اسم واقعی میا پلیز چیست؟ افشاگری بزرگ ترین راز میا و کوروش

0 دیدگاه

میا پلیز یک یوتیوبر و البت هاز بهترین استریمر های ایران است، که تا به حال با افراد بسیاری ویدیو تولید کرده است. این دختر جوان و زیبای ایران مدتی است، که اغلب ویدیوهای خود را با کوروش منتشر می کند. این دختر جوان تا به حال از رابطه خود با کوروش حرف دقیقی نزده است. اما این طور که پیداست، رابطه عاطفی میان این دو سلبریتی موجود است. این دختر جوان و خوش اندام ایرانی تا به حال ویدیوهای مختلفی از خود منتشر کرده است.

ویدیوها و فیلم های او اغلب فان بوده و جنبه سرگرمی دارند. البته او از ابتدا به انتشار ویدیوها فان و یا مسخره کردن دیگران نمی پرداخت. بلکه آشنایی با کوروش چنین شرایطی را حاصل کرده است. در عین حال او خود را در ابتدا به عنوان یک گیمر و بازیکن معرفی کرد.

برای بررسی زندگی شخصی و حرفه ای میا توصیه می شود، که این مقاله را دنبال کنید. اگر به دنبال شناخت کامل و درست ماجرا های موجود در مورد میا هستید و می خواهید از حاشیه های این دختر جوان باخبر شوید، این مقاله مخصوص به شماست. در این مقاله با ما همراه شوید.

محتوا پنهان
بیوگرافی میا پلیز

بیوگرافی میا پلیز

نام حقیقی میا پلیز، کیمیا روان گر می باشد. این دختر جوان ایرانی مانند بسیاری از افراد دیگر مدتی است، که به سمت فضای یوتیوب حرکت کرده است. یوتیوب یکی از نرم افزارهای قدیمی و پرطرفدار در دنیا می باشد. این نرم افزار سال های بسیاری است، که در میان مردم دنیا مشهور است. اما این نرم افزار جذاب و مهیج مدتی است، که برای مردم ایران بسیار کاربردی شده است. به شکلی که اغلب مردم ایرانی از آن استفاده کرده و در عین حال بسیاری از بلاگرهای ایرانی اغلب ویدیوهای خود را در یوتیوب نیز منتشر می کنند. به همین خاطر یوتیوبرهای ایرانی بسیار افزایش پیدا کرده اند. در کنار نیز درآمدی که می توان از یوتیوب جمع آوری کرد، بسیار بالا می باشد. به همین دلیل برای افرادی که خارج از ایران هستند، شرایط بهتر است.

کیمیا در روز 6 ماه نوامبر سال 1992 میلادی متولد شده است. این تاریخ معادل روز 15 ماه آبان سال 1371 هجری شمسی می باشد. این دختر آبان ماهی در حال حاضر بیست و نه سال دارد و سرگذشت او بسیار جالب است. میا در شهر تهران زاده شده است و خانواده او نیز پر حمعیت بوده اند. این خانواده از همان ابتدا برای دختر جوان خود اهمیت زیادی قائل بوده و همه چیز را برای او فراهم می کردند. زمانی که این دختر جوان و سلبریتی مشهور تصمیم گرفت، تا از ایران مهاجرت کند نیز والدین او بسیار همراهش بودند. کیمیا از کودکی بسیار کیوت بوده است.

کیمیا اغلب در معرفی خود بیان می کند، که از کودکی به هنر علاقه داشته است. شاید یکی از دلایل آن توجه خانواده بوده است. چرا که این دختر ایرانی اغلب زمان خود را در کلاس های مختلف سر می کرده است. البته او در حال حاضر از کودکی خود ناراضی نیست. چرا که بخش زیادی از مهارت های خود را در آن کلاس ها فراگرفته است. کیمیا مدت زیادی است، که ایران را ترک کرده است. به شکلی که او خود معتقد است، در حدود 15 سال از عمر خود را در ونکور گذرانده است.

بررسی اعضای خانواده این یوتیوبر

با توجه به این که در حال حاضر میا پلیز به شهرت فراوانی رسیده است و به یکی از یوتیوبرهای پرطرفدار تبدیل شده است. به همین دلیل این روزها خیلی از طرفداران او تمایل دارند تا در مورد اعضای خانواده میا نیز اطلاعاتی را به دست آورند. در این مورد بهتر است بدانید که این یوتیوبر معروف از آن دسته از افرادی است که از زمان شروع فعالیتش در یوتیوب زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است. به همین دلیل میا تا به اکنون در مورد اعضای خانواده خود به طور کامل صحبتی نکرده است. این موضوع باعث شده تا اطلاعات دقیق و کاملی در مورد اعضای خانواده او در دسترس نباشد.

البته ناگفته نماند که میا تنها در یکی از ویدیوهای خود بیان کرده است که یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد که در حال حاضر ساکن تهران هستند. خیلی از افراد بر این باورند که میا از روی قصد در مورد خانواده‌ اش صحبت نمی کند تا آن ها را از هیاهو و حواشی دور نگه دارد. این موضوع را هم باید افزود که برخی از نزدیکان میا بیان کردند با توجه به این که او در حال حاضر از خانواده اش دور است. به همین دلیل هر روز از طریق تلفن همراه به صورت صوتی و یا تصویری با خانواده‌ اش در ارتباط است. هم چنین آن ها بیان کردند که میا وابستگی شدیدی به مادرش دارد به همین دلیل هر روز صبح باید با مادرش صحبت کند.

تحصیلات میا پلیز یوتیوبر

یکی از جالب ترین قسمت های زندگی و سرگذشت این دختر جوان و یوتیوبر مشهور، تحصیلات او می باشد. میا که در یک خانواده 5 نفره متولد شد، از همان ابتدا مرکز توجه بودن را حس کرده است. خانواده او تمام توجه و تمرکز خود را بر روی کیمیا گذاشته و از او مراقبت می کردند. این والدین برای آن که فرزندانشان به خوبی زندگی کند، از هیچ کاری دریغ نکردند. یکی از اتفاق هایی که برای میا به سرعت رخ داد، مهاجرت بود. میا زمانی از ایران خارج شد، که خود قادر به انتخاب شرایط نبود. او در دوره نوجوانی به همراه والدین خود ایران را به مقصد کانادا ترک کرد.

در مدتی که در کانادا ساکن بود، به درس و مدرسه او بسیار توجه می شد. از طرفی فرهنگ و تربیت این دختر جوان به دلیل محیط زندگی اش تغییر کرده بود. به شکلی که بسیاری از اتفاق های رایج در میان نوجوان های ایرانی را درک نکرد. البته او و خانواده اش مدت زیادی را در ایران می گذراندند. به شکلی که از هر فرصتی برای حضور در کشور خود دریغ نمی کردند. در دوره کنکور بود، که این دختر جوان همراه با والدین او به ایران برگشت. کیمیا که در آن دوران یکی از شاگرد اول های کلاس بود، همیشه از سمت دیگر دانش آموزها مورد تمسخر قرار می گرفت.

او در آن دوره از زندگی اش بسیار درس می خواند و در رسیدن به آرزوهایش بسیار مصر بود. کیمیا در سال 1390 هجری شمسی موفق شد، تا در رشته هنر به رتبه 2 منطقه یک دست پیدا کند. این اتفاق بسیار عجیب است. چرا که اغلب سلبریتی ها و یوتیوبرها را افرادی بدون تحصیلات و یا فراری از درس می دانند. اما میا با همه آن ها متفاوت است و یکی از نوابغ کشور بوده است. رتبه کنکور او از جمله بخش های حیرت آور زندگی این یوتیوبر مشهور است.

دوران دانشجویی کیمیا روان گر

کیمیا روان گر و یا میا پلیز یکی از دختران باهوش ایرانی است، که در دوره ای به عنوان نبوغ ملی از او یاد می شد. این دختر جوان بعد از ان که در رشته هنر رتبه حیرت آوری را کسب کرد، تصمیم گرفت تا به رشته پر طرفدار طراحی صنعتی بپردازد. این رشته یکی از تاپ ترین رشته ها میان دانشجویان هنر است، که اغلب مورد توجه رتبه های برتر کنکور است. میا نیز این رشته را انتخاب کرده و در دانشگاه هنرهای زیبای تهران مشغول به تحصیل شد. میا بارها گفته است، که این دوران از زندگی خود را بسیار دوست دارد. چرا که طرز فکر او را تغییر داده است و مسیر زندگی او بعد از دوره دانشجویی به صورت کامل عوض شده است.

میا هیچ زمان رشته دانشگاهی خود را دوست نداشت. به شکلی که او هیچ گاه نتوانست در زمینه رشته خود فعالیت کرده و کاری را آغاز کند. این دختر جوان از همان کودکی علاقه بسیاری به رشته نقاشی داشت. اما خانواده او در دوره انتخاب رشته به دلیل رتبه خوبی که او کسب کرده بود، مانع از انتخاب رشته نقاشی شدند. چرا که طراحی صنعتی از هر لحاظ بهتر بوده و رقابت نیز در آن بالا تر بود. کیمیا که در دوره دانشجویی با اهداف بسیاری مسیر خود را آغاز کرد. در ابتدا بسیار سرخورده شد. به شکلی که اعتماد به نفس خود را از دست داده و روز به روز خجالتی تر شد.

این دختر جوان تنها در جلوی دوربین قادر به صحبت و ارتباط گیری است و در فضای حقیقی قادر به این کار نیست. چرا که او بسیار خجالتی بوده و نمی تواند از با دیگران به خوبی ارتباط حاصل کند. این دختر جوان ایرانی بعد از آن که دوره لیسانس خود را به اتمام رساند، دیگر سراغ آن رشته نرفت و به سمت یوتیوبر شدن حرکت کرد.

فعالیت مورد علاقه میا پلیز چیست؟

یکی از فعالیت هایی که بسیار مورد توجه میا می باشد، نقاشی است. این دختر جوان علاقه بسیاری به رشته نقاشی داشته و از همان ابتدای کودکی به کلاس های نقاشی مختلف می رفته است. میا در زمینه نقاشی بسیار توان مند است و مدارک بسیاری در این زمینه دارد. کیمیا از سن 4 سالگی کلاس های خود در زمینه نقاشی را آغاز کرده است. او بارها رشته مورد علاقه خود را نقاشی دانسته است. میا که در دوره دانشجویی علاقه ای به رشته خود نداشت، اغلب زمان خود را در کلاس های دانشجویان نقاشی می گذراند. به شکلی که اغلب اساتید او را می شناختند.

میا پلیز در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد، که نقاشی برای او بسیار آرامش بخش است و او قادر است تا با نقاشی کردن روح خود را جلا دهد. میا معتقد است، که هر زمان از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیست، نقاشی و طراحی کردن می تواند او را نجات دهد. این دختر جذاب و بامزه ایرانی، همیشه در لحظات سخت و مشکل زندگی به سمت نقاشی روی می آورد. چرا که این روش را بسیار کاربردی و تاثیر گذار می داند.

میا پلیز چگونه یوتیوبر شد؟

میا پلیز در سال 1396 هجری شمسی و در زمانی که 25 ساله بود، به سمت یوتیوب کشیده شد. این دختر جوان در ان زمان مدرک لیسانس خود را دریافت کرده بود و تمام تلاش خود برای جست و جوی کار را به کار بسته بود. اما در نهایت نتیجه ای حاصل نشده بود. البته خانواده میا دارای وضع مالی بسیار خوبی بودند، که همین امر باعث می شد، تا او نیاز به کار نداشته باشد. در نتیجه بعد از کار کردن در عنوان ها و شرکت های مختلف برای مدتی به خود استراحت داد. این دختر جوان و خوش اندام ایرانی، به این نتیجه رسید، که ارتباط گیری با مردم برای او بسیار سخت است و همین مورد او را در بازار کار بسیار عقب می اندازد. اما میا قادر نبود تا از خجالت بی اندازه خود جلوگیری کند.

کیمیا که علاقه بسیاری به بازی های رایانه ای داشت، تصمیم گرفت تا از طریق یک پلتفرم آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارد. این دختر جوان در آن روزها به دنبال فضایی بود، که او را کم تر شناخته و کم تر دیده شود. چرا که خجالت بیش از حد او باعث شده بود، تا از خود مطمئن نبوده و به دنبال فضایی غیر آشنا باشد. میا که در جلو دوربین بهتر با دیگران ارتباط می گرفت، ویدیوهای مختلفی از خود در فضای یوتیوب منتشر می کرد. در آن زمان ایرانی های کمتری در یوتیوب حضور داشته و به نشر ویدیوهای خود می پرداختند. کیمیا در ویدیوهای خود به معرفی بازی های رایانه ای مختلف می پرداخت و خود نیز با تجربه آن ها حس خود را از بازی ها بیان می کرد.

به مرور افراد مختلفی به سمت ویدیوهای او کشیده شدند. به شکلی که ویدیوهای این دختر جوان ایرانی بسیار مشهور شده و با استقبال بسیاری همراه شد. یکی از دلایل شهرت آن نبود این چنین ویدیو فارسی بود. از طرفی وضع مالی مساعد خانوادگی او باعث شده بود، تا میا بتواند برای بازی های خود هزینه بسیاری بپردازد.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله چگونه استریمر شویم توجه داشته باشید. این مورد می تواند کمک فوق العاده ای به شما برای پیشرفت در این حرفه بکند.

تعداد سابسکرایب های میا پلیز چقدر است؟

میا در مدت زمان کوتاهی به شهرت رسید و توانست به سرعت تعداد سابسکرایب های خود را افزایش دهد. این دختر کیوت و بامزه ایرانی در ویدیوها خود از ابعاد جذابیتش استفاده کرده است. شاید یکی از دلایل جذب مخاطب برای کانال او در یوتیوب همین مورد باشد. این دختر جوان در حال حاضر یکی از مشهور ترین دختران ایرانی است، که تبدیل به یک سلبریتی شده است. کیمیا روان گر بعد از رسیدن به شهرت پیج اینستاگرام خود را نیز به حالت پابلیک تغییر داد. این دختر جوان و خوش چهره ایرانی، بعد از کسب شهرت با یوتیوبرها و یا سلبریتی های مختلفی ویدیو تولید کرد. به شکلی که ویدیوهای او بسیار جذاب و در عین حال پر بازدید هستند.

میا در حال حاضر کم تر به ویدیوهای بازی های رایانه ای می پردازد. بلکه او بخش عمده ای از فعالیت خود را برای تولید ویدیو فان صرف می کند. میا در کانال یوتیوب خود در حدود 33 هزار سابسکرایب دارد و جز محبوب ترین سلبریتی های ایرانی می باشد. یوتیوب میا پلیز در حدود 143 ویدیو دارد. اغلب ویدیوهای او لایک و کامنت بسیاری دریافت کرده اند. میا بیش از 12 میلیون بازدید در کانال خود دارد، که این مورد نشان دهنده شهرت بی اندازه این دختر جوان است.

بر اساس تخمین های انجام شده تا سال دیگر در حدود 100 هزار سابسکرایب خواهد داشت. میا تمام تلاش خود را برای جذب مخاطبانش می کند. این دختر جوان از ابعاد خجالتی خود تا حدی کم کرده است و در تلاش است، تا مانند یک سلبریتی صفحات خود را در فضای مجازی بگرداند. این دختر جوان مدتی است، که به ونکور رفته است و فعالیت های خود را به صورت آزادانه تر در کانادا دنبال می کند. این دختر جوان بخش بسیاری از مخارج زندگی خود را از طریق فضای مجازی کسب می کند و دارای سرمایه بسیاری است.

درآمد میا پلیز چقدر است؟

یکی از سوال هایی که ذهن بسیاری را به خود درگیر کرده است، درآمد یوتیوبرها می باشد. میا پلیز از راه های مختلفی کسب درآمد می کند :

 • یوتیوب
 • تبلیغات و اسپانسر
 • دیزاین و طراحی

سه روشی که در بالا نام برده شد، هر کدام برای این دختر جوان منبع درآمد بسیار خوبی هستند. میا از آن جایی که بسیار در زمینه طراحی و دیزاین توان مند است، در حال حاضر بخش مهمی از درآمد خود را از این طریق کسب می کند. البته این دختر جوان بخش عمده ای از تمرکز خود را در حال حاضر بر روی اسپانسر و تبلیغات گذاشته است. به شکلی که بخش بسیاری از سرمایه او از این طریق تامین می شودد. البته بخش دیگری از درآمد او نیز از طریق یوتیوب است. چرا که ایجاد کانال های پر بازدید در یوتیوب یکی از راه های کسب درآمد است، که در جهان بسیار شایع است. بسیاری از افراد مشهور و محبوب به انتشار ویدیوهای خود در کانال شان در یوتیوب می پردازند، تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند.

در میان سه روش بالا، گزینه اسپانسر برای میا بسیار درآمد زا می باشد. برای مثال این دختر جوان در ابتدای شهرت خود برای شرکت هوآوی یک تبلیغ انجام داد و یک تلفن هوشمند 9x جایزه گرفت. این دختر جوان در یکی از سال های فعالیت خود تنها 25 میلیون دلار از یکی از اسپانسر های خود دریافت کرد. این مورد نشان می دهد، که میا یکی از زنان و دختران ثروت مند ایرانی است. اگر به صورت دقیق و به بررسی میزان درآمد میا بپردازیم، می توان دریافت که او در سال در حدود 600 میلیون تومان درآمد دارد. این در حالی است، که این مبلغ برای زندگی در ایران و ترکیه بسیار عالی است. اما هزینه زندگی در ونکور بالا بوده و مناسب نیست. به همین دلیل میا در فکر مهاجرت به کشور ترکیه می باشد.

دوست پسر میا پلیز کیست و چه مدت است که با هم در رابطه اند؟

کیمیا روانگر که این روزها با نام مستعار میا پلیز شناخته می شود، یکی از معروف‌ ترین سلبریتی های مجازی و هم چنین یوتیوبرهای ایرانی است که در حال حاضر مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد.

حال خیلی از طرفداران میا تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او و دوست پسرش اطلاعات بیشتری را به دست آورند. با توجه به این که میا تا به اکنون در مورد روابط شخصی خود با مخاطبانش صحبت کرده است، به همین دلیل اطلاعاتی در این باره در دسترس می‌ باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

در حال حاضر میا با شخصی به نام کوروش توپیا در رابطه است. در این مورد بهتر است بدانید که میا و کوروش بیش از 5 سال است که با هم هستند. هم چنین طبق گفته‌ های میا قبل از این که او فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر شروع کند یک نامزدی کوچک گرفتند. میا بیان کرده است که دوست ندارد ازدواج رسمی کند و آماده این کار نیست و نامزدش هم با او موافق است.

در رابطه با کوروش نامزد میا نیز بهتر است بدانید که او هم یکی از یوتیوبرهای معروف ایران می‌ باشد که در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. میا به همراه نامزدش کوروش تا به اکنون ویدیوهای جذاب و دیدنی را ساخته و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده است. این روزها این زوج محبوب طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی بدست آورده اند. حتی فن پیج‌ هایی نیز برای این کاپل دوست داشتنی در صفحات مجازی راه اندازی شده است.

میا پلیز و کوروش

در حال حاضر بخش عمده ای از ویدیوهایی که از میا پلیز منتشر می شود، همراه با کوروش زراندوز می باشد. این دختر جوان ایرانی کوروش را سال های بسیاری است که می شناسد. به شکلی که این رابطه بسیار قدمت داشته و قدیمی است. کوروش قبل از آن به عنوان یک یوتیوبر و سلبریتی در فضای مجازی فعالیت داشته باشد، در گروه های مختلف موسیقی در حال فعالیت بود. این پسر جوان در زمانی که در ایران ساکن بود، با گروه دنگ شو روابط دوستانه ای داشت.

کیمیا نیز به دلیل آن که بردارش خشایار روان گر در گروه دنگ شو فعالیت می کند، با این گروه روابط صمیمانه ای داشت. قبل از ان که کوروش ایران را ترک کند و مهاجرت کند، این دو با یک دیگر از طریق خشایار دوست بوده و رابطه داشتند. اما در حال حاضر این رابطه بسیار صمیمانه تر شده است و آن ها با یک دیگر مانند یک زوج رفتار می کنند. البته این دو سلبریتی مشهور که هر دو از ابعاد بامزه بسیاری برخودار هستند، هنوز از رابطه خود حرفی نزده اند. اما بر اساس ان چه در ویدیوهای آن ها می توان مشاهده کرد، کوروش زراندوز و کیمیا روان گر با یک دیگر در یک رابطه عاطفی به سر می برند.

کوزوش زراندوز در سال 1369 هجری شمسی در تهران متولد شده است. این پسر جوان ایرانی که در حال حاضر یکی از واینرهای مشهور در ایران به حساب می آید، لیسانس معماری دارد. فعالیت های او در حال حاضر هیچ گونه ارتباطی به رشته دانشگاهی این مرد جوان ندارد. رابطه کوروش و میا در حدود 6 سال است، که صمیمانه حفظ شده است و بسیاری از دنبال کننده های آن ها به دنبال دیدن ازدواج این دو سلبریتی مشهور هستند. کوروش در زمینه فعالیت های موسیقی نیز توان مند است و اغلب ادیت و موسیقی ویدیوهای خود را به تنهایی انجام می دهد.

هدف از لایو استریم کیمیا روان گر چه بود؟

یکی از کارهای انسان دوستانه و جذاب میا پلیز لایو استریم او بود. این دختر جوان و خوش اندام ایرانی، چندی پیش لایوی در برگزار کرد. هدف از این لایو کمک به افراد نیازمند و کسانی بود، که به دلیل مشکلات مالی در شرایط نابسامانی هستند.

میا در لایو خود که در حدود 2 ساعت به طول انجامید، در حدود 40 میلیون تومان پول جمع آوری کرد. این پول در یک لایو 20 هزار نفره جمع آوری شده و تمام آن برای کمک به افراد نیازمند صرف شد. این لایو با حضور کوروش انجام شد و هدف آن بود، که تنها 20 میلیون برای کمک جمع شود. اما طرفدار های کوروش و میا بیش از 2 برابر هدف مورد نظر را جمع آوری کردند.

میا پلیز چه آهنگ هایی خوانده است؟

بهتر است بدانید میا علاوه بر این که یوتیوبر است، به عنوان خواننده هم فعالیت می‌ کند و این روزها با نام مستعار Mia Plays هم شناخته می شود. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید میا در یکی از ویدیوهای خود در رابطه با علاقه‌ اش به موسیقی بیان کرده است: از دوران نوجوانی علاقه زیادی به موسیقی داشتم، به همین دلیل از همان دوران آرزویم این بود که در آینده به یک خواننده محبوب و پرطرفدار تبدیل شوم.

حال این موضوع را هم باید افزود که او در ابتدا ساز پیانو را ساز اصلی خود انتخاب کرد و پس از آن گیتار را نیز به عنوان ساز بعدی مورد علاقه خود انتخاب کرد. می‌ توانید پیانو و گیتار زدن میا پلیز را در صفحات مجازی او مشاهده کنید.

میا تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را به تنهایی و یا با همکاری سایر خوانندگان دیگر خوانده و منتشر کرده است که تمام آهنگ‌ های میا با توجه به صدای فوق العاده او با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شده اند. حال اگر تمایل دارید تا به آهنگ‌ های میا گوش دهید و یا این که اطلاعاتی در رابطه با آهنگ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است بدست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحه اینستاگرام و یا حتی چنل یوتیوب میا مراجعه نمایید.

دانلود آهنگ های میا پلیز

اگر فعالیت های میا پلیز را دنبال می کنید بهتر است بدانید میا علاوه بر این که به عنوان یوتیوبر فعالیت می کند. به عنوان خواننده هم مشغول به فعالیت است و این روزها با نام مستعار Mia Plays هم شناخته می شود. جالب است که بدانید این چهره معروف در یکی از ویدیوهای خود در مورد علاقه‌ اش به موسیقی و خوانندگی این گونه بیان کرده است: از دوران نوجوانی علاقه زیادی به موسیقی داشتم از این رو از همان دوران آرزویم این بود که در آینده به یک خواننده پرطرفدار و محبوب تبدیل شوم.

حال گفتنی است که این چهره معروف که به عنوان خواننده هم شناخته می شود در ابتدا ساز پیانو را ساز اصلی خود انتخاب کرد. پس از آن میا گیتار را نیز به عنوان ساز بعدی مورد علاقه خود انتخاب کرد. حال می‌ توانید پیانو و گیتار زدن این چهره معروف را در صفحات مجازی او همچون اینستاگرام و یوتیوب مشاهده کنید.

این موضوع را هم باید افزود که میا پلیز تا به اکنون آهنگ‌ هایی را چه به تنهایی و چه با همکاری سایر خوانندگان دیگر خوانده و منتشر کرده است. حال گفتنی است که تمام آهنگ‌ های او با توجه به صدای فوق العاده زیبای میا مورد استقبال خیلی از شنوندگان قرار گرفته اند. حال اگر می خواهید تا به آهنگ‌ های میا گوش دهید و یا این که اطلاعاتی در مورد آهنگ میا پلیز جدید بدست آورید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب و یا حتی صفحه اینستاگرام این چهره معروف مراجعه نمایید. هم چنین با مراجعه به اینترنت نیز می‌ توانید به جستجو و دانلود آهنگ‌ های این خواننده مشهور بپردازید.

آیا mia عاشق هری پاتر است؟

میا یکی از یوتیوبرهای معروف ایرانی است که هر چند وقت یکبار ویدیوهایی با موضوعات مختلف ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود می‌ کند تا به این گونه بتواند فعالیت خود را در یوتیوب افزایش دهد و مخاطبان بیشتری را به دست آورد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل میا در یکی از ویدیوهای خود که در چنل یوتیوبش آپلود کرده بود در مورد هری پاتر صحبت کرد.

جالب است بدانید او در این ویدیو در مورد قسمت‌ های مورد علاقه‌ اش از هری پاتر نیز صحبت کرده است و حتی به برخی از قسمت‌ های هری پاتر ری اکت نشان داده است. حال می توانید با مراجعه به چنل یوتیوب میا و یا حتی آپارات به جستجو و مشاهده این ویدیو میا که در مورد هری پاتر صحبت کرده است بپردازید.

نظر میا پلیز در مورد کنکور

میا متولد سال 1371 در ایران است. حال جالب است که بدانید طبق گفته‌ هایش او در دوران مدرسه بسیار درس خوان بوده و همیشه سعی می‌ کرده است تا نمرات بالایی را کسب کند و در آن زمان تمام تمرکز و هدف خود را بر روی درس خواندن گذاشته بوده است. این موضوع را هم باید افزود که او در کنکور سراسری در سال 90 توانست رتبه دوم را به دست آورد. به همین دلیل می توان این گونه بیان کرد که او یکی از باهوش ترین خوانندگان و یوتیوبرهای ایرانی است.

پس از این که مخاطبان و طرفداران میا متوجه شدند که او توانسته رتبه دوم را کسب کند، سوالات متداولی در مورد کنکور و نحوه درس خواندن و تست زدن را از او پرسیدند. حال با توجه به این که حجم سوالات مخاطبان میا در مورد کنکور زیاد بود. به همین دلیل این یوتیوبر معروف مدتی قبل یک ویدیو در مورد کنکور منتشر کرد و در این باره به صحبت پرداخت که با استقبال بسیار خوبی هم رو به رو شد.

پس از این ویدیو میا چندین ویدیو دیگر نیز در مورد کنکور و با موضوعاتی همچون: چند تا نکته در مورد کنکور، چه جوری باید برای کنکور برنامه‌ ریزی کنیم، ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کرد که تمام این ویدیوها مورد استقبال مخاطبان او که پشت کنکور هستند و یا قرار است کنکور بدهند قرار گرفت.

حال اگر شما هم تمایل دارید تا به مشاهده ویدیوهایی که میا در مورد کنکور نظر داده و در این باره صحبت کرده است بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به آپارات و یا چنل یوتیوب او مراجعه کنید.

میا پلیز ولاگش در چه خصوصی است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر اکثر افراد معروف که در فضای مجازی همچون یوتیوب فعالیت می‌ کنند به ساخت ولاگ می‌ پردازند. به همین دلیل این روزها ساخت ولاگ در میان یوتیوبر ها و سلبریتی های مجازی بسیار رایج و متداول شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که میا پلیز نیز تا به اکنون ولاگ های متعددی را با موضوعات مختلف ساخته و در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است که تمام ولاگ های او تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شده اند.

از دلایلی که ولاگ‌ های این یوتیوبر مورد استقبال خیلی از مخاطبان او و کاربران یوتیوب قرار گرفته است موضوعات جذاب آن می‌ باشد. در این باره بهتر است بدانید که میا تا به اکنون ولاگ‌ های مختلفی با موضوعاتی همچون: سفر، خرید کردن، دوست‌ یابی، ولاگ روزانه و … را ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است.

با توجه به این که میا با موضوعات مختلف و جذابی به ساخت ولاگ می‌ پردازد، به همین دلیل ولاگ های او این روزها مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفته اند. از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند.

جدیدترین ویدیو میا پلیز در یوتیوب چه بود؟

میا پلیز علاقه بسیار زیادی به فعالیت در یوتیوب دارد. حال این موضوع باعث شده است تا او به صورت متداول ویدیو هایی را با موضوعات مختلف ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کند. حال جدید ترین ویدیو او که مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب هم قرار گرفت ویدیو روز جهانی میالند می‌ باشد. می‌ توانید با مراجعه به چنل یوتیوب میا به مشاهده این ویدیو بپردازید.

میا پلیز در ایران به چه کاری مشغول بود؟

طبق گفته‌ های میا زمانی که او ساکن ایران بوده است تمام تمرکز خود را بر روی درس خواندن گذاشته بوده است و به کار خاصی مشغول نبوده است. پس از آن او کم کم فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر در شبکه یوتیوب شروع کرد. در حال حاضر نیز میا در خارج از کشور به صورت گسترده ای در شبکه‌ های مجازی مانند یوتیوب فعالیت می‌ کند.

آشنایی با خانواده کیمیا روانگر

بهتر است بدانید میا از آن دسته از افرادی است که از زمانی که فعالیت خود را به صورت جدی در یوتیوب شروع کرده است، زندگی شخصی‌ اش را از فعالیت خود جدا نگه داشته است. هم چنین او تا به اکنون در مورد خانواده‌ اش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است. از این رو اطلاعات دقیق و کاملی در این باره در دسترس نمی باشد.

البته با این حال میا تا به اکنون بارها از طریق صفحات مجازی خود بیان کرده است که عاشق خانواده‌ اش است و با این که از آن ها دور است. اما به صورت تلفنی و یا تصویری هر روز با خانواده خود به ویژه مادرش در ارتباط است.

این یوتیوبر در کدام بازی ها فعالیت می کند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید توییچ به انگلیسی (Twitch) یک پلتفرم برای پخش زنده بازی است که در حال حاضر تمرکز اصلی آن بر روی بازی های ویدیویی می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که میا پلیز در این پلتفرم فعالیت می کند. حال می توانید در اینترنت توویچ میا پلیز را جستجو کنید.

فورتنایت بازی کردن میا پلیز

میا پلیز یکی از یوتیوبرهای معروف ایرانی است که هر چند وقت یکبار ویدیوهایی با موضوعات جذاب و سرگرم کننده ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود می‌ کند. او به این گونه قصد دارد تا بتواند فعالیت خود را در یوتیوب افزایش دهد و هم چنین مخاطبان بیشتری را به دست آورد.

حال گفتنی است که مدتی قبل میا پلیز به انجام بازی فورتنایت پرداخت و ویدیویی از بازی کردن فورتنایت خود را ضبط و در چنل یوتیوبش آپلود کرد. فورتنایت یک بازی ویدیویی آنلاین می باشد که توسط اپیک گیمز توسعه یافته است. بهتر است بدانید که این بازی یکی از محبوب‌ ترین و پرطرفدار ترین بازی‌ ها بین گیمرهای ایرانی به شمار می‌ رود. حال گفتنی است که میا یک ویدیو در کنار کوروش که به بازی فورتنایت پرداخته اند در چنل خود آپلود کرد. با توجه به این که در این بازی میا با چالش‌ های مختلفی رو به رو شد. به همین دلیل زمانی که ویدیو میا پلیز فورتنایت منتشر شد این ویدیو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد.

از این رو میا توانست از طریق این ویدیو یک درآمد بسیار خوبی را از یوتیوب به دست آورد. حال در صورت تمایل می‌ توانید این ویدیو جذاب و سرگرم کننده را در چنل یوتیوب میا جستجو و مشاهده نمایید.

صحبت های میا پلیز و تاکسیک گرل

تاکسیک گرل یکی از یوتیوبرهای مشهور ایرانی است که در حال حاضر سابسکرایب‌ های بسیار زیادی در یوتیوب دارد. گفتنی است که میا و تاکسیک گرل تا به اکنون ویدیوهای بسیار جذابی را با یکدیگر ساخته و در یوتیوب منتشر کردند.

حال ناگفته نماند که مدتی قبل این دو یوتیوبر در یک ویدیو مشترک در مورد فعالیت‌ هایی که در یوتیوب انجام می‌ دهند و فراز و نشیب‌ هایی که تا به اکنون در حرفه شان تجربه کردند به گفتگو و صحبت پرداختند. صحبت‌ های این دو یوتیوبر در این ویدیو بسیار بحث برانگیز بود و به همین دلیل این ویدیو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد.

میا پلیز با چه یوتیوبرهایی همکاری داشته است؟

مدتی است که میا پلیز فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده است. او با توجه به فعالیت گسترده‌ اش در یوتیوب این روزها به عنوان یوتیوبر شناخته می‌ شود. حال میا برای این که بتواند کلیپ‌ های فان و سرگرم کننده ای را در چنل یوتیوب خود آپلود کند. به همین دلیل مدتی است که به همکاری‌ با برخی از یوتیوبرهای دیگر پرداخته است. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که میا تا به اکنون با چه یوتیوبرهایی همکاری داشته است اطلاعاتی را قرار دهیم.

فرشاد سایلنت

فرشاد سایلنت یکی از معروف‌ ترین یوتیوبرهای ایران به شمار می‌ رود. او در حال حاضر در یوتیوب سابسکرایب‌ های بسیار زیادی دارد. هم چنین ویدیوهای فرشاد معمولا از بازدید بسیار بالایی برخوردار می شوند. حال گفتنی است که مدتی قبل فرشاد سایلنت به همراه میا پلیز، جودی و کوروش یک ویدیو با عنوان جنگ تن به تن ضبط و در یوتیوب منتشر کردند. این ویدیو با توجه به این که بسیار فان و سرگرم کننده بود به همین دلیل از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفت.

مدگل

مدگل یکی از چهره‌ های مشهور ایرانی است که در ابتدا به عنوان خواننده فعالیت خود را شروع کرد. سپس او فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرد و در حال حاضر به عنوان یوتیوبر هم شناخته می شود. حال گفتنی است که آتوسا مدگل و میا تا به اکنون با همکاری یکدیگر ویدیوهای بسیار متعددی را ضبط و در چنل یوتیوبشان منتشر کردند. حال یکی از ویدیوهای محبوب و پرطرفدار این دو یوتیوبر چالش 5 ثانیه‌ ای است که پس از انتشار مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفت.

ایمان دوست کوروش با این یوتیوبر چه همکاری هایی داشتند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم در حال حاضر میا برای این که بتواند ویدیوهای جذاب و سرگرم کننده‌ ای را ضبط و منتشر کند به همکاری با سایر یوتیوبرها و چهره‌ های معروف پرداخته است. حال گفتنی است که خیلی از طرفداران میا بیان کردند که ویدیوهایی او که با همکاری سایر افراد معروف می‌ سازد را بسیار دوست دارند.

هم چنین این ویدیوها معمولا از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار می‌ شوند. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل میا با همکاری دوست کوروش به نام ایمان یک ویدیو جذاب و دیدنی با عنوان گردنمون شکست را به همراه کوروش ضبط و در یوتیوب منتشر کردند.

دعوای بین میا پلیز و کوروش واقعیت دارد؟

میا و کوروش مدت زمان نسبتا طولانی است که با یکدیگر در رابطه هستند. هم چنین ناگفته نماند که این دو یوتیوبر با فعالیت‌ های مشترکشان در یوتیوب توانستند توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کنند و سابسکرایب‌ های فراوانی را به دست آورند. حال ناگفته نماند که گاهی اوقات در پیرامون دوستی و رابطه این دو یوتیوبر حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. به عنوان مثال مدتی قبل اخباری در مورد دعوا و جدایی میا پلیز و کوروش در فضای مجازی منتشر شد. این اخبار حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

حال ناگفته نماند زمانی که این حاشیه‌ ها به اوج خود رسیدند کوروش و میا در کنار یکدیگر یک ویدیو مشترک منتشر کردند و در این ویدیو تمام این اخبار را تکذیب کردند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ویدیوهای مشترک و پربازدید میا پلیز و کوروش همچون: ویدیو میا پلیز و کوروش بازی پلیس، کوروش و میا پلیز ولاگ سفر، چالش کوروش و میا پلیز سعی کن نخندی و غیره بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب این زوج مراجعه نمایید. هم چنین می‌ توانید به مشاهده ویدیو میا پلیز و کوروش جدید آپارات ۱۴۰۲ هم بپردازید.

سوالات متداول

 1. میا پلیز متولد چه سالی است؟

  میا پلیز متولد سال 1371 هجری شمسی است.

 2. میا پلیز سالانه چه مقدار درامد دارد؟

  میا پلیز سالانه در حدود 600 ملیون تومان درامد دارد.

 3. میا پلیز در حال حاضر ساکن کجاست؟

  میا در حال حاضر ساکن ونکور می باشد.

 4. رشته دانشگاهی میا پلیز چه بوده است؟

  رشته دانشگاهی میا پلیز، طراحی صنعتی بوده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0