بیوگرافی محمد روشنفکر تیک تاکر پر حاشیه + قد و وزن او

5 دیدگاه

یکی از تیک تاکرهای ایرانی که جدیدا در اینستاگرام و تیک تاک به شهرت رسیده است محمد روشنفکر است. این چهره اینستاگرامی از اولین افرادی است که در ایران فعالیت حرفه ای خود را در تیک تاک شروع کرده است. او با 28 سال سن نسبت به دیگر تیک تاکرها و چهره های اینستاگرامی سن بیشتری دارد و لقب پدر تیک تاک ایران را داراست.

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر ملقب به پدر تیک تاک ایران از چهره های معروف اینستاگرامی است که توانسته با کلیپ های خود مخاطبان و طرفداران زیادی را در این شبکه اجتماعی جذب کند. محمد، زاده 21 خرداد سال 1372 است و اصالت وی مازندرانی است ولی ساکن تهران می باشد. او در رشته الکترونیک تحصیل کرده است. محمد فعالیت خود را که آغاز شهرتش بود به همراه گروه دوستانش که شامل نیکا فلاحی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، ارسلان کاشی، رضا برزگر، متین امینی و عباس اقدام بود شروع کرد و این گروه در بین جوانان و نوجوانان بسیار محبوب شده است. افراد این گروه همگی تا کنون به شهرت و دنبال کننده های زیادی رسیده اند.

این چهره همچنین به رشته ووشو علاقه مند است و مقام های استانی در این رشته دارد. او علاوه بر تحصیل در رشته الکترونیک دارای مدرک دیپلم زبان نیز می باشد و همچنین مقام دوم کشوری در طراحی با زغال را نیز کسب کرده است. علت این که لقب محمد روشنفکر پدر تیک تاک ایران است این است که از اولین افرادی است که فعالیت حرفه ای با سبک جدید را در تیک تاک در ایران شروع کرده است. او همچنین نسبت به سایر تیک تاکرها سن بیشتری دارد.

عکس های جدید محمد روشنفکر را از کجا ببینیم؟

می توان عکس های محمد روشنفکر را در موتور جستجو گوگل به راحتی مشاهده کرد؛ همچنین در پیچ رسمی محمد روشنفکر و پیچ هایی که فن های او اداره می کنند نیز عکس های این چهره اینستاگرامی وجود دارد که به راحتی می توان با سرچ کردن نامش به آن ها دسترسی پیدا کرد.

همچنین طرافداران بسیاری فن پیج هایی برای این اینستاگرامر ایجاد کرده اند که در این پیج ها عکس ها و فیلم های محمد روشنفکر وجود دارد که علاقه مندان به این چهره می توانند مشاهده کنند.

نگاهی به همکاری محمد روشنفکر و متین امینی

گفتنی است که روشنفکر علاقه بسیار زیادی به همکاری با سایر بلاگرهای مشهور را دارد. چرا که زمانی که ویدیو مشترکی را منتشر می‌ کند به این گونه به شهرت بیشتری می‌ رسد و هم چنین بازدید ویدیوهایش افزایش می یابد. به همین دلیل این روزها شاهد همکاری‌ های متعدد روشنفکر با بلاگرهای دیگر هستیم. حال این موضوع را هم باید افزود یکی از بلاگرهایی که روشنفکر تا به اکنون کلیپ‌ های متعددی با همکاری او ساخته و در فضای مجازی منتشر کرده متین امینی نام دارد.

متین امینی یکی از بلاگرهای مشهور و پرطرفدار در اینستاگرام به شمار می‌ رود که از دوستان قدیمی روشنفکر هم می‌ باشد. حال گفتنی است که این دو بلاگر تا به اکنون با همکاری یکدیگر کلیپ‌ های فان و پر محتوایی را ساخته و منتشر کرده اند.

آدرس پیج اینستاگرام محمد روشنفکر چیست؟

می توان با سرچ کردن نام محمد روشنفکر در اینستاگرام به چندین فن پیج از این چهره دسترسی پیدا کرد. همچنین پیج اصلی محمد روشنفکر با آدرس mamad_roshanfekr نیز در حال فعالیت است که ویدیوها، عکس ها و استوری های او را می توان از این پیج دنبال کرد.

اگر شما نیز علاقه مند به این چهره اینستاگرامی هستید و می خواهید با فعالیت های او آشنا شوید می توانید در شبکه اینستاگرام، پیج اینستاگرام محمد روشنفکر را دنبال کنید. محمد فعالیت زیادی در این شبکه اجتماعی دارد و نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی می توان گفت فعالیت اصلی اش در اینستاگرام و تیک تاک است.

حاشیه های محمد روشنفکر

با توجه به شغل محمد روشنفکر و شهرتی که امروزه دارد، حاشیه های زیادی درباره این چهره اینستاگرامی به وجود می آید که می توان آخرین حواشی مربوط به این اینستاگرامر را مربوط به مهاجرتش همراه با نیکا فلاحی به ترکیه دانست. همچنین شایعاتی درباره این که روابط محمد روشنفکر و متین امینی به مشکل خورده است و علت عدم همراهی متین امینی در مهاجرت با محمد همین مشکلات بوده نیز وجود دارد که صحبت های محمد در یکی از لایوهایش در مورد مهاجرتش به ترکیه نیز تا حدودی مهر تاییدی بر این حواشی بود.

همچنین به این دلیل که محمد روشنفکر و نیکا فلاحی با هم به ترکیه مهاجرت کرده اند شایعاتی مبنی بر رابطه عاطفی این دو نفر به وجود آمد که هر دو این شایعات را در صحبت هایشان رد کردند و نوع رابطشان را دوستانه تعریف کردند. محمد در مورد این که در رابطه عاطفی قرار دارد یا خیر، نیز گفته است که رابطه ای 8 ساله در گذشته داشته است که به سرانجام نرسیده است و در حال حاضر در رابطه ای نیست.

محمد روشنفکر در ایران زندگی می کند؟

محمد اصالتا مازندرانی است و در تهران زندگی می کرد اما اخیرا به همراه چهره مشهور اینستاگرامی دیگر نیکا فلاحی که با محمد شروع به فعالیت و ساخت کلیپ کرده بود به ترکیه مهاجرت کرده اند. علت این مهاجرت هنوز مشخص نیست و چیزی از علت رفتنشان در پیج های رسمی شان اعلام نکرده اند و همچنین از زمان بازگشت یا این که احتمال بازگشتشان وجود دارد یا خیر نیز صحبتی نکرده اند. او در حال حاضر در کشور ترکیه به ساختن کلیپ می پردازد.

شغل این اینستاگرامر چیست؟

شغل اصلی محمد روشنفکر تیک تاکر و اینستاگرامر است و از طریق ساختن کلیپ های جذاب و طنز و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به درآمد و شهرت رسیده است. او در زمینه رشته تحصیلی خود یعنی مهندسی الکترونیک فعالیتی ندارد و فقط در گذشته چند سال در زمینه رشته ورزشی مورد علاقه خود یعنی ووشو فعالیت داشته و موفق به کسب مدال های قهرمانی استانی شده است.

دوست دختر او کیست؟

محمد در حال حاضر در رابطه عاطفی ای نیست و در یکی از ویدیوهای منتشر شده گفته بود که 8 سال در رابطه عاطفی بوده است که سرانجام نداشته و جدا شده اند. او در یکی از لایوهایش در مورد این رابطه عاطفی توضیحات کوتاهی داده است و گفته است که این رابطه بدون دلیل از سمت طرف مقابل به اتمام رسیده است و وی علتش را نمی داند. می توان ویدیوهای این لایوها را در گوگل و سایت هایی مثل آپارات مشاهده کرد.

محمد روشنفکر و پانیذ کرمی با هم رابطه دارند؟

مدتی است که محمد روشنفکر و پانیذ کرمی که هر دو از بلاگرهای مشهور ایرانی هستند همکاری خود را با یکدیگر آغاز کردند. حال آن ها با همکاری یکدیگر ویدیوهای مختلفی را ضبط و در صفحات مجازی منتشر می‌ کنند. این موضوع باعث شده تا حواشی در مورد شکل گرفتن رابطه عاشقانه این دو بلاگر در فضای مجازی به وجود آید. حال خیلی از افراد بر این باورند که این دو بلاگر در رابطه می‌ باشند و پس از این که آن ها وارد رابطه عاشقانه شدند روشنفکر تصمیم گرفت تا بیشتر از قبل با پارتنر خود ویدیو بسازد. به این گونه پارتنر او بیشتر از قبل دیده شود و دنبال کنندگان بیشتری را هم بدست آورد.

حال این موضوع را هم باید افزود زمانی که این حواشی به اوج خود رسیدند باعث به وجود آمدن دردسرهای زیادی برای این دو بلاگر شدند. در نهایت روشنفکر یک لایو برگزار کرد و در این لایو اشاره ای به این اخبار کرد و به صورت غیرمستقیم رابطه عاشقانه خود و پانیذ را تکذیب کرد. هم چنین روشنفکر در این لایو از مخاطبانش درخواست کرد تا حواشی پیرامون او را باور نکنند؛ چرا که اکثر این حواشی دروغی بیش نمی باشند. البته با این حال باز هم خیلی از افراد بر این باور بودند که این دو بلاگر با یکدیگر در رابطه عاشقانه هستند. اما برای این که مشکلی برای حرفه‌ شان به وجود نیاد به همین دلیل سعی دارند تا بگویند در رابطه نیستند.

البته جالب است بدانید که روشنفکر پس از گذشت مدتی از این لایو شروع به ساخت کلیپ‌ های عاشقانه به همراه پانیذ کرمی کرد. پس از آن اکثر مخاطبان این دو بلاگر تایید کردند که آن ها واقعا در رابطه عاشقانه هستند. به هر حال در صورت تمایل برای مشاهده ویدیوهای مشترک پانیذ و محمد روشنفکر می‌ توانید به صفحات مجازی آن ها همچون اینستاگرام مراجعه نمایید.

همسر محمد روشنفکر کیست؟

چندی قبل اخباری در رابطه با این که روشنفکر بلاگر معروف ایرانی ازدواج کرده است در فضای مجازی منتشر شد. پس از آن خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در مورد همسر این بلاگر اطلاعات بیشتری را به دست آورند. گفتنی است اخبار ازدواج روشنفکر از زمانی به وجود آمد که او یک ویدیو که در حال خواستگاری از پانیذ کرمی است را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. اما پس از مدتی او در رابطه با این ویدیو بیان کرد که دروغ 13 بوده است و واقعیت ندارد. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که روشنفکر تا به اکنون ازدواج نکرده و اخبار منتشر شده در مورد ازدواج او شایعه است.

محمد روشنفکر اهل کجاست؟

محمد روشنفکر یا پدر تیک تاک ایران متولد مازندران شهرستان بهشهر می باشد؛ او در تهران زندگی کرده است و در حال حاضر به ترکیه مهاجرت کرده است.

محمد روشنفکر چه رابطه ای با نیکا فلاحی دارد؟

محمد روشنفکر و نیکا فلاحی از ابتدا در یک اکیپ بوده اند و آشنا شده اند و شروع به فعالیت در اینستاگرام و تیک تاک کرده اند؛ به این صورت همکاری و دوستیشان شکل گرفته است. آن ها با یکدیگر در ساخت کلیپ همکاری می کنند و همچنین با هم به ترکیه مهاجرت کرده اند و بین این دو نفر رابطه دوستانه وجود دارد.

کلیپ های محمد روشنفکر را از کجا ببینیم؟

می توان کلیپ های محمد روشنفکر را در موتور جستجو گوگل به راحتی مشاهده کرد، همچنین در پیچ رسمی محمد روشنفکر و پیچ هایی که فن های او اداره می کنند نیز کلیپ های این چهره اینستاگرامی وجود دارد؛ به راحتی می توان با سرچ کردن نامش به آن ها دسترسی پیدا کرد.

همچنین طرافداران بسیاری فن پیج هایی برای این اینستاگرامر ایجاد کرده اند. در این پیج ها عکس ها و فیلم های محمد وجود دارد که علاقه مندان به این چهره می توانند مشاهده کنند. در صفحه رسمی او در تیک تاک نیز می توان کلیپ های این چهره را مشاهده کرد.

داستان های محمد روشنفکر و ارسلان

ارسلان و محمد روشنفکر از دوستان بسیار نزدیک و صمیمی یکدیگر به شمار می‌ روند. هم چنین آن ها تا به اکنون با همکاری یکدیگر کلیپ‌ های متعددی را ضبط و منتشر کردند. جالب است بدانید از زمانی که روشنفکر به ایران بازگشته است دوستی و صمیمیت بیشتری بین او و ارسلان به وجود آمده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که اگر تمایل دارید تا به مشاهده کلیپ‌ های دو نفره این دو بلاگر مشهور بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحه شخصی روشنفکر و یا صفحه شخصی ارسلان در اینستاگرام مراجعه نمایید.

بررسی ولاگ های این اینستاگرامر

این روزها روشنفکر همچون سایر بلاگرهای دیگر به ساخت ولاگ می‌ پردازد. بهتر است بدانید با توجه به این که این بلاگر معروف ولاگ های خود را با موضوعات مختلفی همچون: سفر، پاساژ گردی، آنباکسینگ، تست غذا و غیره ضبط و منتشر می کند. به همین دلیل تا به اکنون ولاگ های او مورد استقبال خیلی از کاربران به ویژه مخاطبانش قرار گرفته اند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ولاگ جدید محمد روشنفکر و یا سایر ولاگ های او به ویژه ولاگ پربازدید محمد روشنفکر و نیکا فلاحی بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینستا محمد روشنفکر مراجعه نمایید.

محمد روشنفکر اینستا آهنگ هم منتشر کرده است؟

جالب است بدانید این روزها خیلی از بلاگرهایی که به شهرت و معروفیت رسیده‌ اند. فعالیت خود را در عرصه موسیقی و خوانندگی هم شروع کرده اند و حتی آهنگ‌ هایی را نیز خوانده و منتشر کرده اند. این موضوع شامل محمد روشنفکر هم می‌ باشد حال در ادامه می خواهیم به معرفی آهنگ های او بپردازیم. از این رو پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

دورم بزن

آهنگ دورم بزن یکی از آهنگ های این بلاگر به شمار می‌ رود. این آهنگ از سبک خوبی برخوردار است و به صورت پاپ ارائه شده است. حال جالب است بدانید پس از انتشار این آهنگ روشنفکر توانست طرفداران بیشتری را به دست آورد و حتی خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ با روشنفکر آشنا شدند.

دستا بالا

از دیگر آهنگ‌ های این بلاگر می‌ توان به آهنگ دستا بالا اشاره کرد. گفتنی است زمانی که روشنفکر آهنگ دستا بالا را منتشر کرد این آهنگ با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و از تعداد دانلود بالایی برخوردار گردید. هم چنین خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ بیان کردند روشنفکر در خوانندگی از استعداد خوبی برخوردار است.

سوالات متداول

 1. چرا لقب محمد روشنفکر پدر تیک تاک ایران است؟

  علت این که لقب محمد روشنفکر پدر تیک تاک ایران است این است که از اولین افرادی است که فعالیت حرفه ای با سبک جدید را در تیک تاک در ایران شروع کرده است.

 2. راجع به مهاجرت محمد روشنفکر چه اطلاعاتی وجود دارد؟

  محمد و نیکا فلاحی بدون اطلاع و غیر منتظره به ترکیه مهاجرت کردند و عدم حضور متین امینی که از دوستان و همکارانشان است باعث به وجود آمدن شایعاتی در مورد مشکلاتی در روابط محمد روشنفکر و متین امینی شد.

 3. فعالیت محمد روشنفکر در یوتیوب چگونه است؟

  او برای کسب شهرت بیشتر در این شبکه نیز فعالیت می کند می توان کلیپ های این چهره را در یوتیوب نیز مشاهده کرد اما بیشترین فعالیت محمد روشنفکر در شبکه اجتماعی اینستاگرام و تیک تاک است.

 4. محمد روشنفکر متولد چه تاریخی است؟

  این بلاگر زاده 21 خرداد سال 1372 است و اصالت وی مازندرانی است ولی ساکن تهران می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0