مدیسا مظاهری نیا قبل عمل بینی به همراه حواشی منشوری او

0 دیدگاه

مدیسا مظاهری نیا یکی از بلاگر ها و تیک تاکرهای ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. مدیسا از کودکی علاقه زیادی به هنر داشته و رشته دبیرستان او نیز مربوط به هنر بوده است.

مدیسا مظاهری نیا کیست؟

مدیسا مظاهری نیا کیست؟

برای بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا از سلبریتی های اینستاگرام می توان از زندگینامه او شروع کرد؛ مدیسا در سال 1379 در تهران، یوسف آباد متولد شد. او از دوران بچگی به دلیل شغل پدرش در کشور های مختلفی زندگی کرده است. ولی در حال حاضر در غرب تهران ساکن است و همراه خانواده خود زندگی می کند. مدیسا فعالیت خود را با منتشر کردن کلیپ ها و دابسمش های فان و لب خوانی با آهنگ آغاز کرد. او رابطه خیلی خوبی با خانواده پدر و مادر خود دارد، مدیسا تک فرزند است و خواهر و برادر دیگری ندارد.

مدیسا به دلیل علاقه زیادی که به خانواده دارد یک هایلایت در پیج اینستا گرام خود دارد که مربوط به خانواده و عکس ها و فیلم های تایم گذراندن با آن ها است. او تحصیلات خود را در دبیرستان رها کرد و به دانشگاه نرفت و ادامه تحصیل نداد. مدیسا یک سگ دارد که اسم او را آلیس گذاشته و علاقه خیلی زیادی به او دارد. تایم زیادی را با سگ خود می گذارند و آلیس را مثل بچه خود دوست دارد و به او می رسد.

او گفته است که خیلی علاقه داشت یک حرفه هنری را دنبال کند اما هيچوقت نتوانسته و سرنوشت مسیر دیگری برای او رقم زده است. در یکی از مصاحبه با مدیسا مظاهری نیا او گفته بود که اخلاق خوب خود را مهربانی و مثبت اندیشی می داند. اخلاق بد خود را زیاد بها دادن و ارزش دادن به آدم های بی ارزش می داند. قد مدیسا مظاهری حدودا 1.65 سانتی متر است و او به خود به‌دلیل قد کوتاهش بغلی می گوید.

عکس های مدیسا مظاهری نیا را در کجا ببینیم؟

عکس ها و کلیپ مدیسا مظاهری نیا را می توان در پیچ شخصی او و پیج فن های او مشاهده کرد. البته با سرچ کردن اسم او در گوگل نیز می توانید تمامی عکس ها و دابسمش های او را ببینید. البته لازم به ذکر است که برخی پیج های دپ و غمگین کلیپ های احساسی او را ادیت می زنند و در پیج خود منتشر می کنند. انتقاد های زیادی که از مدیسا شد حالت صورت او هنگام کلیپ ها بود. برخی فن های او گفتند که مدیسا حالت صورت خود را تغییر می دهد و حالت جالبی نیست. که مدیسا به آن ها جواب داد که به خاطر عمل بینی اش است و بینی او بیش از حد برای صورتش کوچک شده است و سعی می کند این حالت را تکرار نکند.

آدرس پیج اینستاگرام مدیسا مظاهری نیا چیست؟

مدیسا مظاهری نیا اینستا با آیدی medisamazaherinia فعال است. او بیش از 900 هزار دنبال کننده‌ دارد و تقریبا 65 پست از خود منتشر کرده است. مدیسا در پیج اینستاگرام خود هایلایت های زیادی دارد و هر هایلایت معمولا مربوط به یک موضوع خاصی است. این هایلایت ها از قبیل: خانوادگی، سگ او آلیس، دوستان نزدیکش، بیوگرافی خودش و معرفی سریال های مورد علاقه اش است. برخی فن پیج های او نیز هستند که کلیپ های مدیسا مظاهری نیا را در پیج خود منتشر می کنند و بازدید نسبتا خوبی دارند. بازدید خود مدیسا تا به حال به یک میلیون نرسیده است. او کلیپ های داستانی و پارکی خیلی کم داشته است و بیشتر کار های او در خانه و لب خوانی با آهنگ خواننده های معروف است. پست جدید مدیسا بازدید زیادی داشته است.

دوست پسر مدیسا مظاهری نیا کیست؟

مدیسا تا به حال اسمی از دوست پسر در اینستا خود نبرده است. او همه چیز را با طرفداران خود تقسیم می کند و روزمره خود را استوری می کند. ولی تا به حال اسمی از دوست پسر خود نبرده است. احتمالا در رابطه ای نبوده است و یا اگر هم بوده است خبری در دسترس نیست. مدیسا در جایی گفته است که تا به حال عشق را تجربه نکرده‌است و به نظرش حس جالب و سختی می باشد. او دوست های پسر زیادی دارد و با آن ها رفت آمد بسیاری نیز دارد اما آن ها در همان حد دوست هستند. مدیسا مظاهری نیا به ظاهر انسانی خود شیفته و مغرور است همه دوستان او گفته اند که مدیسا مانند یک بچه 12 ساله است و اصلا چیزی که نشان می دهد نیست و همه این رفتار ها اداست.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

مدیسا درآمد خود را مانند درآمد سلبریتی های اینستاگرام از پیج شخصی اینستاگرامی اش کسب می کند. او تبلیغات لوازم آرایشی، پکیج های آموزشی، لباس های لش و آموزش نقاشی در استوری های خود می گذارد. این تبلیغات درآمد های زیادی دارد و برای هر استوری و معرفی این محصولات او مبلغی دریافت می کند و اگر خود این تبلیغ را با دابسمشی انجام دهد مبلغ تبلیغ افزایش می یابد. این روزها اکثر مردم درآمد خود را از فضای مجازی کسب می کنند و واقعا هم راه پر درآمدی است. مدیسا یک مدت قصد فود بلاگر شدن داشت او حتی از فالوور های خود نظر سنجی کرد و موفق شده بود این کار را شروع کند. اما در یک استوری که گذاشته بود اعلام کرد که می ترسد اضافه وزن پیدا کند و این ترس بزرگی برای او است.

مدیسا مظاهری نیا چند سال دارد؟

سن مدیسا مظاهری نیا تقریبا 21 است. او به تازگی وارد سن 21 سالگی شده است. مدیسا تولد خود را همراه دوستانش و باقی بچه های بلاگر در یکی از کافه های تهران گرفته است. او کلیپی از تولد خود تهیه کرد که این کلیپ را در پیج خود پست کرد ولی الان این پست موجود نیست. مدیسا در این باره گفت که سن 21 سالگی را دوست ندارد و حس می کند خیلی از سن خود عقب است و باید تا به حال ده قدم جلوتر از حال خود باشد.

او به جز پیج  اینستایش پیشرفت دیگری نداشته است و با افراد معروف اینستا نیز رفت و آمد چندانی ندارد. او معتقد است که کارش را تنهایی ادامه دهد خیلی بهتر است. مدتی مدیسا با یکی از بلاگر های اینستا شروع به ساختن کلیپ های 15 ثانيه ای کردند و این کلیپ ها بازدید خوبی داشت. اما بر سر اختلافاتی که بین این دو نفر پیش آمد ساختن این کلیپ ها متوقف شد و مدیسا باز به همان سبک قبلی خود بازگشت.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

مدیسا همراه خانواده خود در غرب تهران زندگی می کند. او به دلیل شغل پدرش قبل سکونت در ایران در کشور های ارمنستان و ترکیه و کشور های دیگر سکونت داشته است. شغل پدرش مشخص نيست و او جایی از شغل پدرش صحبت نکرده است. مدیسا علاقه به شدت زیادی به خانواده خود دارد و یکی از ترس های او این است که قبل از کسانی که او دوستان دارد از دنیا نرود. مادر مدیسا معلم آموزش و پرورش است و استایل رسمی دارد و کاملا حامی و پشتیبان او است. مدیسا از کودکی تنها بزرگ شده است و خواهر برادری نداشته اما مادر او هیچوقت نذاشته است که او احساس کمبود کند. مدیسا می گوید مادرش مانند یک دوست برایش است.

آیا مدیسا مظاهری نیا عمل زیبایی انجام داده است؟

مدیسا مظاهری نیا عمل های زیبایی متوسطی انجام داده است. او عمل بینی و عمل تزریق ژل لب انجام داده است و دلیل عمل بینی خود را شکستگی و انحراف اعلام کرده است. مدیسا دارای چهره نسبتا خوبی است و میمک صورت خوبی دارد. او در بیشتر کلیپ های خود که دارد لب خوانی می کند گریه می کند. اکثر طرفداران او سوال کرده بودند که آیا واقعی است گریه های او، و مدیسا جواب داده بود که گریه های او واقعی است و او واقعا احساساتی می شود وقتی که کلیپ تهیه می کند. مدیسا مظاهری نیا قبل از عمل چهره اش کاملا متفاوت بود و بعد از عمل بهتر شد و دنبال کننده های او بیشتر شد. مدیسا به تازگی عمل لیفت ابرو نیز انجام داده است و این عمل چهره او را کاملا تغییر داده است.

این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

مدیسا مظاهری نیا در ایران زندگی می کند و مهاجرتی تا به حال نداشته است. او علاقه زیادی به خانواده خود دارد و علاقه ای ندارد آن ها را تنها بگذارد. او گفته است که تمام سعی خود را می کند تا در ایران به موفقیت برسد و نیازی به مهاجرت به کشور دیگری ندارد. مدیسا سفر خارج کشور داشته است و دوست دارد سفر کند اما نه به دلیل مهاجرت، بلکه فقط مسافرت و همیشه قصد برگشتن در سر دارد. آخرین باری که مدیسا سفر خارج داشت به ترکیه بود. او دوستی دوری با نیکا فلاحی دارد و زمان مسافرت، خانه او سکونت داشت.

دابسمش های مدیسا مظاهری نیا را از کجا ببینیم؟

 دابسمش های مدیسا را می توان در پیج شخصی او در اینستاگرامش مشاهده کرد. او تمامی دابسمش های خود را در آن جا بارگزاری می کند و کلیپ های زیادی نیز دارد. البته لازم به ذکر است، کلیپ های او در گوگل نیز موجود است و شما می توانید با سرچ نام مدیسا مظاهری نیا کلیپ های او را در آپارات و باقی سایت ها ببینید. دابسمش های مدیسا همه تشکیل شده از آهنگ های تتلو است. او علاقه زیادی به خواننده معروف تتلو دارد و هروقت که تتلو آهنگ جدیدی منتشر می کند، مدیسا کلیپی از آن تهیه می کند.

سوالات متداول

 1. مدیسا مظاهری نیا متولد چه سالی است؟

  او متولد 1379 است.

 2. مدیسا در کجا زندگی می کند؟

  او در غرب تهران زندگی می کند.

 3. مدیسا ازدواج کرده است؟

  او تا به حال ازدواجی نداشته و مجرد است.

 4. مدیسا مظاهری نیا با دیانا رحیمی کلیپ دارد؟

  او تا به حال با کسی کلیپ منتشر نکرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0