بلاگر های زیادی فعالیت دارند که امروز درباره ملیکا تهامی صحبت می کنیم. او یکی از سلبریتی های اینستاگرام و فعالان در حوزه مد و فشن است و طرفداران خاص خود را پیدا کرد و روز به روز بیش از پیش به طرفداران او افزوده می شود.او از روابط خود زیاد در پیج اینستاگرامی اش صحبت می کند و حواشی زیادی برای خود می سازد.

میلکا تهامی کیست ؟

ملیکا تهامی یکی دیگر از بلاگر ها و مدلینگهای اینستاگرامی و فضای مجازی است.او متولد 6دی سال 1375هجری خورشیدی است و در تهران متولد شده است.ملیکه تهامی در رشته طراحی لباس تحصیل کرده و مدرک لیسانس خود را اخذ نموده است. او از فضای مجازی بعنوان مدل آرایشی شروع به فعالیت کرد حالا ملیکا عکاس، نویسنده و کافی شاپ دار می باشد.ملیکا تهامی قبل از عمل طرفداران زیادی نداشت. مدتی بعد از عمل بینی اش مورد توجه الناز گلرخ قرار گرفت و مدل ارایشی الناز شد. سپس کم کم در فضای مجازی دیده شد و با انتشار عکس های خود به عنوان مدلینگ ارایشی به شهرت رسید.

 نام ملیکا تهامی  بیشتر با جریان های ساختگی عشق و عاشقی سر زبان ها افتاد، ارتباط عاشقانه او و پیگیری داستان وار زندگی اش توسط مردم شهرت او را به صورت غیر نرمالی افزایش داد.ملیکا تهامی در دبیرستان رشته گرافیک را خوانده و در کنار تحصیلش بسیار به عکاسی علاقه مند شد و عکاسی را در این دوره شروع کرد.به همین دلیل به سمت مدل شدن و اموزش میکاپ روانه شد و حالا کلاس های ارایشی خود را به صورت مجازی در فضای مجازی منتشر می کند.

ملیکا تهامی فعال علاوه بر دیگر فعالبت هایش ،نویسندگی را هم دنبال می کند. الارغم اینکه علاقه ای به خواندن کتاب ندارد اما می گوید نوشتن را دوست دارد و سال 1396 هجری شمسی  وقتی 21 ساله بوده یک رمان بنام الف تا الف نوشته و به چاپ رسانده است.

میلکا تهامی کیست

ملیکه تهامی و خالکوبی هایش

ملیکا تهامی روی یکی از دست هلیش شعری را تتو کرده که نویسنده ان اقای کاظم بهمنی است.

منم آن شيخ سيه روز كه در آخر عمر لای موهای تو گم كرد خداوندش را / تو همانی که دلم لک زده لبخندش را / آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را / مادرم بعد تو هی حال مرا می پرسد/ مادرم تاب ندارد غم فرزندش را

بررسی علایق ملیکا تهامی

ملیکا میگوید که زیاد فوتبالی نیست ولی طرفدار تیم پرسپولیس است.رنگ های ابی و طوسی را دوست دارد و زیاد این دو رنگ برای تم هایش انتخاب می کند.او عاشق غذا درست کردن است ولی فقط دوست دارد برای  افرادی که دوسشان دارد غذا بپزد زیرا معتقد است که غذا پختن نوعی عشق است و ادم با پختن غذا علاقه اش را نشان می دهد.

یک تیر و دو نشان ملیکا با افزایش فالور ها

با به راه انداختن اینستاگرام ملیکا تهامی و افزایش فالور هایش هم به شهرت بیشتری رسید وهم کافی شاپ جدیدی افتتاح کرد.ختنم تهامی الان نزدیک به 1ملیون فالور دارد و مشتری های زیادی را جذب می کند.یکی از عللی که باعث شد ملیکا تهامی  بیشتر از دیگر بلاگرها دیده شود ،عمل بینی او بوده است که موافقان و منتقدان خود را نیز داشته.الناز گلرخ یکی از موافقان عمل هایی زیبایی ملیکا است.ملیکا تهامی و دوس پسرهایش یکی دیگر از علل مشهور شدن او بود.

ملیکا تهامی و علی یاسینی

رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی

ملیکا با انتشار دابسمش هایش در فضای مجازی با اهنگ های علی یاسینی، علاقه خود را به این خواننده معروف نشان داده است.این روزها با در خانه ماندن و دوران کرونا هرروز با شایعات عجیب و غریبی مواجه میشویم که یکی دیگر از این شایعات که همه را مبهوت کرد خبر رابطه داشتن علی یاسینی با ملیکا تهامی است.ملیکا تهامی در کنسرت علی یاسینی بیشتر سر زبان ها افتاد.

شب گذشته امین فردین در برنامه پشت پرده، صحبت و یا شایعه جدیدی در مورد رابطه نامشروع علی یاسینی خواننده پاپ با خانم ملیکا تهامی یکی از چهره های شاخ اینستاگرام صحبتی کرد.او گفت که این فرد تقریبا از سال 1395 با یکدیگر ارتباط دارند و حاصل این رابطه یک بچه 4ماهه است که علی یاسینی ان را به گردن نمی گیرد.گفتنی است بچه این دو، در ماه آبان سال 98 به دنیا آمده و اسم بچه نیز با حرف ن آغاز میشه و بخاطر روحیه این بچه اسم ان را کامل منتشر نکرده اند!ملیکا تهامی و فرزندش باهم زندگی میکنند.

نکته قابل توجه این است که به گفته های آقای امین فردین، قبل از پخش این برنامه از طرف علی یاسینی با امین تماس گرفته شده که این ویدیو ها را پخش نکنند و افشاگری نکنند که این مشخص نیست که این مورد درست می باشد یا فقط شایعه امین فردین برای جذب مخاطب برنامه اش است.در ادامه صحبت هایش می گوید که خانواده علی یاسینی به خانواده ملیکا تهامی زنگ می زنند و می گویند که بچه را بدید به یکی دیگه بره!

ازدواج ملیکا تهامی و امیر حسین نامدار واقعیت دارد ؟

چندین سال پیش ،ملیکا با اقای امیر حسین نامدار که ایشان نیز یکی از مدلینگ های ایرانی است ازدواج کرده است و پس از مدتی از یکدیگر جدا شده اند.اما با توجه به اینکه زندگی بیشتر بلاگرهای ایرانی زیر بار شایعات زیادی قرار دارد. شایعات دیگری نیز برای علت طلاق این دو منتشر شده است.یکی از این شایعات ارتباط داشتن همزمان خانم تهامی با اقای امیرحسین نامدار و علی یاسینی است.ملیکا تمام شایعات درباره رابطه با علی یاسینی را تکذیب کرده است.

ملیکا تهامی و امیر حسین نامدار

خانم تهامی و تبلیغات برند های مختلف

ملیکا برای برند های به خصوص و مهمی تبلیغات می کند و به عنوان مدل ارایشی و مدل مانتو و لباس و .. فعالیت دارد.علاوه بر این ها ملیکا تبلیغات فراوانی برای کافی شاپ خود می کند و مردم برای دیدن ملیکا زیاد به این کافی شاپ می روند.البته ملیکا پس از انتشار خبر بچه او و علی یاسینی برای مدتی پیجش را دی اکتیو کرد.سپس به فالورهایش گفت تا فیلمی که درباره رابطه این دو پخش شده را ریپورت کنند.

سوالات متداول

 1. در حال حاضر تهامی مجرد است یا متاهل؟

  مجرد است.

 2. ملیکا متولد چه سالی است؟

  سال 1375هجری خورشیدی

 3. درباره ماجرای ازدواج ملیکا تهامی چه می دانید؟

  ملیکا چهره محبوب اینستاگرام تا الان ازدواج نکرده است و همسری نداشته و مجرد می باشد. او رابطه مخفی نامشروع عاشقانه ای در سال ۱۳۹۵ با علی یاسینی برقرار کرده بود.

 4. ماجرای عمل بینی عجیب ملیکا چه بود؟

  ملیکا بعد اینکه بینی خود را عمل کرد قیافه عجیبی پیدا کرد و مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار گرفت و توانست به عنوان مدل آریش الناز گلرخ پذیرفته و با او همکاری کند.

 5. علت جدایی امیر حسین نام دار و ملیکا تهامی چه بود؟

  اطلاعات درستی در دست نداریم.

2.3/5 - (3 امتیاز)