محسن ابراهیم زاده، متولد ۱۳۶۶ است و یکی از خوانندگان ایرانی می باشد. او بزرگترین کنسرت ایران را برگزار کرده است. او از 14 سالگی شروع به یاد گرفتن و خواندن قرآن کرد و در اوایل دهه 20 به حضور در جلسات موسیقی سنتی را زیر نظر استاد مهدی شمس نیکنام پرداخت. او همچنین ساز هایی مانند گیتار، کیبورد، سنتور و نی را در سن نوجوانی آموخته است. بعد از حدود 10 سال ترانه سرایی و کاور آهنگ، در اولین کنسرت خود در کرج به عنوان یک هنرمند مستقل در شهریور 1394 در برابر 400 نفر اجرا کرد. به گفته این خواننده علاقه خیلی زیادی به موسیقی دارد و از زمان کودکی دوست داشته است که خواننده شود و تا الان زحمت خیلی زیادی برای این شغل کشیده است تا الان به این درجه از موفقیت رسیده است.

فهرست محتوا پنهان
محسن ابراهیم زاده کیست؟

محسن ابراهیم زاده کیست؟

محسن ابراهیم زاده از خوانندگان پاپ ایرانی خوب کشور است. سن محسن ابراهیم زاده به این صورت است که او متولد ۱۳۶۶ است و یک خواننده ایرانی می باشد. او بزرگ ترین کنسرت ایران را برگزار کرده است. او از 14 سالگی شروع به یادگرفتن و خواندن قرآن کرد و در اوایل دهه 20 به حضور در جلسات موسیقی سنتی ایرانی زیر نظر استاد مهدی شمس نیکنام پرداخت. او در سال 1394 رسماً با آقای مهدی کرد قرارداد بست. ابراهیم زاده عمدتاً با برنامه تلویزیونی مهتاب OST شناخته شد. در سال 1395 این خواننده پاپ آهنگ سال نو را برای اولین بار در سال 1396 به عنوان تیتراژ برنامه تلویزیونی مهتاب منتشر کرد و به شهرت بیشتری دست یافت. در ژانویه 2018 بلیط دومین کنسرت خود را کمتر از 48 ساعت فروخت که رکورد خوبی در بازار موسیقی ایران است. او در دو تایم مختلف در برج میلاد برای بیش از 2000 نفر از هواداران کنسرت اجرا کرد. ابراهیم زاده تا سال 2021 حدود 100 تک آهنگ منتشر کرده است.

آهنگ پرطرفدار دونه دونه او از زمان انتشار در جولای 2018 به 25 میلیون بازدید در یوتیوب رسید. آهنگ عاشق شدن نیز اخیرا به 10 میلیون رسیده است، گل پونه بیش از 7 میلیون مانو به 3.7 میلیون، یکی یدونه 3.7 میلیون رسید. تعداد بازدید های تقریبی در یوتیوب او بیش از 80 میلیون است. محسن رسماً برای اجرای لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. او پیش از بازی فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در تاریخ 19 آبان 1397 در ورزشگاه آزادی تهران و در جمع 100 هزار نفری به اجرای برنامه پرداخت. این اولین بار در تاریخ موسیقی ایران بود که یک هنرمند برای 100 هزار نفر در ورزشگاه آزادی اجرا داشت. ابراهیم زاده تور سراسر کشور را از سال 1396 آغاز کرد و حدود 2 سال تا همه گیری جهانی کووید 19 ادامه داشت. او بیش از 360 نمایش را در تمام استان های ایران اجرا کرد. او همچنین 10 نمایش در خارج از کشور در تابستان و پاییز 2019 داشت. شهرهایی مانند تورنتو، مونترال، ونکوور، لندن، منچستر، فرانکفورت، کلن، هامبورگ، استانبول و دبی. مایکل پارسا، سیاستمدار، کنسرت داشته است. در نمایشگاه تورنتو خود، به عنوان نماینده دولت کانادا، با اهدای تقدیرنامه رسمی از طرف دولت کانادا از این خواننده و گروهش تشکر کرد. در این مقاله به بیوگرافی محسن ابراهیم زاده می پردازیم.

عکس های محسن ابراهیم زاده را در کجا ببینیم؟

عکس های این خواننده محبوب را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این خواننده محبوب این روز ها خیلی مشغله کاری دارد و به گفته محسن ابراهیم زاده به دلیل مشغله کاری که دارند وقت زیادی برای شبکه های مجازی ندارند. زیرا ایشان هم تمرین خوانندگی می کنند و هم کار ساخت موسیقی را انجام می دهند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به ایشان پیشنهاد شده است. او به دنبال کار های متنوع در عرصه شغلی خود است و تا الان پیشنهاد های خیلی خوبی به او شده است. محسن ابراهیم زاده عکس های زیادی از کنسرت هایش در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است و البته طرفدارانش دست از سر او بر نمی دارند و دوست دارند بیشتر از زندگی خصوصی او بدانند اما این خواننده زیاد اهل صحبت در این مورد نیست. حتی گاهی اوقات محسن ابراهیم زاده گفته است که طرفدارانش در پیج او اینقدر سوال می کنند که نمی دانم در مقابل آن ها چه بگویم. این خواننده خیلی عکس های خوبی در اینستاگرام و سایت ها به اشتراک گذاشته است که طرفداران این خواننده می توانند آن ها را دانلود کنند.

آدرس پیج اینستاگرام محسن ابراهیم زاده چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام محسن ابراهیم زاده چیست؟

صفحه اینستاگرام محسن ابراهیم زاده به چند هزار نفر فالوور رسیده است. که می توان گفت این عدد برای یک خواننده با این سن و سال فوق العاده است. پس قطعاً با فعالیت های بیشتر و کار های پر رنگ تر این عدد بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر دوست دارید که از زندگی لحظه به لحظه این آقای خواننده با خبر شوید می توانید صفحه شخصی محسن ابراهیم زاده را در اینستاگرام پیدا کنید و او را دنبال کنید. او از این که مردم تا این حد دوستش دارند بسیار خوشحال است و به خبرنگار های اعلام کرده است که توقع این همه محبت را نداشته است و از این که تا این حد موفق بوده است بسیار خوشحال است. البته محسن ابراهیم زاده با توجه به این که یک خواننده حرفه ای است، طرفداران او هم زیاد در اینستاگرام هستند. محسن ابراهیم زاده اینستا خود را باز گذاشته است تا مخاطبان او خیلی راحت ایشان را دنبال کنند. محسن ابراهیم زاده در همین اول راه گفته است که خیلی ممنون که آهنگ های من را در کشور های اروپایی دوست داشتید و این باعث افتخار من است که توانستم این همه مخاطب را جذب کنم.

همسر این خواننده کیست؟

ابراهیم زاده و همسرش و فرزندش را که همه دوست دارند بشناسند اما باید گفت که این خواننده خوب کشور ایران هنوز ازدواج نکرده است و فعلاً دوست دارد تمام تمرکزش را بر روی کار و شغلش بگذارد. او گفته است ازدواج یک مسئله بسیار حساس است و نمی تواند به همین راحتی ها در مورد آن تصمیم بگیرد. البته خبر هایی ناشی از این که این خواننده قصد ازدواج دارد و شاید تا آخر امسال ازدواج کند در رسانه ها منتشر شده است که خود این خواننده هنوز تکذیب نکرده است و همه طرفداران این خواننده در پیج محسن ابراهیم زاده در مورد ازدواج او می پرسند که خوب محسن ابراهیم زاده می گوید که هنوز زمانش نرسیده است. ابراهیم زاده گفته است که ازدواج را دوست دارد اما خوب هنوز فرد مورد نظرش را پیدا نکرده است. جالب است که خانواده این خواننده هم خیلی روی این موضوع اشاره می کنند و دوست دارند هر چه زود تر ازدواج کند اما خوب او هنوز چیزی در مورد این موضوع نگفته است. اما طرفداران او در پیج شخصی محسن برایش آرزوی خوشبختی کرده اند.

چه حاشیه هایی برای محسن ابراهیم زاده به وجود آمد؟

بسیاری از افراد محسن را بهترین خواننده پاپ ایران می دانند. البته ابراهیم زاده به دلیل این که خواننده است حاشیه های خیلی زیادی دارد اما به گفته خودش زیاد به حاشیه ها توجه نمی کند. اما بسیاری از مردم در مورد این خواننده حاشیه هایی مانند دوست پسر یکی از بازیگران است و یا در دوران دانشگاه با کسی ازدواج کرده است، اما ابراهیم زاده تمام این حاشیه ها را تکذیب کردند. ابراهیم زاده گفته است که چرا مردم در مورد یک خواننده تا این حد حاشیه می سازند، او از این که مردم بدون این که اصل ماجرا را بدانند، در موردش قضاوت می کنند و برای او حرف درست می کنند ناراحت است. او می گوید که خوانندگان هم مانند افراد دیگر هستند و فقط به خاطر شغلشان مردم در مورد شان تا این حد صحبت می کنند و او در این مورد بسیار حساس و زود رنج شده است او می گوید که افراد معروف هم حق دارند که زندگی شخصی خودشان را داشته باشند اما صحبت ها و حاشیه هایی که مردم در مورد خوانندگان می گویند زندگی را برای افراد معروف سخت کرده اند. البته نمی توان توقع داشت که مردم حاشیه درست نکنند چون مردم برای تمام افراد معروف در جهان حاشیه درست می کنند که بعضی از آن ها درست است و بعضی از آن ها اشتباه است.

برترین آهنگ های محسن ابراهیم زاده چه نام دارند؟

برترین آهنگ های محسن ابراهیم زاده چه نام دارند؟

ابراهیم زاده تا الان آهنگ های خیلی زیادی خوانده است که می توان گفت خیلی زود در ایران مشهور شد و الان بهترین آهنگ محسن ابراهیم زاده در خارج از کشور پخش شده است و طرفداران خیلی زیادی دارد. این خواننده در حال ساخت آهنگ جدید است و گروه او شبانه روز در حال تمرین هستند و به گفته این خواننده قرار است به زودی آهنگ جدید را منتشر کند. چند نمونه از آهنگ های او را معرفی می کنیم.

آهنگ دونه دونه

این آهنگ شاید خیلی قدیمی باشد اما خوب تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است و بسیاری از مردم با این آهنگ خاطره هایی دارند. این آهنگ جزء آهنگ های شاد این خواننده خوب است.

آهنگ تو یار منی

این یکی دیگر از آهنگ های این خواننده است و تا الان در خیلی از سایت های اینترنتی پخش شده است و البته این خواننده صدای خیلی خوبی دارد.

آهنگ درد دل

این یک آهنگ خیلی خوبی از محسن ابراهیم زاده است که طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کرده است و بسیاری از مردم این آهنگ را دوست دارند.

برداشت رفت

این آهنگ خوب از محسن ابراهیم زاده است که طرفداران خیلی زیادی داشته است و این آهنگ در پیج های مختلف اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است.

گرداب

گرداب نام آهنگ جدید از محسن ابراهیم زاده است و می توان گفت که این آهنگ زیبایی خاصی دارد و تا الان افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

شغل اصلی این خواننده چیست؟

او یکی از کراش های ایرانی است. شغل محسن ابراهیم زاده خوانندگی است و این خواننده از این راه درآمد خیلی زیادی را کسب می کند و طبق مصاحبه با محسن ابراهیم زاده که داشته اند، او گفته است که بیشترین درآمد او از کنسرت هایی که اجرا می کند است و این موضوع بستگی به تعداد فروش بلیط های کنسرت او دارد. اما گفته است که از لحاظ مالی مشکلی ندارد و می توان گفت که زندگی خوبی دارد. البته این خواننده در فکر این است که شغل های دیگر مانند موسیقی ساز یا تهیه کنندگی را امتحان کند و برای خود شغل دوم داشته باشد که خوب هنوز اطلاعات بیشتری به رسانه ها نداده است. البته این خواننده همین الان هم درآمد خوبی دارد و نیاز به شغل دوم ندارد ولی گفته است که دوست دارد در زمینه شغلی پیشرفت بیشتری داشته باشد. این خواننده با افراد مشهور و خوانندگان بزرگی ارتباط دارد و قطعاً در زمینه شغلی به او کمک خیلی زیادی می کنند. هر چند این خواننده هر چقدر هم شغل های دیگری هم داشته باشد اما باز هم بیشتر وقت خود را صرف خواننده می کند.

اولین آهنگ محسن ابراهیم زاده چه نام داشت؟

اولین آهنگ محسن ابراهیم زاده چه نام داشت؟

اولین آهنگ این خواننده به نام گل پونه بود که رسماً باعث مشهوریت او شد و این خواننده با این آهنگ طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کرد. کنسرت این آهنگ در تهران و شهر های دیگر و خارج از کشور اجرا شد و با استقبال خیلی زیاد مردم رو به رو شد. البته ابراهیم زاده قبل از این آهنگ، تک آهنگ های زیادی خوانده بود که خوب به گفته خودش زیاد مردم از آن ها استقبال نکردند و این آهنگ باعث شد که من بین مردم شناخته شوم و این آهنگ باعث پیشرفت بسیار زیاد من در کار موسیقی شد.

آیا محسن ابراهیم زاده بیماری خاصی دارد؟

ابراهیم زاده هیچ بیماری خاصی ندارند و به دلیل زندگی سالمی که دارد بسیار سلامت است و بابت این نعمت خدا را شکر می کند. او می گوید که همیشه غذاهای سالم می خورم و سعی می کنم که تا می توانم ورزش کنم تا مریض نشوم. طبق مصاحبه ای که کرده است، گفته است از این که بیماری داشته باشم و یا حتی سرما بخورم عصبی می شوم زیرا اگر کوچک ترین سرما خوردگی بگیرم خیلی از لحاظ روحی بهم میریزم و از کارهایم عقب می افتم. همچنین باید بدانید که غذای مورد علاقه این خواننده قرمه سبزی، ماهیچه پاستا است و این غذا ها است را که خیلی دوست دارد. این خواننده یک مدتی را کرونا گرفته بود اما خیلی زود سلامتی خود را به دست آورد و این خواننده گفته است که بیماری خاصی ندارد.

بهترین آلبوم های محسن ابراهیم زاده چه نام دارد؟

به احتمال خیلی زیاد آلبوم های این خواننده را تا الان دانلود کرده اید و تا الان می دانید که این خواننده خوب چه آهنگ هایی داشته است. به احتمال زیاد در سال جدید این خواننده یک آلبوم جدید و خیلی جذاب قرار است منتشر کند. چند مورد از آلبوم های او را در این جا معرفی می کنیم.

جانم تو

این یکی از آلبوم های این خواننده است که آهنگ های خیلی خوبی در این آلبوم آهنگ دارد و تا الان این آلبوم آهنگ طرفداران خیلی زیادی را جذب کرده است.

غیرعادی

این یکی دیگه از آلبوم های آهنگ های این خواننده است که طرفداران او در پیج این خواننده از جذابیت آن گفته اند و همه از کیفیت خوب آن تعریف کرده اند.

منو باور کن

این یکی دیگر از آلبوم های کوتاه محسن ابراهیم زاده است که در آن فقط چند آهنگ دارد اما بسیار جذاب و شنیدنی است. این خواننده خیلی از این آلبوم و آهنگ های خود تعریف می کند.

درآمد محسن ابراهیم زاده چقدر است؟

درآمد این خواننده از آن جایی که هنوز اول راه بود کم بود اما خود محسن ابراهیم زاده از لحاظ مالی مشکلی ندارند. ایشان گفته اند که کم کم درآمد من هم بیشتر می شود و سعی می کنم که موفقیت های بیشتری را در کارنامه خوانندگی ثبت کنم. همچنین ابراهیم زاده گفتند که برای رسیدن به آرزو هایم به درآمد آن فکر نمی کنم و برای من مهم این است که در شغل خوانندگی بتوانم مانند دیگر افراد معروف باشم. محسن ابراهیم زاده توانست با اولین آلبوم خود درآمد خیلی زیادی را بدست بیاورد. البته الان بسیاری از دوستان محسن ابراهیم زاده گفته اند درآمد او الان بسیار زیاد است و البته می توان گفت که زندگی خیلی خوبی دارد و جزء برترین ها است. محسن ابراهیم زاده گفته است که آرزو دارد روزی ثروتمند ترین خواننده شود و همه به او افتخار کنند. اما خوب تا الان هم درآمد و ثروت خیلی زیادی دارد که همه دوست دارند زندگی او را داشته باشند.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

دانلود آهنگ های این خواننده خوب و جذاب را می توانید از گوگل و یا سایت های مختلف پیدا کنید و دنبال کنید و البته سعی کنید که از سایت هایی استفاده کنید که کیفیت بیشتری داشته باشد. این روز ها با وجود اینترنت آهنگ های خیلی زیادی را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید. ابراهیم زاده آهنگ های خود را بر روی سایت های خیلی معتبر به اشتراک می گذارد تا همه بتوانند آهنگ های او را داشته باشند. البته نمی توانیم بگیم که چه سایتی بهتر است. چون الان تمام سایت ها کیفیت خیلی خوبی دارند و همه آهنگ ها را بسیار خوب به دست مخاطب می رسانند. اما باز هم سایت های وجود دارد که از سایر سایت ها بهتر است و شما می توانید با یک سرچ کوچک تمام این سایت ها را پیدا کنید. آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده را می توانید از پیج شخصی او دنبال کنید و یا می توانید از سایت هایی که معرفی می کند دانلود کنید. البته الان تمام سایت های اینترنتی معتبر است و بسیاری از مردم از سایت های معمولی استفاده می کنند و هیچ مشکلی ندارند.

کنسرت های محسن ابراهیم زاده

کنسرت های محسن ابراهیم زاده تا الان در بسیاری از کشور ها مانند آلمان، ترکیه، سوئد، آمریکا برگزار شده است و آهنگ هایی که درخارج از کشور خوانده است شامل: آهنگ محسن ابراهیم زاده غیر عادی، آهنگ زندگی محسن ابراهیم زاده، آهنگ رفیق محسن ابراهیم زاده، محسن ابراهیم زاده دونه دونه، محسن ابراهیم زاده عشقم عاشقتم، محسن ابراهیم زاده مرور خاطرات، محسن ابراهیم زاده دلم ازت شکسته و گندمی محسن ابراهیم زاده است و باید بدانید که بلیط های کنسرت او بسیار گران است و همچنین درآمد خوبی از این کنسرت ها به دست می آورد. جدیدترین آهنگ محسن ابراهیم زاده در حال ساخت است و گروه او گفته اند که به زودی منتشر می شود و همچنین محسن ابراهیم زاده گفته است که مطمئن است که همه از این آهنگ او استقبال می کنند.

محسن ابراهیم زاده گفته است که تمام تلاشش را کرده است که بتواند بهترین آهنگ را برای طرفدارانش آماده کند. اگر شما دوست دارید که کنسرت های این خواننده خیلی خوب را ببینید می توانید کنسرت های او را به صورت آنلاین نگاه کنید. تمام طرفداران ایرانی این خواننده گفته اند که خدا کند این خوانند به کشورهای دیگر برود و کنسرت اجرا کند اما خوب احتمال این کار بسیار کم است و ابراهیم زاده فعلاً نمی تواند به خارج از کشور برود و از طرفداران خود خواسته است که کنسرت های او را به صورت آنلاین تماشا کنند. او از طرفداران خود تشکر زیادی کرده است و ابراهیم زاده گفته است که به زودی یک آهنگ بسیار زیبا منتشر می کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا محسن ابراهیم زاده قصد مهاجرت دارد؟

  ابراهیم زاده قصد مهاجرت ندارد و فعلاً دوست دارد در ایران به کار و زندگی خود ادامه دهد. البته تا الان سفرهای خارج از کشور زیاد داشته است که به مهاجرت مربوط نبوده است.

 2. چرا محسن ابراهیم زاده در مورد زندگی و خانواده خود چیزی نمی گوید؟

  ابراهیم زاده دوست ندارد در مورد مسائل شخصی خود صحبت کند و از طرفداران خود خواهش کرده است که سوال در مورد موضوعات خصوصی نگویند.

 3. آیا خانواده محسن ابراهیم زاده در تهران زندگی می کنند؟

  ابراهیم زاده اهل تربت حیدریه است و بعضی از سایت ها می گویند که خانواده او در تهران است و بعضی از رسانه ها می گویند خانواده او در تربت حیدریه هستند.

 4. آیا محسن ابراهیم زاده اهل ورزش است؟

  ابراهیم زاده ورزش کردن را خیلی دوست دارد و بیشتر از همه فوتبال را دوست دارد. اما تنیس و اسکیت را خیلی دوست دارد و بعضی اوقات تمرین می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید