بیوگرافی مریم اوزرلی + عکس های جدید و جذاب این بازیگر ترک تبار

0 دیدگاه

در ترکیه بازیگران مشهور سینما و تلویزیون کم نیستند و این شهرت به خاطر سریال هایی است که روی آنتن رفته است. در دنیا از سریال های ترکی بسیار استقبال شده است. در ایران نیز که استفاده از ماهواره گسترش پیدا کرده فیلم های ترکی بینندگان زیادی پیدا کرده است. حالا بماند که این سریال ها علاوه بر فیلم نامه جالب و متنوعی که دارند باعث ایجاد خیلی از مشکلات در زندگی مردم ایران شده است.

یکی از این سریال های محبوب سریال حریم سلطان بود که نقش خرم سلطان در این سریال را اوزرلی بازی می کرد. او توانست این نقش را به خوبی ایفا کند و مورد رضایت بینندگان قرار بگیرد. Meryem uzerli به خاطر بازی در این فیلم محبوب شد و شهرت بسیاری به دست آورد. در کشورهای مسلمان همه مریم را با نام خرم سلطان می شناسند. مریم اوزرلی برای بازی در این نقش جایزه هم دریافت کرد. در ادامه بیش تر به معرفی مریم اوزرلی می پردازیم.

مریم اوزرلی

مریم اوزرلی کیست؟

مریم بازیگران زن ترکی است که در آلمان زندگی می کند. البته او خود را یک آلمانی می داند چون در آلمان متولد شده و در این کشور قد کشیده است. مریم اوزرلی گفته است که زیاد با فرهنگ مردمان ترک آشنا نیستم. او در سال ۱۹۸۳ در شهر کاسل آلمان به دنیا آمد. پدر مریم ترک تبار و مادرش آلمانی است. مریم اوزرلی مدرک بازیگری خود را از دانشگاهی در هامبورگ دریافت کرد و از سال ۲۰۰۲ فعالیت خود را در بازیگری شروع کرد. اوزرلی بهترین نقش آفرینی را در سریال ترکی حریم سلطان در نقش خرم سلطان به نمایش گذاشت و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

او به خاطر ایفای این نقش برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد و به شهرت رسید. البته ناگفته نماند که اوزرلی حدود صد قسمت سریال حریم سلطان را نقش آفرینی کرد و بعد از آن به خاطر بارداری از ادامه این کار انصراف داد. Meriem uzerli در سریال های تلویزیونی و فیلم های کوتاه نیز بازی کرده است. از سریال های تلویزیونی او می توان به پرونده ای برای دو نفر، بلک میرور، ملکه شب و حریم سلطان اشاره کرد. از فیلم های کوتاه او، آخر هفته کاملا دیوانه، خط ، ستاره ها بر روی یخ و سفر بی بازگشت را می توان نام برد. مریم سریال های جدیدی نیز بازی کرده است مانند زخم های مادرم که یک فیلم درام ترکیه ای است. در ادامه بیش تر به بیوگرافی مریم اوزرلی پرداخته ایم.

شغل Meriem Uzerli چیست؟

شغل اصلی Meriem uzerli بازیگری است اما او مدلینگ نیز هست و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. مریم اوزرلی از زیباترین زن های جهان و در کشورهای بسیاری محبوبیت دارد. مریم از فعال ترین مدلینگ ها محسوب می شود.

مریم اوزرلی چه سالی به عنوان دختر شایسته انتخاب شد؟

او یکی از زنان زیبای ترکیه است. او در سال ۲۰۱۴ و در سن ۳۱ سالگی به عنوان دختر شایسته ترکیه انتخاب شد. مریم با بازی در سریال حریم سلطان به شهرت رسید. او در تبلیغات زیادی نیز شرکت کرده و با شرکت ها و سازمان های معتبر همکاری کرده است. مریم اوزرلی دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ به عنوان زن سال ترکیه معرفی شد.

عکس های Meriem Uzerli را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زیادی از Mariem uzerli در بین ده زن زیبای ترکیه وجود دارد. اگر به دنبال عکس های مریم اوزرلی هستید به شبکه های اجتماعی بروید و به صفحه او سری بزنید. مریم اوزرلی دختر شایسته عکس های زیادی به همراه دخترش در پیج خود قرار داده که بسیار دیدنی است. او در شبکه هایی مانند اینستا و فیسبوک فعالیت دارد.

آدرس پیج اینستاگرام مریم اوزرلی چیست؟

او نیز مانند دیگر بازیگران و ستاره های سینما و تلویزیون در اینستا فعالیت دارد. مریم با پیج @Meryemuzerlimeryem در اینستا فعالیت می کند. برای اطلاعات بیش تر به مریم اوزرلی اینستا در سایت های موجود در فضای مجازی مراجعه کنید.

این دختر شایسته کجا زندگی می کند؟

گفته شده در سال ۲۰۱۰ که از مریم برای بازی در سریال حریم سلطان دعوت شد او به استانبول نقل مکان کرد تا با خیال راحت هم به ایفای نقشش بپردازد و هم به دخترش نزدیک باشد و وظیفه مادریش را به جا آورد. اما بعد از بارداری دوم خود به آلمان رفته و در آن جا زندگی می کند.

این دختر شایسته تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

هیچ بازیگری از حاشیه به دور نیست. او هم حواشی داشته است از جمله این حواشی بارداری او از نامزد سابقش جان آتش بود که خیلی برای هوادارانش غیر منتظره بود چون دقیقا زمانی بود که در نقش خرم سلطان بازی می کرد و توانسته بود نقش را به خوبی بازی کند طوریکه همه او را باور کرده بودند. یکی دیگر از حواشی او عمل زیباییش بود که سوژه رسانه ها شده بود‌ و همچنین ماجرای مرگ مریم اوزرلی که بعد از مصاحبه با او تکذیب شد. برای اینکه از حواشی این زن زیبای ترک مطلع شوید حواشی مریم اوزرلی ویکی پدیا را جست و جو کنید. مهمت گونسور در سریال حریم سلطان همبازی او بود که باعث شد حواشی کمی درباره آن ها پخش شود.

فیلم تاج گذاری این دختر شایسته را در کجا مشاهده کنیم؟

همه ساله در دنیا زنان زیبای بسیاری به عنوان دختر شایسته انتخاب می شوند و از تمام مراسم هایی که به این موضوع ربط دارد فیلم برداری می کنند و در رسانه های ملی و در فضای مجازی به اشتراک می گذارند تا همه دوست داران این عرصه از صفر تا صد آن را ببینند. برای مشاهده فیلم تاج گذاری که اصلی ترین قسمت و تحویل جوایز مسابقات است می توانید به اینترنت بروید و با وارد کردن نام شخصیت شاهد مراسم تاج گذاری او باشید.

مریم اوزرلی چند سال سن دارد؟

اوزرلی متولد ۱۹۸۳ است و با یک حساب سر انگشتی می توان فهمید که او به دهه چهارم زندگی خود وارد شده است. او در حال حاضر با دو دخترش زندگی می کند.

مریم اوزرلی ازدواج کرده است؟

اوزرلی با جان آتش نامزد بود و از او باردار شد اما به دلیل خیانتی که جان به او کرد تصمیم به جدایی گرفت. جان آتش یکی از ثروتمندان ترکیه است. مریم اوزرلی در مصاحبه ای که داشته علت جدایی خودش را مشکل اخلاقی جان آتش می داند و می گوید من به جان صد در صد اعتماد داشتم. اما او به من خیانت کرد. جان نمی توانست گزینه خوبی برای ازدواج باشد. مریم اوزرلی بچه ای را که از جان باردار بود به دنیا آورد. یک دختر زیبا که نام او را لارا گذاشت. او در حرف هایش این را نیز گفته که زندگی سختی داشتم و الان خوشحالم که به آرامش رسیده ام.

مریم بعد از گذشت چهار سال با، باسیل الزارو که یک مصری است آشنا می شود و با او دوست می شود. اطلاعات دقیق تری در مورد ادامه رابطه آن ها در دسترس نیست. بعد از چند سال با یک پسر آمریکایی آشنا می شود و با او دوست می شود و بعد از مدتی اعلام می کند که فرزند دومش در راه است. او هر دو فرزندش را از دوست پسرهای خود باردار شد و می توان گفت مریم اوزرلی تا به حال ازدواج رسمی نداشته است. مریم اوزرلی در مورد پدر فرزند دوم خود حرفی نزده است.‌

آیا اطلاعاتی از میزان درآمد وی وجود دارد؟

مریم اوزرلی از زنان ثروتمند است که بیش تر ثروت خود را از زیباییش به دست آورده است. شغل مریم هنرپیشگی بوده است، اما او بیش ترین قسمت از سرمایه اش را از راه مدل بودن به دست آورده است. او با محبوبیتی که در نقش خرم سلطان به دست آورد بسیار مورد توجه همگان قرار گرفت. به همین دلیل از او برای بازی در تبلیغات تلویزیونی و معرفی برندهای مختلف دعوت می شد. گفته شده که مریم اوزرلی بیش ترین ثروت خود را از ایرانی ها دارد. او برای یک برند جواهرات ایرانی به عنوان مدل قرارداد بسته و در مقابل آن مبلغی حدود ۶ میلیون لیر دریافت کرده است.

منابع درآمدی مریم اوزرلی کدامند؟

همان طور که در قسمت قبل گفتیم مریم اوزرلی علاوه بر بازیگری مدلینگ هم بوده است و بیش ترین منبع درآمد او همین کار بوده است. او با شرکت ها و سازمان های بزرگ قرارداد می بندد و با مدل شدن و در قبال معرفی محصولات یا برند آن ها مبالغ هنگفتی دریافت می کند. مریم اوزرلی در حال حاضر با یک طراح بزرگ پوشاک که به دنبال معرفی برند خود در دیگر کشورها است همکاری می کند. این طراح ایرانی برای این کار یک میلیون لیر به مریم پرداخت کرده است و احتمال این که این قرارداد برای سال آینده تمدید شود، وجود دارد.

سوالات متداول

  1. مریم اوزرلی خود را بیش تر اهل کدام کشور می داند؟

    مریم اوزرلی بیش تر خود را یک آلمانی می داند چون در کشور آلمان متولد شده و در آن بزرگ شده است و از فرهنگ ترک چیز زیادی نمی داند.

  2. مریم اوزرلی چند فرزند دارد؟

    مریم اوزرلی دو دختر دارد که اولی از جان آتش ترک است و دومی از مردی آمریکایی که هویتش فاش نشده است.

  3. دلیل جدایی مریم اوزرلی از نامزد سابقش چه بود؟

    مریم اوزرلی به خاطر خیانت جان آتش از او جدا شد و گفت جان نمی توانست گزینه خوبی برای ازدواج باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0