مهتاب نصیرپور کیست؟ | هزینه کلاس های بازیگری و شایعه دستگیری او

0 دیدگاه

مهتاب نصیرپور یکی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی می باشد که تا به امروز توانسته است آثار بسیار ماندگار را از خودش به جای گذارد همچنین از او به عنوان مدرس بازیگری هم یاد می کنند زیرا کلاس های آموزش بازیگری زیادی را برگزار می‌ کند و تا به امروز توانسته است از این کلاس ها درآمد خوبی را کسب کند و همچنین شاگردان بسیار حرفه‌ ای را تحویل سینما ایران داده است. یکی از فیلم های بسیار معروفی که در آن بازی کرده است من ترانه ۱۵ سال دارم می باشد که مهتاب نصیرپور باران کوثری از نقش‌ های اصلی این فیلم سینمایی بودند.

مهتاب نصیر پور کیست؟

مهتاب نصیرپور کیست؟

مهتاب نصیرپور متولد ۲۹ آذر ۱۳۴۴ می باشد که در کازرون به دنیا آمده است و در زمینه‌ های سینما تلویزیون و تئاتر فعالیت می‌کند. مدرک تحصیلی‌ اش کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر می باشد و از سال ۱۳۵۰ تا به امروز فعالیت می‌کند و تا به امروز یک بار ازدواج کرده است نام همسرش محمد رحمانیان می باشد که می توان گفت مهتاب نصیرپور در کنار محمد رحمانیان زندگی بسیار آرام و مطلوبی دارد.

حال سوال عده بسیاری از مردم این است که مهتاب نصیرپور کجاست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت مهتاب نصیرپور در ایران و کانادا اقامت دارد در حال رفت و آمد به این دو کشور است.

درامد مهتاب نصیرپور

مهتاب نصیرپور از زمینه‌ های مختلفی درآمد کسب می‌کند زیرا در زمینه بازیگری و تئاتر مهارت دارد و در دوران جوانی تا چند سال اخیر در فیلم های بسیار زیادی ایفا نقش کرده است همچنین با برگزاری کلاس های بازیگری در تهران توانسته به در آمد بسیاری دست پیدا کند پس می توان گفت از این طریق کسب درآمد می‌کند که البته همسرش هم در حوزه فیلمنامه نویسی و تئاتر بسیار حرفه ای می باشد و محمد رحمانیان هم به برگزاری کلاس های تئاتر می پردازد به دلیل معروف بودن شان افراد بسیار زیادی در این کلاس ها شرکت می کنند و تاکنون هیچ کدام از کلاس هایشان بدون شاگرد نبوده است.

مصاحبه با این بازیگر

مصاحبه های بسیاری با مهتاب نصیرپور ضبط شده است که در این مصاحبه ها Mahtab Nasirpour در مورد زندگی شخصی و بازیگری اش صحبت هایی را ارائه کرده است و تمامی مصاحبه‌ های مهتاب نصیرپور را می‌توان در آپارات و یوتیوب مشاهده و دانلود کرد.

عکس مهتاب نصیرپور

مهتاب نصیرپور با پرویز پرستویی در فیلم سینمایی «دو» با یکدیگر همکاری داشت، عکس های زیادی از این فیلم سینمایی در زمان خودش منتشر شد همچنین عکس‌ های بسیاری از مهتاب نصیرپور در نقش خورشید روانه فضای مجازی شد. در کنار این عکس ها، عکس های متعدد و متفاوتی با همسرش محمد رحمانیان و دیگر دوستان بازیگرش در فضای مجازی و اینستاگرامش منتشر کرده است که البته تمامی این عکس‌ ها در پیج اینستاگرامش و یا آپارات گوگل و یوتیوب قابل مشاهده و دانلود می باشد.

فیلم هایی که مهتاب نصیرپور بازی کرده است

همانطور که در اول مقاله ذکر کردیم مهتاب نصیرپور دارای مدرک کارشناسی بازیگری و همچنین کارگردانی تئاتر است پس طبیعی می باشد که در فیلم های سینمایی و تلویزیونی بسیاری فعالیت داشته باشد از سال ۱۳۷۰ بازیگری را به طور رسمی شروع کرد و اولین فیلمی که از او منتشر شد فیلم سینمایی مسافران بود در این فیلم با کارگردانی و نویسندگی بهرام بیضایی و تهیه کنندگی خسرو خسروی در سال ۱۳۷۰ منتشر شد مدت زمان این فیلم سینمایی ۹۸ دقیقه بود.

بهرام بیضایی از سال ۱۳۵۴ طرح این فیلم سینمایی را نوشت اما در سال ۱۳۶۸ موفق شد تا این فیلمنامه را در قالب کتاب منتشر کند و در سال ۱۳۷۱ توسط انتشارات روشنگران چاپ شد. مهتاب نصیر پپور در فیلم‌ های بسیاری ایفا نقش کرده است اما از ارائه تمامی آن ها معذوریم پس به معرفی و بررسی چند مورد از فیلم های او خواهیم پرداخت.

سینمایی الو الو من جوجو ام

تمامی افراد متولد دهه ۷۰ با این فیلم سینمایی خاطره دارند زیرا در سال ۱۳۷۳ به کارگردانی مرضیه برومند منتشر شد و بازیگران مطرحی چون مهدی هاشمی، حسن رضایی، محمود بصیری، فهیمه راستکار، مهتاب نصیر پپور، ریحان برومند، رقیه چهره‌ آزاد، جهانگیر فروهر، جهانگیر صمیمی فرد، ارژنگ امیر فضلی، حمید عبدالملکی و دیگر بازیگران در این فیلم سینمایی ایفا نقش کردند زبان این فیلم فارسی و مدت زمان آن ۸۲ دقیقه بود.

داستان این فیلم از این قرار است که خانم بزرگ تصمیم دارد گردنبند اش را که به «آیینه جادو» معروف بود به ریحان نوه اش بدهد اما پسر و دختر خانم بزرگ نمی خواهند که این اتفاق بیفتد به همین خاطر تصمیم می گیرند که با کمک دو دزد این گردنبند را به سرقت ببردند، اما سارقین هنگامی که فرار می کنند سوار ماشین ساکنین منزل خانم بزرگ می شوند و همین طور که از صحنه دور می شوند و احساس می کنند که خطر رفع شده و عروسک های میو و جوجو سوار اتومبیل می باشند و … .

سینمایی دنیا وارونه

این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی به ترتیب امرالله احمدجو و شهریار بحرانی در سال ۱۳۷۶ منتشر شد و بازیگرانی چون حسین یاری، محمد کاسبی، مهتاب نصیرپور، محمود پاک نیت، ابراهیم آبادی، محمد هادی قمیشی، هما خاکپاش و فرج الله سلحشور در این فیلم بازی کردند، مدت زمان این فیلم سینمایی ۹۳ دقیقه می باشد که محل فیلم برداری آن کشور هایی چون ترکیه و قبرس بوده است.

داستان این فیلم سینمایی از این قرار است دو فرد در یک کارگاه تولید مواد سمی و دفع آفات کشاورزی کار می کند که متوجه می شوند صاحب کارشان تصمیم دارد مواد تاریخ غیر استاندارد و مصرف گذشته را برای تولید سم مزارع کشاورزی استفاده کند، این دو نفر با این کار رئیس شان مخالفت می کنند و در نهایت رئیس آن ها را اخراج می‌کند اما آن ها از این موضوع یک نتیجه اخلاقی می گیرند که متوجه می شوند مواد تاریخ مصرف گذشته و غیر استاندارد مردم را به راستگویی وادار می‌کند و … .

فیلم سینمایی سگ‌ کشی

فیلم سینمایی سگ کشی محصول سال ۱۳۸۰ و با کارگردانی، تهیه کنندگی و فیلم‌ نامه نویسی بهرام بیضایی منتشر شده است، پوستر این فیلم سینمایی عکس مژده شمسایی می باشد و بازیگران مطرحی چون مجید مظفری، میترا حجار، مژده شمسایی، رضا کیانیان، داریوش ارجمند، احمد نجفی، حسن پور شیرازی، فردوس‌ کاویانی، بهزاد فراهانی، رابعه اسکویی، کامران فیوضات، جمشید لایق، مهتاب نصیرپور، مریم بابویی، محمود بنفشه خواه و دیگر بازیگران محبوب سینما در این فیلم ایفا نقش کردند.

مدت زمان این فیلم سینمایی ۱۴۵ دقیقه بود و ۳۲۰ میلیون تومان یعنی ۶.۹ میلیارد تومان فروش گیشه رفت. گفته شده است که این فیلم یک نوع اثر کلاسیک تاریخ سینما شناخته شده است، سبک و ژانر این فیلم سینمایی یک تریلر جنایی و نئو نوآر بوده است.

فیلم سینمایی من، ترانه ۱۵ ساله دارم

این فیلم با کارگردانی رسول صدر عاملی، تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان و نویسندگی رسول صدرعاملی و کامبوزیا پرتوی در سال ۱۳۸۱ منتشر شد که مدت زمان این فیلم سینمایی ۱۱۰ دقیقه بوده است و همچنین فروش گیشه آن ۱.۵۴۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان بوده است. تمام متولدین دهه هفتاد با این فیلم خاطره دارند و هر موقع که نام این فیلم سینمایی ذکر می شود چهره و اسم ترانه علیدوستی از ذهن تمامی افراد خطور می کند زیرا ترانه علیدوستی یکی از بازیگران نقش اصلی این فیلم سینمایی می باشد.

این فیلم سینمایی جذاب از این قرار است که ترانه در کودکی مادرش را از دست می دهد و پدرش هم در زندان می باشد به همین خاطر با یک پسری پولدار ازدواج می کند اما بعد از مدتی این پسر پولدار برای همیشه به خارج از کشور سفر می کند و ترانه تک و تنها با یک بچه در شکم اش باقی می ماند همه مردم به دلیل حامله بودنش به او تهمت می‌زنند و او را قضاوت می‌کنند زیرا نام آن پسر در شناسنامه اش نیست و … .

مهتاب نصیرپور هم در این فیلم از نقش‌ مهمی برخوردار است و همچنین این فیلم برنده سیمرغ بلورین به عنوان بهترین کارگردان توسط رسول صدرعاملی و بهترین فیلمنامه نویس توسط کامبوزیا پرتوی و بهترین بازیگر نقش زن توسط ترانه علیدوستی در بیستمین جشنواره فیلم فجر شد.

تهران ۱۵۰۰

داستان فیلم از این قرار است که درباره زندگی گذشته پیرمردی به نام اکبر آقا است که تنها ۱۶۰ سال سن دارد از زمان داستان پانزده روز قبل از تحویل سال 1500 ه‍.ش می باشد. این گونه می باشد که در ۱۵۰۰ هجری شمسی ربات هایی در کنار افراد زندگی می کنند و آدم های پولدار می توانند با شرایط و امکانات پیشرفته پزشکی تا حد اکثر 160 سال زندگی کنند.

بازیگرانی چون هدیه تهرانی در نقش نازی، بهرام رادان در نقش جواد، محمد رضا شریفی‌نیا در نقش عنایت، گوهر خیراندیش در نقشه گوهر، مهتاب نصیرپور در نقش مادر جواد و مهران مدیری در نقش اکبر آقا مهم ترین و اصلی ترین نقش های فیلم را ایفا می کنند. هزینه این فیلم ۲.۲ میلیارد تومان شد که البته فروش گیشه آن ۳.۷ میلیارد تومان پس می‌توان گفت فروش بسیار فوق العاده ای داشته است.

سینمایی آستیگماتیک

این فیلم به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجید رضا مصطفوی و نویسندگی پیام کرمی در آبان ماه سال ۱۳۹۷ منتشر شد. بازیگران مشهوری چون محسن کیایی، نیکی کریمی، مهتاب نصیرپور، باران کوثری، حسین پاکدل، بهنوش بختیاری و هادی حجازی فر در این فیلم بازی می کنند. توزیع کننده این فیلم سینمایی ۸۵ دقیقه ای خانه فیلم می باشد که البته فروش گیشه آن به ارزش 1.614.948.000 بوده است.

خلاصه داستان از این قرار است که پدر خانواده که سیامک صفری می باشد بعد از چند سال پیش خانواده اش برمی گردد و قصد دارد خانه اش را از همسرش، پسرش، عروس و نوه اش پس بگیرد اما پسر این خانواده که در زیر زمین زالو پرورش می داد سعی بر این داشت که زن و مرد را آشتی دهد تا این اتفاق نیفتد اما مادر (مهتاب نصیرپور) خانواده تن به آشتی نمی دهد زیرا قصد دارد با حسین پاکدل ازدواج کند.

سریال معمای یک قتل

سریال معمای یک قتل به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی آگاتا کریستی و حسن فتحی در سال ۱۳۷۳ از شبکه دو سیما جمهوری اسلامی ایران منتشر شد و بازیگران معروف این فیلم کسانی چون صادق هاتفی، مهتاب نصیرپور، بهروز بقایی، کاظم هژیرآزاد و مهتاج نجومی بودند و این فیلم تندیس زرین بهترین کارگردان هنری را توسط حسن فتحی و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن توسط مهتاب نصیرپور را کسب کرد.

این فیلم از این قرار است که مردی جوان یک پیرزن را به قتل رسانده است و وکیلش تصمیم دارد که او را بی گناه نشان دهد منتها همه شواهد موجود مجرم بودنش را ثابت می کند اما در نهایت شهادت همسرش او را تبرئه می کند.

اینستاگرام مهتاب نصیرپور

مهتاب نصیرپور در اپلیکیشن اینستاگرام اصلی اش یعنی mahtab.nasirpour فعالیت می‌کند اما با توجه به سابقه کاری بسیارش دنبال کننده های زیادی را ندارد و نزدیک به ۳۰ کا فالوور دارد که در بین هنرمندان هیچکس چنین تعداد فالوور کمی ندارد! نزدیک به ۸۰۰ پست در پیج منتشر کرده است که محتوا این پست ها مربوط به تیزر فیلم هایش کلیپ های کوتاه از فیلم هایش نمایش تئاتر هایش و یا سایر موضوعات می باشد.

پیج اینستا مهتاب نصیرپور

اگر به عنوان یک بازدید کننده به پیج اینستاگرام از سر بزنید متوجه خواهید شد که یکی از هنرمندان پرتلاش و فعال در سینما ایران می باشد. ناگفته نماند که او پست های زیادی در رابطه با همسرش محمد رحمانیان هم منتشر کرده است که در این پست ها عکس همسرش، نوشته های همسرش، نمایش های تئاتر همسرش و … را شیر کرده البته چندی پیش نوشته آب محمد رحمانیان (همسرش) را پست کرد که این پست وایرال اینستا شد و همچنین از طریق اینستاگرام می توان اینستاگرام همسرش محمد رحمانیان را هم به راحتی پیدا و به تمامی عکس هایش دسترسی پیدا کرد.

مهتاب نصیرپور چند سال دارد؟

وی در ۲۹ آذر ۱۳۴۴ در شهر کازرون به دنیا آمد پس می‌ توان گفت که اکنون ۵۶ سال سن دارد و در این ۵۶ سال عمرش توانسته است بسیار پر محتوا و پر بار زندگی کند زیرا آثار بسیار زیادی را از خودش به جای گذاشته است و همچنین در فیلم‌ های بسیاری ایفا نقش کرده که برخی از آن فیلم ها جوایز بسیار ارزشمندی را کسب کرده اند و همچنین با برگزاری کلاس های بازیگری اش توانسته است بازیگر های معروف و مشهور را تحویل سینما ایران بدهد که برخی از این بازیگران عبارتند از نوید محمدزاده، شاهرخ استخری، بهنوش بختیاری، فلور نظری، صابر ابر، دیبا زاهدی، سحر صباغ سرشت، شهره لرستانی و … .

کلاس بازیگری مهتاب نصیرپور

مدتی است که در اینستاگرام پست هایی با محتوا اموزش بازیگری با مهتاب نصیرپور مشاهده می‌شود زیرا او از طریق اینستاگرام و دیگر اپلیکیشن های موجود برگزاری کلاس های بازیگری اش را اطلاع رسانی می کند و همچنین این پست ها را می‌توان در پیج اینستاگرام خودش همسرش و یا بازیگری آموزش مشاهده کرد. معمولاً آدرس کلاس های بازیگری مهتاب نصیرپور طی ۱۰ جلسه در پلاتو مرکزی میدان انقلاب بالا سینما مرکزی برگزار می شود و ساعتش ۱۷ تا ۱۹ برگزار می شود.

قیمت کلاس های بازیگری مهتاب نصیرپور متغیر می باشد و در اینترنت و اینستاگرام قیمت دقیقی از این کلاس های بازیگری ثبت نشده است و همچنین آدرس کانال تلگرامی اش با آیدی مهتاب نصیرپور گذاشته شده است تا هر کسی سوالی را درباره ثبت نام این کلاس ها دارد به این آیدی مراجعه کند که البته شماره تلفن 091270507390 برای هماهنگی و ثبت نام در این کلاس های بازیگری می باشد.

این بازیگر با درآمدی که در کناره از این کلاس ها دارد در لیست پولدارترین بازیگر ایران که توسط سایت ما گردآوری شده است، قرار دارد. برای اطلاع از این لیست و افراد حاضر در آن می توایند از لینک های مربوطه اقدام کنید.

اگر قصد دارید که اطلاعات بیشتری از این کلاس های بازیگری مهتاب نصیرپور داشته باشید به آیدی تلگرامی mahtabnasirpour.publicpage@ سر بزنید.

جوانی مهتاب نصیرپور

در بیوگرافی مهتاب نصیرپور گفتیم که از همان کودکی یعنی سال ۱۳۵۰ در عرصه تئاتر و بازیگری فعالیت داشته است پس می توان گفت در دوران جوانی اش مشغول به فرا گرفتن هنر و تجربه های بازیگری و تئاتر بوده است و همانند دیگر افراد دوران جوانی اش را به بطالت نگذرانده است و همچنین در ۲۵ سالگی در فیلم های بسیار معروفی ایفا نقش کرده است که این همکاری‌ ها باعث معروف و شناخته شدنش شده است.

در دوران جوانی اش در تئاتر هایی چون حادثه، در صبح پاییزی، بازرس، دائی وانیا، مریم و مرداویج، روبن، مصاحبه و فیلم هایی چون مسافران، الو الو من جوجوام، سگ کشی و دنیا وارونه فعالیت داشته است و بعد از دوران جوانی اش باز هم در فیلم‌ های سینمایی و تلویزیونی و همچنین تئاتر های جذاب بسیاری ایفا نقش کرده است.

مهتاب نصیرپور در کانادا

مهتاب نصیرپور در سال ۱۳۸۸ دستگیر شد و بعد از چند سال همسرش به دلیل نمایش تئاتر روز حسین مورد توبیخ قرار گرفت عده ای معتقد بودند که این نمایشنامه توهین به عقاید دینی می باشد به همین جهت مهتاب نصیرپور و همسرش تصمیم گرفتند که به کشور های خارجه مهاجرت کنند و کانادا را برای مهاجرت انتخاب کردند البته او و همسرش در حال رفت و آمد به ایران و کانادا می باشند زیرا خانم مهتاب نصیرپور یکسری کلاس های بازیگری برای جوانان ایرانی برگزار می کند و همسرش هم به نویسندگی و کارگردانی تئاتر مشغول است.

مهتاب نصیرپور و هما روستا

یکی از تئاتر های مهتاب نصیرپور که در تالار قشقایی برگزار شد باعث شد که اشک تمامی بینندگان این تئاتر را درآورد زیرا با گریم و چهره ظاهری که برای مهتاب نصیرپور درست شده بود باعث شد همه مردم به یاد و خاطره هما روستا بیایند به همین خاطر یکی از نمایش های بسیار فوق العاده و محبوب واقع شده است و یا حتی می توان گفت عده ای او را با یاد هما روستا می شناسند.

مهتاب نصیرپور و همسرش

محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور از زوج های هنری بسیار معروف و خوشبخت می باشند که سالیان زیادی را با هم مشغول زندگی آرام و مطلوبی بوده اند. محمد رحمانیان ۵۹ سال سن دارد و در تهران متولد شده است و همچنین جزء هنرمندانی می باشد که در عرصه نمایشنامه نویسی، کارگردانی و مدرسی تئاتر ایرانی فعالیت دارد و همچنین تحصیلاتش در سطح کارشناسی نمایش از دانشکده هنر های زیبا دانشگاه تهران می باشد.

همسر مهتاب نصیرپور

همسر مهتاب نصیرپور فعالیت اش را از سال ۱۳۶۱ شروع کرد اما همسرش مهتاب از سال ۱۳۵۰ مشغول به بازیگری و تئاتر بوده است پس می‌توان گفت مهتاب نصیرپور تجربه های زیادی را در اختیار همسرش قرار داده است که در این راه بسیار موفق بوده‌ اند. صحبت هایی درباره همسر سابق مهتاب نصیرپور شده است اما باید گفت که این بازیگر تنها یک بار ازدواج کرده است و همسرش محمد رحمانیان می باشد.

لازم به ذکر است که بدانید محمد رحمانیان پس از اجرا تئاتر هایی در ایران به مشکل برخورد به همین علت تصمیم گرفت که به کانادا مهاجرت کنم و در کشور کانادا هم چند تئاتر بر روی صحنه نمایش داد اما در نهایت بعد از ۳ سال یعنی در سال ۱۳۹۲ به ایران بازگشت و در ایران به نمایش نامه نویسی و کارگردانی و مدرسی تئاتر ادامه داد.

فرزندان مهتاب نصیرپور

اگر توجه داشته باشید تا به امروز هیچ عکسی از مهتاب نصیرپور و فرزندش در فضای مجازی ثبت نشده است و یا حتی خودش و یا همسرش محمد رحمانیان هم هیچ صحبتی از فرزندان شان نکرده‌ اند تا جایی که حتی عده‌ ای گمان می کنند این دو بازیگر معروف فرزندی ندارند پس با اطمینان کامل نمی توان راجع به فرزند این دو صحبت کرد.

دستگیری مهتاب نصیرپور

خبر دستگیری مهتاب نصیرپور مربوط به سال ۱۳۸۸ است قرار بود در آن سال در مزار ندا آقا سلطان همراه با دوستانش حضور پیدا کنند و شمع روشن کنند اما خبر دستگیری اش رسید که به مدت ۸ روز در زندان اوین بازداشت بود.

همسر مهتاب نصیرپور یعنی محمد رحمانیان هم در سال ۱۳۹۷ توسط دادسرای ۲۱ ارشاد بازداشت شد که البته در همان روز با قرار کفالت از زندان آزاد شد این بازداشت به دلیل نمایش پیکان جوانان و همچنین تئاتر روز حسین بود. عده ای معتقدند تئاتر روز حسین بی احترامی و توهین به اعتقادات دینی اسلامی بوده است که البته ‌عده ای دیگر معتقدند هیچ بی احترامی و توهینی در این تئاتر نمی‌ باشد بعد از تبرئه شدنش تصمیم گرفت که دقت بیشتری بر روی نمایشنامه نویسی و تئاتر هایش داشته باشد تا چنین مشکلاتی برایش ایجاد نشود.

سوالات متداول

 1. مهتاب نصیرپور چند سال سن دارد؟

  ۵۶.

 2. همسر مهتاب نصیرپور کیست؟

  محمد رحمانیان.

 3. مهتاب نصیرپور اهل کجاست؟

  کازرون.

 4. مهتاب نصیرپور اکنون در کجا زندگی می کند؟

  ایران و کانادا.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0