و این خواننده از این راه درآمد خیلی زیادی را کسب می کند و طبق مصاحبه با محسن یگانه که داشته اند، او گفته است که بیشترین درآمد او از کنسرت هایی که اجرا می کند در می آورد و این موضوع بستگی به تعداد فروش بلیط های کنسرت او دارد. اما گفته است که از لحاظ مالی مشکلی ندارد و می توان گفت که زندگی خوبی دارد. البته این خواننده در فکر این است که شغل های دیگر را امتحان کند و برای خود شغل دوم داشته باشد که خوب هنوز اطلاعات بیشتری به رسانه ها نداده است.

البته این خواننده همین الان هم درآمد خوبی دارد و نیاز به شغل دوم ندارد ولی گفته است که دوست دارد در زمینه شغلی پیشرفت بیشتری داشته باشد. این خواننده با افراد مشهور و خوانندگان بزرگی ارتباط دارد و قطعاً در زمینه شغلی به او کمک خیلی زیادی می کنند. هر چند این خواننده هر چقدر هم شغل های دیگری هم داشته باشد اما باز هم بیشتر وقت خود را صرف خواننده می کند زیرا او هرگز نمی تواند خوانندگی را کنار بگذارد.

اولین آهنگ محسن یگانه چه نام داشت؟

اولین آهنگ محسن یگانه به نام نشکن دلمو بود که این آهنگ را با همکاری محسن چاوشی ساخته است و می توان گفت که این آهنگ سر نوشت خواننده خوب کشور را رقم زد و او را مشهور کرد. این آهنگ خیلی سریع منتشر شد و جوانان را به سمت خود کشاند. جالب است که هنوز که هنوزه بسیاری از جوانان این آهنگ را دانلود می کنند و این آهنگ را گوش می کنند. این آهنگ هنوز جذابیت خودش را دارد و با این که خیلی قدیمی است اما سبک آن بسیار جذاب و شنیدنی است. البته ناگفته نماند که این آهنگ کمی غمگین است اما خوب بسیار زیبا است.

آیا محسن یگانه بیماری خاصی دارد؟

یگانه هیچ بیماری خاصی ندارند و به دلیل زندگی سالمی که دارد بسیار سلامت است و بابت این نعمت خدا را شکر می کند. او می گوید که همیشه سالم زندگی می کند و سعی می کند تا می تواند ورزش کند تا مریض نشود. طبق مصاحبه ای که کرده است، گفته است از این که بیماری داشته باشم عصبی می شوم زیرا اگر کوچک ترین بیماری داشته باشم خیلی از لحاظ روحی بهم می ریزم و از کار هایم عقب می افتم. همچنین باید بدانید که غذای مورد علاقه این خواننده پیتزا، خورشت قیمه، است و این غذا ها را خیلی دوست دارد. این خواننده یک مدتی را کرونا گرفته بود اما خیلی زود سلامتی خود را به دست آورد اما محسن یگانه گفته است که در زمان این بیماری بسیار اذیت شده است و درد بسیار زیادی را تحمل کرده است.

بهترین آلبوم های محسن یگانه چه نام دارد؟

به احتمال خیلی زیاد آلبوم های این خواننده را تا الان دانلود کرده اید و تا الان می دانید که این خواننده خوب چه آهنگ هایی داشته است. به احتمال زیاد در سال جدید این خواننده یک آلبوم جدید و خیلی جذاب قرار است منتشر کند. چند مورد از آلبوم های او را در اینجا معرفی می کنیم.

سال کبیسه

این اولین آلبوم این خواننده مشهور کشور است که همه آهنگ های او بسیار جذاب و شنیدنی است. این خواننده تا الان خیلی بابت این آلبوم زحمت کشیده است.

رگ خواب

نام دیگر آلبوم یگانه است که در سال 89 منتشر شده است و طرفداران این آلبوم بسیار زیاد هستند.

نگاه من

نام آلبوم دیگر یگانه است که در سال 94 منتشر شده است. یگانه نام این آهنگ را به خاطر اسم دخترش انتخاب کرده است.

نفس های بی هدف

این نام آلبوم محسن یگانه است که در سال 87 منتشر شده است و بیشتر طرفداران محسن یگانه به خاطر چنین آلبومی تشکر کرده اند و جوانان این آلبوم را خیلی دوست داشتند.

حباب

حباب نام دیگر آلبوم یگانه است که تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است. باید گفت که تمام آهنگ های این آلبوم بسیار جذاب و شنیدنی است.

درآمد محسن یگانه چقدر است؟

درآمد این خواننده از آن جایی که هنوز اول راه بود کم بود اما خود محسن یگانه تمام تلاشش را کرد تا توانست درآمد خود را بیشتر کند، همچنین یگانه گفته است که برای رسیدن به آرزو هایم به درآمد آن فکر نمی کنم و برای من مهم این است که در شغل خوانندگی بتوانم مانند دیگر افراد معروف باشم. یگانه توانست با اولین آلبوم خود درآمد خیلی زیادی را بدست بی آورد. البته الان بسیاری از دوستان محسن یگانه گفته اند درآمد او الان بسیار زیاد است و البته می توان گفت که زندگی خیلی خوبی دارد و جزء برترین ها است. یگانه گفته است که آرزو دارد روزی ثروتمند ترین خواننده شود و همه به او افتخار کنند. اما خوب تا الان هم درآمد و ثروت خیلی زیادی دارد که همه دوست دارند زندگی او را داشته باشند.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

دانلود آهنگ های این خواننده خوب و جذاب را می توانید از گوگل و یا سایت های مختلف پیدا کنید و دنبال کنید و البته سعی کنید که از سایت هایی استفاده کنید که کیفیت بیشتری داشته باشد. این روز ها با وجود اینترنت آهنگ های خیلی زیادی را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید. یگانه آهنگ های خود را بر روی سایت های خیلی معتبر به اشتراک می گذارد تا همه بتوانند آهنگ های او را داشته باشند. البته نمی توانیم بگوییم که چه سایتی بهتر است. چون در حال حاضر تمام سایت ها کیفیت خیلی خوبی دارند و همه آهنگ ها را بسیار خوب به دست مخاطب می رسانند. اما باز هم سایت هایی وجود دارد که از سایر سایت ها بهتر است و شما می توانید با یک سرچ کوچک تمام این سایت ها را پیدا کنید. آهنگ جدید محسن یگانه را می توانید از پیج شخصی او دنبال کنید و یا می توانید از سایت هایی که معرفی می کند دانلود کنید. البته الان تمام سایت های اینترنتی معتبر است و بسیاری از مردم از سایت های معمولی استفاده می کنند و هیچ مشکلی ندارند، یگانه آهنگ های خیلی زیادی تا الان منتشر کرده است.

کنسرت های محسن یگانه

کنسرت های محسن یگانه تا الان در بسیاری از کشور ها مانند آلمان، ترکیه، آمریکا، کیش برگزار شده است و آهنگ هایی که در خارج از کشور خوانده است قول می دم، حباب، محسن یگانه رگ خواب غمگین ترین آهنگ محسن یگانه نیز می باشد. باید بدانید که بلیط های کنسرت او بسیار گران است و همچنین درآمد خوبی از این کنسرت ها به دست می آورد. جدیدترین آهنگ محسن یگانه در حال ساخت است و گروه او گفته اند که به زودی منتشر می شود و همچنین محسن یگانه گفته است که مطمئن است که همه از این آهنگ او استقبال می کنند. یگانه گفته است که تمام تلاشش را کرده است که بتواند بهترین آهنگ را برای طرفدارانش آماده کند.

اگر شما دوست دارید که کنسرت های این خواننده خیلی خوب را ببینید می توانید کنسرت های او را به صورت آنلاین نگاه کنید. تمام طرفداران ایرانی این خواننده گفته اند که خدا کند این خوانند به کشور های دیگر برود و کنسرت اجرا کند اما خوب احتمال این کار بسیار کم است و یگانه فعلاً نمی تواند به خارج از کشور برود و از طرفداران خود خواسته است که کنسرت های او را به صورت آنلاین تماشا کنند. در این مقاله 10آهنگ برتر محسن یگانه را معرفی کردیم. او از طرفداران خود تشکر زیادی کرده است و یگانه گفته است که به زودی یک آهنگ بسیار زیبا منتشر می کند. قطعاً عکس های محسن یگانه قبل عمل را دیده اید که چقدر الان جذاب تر شده است و چهره او بسیار بهتر شده است.

سوالات متداول

 1. کدام آهنگ محسن یگانه در کیش برگزار شد؟

  آهنگ بهت قول میدم از محسن یگانه بود که کنسرت او بسیار بزرگ بود و طرفداران خیلی زیادی در این کنسرت شرکت کرده بودند.

 2. آیا محسن یگانه قصد دارد مهاجرت کند؟

  یگانه قصد چنین کاری ندارد و قطعاً نمی خواهد از ایران برود، اما تا الان مسافرت های خارجی زیادی رفته است.

 3. چرا محسن یگانه در مورد همسر خود چیزی نمی گوید؟

  همسر یگانه خیلی در فضای مجازی نیست و خود محسن یگانه دوست ندارد در مورد مسائل شخصی صحبت کند.

 4. عمل بینی محسن یگانه چه زمانی اتفاق افتاده است؟

  تاریخ دقیق این عمل را در سایت ها نبوده است و کسی نمی داند چه زمانی این خواننده عمل داشته است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0