ماجرای مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه + جدیدترین عکس های منشوری او

0 دیدگاه

بدون شک ریحانه پارسا از جنجای ترین افراد فضای مجازی را می شناسید. در این مقاله قرار است به مدل شدن ریحانه پارسا بازیگر جنجالی ایرانی بپردازیم.

ماجرای مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه واقعیت دارد؟

اخیرا ریحانه از سلبریتی های اینستاگرام عکس هایی از خود منتشر کرد که نظر کاربران را به خود جلب کرد. بعض از این عکس ها نیمه برهنه بودند. خود این بازیگر به عکس ها واکنش نشان داد. این بازیگر در صفحه اینستاگرامش نوشت: به تازگی فعالیت خودرا در حوزه مدلینگ درکشور ترکیه شروع کرده ام و قصد دارم به صورت حرفه ای این هنررا دنبال کنم. در این پست به موارد دیگری هم اشاره کرد که ادامه به آن می پردازیم.

آیا این بازیگر می توان در مدلینگ هم بدرخشد؟

آیا این بازیگر می توان در مدلینگ هم بدرخشد؟

مدل شدن ریحانه پارسا در بین کاربران سوال بزرگی ایجاد کرده است. آیا این بازیگر می توان درمدلینگ هم بدرخشد؟ ریحانه نتوانست در بازیگری خوب بدرخشد و در کارنامه سینمایی خود چندتا کار بیشتر به جا نزاشت. این بازیگر می توانست در حوزه بازیگری آینده بسیار خوبی داشته باشد اما با مهاجرت به کشور ترکیه و ایجاد حاشیه از فعالیت اصلی اش فاصله گرفت. باید ببینیم که فعالیت او چقدر می تواند در شاخه مدلینگ موفق و مطرح شود.

درآمدریحانه پارسا از این کار چقدر است؟

تا کنون این بازیگر خیلی به فعالیتش در شاخه مدلینگ اشاره نکرده است. اما درآمد یک مدل در ترکیه از چهار هزار لیر شروع می شود به بالا. البته لازم به ذکر است به نوع عکس و شاخه مدلینگ هم بستگی دارد. خیلی از افراد معتقد هستند که مدل شدن ریحانه پارسا از سر اجبار می باشد. زیرا توانایی انجام کار دیگری را در ترکیه ندارد. او می توانست آینده بسیار درخشانی در شاخه بازیگری داشته باشد. اما چهارسال پس از فعالیت در سینما ایران تصمیم گرفت به ترکیه مهاجرت کند.

نظر ریحانه پارسا در مدل مدلینگ شدن

با توجه به پست های اخیر ریحانه پارسا که در فضای مجازی منتشر گردید. این طور به نظر می رسد که ریحانه به شاخه مدلینگ علاقه دارد. حتی وی در پستی اعلام کرد: مدلینگ هم به اندازه بازیگری برای من جذاب و دوست داشتنی است. هیچ کاربری فکر نمی کرد که مدل شدن ریحانه پارسا به منتشر عکس های برهنه اش ختم شود. البته با توجه به فعالیت و حواشی های وی در این سه، چهار سال اخیر اقدامات اخیر وی دور از انتظار هم نبوده است. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از فعالیت ریحانه پارسانه در شاخه مدلینگ اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آیا مدل شدن ریحانه پارسا حقیقت دارد؟

    بله حتی خود این بازیگر در صفحه مجازی اش این خبررا تایید کرده است.

  2. چه فاکتوری از فعالیت های ریحانه پارسا در مدلینگ مورد توجه کاربران قرار گرفت؟

    زمانی که عکس های نیمه برهنه از این بازیگر منتشر گردید.

  3. آیا ریحانه پارسا به مدل شدن علاقه دارد؟

    بله وی اعلام کرد مدلینگ را به اندازه بازیگری دوست دارم.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0