ممد لمینت کیست؟ جدایی ممد لمینت و پریسا واقعیت دارد؟

0 دیدگاه

در این مقاله می‌خواهیم به بیوگرافی محمدرضا قادری بپردازیم و درباره زندگی شخصی وی اطلاعات بیشتری بدهیم. محمدرضا قادری معروف به ممد لمینت، یکی دیگر از سلبریتی های اینستاگرام است. گاهی اوقات مدلینگی نیز انجام می دهد و با قد بلندش و استایل ورزشکاری اش تبلیغات خود را بیشتر از قبل می کند. ممد لمینت در تهران چشم به دنیا گشوده است و زندگی مرفهی دارد. او در دوران نوجوانی، پسری بسیار شوخ طبع و شلوغ کاری بوده است. مستر لمینت، دوران تحصیلی خود را در بهترین مدارس و دانشگاه ها سپری کرده است. او سربازی خود را نیز در تهران گذراند. ممد لمینت خانواده بسیار ثروتمندی نیز دارد و همیشه غرق در پول و خوشی بوده است. او همیشه بهترین و لوکس ترین ماشین ها را دارد. در بهترین خانه زندگی کرده است و هیچ مشقت و سختی در زندگی اش نبوده است.

بیوگرافی ممد لمینت

بیوگرافی ممد لمینت

محمدرضا قادری نیز مانند دیگر شاخ های اینستاگرام همچون دنیا جهانبخت و داوود هزینه، ندا یاسی و خیلی دیگر از افراد در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. وی هم اکنون در تهران زندگی می کند. همانگونه که از لقب او پیداست، محمدرضا قادری را با نام ممد لمینت می‌شناسند. او به دلیل دندان هایش این لقب را به خود اختصاص داده است و همه او را لمینت خطاب می‌کنند. شاید برای شما جالب به نظر بیاید که بدانید معروفیت محمدرضا قادری فقط و فقط به خاطر دندان های سفیدش است. او متولد سال ۱۳۶۹ است و از بچگی تا کنون در تهران زندگی می کند. رشته دانشگاهی او معماری بوده است. خیلی از مردم دندان های او را مسخره می کنند و به او احترام نمی گذارند. وی به دلیل دندان هایش مصاحبه های زیادی انجام داده است؛ حتی شبکه‌های خارجی نیز او را به معروفیت رسانده است.

بررسی دقیق از زندگی شخصی محمدرضا قادری

ممد لمینت در زندگی خود تجربه طلاق را نیز داشته است. اکنون از زندگی مجردی خود بسیار لذت می برد و حتی می توان گفت حال اکنون او از همیشه بهتر است. علت اصلی جمع کردن فالوور او را نمی دانیم اما به نظر می آید که چیزهای بزرگی در ذهنش دارد و می خواهد آن ها را عملی کند و به زندگی شخصی اش بیشتر توجه کند. وی از وقتی طلاق گرفته است در اینستاگرام کمتر فعالیت می کند و کمتر زندگی شخصی اش را به نمایش می‌گذارد.

اینستاگرام ممد لمینت

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که ممد لمینت کیست و چگونه به شهرت در اینستا رسیده است. مدتی بود که محمدرضا قادری در اینستاگرام جزو پربازدید کنندگان بود. ممد لمینت در اینستاگرام خود همیشه عکس هایی را به اشتراک می گذارد که در حال خندیدن باشد و دندان هایش دیده شود. او دنبال کننده های زیادی نیز دارد. فالوور های او به یک میلیون و هزار نفر نیز رسیده بود اما پس از مدتی صفحه اینستاگرام وی بسته و مسدود شد. به دستور قضایی دیگر نمی تواند در اینستاگرام فعالیتی داشته باشد و برای همیشه پیجش بسته می ماند. به نظر می رسد ممد لمینت اینستاگرام را برای همیشه کنار گذاشته است. یکی از کارهایی که او را به معروفیت بیشتری رسانده است، اینستاگرام می تواند باشد. برای دنبال کردن اینستاگرام ممد لمینت می توایند از این لینک استفاده کنید.

بازی ممد لمینت در رحمان ۱۴۰۰

کارگردان این فیلم منوچهر هادی بود. محمدرضا قادری توانست خودش را به عرصه بازیگری نیز برساند و فقط در کارهای تبلیغاتی بسنده نکند. در این فیلم بازیگران مشهور دیگری نیز بازی می کردند: مهران مدیری و رضا گلزار و ساره بیات از جمله بازیگرهای این فیلم بودند که محمد لمینت نیز با این بازیگران مشهور همبازی شد و توانست در تیکه کوتاهی از فیلم ایفای نقش کند. این فیلم طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. ژانر این فیلم کمدی بود. بسیاری از قسمت های این فیلم به دلیل نتیجه غیر اخلاقی سانسور شد اما در مجموع فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ یکی از بهترین و خنده دار ترین فیلم های ایران است. همکاری او با بازیگران مشهور یکی دیگر از دلایل فالوور های زیادش است.

ممد لمینت و همسرش

ممد لمینت هم اکنون از همسرش طلاق گرفته است و در حال حاضر مجرد است. نام همسر او پریسا بود. ممد لمینت و پریسا با یکدیگر رابطه بسیار خوبی داشتند و قبل از ازدواجشان سال‌های زیادی بود که با یکدیگر دوست بودند. فعالیت آنها در اینستاگرام قبل از ازدواج بیشتر بود. آن ها روابطشان را با مردم به اشتراک می گذاشتند. عمر این رابطه زیاد طول نکشید و پس از مدت کوتاهی تصمیم به جدایی گرفتند. این زوج عروسی بسیار باشکوهی در تهران برگزار کردند. مخارج این مجلس رویایی بسیار بالا بود و هزینه‌های زیادی انجام شده بود. محمد لمینت همسر سابق خود را قشنگم خطاب می کرد. ممد لمینت و قشنگش نتوانستند عمر این رابطه را مقداری طولانی کنند و از آن لذت ببرند. متاسفانه هم اکنون اینستا ممد لمینت مسدود شده است.

جدایی ممد لمینت و پریسا واقعیت دارد؟

پریسا همسر سابق محمد لمینت است. این زوج ازدواج بادوامی نداشتند. کلیپ ممد لمینت و پریسا در روز عروسی شان در اینستاگرام قابل مشاهده است. آن ها زندگی بسیار خوبی داشتند و در کنار یکدیگر بسیار خوشحال بودند. آن ها سفرهای دونفره بسیار زیادی نیز رفتند و تمام ایران را دیدن کرده‌اند. از مسافرت و خوشگذرانی ها و خریدهای خود عکس و فیلم به اشتراک می گذاشتند. گاهی نیز برای خرید وسایل خانه از فالوور ها نظرسنجی می کردند. شما می توانید عکس ممد لمینت را در فن پیج هایی که فالووهایش برایش ساخته اند را ببینید. دلیل اینکه این زوج از یکدیگر جدا شدند هیچ گاه مشخص نشد و در پیج های شخصی خودشان در این مورد هیچ حرفی نزدند. پس از مدتی پریسا و ممد لمینت عکس هایی که با یکدیگر داشتند را برای همیشه پاک کردند. هم اکنون پریسا (یعنی همسر سابق ممد لمینت) با شخص دیگری در رابطه است.پریسا از رابطه خود عکس هایی را منتشر کرده است که همه از این رونمایی او تعجب کردند.

همسر سابق محمدرضا قادری شاخ اینستاگرام

شاید در این میان بسیاری از مردم حسرت زندگی لوکس او را بخورند. این زوج زندگی بسیار خوبی را با یکدیگر گذراندند و هیچ خاطره تلخی از یکدیگر ندارند. ممد لمینت هیچ گاه دلیل جدایی اش را نگفت و به پرسش هیچ یک از فالوور هایش پاسخ نداد؛ اما به نظر می رسد این جدایی که ناگهانی اتفاق افتاد، دلیل منطقی داشته باشد. تا کنون هیچ یک از آن‌ها در استوری هایشان چیزی نگفتند و هیچ گونه بی احترامی نسبت به هم نیز نکرده‌اند اما این طلاق ناگهانی ذهن بسیاری از مردم را درگیر کرده است و همه می خواهند که جواب این سوال را بدانند. اینگونه بود که زندگی این دو شاخ مجازی به هم ریخت. به گفته بسیاری از فالوور ها این زوج یکی از زوجینی بودند که بسیار به همدیگر می آمدند. چهره همسر سابق او نیز عمل دارد. پریسا نیز مانند همسر سابقش بینی اش را عمل کرده و دیگر تزریقاتی نیز بر روی صورتش انجام داده است. شما می توانید عکس ممد لمینت و همچنین تبلیغات در فیلم هایش را ببینید.

ممد لمینت در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

این شاخ مجازی که معروف به دندان هایش هست در یوتیوب نیز پر بازدید بوده و جنجال های زیادی به پا کرده است. زندگی شخصی وی چندان درون حاشیه نیست. اما اخیراً حواشی او نیز افزوده شده است. در خبرها آمده است که او را دستگیر کرده اند اما این موضوع تاکنون ثابت نشده است و کسی دستگیری او را ندیده است. در خبرها آمده است که ممد لمینت می خواهد برای اینکه تعداد فالوور هایش را بالا ببرد این کارها را انجام داده است. می گویند خود او نوشته است که این پیج بسته شده است. این خبر در یوتیوب سر و صدا به پا کرده است. او در یوتیوب زمانی که با پریسا ازدواج کرده بود خبر های زیادی منتشر کرده بود که این کار او باعث شد تعداد فالوور هایش بالا برود و کسب و کار بهتری را برای خود ایجاد کند. عکس های قدیمی و قبل از عمل بینی اش را نیز در یوتیوب قرار داده است. قبل از عمل بینی و لمینت کردن دندان هایش چهره متفاوتی داشته است.

سوالات متداول

 1. همسر سابق ممد لمینت کیست؟

  همسر سابق وی شخصی به نام پریسا است. پریسا نیز یکی از شاخ های مجازی دیگر محسوب می‌شود. اکنون این زوج از یکدیگر طلاق گرفته اند. ممد لمینت نام همسر سابقش را قشنگم صدا می زد.

 2. آیا ممد لمینت هم اکنون در اینستاگرام فعالیت دارد؟

  هم اکنون صفحه شخصی اینستاگرام وی مسدود شده است و دیگر حق فعالیت در اینستاگرام را ندارد. دلیل اصلی بسته شدن این پیج مشخص نیست. بسته شدن این پیج به دستور قضایی انجام شده است.

 3. ممد لمینت ساکن کدام شهر است؟

  او مسافرت‌های زیادی رفته است. از اکثر کشورها دیدن کرده است. او گاهی اوقات تصمیم به مهاجرت می‌گرفت و می خواست که در خارج از کشور زندگی کند اما بعد از مدتی منصرف می شد. ایران را به تمامی کشورها برای سکونت ترجیح می داد. لمینت اکنون در تهران در منطقه‌ای به نام اقدسیه سکونت دارد.

 4. علت مشهور شدن ممد لمینت چه چیزی بوده است؟

  دلیل اصلی مشهور شدن او دندان هایش است. همانگونه از لقبی که برای او گذاشته اند پیداست که معروفیت اصلی او انتخاب رنگ لمینتی است که برای دندان هایش انجام داده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0