در ادامه ی این مقاله به بیوگرافی و معرفی مسیحا مجیدی یکی از سلبریتی های اینستاگرام که این روز ها فضای مجازی و صفحات اجتماعی به یکی از مهم ترین چیز ها در زندگی روز مره ی هر فرد تبدیل شده است، می پردازیم. در صورت تمایل و توجه شما به مسیحا و فعالیت های او در زمینه ی ساخت ویدئو های فان و چالشی با پوششی نا متعارف در اینستاگرام، با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

مسیحا مجیدی
مسیحا مجیدی در اینستاگرام

مسیحا مجیدی با اصالتی ایرانی

مسیحا مجیدی از کسانی است که با ظاهری عجیب و مصنوعی در شبکه های مجازی شناخته شده و بسیاری او را با نام مسیحا می شناسند. از آنجا که نزدیک 70 فرقه شیطان پرستی در کشور مان فعال هستند که به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند، در حال جذب نیرو هستند.بسیاری معتقدند مسیحا هم شیطان پرست بوده که البته آشنایی با ظاهر این افراد در داخل کشور و مفهوم پوشش و علائم آنها می تواند در شناسایی و برخورد با این افراد و حتی مسیحا موثر باشد.

ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از جوانان از روی ناآگاهی از این پوشش و علائم استفاده می کنند که بیان این گونه مطالب ضمن اینکه می تواند برای آن ها روشن گر باشد، نباید باعث سوء ظن نادرست به جوانان شود. اما این مسئله موجی درد سر ساز و رسانه ای را در پی دارد که جوانانی از جمله مسیحا را، به حاشیه ها نزدیک کرد.

اگر چه برخی مسئولان  به صراحت می گویند که با راهی کردن افراد به زور شلاق به بهشت مخالف اند ، اما باید حواس شان باشد که در فضای موجود و کم توجهی به این شبکات سراسر فساد ، راه برای هدایت فوج فوج مردم به جهنم، باز است و گناه انحراف حتی یک نفر، در فضای به وجود آمده، گردن این مسئولان خواهد بود. امید است که به جای حرف زدن از فیلتر کردن صفحات موجود، ماجرا را ریشه یابی کنند. با توجه به جست و جو ها و اطلاع از روند زندگی شخصی او به نظر می رسد پیج مسیحا در اینستاگرام بسته شده باشد.

مسیحا مجیدی در اینستاگرام

مسیحا مجیدی یکی از چهره های عجیب و غریب با حواشی های عجیب تر در اینستاگرام است که مدتی است در این برنامه فعالیت می کند و از آنجا که عده ای نیز برای جذب فالوور و معروف شدن در صفحات اجتماعی، دست به هر کاری می زنند . هر روز که می گذرد یک چهره جدید به جمع چهره های معروف در صفحات مجازی به خصوص اینستاگرام اضافه می شود .

چند وقتی است در فضای مجازی کلیپ و عکس هایی از یک دختر با مو های کوتاه و صدای بسیار زیبا به اشتراک گذاشته می شود.

مسیحا مجیدی در اینستاگرام و فضای مجازی، با عنوان نامش یعنی مسیحا در اینستاگرام و فضای مجازی فعالیت می کند. مسیحا مجیدی به میس تتو هم معروف است. او در پروفایل اینستاگرامش، خود را گوینده، دوبلور، اپراتور و خانم تتو معرفی کرده است. صدای خاص، مدل مو عجیب و ظاهر خاص او در فضای مجازی طرفداران و مخالفان بسیاری دارد . مسیحا مجازی که هر کدام از پست های او بیش از ۱۰۰ هزار بازدید دارد حالا بسیار پر طرفدار شده است.

مسیحا مجیدی با انتشار تصاویر عجیب و نامتعارف خود در اینستاگرام، توانسته است با نمایش های خود عده ای را سرگرم عکس و فیلم هایش و نام مسیحا را مطرح کند. برای دنبال کرد اینستاگرام مسیحا مجیدی از این لینک استفاده کنید.

دستگیری مسیحا مجیدی

به گزارش یکی از خبر گذاری ها، ماموران کلانتری از تجمع عده ای از دختران و پسرانی که دارای گرایش شیطان پرستی هستند، در رستورانی در یکی از خیابان های منطقه ۱۲ با خبر شدند. مأموران به محض اطلاع به محل اعزام شده و این افراد را در حالی که علائم و آرم گروه های شیطان پرستی را با خود داشتند دستگیر و به مقامات مسئول تحویل دادند.

مسیحا و چند نفر از دوستانش هم در به دلیل پوششی نامتعارف و داشتن نشانه های عجیب و غریب و تتو های مختلف دستگیر می شوند. البته این موضوع در حاله ای از ابهام باقی ماند و مسیحا مجیدی در رابطه با آن توصیح کاملی ارائه نداد.

مسیحا و شیطان پرستی در ایران

شیطان پرستی جدید هم در بین جوانان ایرانی، کم و بیش در جامعه ی ایران نفوذ کرده و جسته و گریخته با رفتار ها، چهره ها، کتاب ها و علائمی در این موضوعات مشاهده می کنیم. لازم به ذکر است که مسیحا مجیدی به واسطه ی رفتار و نوع پوشش خود باعث می شود بسیاری او را شیطان پرست تلقی کنند. و یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان پرستی در جامعه، هشدار داده که اکنون بیش از 70 فرقه شیطان پرستی در کشور فعال هستند. کارشناسان فرهنگی با اشاره به پوشش و مدل های جدید موی برخی از دختران و پسران، از گسترش شیطان پرستی ابراز نگرانی کرده اند

از آنجا که این جریان ضد فرهنگی از دهه ی 70 وارد کشور شد. در سایه غفلت مسئولان، به سرعت در غالب شبکه ‌های زیر زمینی به خصوص در تهران ریشه دوانیده است. طی مستنداتی لباس های گشاد، رنگی جلف، انگشتر های تیغ ‌دار، دستبند های عجیب، گردنبند های اسکلتی با مو های بلند یا سر طاس، به عنوان نشانه‌ های ویژه این گروه ها بیان شده است. مسیحا مجیدی با داشتن این نشانه ها و تتو های عجیب غریب و پیرسینگ های متعددش، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

دستگیری مسیحا مجیدی

سوالات متداول از مسیحا

  1. مسیحا مجیدی چه کسی بوده و چجوری مشهور شده است؟

    مسیحا یکی از شاخ های اینستاگرام است که به واسطه ی استایل و رفتار عجیب خود در اینستاگرام شناخته شده و به همین دلیل دنبال کننده های زیادی هم دارد.

  2. ماجرای بازداشت مسیحا چیست؟

    ماجرا به عده ای بر می گردد که با پوششی عجیب و ضد ارزش در محافل و عموم ظاهر می شوند. آن ها علائم و نشانه های شیطان پرستی را یا به شکل تتو روی بدن یا روی لباس های شان دارند و همین مسئله برای شان درد سر ساز می شود.

  3. مسیحا مجیدی اصالتا اهل کجاست و در کجا زندگی می کند؟

    او اهل ایران است و در تهران هم زندگی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید