مکس امینی (Max Amini) استند آپ کمدین ایرانی در آمریکا و بازیگر مشهور و از سلبریتی های معروف ایران است که در همان کشور زندگی و کار می کند. او توانایی و استعداد بالایی برای اجرا به صورت زنده کمدی به دو زبان فارسی و انگیلسی دارد و طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است. در ادامه بیشتر با این هنرمند و زندگی شخصی و کاری او آشنا می شویم.

 • در صورتی که علاقمند هستید می توانید اطلاعات بیشتری نسبت به این موضوع که “سلبریتی کیست” با مراجعه به مقاله بدست آورید.
فهرست محتوا پنهان
مکس امینی کیست؟

مکس امینی کیست؟

اگر از طرفداران او باشید و یا اجرای وی را دیده باشید شاید علاقمند باشید که بیوگرافی مکس امینی را بدانید. مکس یا محمد امینی متولد 20 سپتامبر 1981 یا 29 شهریور 1360 است. او در شهر توسان ایالت آریزونا آمریکا متولد شد. پدر او اصفهانی و مادرش تبریزی است. مکس چند سال از بچگی خود را نیز در اصفهان گذراند. او تحصیلات دانشگاهی دارد و مدرک خود را در رشته تئاتر و تلویزیون از دانشگاه UCLA آمریکا لس آنجلس کالیفرنیا دریافت کرده است. مکس امینی فارسی زبان و انگلیسی زبان است اما بخاطر پیشینه مادرش به ترکی آذربایجانی نیز تسلط دارد. وی مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است. او از سال 2002 تا به امروز فعالیت می کند.

او تبحر بالایی در بداهه گویی دارد و بیشتر استندآپ های خود را بر همین اساس اجرا می کند. وی سعی می کند با تماشگران ارتباط بگیرند و از راه تعامل دو طرفه با آن ها لحظات شادی را فراهم کند. هم چنین از این راه فرهنگ ایرانی را نیز به مخاطبان آمریکایی خود می آموزد. امینی علاوه بر کمدین بودن بازیگر نیز هست و در چند سریال از جمله ذهن مونیکا و کراش نیز بازی کرده است. او به ورزش نیز بسیار علاقه دارد و کراس فیت و بسکتبال را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد.

آیا این کمدین می تواند به ایران برگردد؟

به علت همکاری با شبکه های فارسی زبان در آمریکا مانند صدای آمریکا و به دلیل شرکت کردن در برنامه های شبکه های ماهواره ای امکان برگشت امینی به ایران منتفی است. اطلاعاتی از حضور او قبلا در ایران وجود ندارد. او از زمان کودکی ایران را ندیده است و فقط توانسته به کشورهای همسایه ایران بیاید تا بتواند هموطنان خود را از نزدیک ببیند و با آن ها ارتباط برقرار کند.

عکس های مکس امینی را در کجا ببینیم؟

اگر به او علاقه دارید و دوست دارید مانند بسیاری از بازیگران و سلبریتی های دیگر عکس های مکس امینی را هم ببینید، می توانید نام او را در موتور جستجوی گوگل وارد کنید. گوگل قسمتی برای تصاویر دارد که در آن جا می توانید عکس ها را مشاهده کنید و یا آن ها را در رایانه یا تلفن همراه خود ذخیره کنید. هم چنین وی حسابی در توییتر نیز دارد که گاهی در آن جا عکس هایی نیز از خود به اشتراک می گذارد.

درامد مکس امینی از کجاست؟

درامد مکس امینی از کجاست؟

همان طور که بیان کردیم وی استندآپ کمدین و از جذاب ترین سلبریتی های ایرانی است. به صورت خاص استندآپ کمدین یعنی مانند یک خواننده یا بازیگر تئاتر روی صحنه ظاهر می شود و برای مردم با استفاده از یک موضوع کمدی اجرا می کند. او این اجرا ها را همیشه انجاتم می دهد و درآمد اصلی وی از فروش بلیط همین نمایش ها است. او در سریال های متعدد نیز بازی کرد و هنرپیشه نیز هست. بنابر این بخشی از درآمد خود را نیز از این راه به دست می آورد. هم چنین گاهی او در تبلیغاتی را نیز در فضای مجازی انجام می دهد. وی برای این تبلیغات نیز مبلغی را دریافت می کند. ازمیزان درآمد واقعی مکس مانند بسیاری از افراد معروف دیگر اطلاعاتی در دسترس نیست.

مکس امینی در کدام کشور زندگی می کند؟

در حال حاضر وی در لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. این شهر در آمریکا تعداد زیادی ایرانی را در خود دارد و برای ایران هایی که در آمریکا کار می کنند بهتر است که در این شهر باشند، زیرا مخاطب فارسی زبان آن ها بیشتر است و به کسب و کار آن ها کمک می شود. مکس نیز در اجرا های خود در این شهر تعداد زیادی تماشاچی ایرانی دارد که ارتباط برقرار کردن با آن ها ساده تر است.

حاشیه های مکس امینی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های مکس امینی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

مکس یک بار در یکی از ویدیو هایش واژه ای جنسیتی را بیان کرد که به همجنسگرا ها مربوط می شد. جامعه ال جی بی تی ها از این کار وی بسیار ناراحت شدند و او را محکوم کردند. آن ها می گفتند حالا که تریبونی در اختیار مکس است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و هم چنین در کشوری است که در آن آزادی بیان زیاد است باید بتواند صدای مردم از هر اقلیت باشد.

 مصاحبه ای که با مکس امینی انجام شد چگونه بود؟

مکس امینی مصاحبه های زیادی را انجام داده است. او با شبکه های تلویزیونی فارسی زبان خارج کشور و شبکه های خارجی نیز مصاحبه انجام داده است. هم چنین گاهی مجلات اینترنتی و صفحات در فضای مجازی نیز با او گفتگو هایی را انجام می دهند. بیشتر موضوعات این مصاحبه ها درباره موفقیت او به عنوان یک ایرانی در خارج از کشور است و او توضیح می دهد که چگونه به آن دست یافته است. او همین طور در مصاحبه هایش نحوه اجرا، طریقه نوشتن متن استندآپ ها، ارتباط با مردم و خنداندن آن ها را نیز بیان می کند.

این کمدین در زمینه خوانندگی نیز فعالیت داشته است؟

امینی بنا بر چیزی که قبلا بیان کردیم فقط در زمینه طنز و هنرپیشگی فعالیت دارد. وی تا به حال خوانندگی انجام نداده است و استعدادی نیز در این زمینه ندارد. ممکن است به شوخی در استندآپ های خود خوانندگی انجام داده باشسد اما به صورت جدی آن را دنبال نکرده است. شاید در آینده ولی پیشنهاد هایی در این زمینه داشته باشد که این بر اساس صلاح وی و توسط خود او و مدیر برنامه هایش بررسی می شود.

آدرس اینستاگرام مکس امینی چیست؟

مکس امینی در فضای مجازی از جمله اینستاگرام نیز فعالیت می کند. آدرس صفحه او maxcomedian است که با تیک آبی نیز مشخص شده است و به این معنی است که حساب کاربری معتبر است و متعلق به شخص خود اوست. وی بیش از 542 هزار نفر در این حساب دنبال کننده دارد که بیشتر آن ها طرفداران او هستند. امینی در این حساب عکس هایی از زندگی شخصی خود، مسافرت هایش و زندگی کاری خود به اشتراک می گذارد. همان طور که در بالا گفتیم اگر می خواهید عکس های او را ببینید اینستاگرام هم یکی از راه های پیدا کردن آن ها است. هم چنین مکس پست هایی درباره کارها و اجرا های خود نیز در این حساب به اشتراک می گذارد.

یوتیوب مکس امینی فعال است؟

وی حساب یوتیوب فعالی نیز دارد و ازآن جا نیز می توان استندآپ های او را مانند مکس امینی نیلوفر و مکس امینی علی خالی بند را نیز در آن جا تماشا کرد. برای دسترسی به یوتیوب وی می توانید نام او را در گوگل جستجو کنید. همچنین او در بیو اینستاگرام خود لینک ورود به این حساب را قرار داده است. درواقع حساب یوتیوب او بزرگترین رسانه ویدئویی در ارتباط با وی است که می توان آثارش را در آن جا مشاهده کرد.

چطور به اخبار پیرامون این کمدین دسترسی داشته باشیم؟

مکس امینی در اینستاگرام خود معمولا برنامه های کاری خود و اخبار درباره آن ها را بیان می کند و پست هایی درباره آن ها را قرار می دهد. هم چنین وی حساب توییتری نیز دارد که در آن جا نیز اخبار دسته اول مربوط به کار وی در آن جا ارائه می شود. می توانید با جستجوی نام او در اینترنت از شبکه های خبری فارسی زبان خارج از کشور نیز درباره اخبار وی خبردار شوید.

آیا مکس امینی ازدواج کرده است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم مکس مجرد است و تاکنون اطلاعاتی در مورد ازدواج او به دست نیامده است. اما وی سال های زیادی است که با یک دختر در رابطه است. او بر این مسئله عقیده دارد که یک فرد باید یک رابطه را با کسی زمان زیادی حفظ کند و تعهد داشته باشد و سعی نکند دل پارتنر خود را بشکند. شاید در آینده خبری از ازدواج او به گوش برسد و مطمنئا او این خبر را در صفحه اینستاگرام خودش به اشتراک می گذارد.

برای دانلود استندآپ های مکس امینی چه کاری باید انجام داد؟

می توان برای دانلود استندآپ مکس امینی از گوگل استفاده کرد. به این صورت که نام او را هراه با نام استندآپ مورد نظر خود در نوار جستجو نوشته و آن را از سایت های مربوطه مانند مکس امینی اپارات دانلود کنید. هم چنین سایت های زیادی نیز هستند که این برنامه ها را ارائه می دهند. از طریق یوتیوب وی نیز با نرم افزار های خاصی بعضی از این برنامه ها را می شود دانلود کرد. اجرای کامل مکس امینی در دوسلدورف را نیز می توان از همین راه به آن دسترسی داشت.

همسر این کمدین کیست؟

همسر این کمدین کیست؟

براساس گفته های بالا و اطلاعاتی که وجود دارد مکس مجرد است و همسری ندارد. درباره دوست دختر وی نیز در حال حاضر اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و فقط بیان شده است که رابطه طولانی با هم دارند. خود او نیز تا به حال عکسی ازرابطه خود منتشر نکرده است و خبری هم در این رابطه نداده است. اما گاهی اوقات در استندآپ های خود از زندگی شخصی خود نیز صحبت می کند و با آن شوخی می کند.

مکس امینی با زیر نویس فارسی را در کجا ببینیم؟

برنامه های مکس امینی عمدتا با دو زبان انگلیسی و فارسی اجرا می شود. اما او اجرا هایی به زبان انگلیسی نیز دارد. می توان این اجرا ها را به همراه زیرنویس پیوسته و جدا از طریق اینترنت دانلود کرد و هم چنین فقط آن ها را مشاهده کرد. البته بعضی از این استدآپ ها در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان مانند صدای آمریکا یا منو تو به صورت زیرنویس دار پخش می شود. شما می توانید از طریق مراجعه به آرشیو این شبکه ها نیز به آن ها دسترسی داشته باشید.

آیا مکس امینی جاسوس بوده است؟

آیا مکس امینی جاسوس بوده است؟

مکس امینی اجرایی به نام جاسوس دارد که بسیار نیز معروف شده است. عده ای که با استندآپ های وی آشنایی ندارند به اشتباه تعبیر کرده اند که شاید مکس جاسوس باشد اما این طور نیست. این اجرای او نیز مانند بیشتر اجرا ها در اینترنت موجود است و می توانید آن را مشاهده کرده یا دانلود کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

سریال مکس امینی چه نام دارد؟

امینی همان طور که بیان شد در سریال هایی نیز بازی کرده است. او در سریال رئال باب همراه باب اشنایدر ایفای نقش کرده است، درسریال قهرمان نیز بازی کرده است که هر دوی آن ها در پلتفرم نتفلیکس قابل دسترسی است. او در سال 2010 نیز در سرال چگونه آبجوی پنگ زندگی من را نجات داد را بازی کرده است. شاید در آینده تعداد این سریال ها بیشتر شود و خبر آن را از حساب های شخصی وی در فضای مجازی بدست آوریم.

سوالات متداول

 1. آدرس کلاب هاوس مکس امینی چیست؟

  مکس امینی در پلتفرم کلاب هاوس نیز حسابی با نام خود دارد و در آن جا نیز حضور فعالی را تجربه می کند. وی روم های مختلفی را برای استندآپ می سازد و در آن جا با مردم و طرفدارانش به صورت مستقیم صحبت می کند.

 2. آیا مکس امینی اینستا فارسی دارد؟

  مکس امینی علاوه برصفحه اصلی خود در اینستاگرام که آدرس آن را در متن بیان کردیم، صفحه دیگری نیز فقط برای فارسی زبانان دارد به آدرس maxxpersian دارد. او در این صفحه ویدئوهایی با زبان فارسی پست می کند و صفحه به طور کل برای فارسی زبانان استفاده می شود.

 3. آدرس صفحه مکس امینی ویکی پدیا چیست؟

  با جستجوی نام وی در اینترنت و گوگل می توانید به عنوان اولین نتایج جستجو به ویکی پدیای او دسترسی داشته باشید. این صفحه به چند زبان مختلف از جمله فارسی نوشته شده است که در آن اطلاعات مختصری درباره او و کارهایش ارائه می شود.

 4. آیا مکس امینی و همسرش در آمریکا زندگی می کنند؟

  مکس امینی ازدواج نکرده است و متاهل نیست. او به همراه خانواده اش یعنی پدر و مادر و خواهرش در آمریکا زندگی می کنند. اطلاعاتی از این نظر که او علاقه به ازدواج دارد یا خیر در دسترس کسی قرار نگرفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید