آهنگ من کی ام هیچکس یکی از ترک های آلبوم جدید وی که مجاز ام دارد می باشد. سروش لشگری با نام هنری هیچکس یکی از بزرگ ترین و پر طرفدار ترین خوانندگان رپ فارسی می باشد؛ که بسیاری او را پدر رپ فارسی می خوانند و به ادعای خودش، وی بود که به رپ فارسی جهت داد و باعث رشد و گسترش ان شد. وی همچنین بنیان گذار تشکل ملتفت می باشد که حال وی خبر انتشار البوم جدیدش به همراهی این گروه، به نام مجاز را پس از گذشت چیزی حدود 6 سال اعلام کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا راجع به این آلبوم و آهنگ های آن اطلاعات بیش تری کسب نمایید. همچنین می توانید برای دانلود آلبوم مجاز هم از این طریق اقدام کنید.

دانلود آهنگ من کی ام هیچکس

آلبوم مجاز

پیش فروش آلبوم مجاز از تاریخ 12 اسفند سال 1398 آغاز شده و تا تاریخ 12 فروردین سال 1399 که زمان انتشار عمومی این آلبوم می باشد، ادامه دارد و شما برای دریافت این آلبوم و همچنین دریافت آهنگ من کی ام از آلبوم مجاز می توانید از طریق لینک معرفی شده توسط این تیم اقدام نمایید.

دانلود آهنگ من کی ام هیچکس

این آهنگ یکی از آهنگ های آلبوم جدید هیچکس می باشد که این آرتیست به همراهی یکی دیگر از اعضای تشکل ملتفت یعنی اشکان فدایی آن را خوانده است. اشکان فدایی یکی از بهترین خوانندگان ر می باشد که با وجود آثار محدود و کمی که دارد از محبوبیت بسیاری برخوردار است. همچنین باید بگوییم که آهنگ سازی این ترک ازمجموعه ی بلند مجاز بر عهده ی مهدیار آقاجانی یکی از بهترین آهنگ سازان رپ فارسی و عضو گروه ملتفت می باشد. در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که به محض انتشار البوم مجاز شما می توانید لینک دانلود و متن آهنگ من کی ام هیچکس را از طریق این مقاله در دسترس داشته باشید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید