ملیکا تهامی یکی از بلاگرهای جوانی است که چند سالی است با منتشر کردن عکس های مدلینگ آرایش و لباس خود در اینستاگرام فعالیت می کند. او مخاطبین زیادی در این شبکه اجتماعی دارد و همیشه با حاشیه های زیادی که برای خودش می سازد، نامش بر سر زبان ها می افتد.

یکی از این حاشیه ها ارتباط او با پسران معروف است که در طی رابطه با آن ها عکس های زیادی با آن ها منتشر می کند. یکی از این روابط پر سر و صدا رابطه ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار بود که حتی تا مدت ها پس از جدایی شان، هنوز هم نام این دو نفر با هم در فضای مجازی آورده می شود. اما دوست پسر جدید ملیکا تهامی و رابطه جدید او با پسری به نام عرفان براتی هم این روزها خبری است که فضای مجازی را پر کرده است.

  • او یکی از زیباترین مدل های اینستاگرام در تهران است؛ می توانید با بیوگرفی تمام مدل های اینستاگرام همراه ما باشید.
آیا ملیکا تهامی رابطه جدیدی را شوع کرده است؟

آیا ملیکا تهامی پس از جدایی از پارتنر قبلی خود رابطه جدیدی را آغاز کرده است؟

ملیکا تهامی از محبوبترین سلبریتی های اینستاگرام است که مدت کوتاهی بعد از جدایی از پارتنر سابقش به پیشنهاد یکی از دوستان صمیمی اش با فردی به نام عرفان براتی دیدار می کند. به گفته خود او در آن زمان به تازگی از رابطه قبلی اش بیرون آمده بود و نمی خواست با کسی باشد، اما به اصرار دوستانش با او قرار می گذارد. بعد از چند بار بیرون رفتن با دوستانشان و چند بار قرار دو نفری، همانطور که دوستانش می گفتند او را فردی مناسب برای خودش می بیند و این دو با هم رابطه ای جدید را آغاز می کنند.

اگر چه عرفان براتی به تازگی در زمینه ساخت ویدئوهای طنز برای انتشار در اینستاگرام و یوتیوب کارش را شروع کرده بود، اما دوست شدنش با ملیکا تهامی باعث شد خیلی زود به شهرت برسد.

دوست پسر جدید ملیکا تهامی کیست؟

همانطور که گفتیم نام دوست پسر جدید او عرفان براتی است. او متولد فروردین سال 1377 در شهر تهران است و حالا 25 سال سن دارد. بنابر آنچه کاربران فضای مجازی در مورد خانواده عرفان براتی می گویند، او خانواده ای مذهبی دارد و قبول کردن ملیکا تهامی از طرف آن ها غیرممکن است. با این وجود این دو نفر بیشتر از 8 ماه است که با یکدیگر در ارتباط هستند و رابطه شان را به عنوان زن و شوهر در فضای مجازی اعلام می کنند. اگر می خواهید ویدئوهای دونفری ملیکا تهامی و عرفان براتی که در مورد رابطه شان صحبت می کنند را ببینید به کانال یوتیوب آن ها مراجعه کنید.

عکس های دوست پسر جدید ملیکا تهامی را در کجا مشاهده کنیم؟

دوست پسر فعلی او در اینستاگرام فعالیت دارد و ویدئوها و عکس هایی از خود به اشتراک می گذارد. برای دیدن عکس های او علاوه بر پیج اینستاگرام عرفان براتی، می توانید به اینستاگرام ملیکا تهامی هم مراجعه کنید. او همیشه در اینستاگرامش عکس های دو نفره و عاشقانه اش با پارتنرهایش را منتشر می کند و همین عکس ها موجب ایجاد حاشیه و مشهور شدنش می شود. حالا هم او عکس های زیادی از رابطه اش با عرفان براتی را در پیج خود منتشر کرده است که برای دیدن آن ها می توانید به اینستاگرامش مراجعه کنید.

محل زندگی ملیکا تهامی و پارتنر جدیدش

ملیکا تهامی و پارتنر جدیدش کجا زندگی می کنند؟

ملیکا تهامی در حال حاضر همراه با دخترش نفس و همسرش عرفان براتی در ایران زندگی می کند. آن ها ساکن شهر تهران هستند و یک خانواده سه نفری را تشکیل داده اند. عرفان براتی از نظر ملیکا یک پدر بسیار دلسوز و مهربان برای دخترش نفس است و بهتر از یک پدر واقعی از او نگهداری می کند. نفس متولد سال 1398 است و گفته می شود دختر ملیکا تهامی و علی یاسینی خواننده ایرانی است.

آدرس پیج اینستاگرام دوست پسر جدید ملیکا تهامی چیست؟

شما می توانید با جستجوی آیدی erfannbaratii در اینستاگرام، پیج اینستاگرام عرفان براتی، دوست پسر او را پیدا کنید. او در این شبکه اجتماعی پرطرفدار بیشتر از 500 هزار نفر دنبال کننده دارد که ویدئوها و کلیپ های طنز او را دنبال می کنند.

سوالات متداول

  1. شغل دوست پسر جدید ملیکا تهامی چیست؟

    دوست پسر جدید ملیکا تهامی بلاگر است و مانند بیشتر بلاگرهایی که به تازگی به شهرت رسیده اند، با انتشار ویدئوهای طنز و چالش، مخاطب جذب می کند تا از این طریق کسب درآمد کند.

  2. آیا دوست پسر جدید ملیکا تهامی از او کوچکتر است؟

    عرفان براتی متولد سال 1377 است و در حال حاضر 25 سال سن دارد، ملیکا تهامی دو سال از او بزرگتر است.

  3. دوست پسر جدید ملیکا تهامی کجا زندگی می کند؟

    دوست پسر ملیکا تهامی در حال حاضر عرفان براتی بلاگر جوان ایرانی است و هم اکنون ساکن ایران است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید