بیوگرافی مهشید افخمی + بهترین دابمسش ها و لیست دوست پسر های او

0 دیدگاه

مهشید افخمی از جمله بلاگر های ایرانی در عرصه طنز می باشد. امروزه بلاگر های طنز، چه خانم و چه آقا، توانسته اند جای خودشان را در میان مردم پیدا کنند. آن ها توانسته اند در این سال ها جز لیست فالووینگ های مردم در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی باشند.

از بیوگرافی مهشید افخمی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی مهشید افخمی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

اگر برای شما هم این پرسش پیش آمده است که مهشید افخمی کیست و یا متولد چه سالی است، باید در پاسخ بگوییم که اطلاعات زیادی از این بلاگر طنز در دنیا اینترنت و رسانه ها موجود نمی باشد. این چهره فعالیتش را در اینستاگرام به تازگی شروع کرده است و به همین دلیل اطلاعاتی از او فعلا منتشر نشده است. مهشید در اینستاگرامش نیز هنوز توضیحات زیادی درباره زندگی شخصی اش اطلاع رسانی نکرده است.

با وجود نبود هیچ اطلاعاتی از این دختر پر انرژی، از میان پست ها و استوری هایش می توان این موضوع را بیان کرد که مهشید متولد دهه هفتاد است. این چهره طنز از طریق ویدیو های دابسمشی که از خودش منتشر می کرد، توانست فالوور های زیادی در اینستاگرام پیدا کند. امروزه فعالیت مهشید وارد دنیا طنز و بلاگری در این زمینه شده است. مهشید در ویدیو هایش معمولا از دیگر چهره های کم تجربه دنیا بلاگری استفاده می کند. با این کار او به این افراد تازه کار برای زود تر معروف شدنشان کمک می کند. مهشید در اینستاگرام دو پیج دارد که فعالیتش تنها در یکی از این پیج ها بسیار بالا است.

او در پیج دومش روال قدیمی اش را ادامه داده است و هنوز هم به انتشار ویدیو های تک نفره و به خصوص دابسمش از خودش مشغول است. مهشید افخمی با این که چهره ای جدید در دنیا بلاگری طنز شناخته می شود، بسیار فعال است. او از همین ابتدا متوجه شده است که باید در پلتفرم های مختلفی مانند یوتیوب، در کنار اینستاگرام فعالیت داشته باشد. او برای هر چه زودتر محبوب شدن و کسب درآمد بالا، پیج یوتیوبی نیز ساخته است و از هوادرانش درخواست کرده که پیج او را در این پلتفرم اجتماعی حتما سابسکرایب کنند.

مهشید چهره ای جوان و کم تجربه در زمینه بلاگری طنز به حساب می آید ولی اهداف زیادی در سر دارد. مهشید قصد دارد تا در آینده از بازیگران موفق ایران شمرده شود. او حتی در کلاس های بازیگری نیز شرکت می کند و قصد دارد تا ویدیو های سریالی جذابی را برای مخاطبانش در اینستاگرام و یوتیوب بسازد. مهشید افخمی به حریم شخصی و زندگی خصوصی که دارد، احترام زیادی می گذارد. خیلی کم پیش می آید که این بلاگر درباره اعضای خانواده اش عکس و یا فیلمی را منتشر کند. با این حال، مهشید بار ها در اینستاگرامش اعلام کرده است که اعضای خانواده اش همیشه از او و کار هایش حمایت کرده اند. او بیان کرده است که اگر حمایت و تشویق خانواده اش را نداشت، خیلی زود از کار بلاگری ناامید می شد.

درآمد مهشید افخمی چقدر است؟

امروزه بلاگری توانسته است به عنوان یک شغل بسیار پردرآمد میان مردم معرفی شود. بلاگری در این سال ها رشد زیادی در ایران و کشور های دیگر داشته است. تا به امروز در سر تا سر دنیا افراد زیادی هستند، خانم و یا آقا با هر سن و سالی، که این شغل را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب می کنند و از راه آن کسب درآمد می کنند. بلاگر ها در زمینه های مختلفی مشغول به فعالیت در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام هستند. آن ها تقریبا از یک راه مشترک درآمد به دست می آورند. راه کسب درآمد بلاگر های اینستاگرامی مربوط به تبلیغات و معرفی پیج های کاری دیگر است. آن ها در ازای دستمزدی که از مدیران و صاحبان پیج ها و شرکت های دیگر قبول می کنند، و البته با تست کردن محصولاتی که قرار به معرفی آن است، برند و تولیداتشان را به مخاطبانشان معرفی می کنند.

بلاگر ها معمولا تعداد فالوور بالا تری نسبت به مردم عادی دارند و به همین دلیل شرکت ها ترجیح می دهند تا در ازای هزینه ای معقول و مناسب، معرفی محصولات و برندشان را به این افراد دهند. بلاگر ها نیز سعی می کنند تا با جلب اعتماد مردم، آن ها را در این زمینه هم سو خود کنند. هنگامی که یک بلاگر یک پیج را به فالوورانش معرفی می کند، عده زیادی از این مخاطبان سریعا پیج معرفی شده را فالو می کنند و همین موضوع برای آن پیج و برند کافی است.

درباره مهشید افخمی باید گفت که او چهره ای تازه کار در زمینه بلاگری به حساب می آید. به دلیل کم تجربه بودن و در نتیجه کم بودن تعداد فالوور های پیج مهشید نسبت به مابقی بلاگر ها، او تا به امروز تبلیغات زیادی در اینستاگرام انجام نداده است. فالوور های پیج اینستاگرام و یوتیوب مهشید هر روز در حال افزایش هستند که اگر به همین روال پیش برود او خیلی زود می تواند پیشنهادات تبلیغ زیادی از سوی برند ها و پیج های کاری اینستاگرامی و اینترنتی داشته باشد.

برخی دیگر از پیج های کاری در این پلتفرم اجتماعی و محبوب هستند که از راه دیگری به درآمد زایی بلاگر ها، به خصوص بلاگر های طنز کمک می کنند. این پیج های کاری قبول می کنند که به عنوان اسپانسر ویدیو های این طنز پردازان حاضر شوند. این موضوع برای بلاگر و آن شرکت، دو سر سود می باشد؛ چرا که در این زمان بلاگر طنز در کلیپ هایش چند باری نام این برند و پیجی که با آن قرارداد دارد را می آورد و به فالوورانش معرفی می کند. البته بلاگر اشاره شده به همان مقدار، مبلغ خوبی را دریافت خواهد کرد. درآمد مهشید افخمی این روز ها از اینستاگرام آن قدر زیاد نیست. پیش بینی می شود که او ماهی به طور تقریبی 10 میلیون تومان از پیجش درآمد دارد. البته او امیدوار است که هر چه زودتر تعداد فالوور هایش را به عدد بالا تری برساند و بتواند جز بلاگر های پر مخاطب باشد. اگر این اتفاق بیفتد ممکن است درآمد مهشید از اینستاگرام به ماهی حداقل 100 میلیون تومان هم برسد.

حاشیه های مهشید افخمی درباره چه موضوعاتی است؟

مهشید افخمی فعالیتش در اینستاگرام را به تازگی شروع کرده است و به همین دلیل هنوز خیلی سوژه رسانه ها و سایت های جنجالی نشده است. برخی از پیج های اینستاگرامی وجود دارند که تنها از راه تولید حاشیه برای سلبریتی ها و بلاگر ها در هر زمینه ای کسب درآمد می کنند. این سایت ها، حتی با تولید حواشی غلط و به اصطلاح زرد سعی می کنند نام خودشان و چهره هایی که از آن ها گفته اند را سر زبان ها بیندازند. هنوز از مهشید افخمی هیچ حاشیه ای در رسانه ها منتشر نشده است. مهشید چهره ای بسیار آرام و محترم دارد و در استوری هایش با فالووران پیجش بسیار مهربان و دوست داشتنی است.

او هیچ علاقه ای به معروفیت یک شبه از طریق حواشی و شایعه هایی که برخی از بلاگر های همکار او جهت محبوبیت از آن ها استفاده می کنند، نشان نمی دهد. جالب است بدانید برخی از بلاگر های کشورمان به بعضی از پیج های جنجالی، مانند پیج افشاگری امین فردین در اینستاگرام، هزینه ای را در ازای ساخت جنجال پرداخت می کنند. آن ها از این طریق سعی می کنند فالووران پیجشان را تنها با یک ویدیو بالا ببرند. امین فردین و سایت های مشابه نیز در ازای این هزینه شروع به تولید عکس ها و حواشی جنجالی برای این افراد می کنند و از این راه در واقع درآمدشان را به دست می آورند.

مصاحبه با مهشید افخمی چگونه بود؟

تا کنون هیچ مصاحبه ای به طور رسمی با مهشید افخمی انجام نشده است. این چهره جوان و تازه وارد شده به صنعت بلاگری، به آینده خود بسیار امیدوار است. او بار ها به مخاطبانش این موضوع را اعلام کرده است که قصد دارد تا به عنوان بازیگر در کشورمان فعالیت داشته باشد. مهشید دوست دارد اولین مصاحبه رسمی او در شبکه های تلویزیونی صدا و سیما کشورمان، با وی صورت بگیرد. برخی از بلاگر ها، مانند بلاگر های فعال در زمینه طنز، از طریق لایو های اینستاگرامی با یکدیگر مصاحبه می کنند.

آن ها در این لایو ها، که از قبل درباره زمانش به فالوورانشان اطلاع داده اند، حاضر می شوند و از هم سوالات جنجالی و تا حدودی خصوصی می پرسند. این کار باعث می شود که آن ها تبادل مخاطب داشته باشند و برای هر دو نفر سود داشته باشد. مهشید به دلیل کم تجربه بودنش در زمینه بلاگری، هنوز این مدل لایو ها را در پیج اینستاگرامش ندارد. البته او با بلاگر های طنز زیادی همکاری می کند و این احتمال می رود که در آینده مهشید را در استوری و لایو های اینستاگرامی بلاگر های طنز کشورمان زیاد ببینیم. مهشید افخمی چهره جوان و نو ظهور صحنه طنز اینستاگرامی، پیش بینی می کند تا سال آینده بسیار معروف تر از امروزش باشد.

دوست پسر مهشید افخمی کیست؟

برخی از بلاگر ها هستند که تمام زندگی خصوصیشان را در اینستاگرام منتشر کرده اند. این افراد با انتشار ویدیو ها و تصاویر شخصی از زندگیشان، سعی می کنند تا مخاطبان کنجکاو را وارد زندگی خود و همسر و یا دوستانشان کنند. البته برخلاف باور مردم، از این دسته بلاگر ها در اینستاگرام استقبال زیادی می شود. آن ها بخش زیادی از زمانشان را در طول روز، به گرفتن فیلم و استوری از نزدیکانشان مشغول هستند. یکی از اخلاق های خوب مهشید افخمی این است که به هیچ وجه از زندگی خصوصیش صحبتی در اینستاگرام نمی کند. او به شدت مواظب حریم خصوصیش است و اجازه ورود به آن را به فالوورانش نمی دهد. تا به امروز مهشید از هیچ کدام از اعضا خانواده اش استوری و یا عکسی را منتشر نکرده است. او هیچ خبری در خصوص ازدواجش نیز منتشر نکرده است و درباره این موضوع هم حرفی نزده است.

البته مخاطبان از او درباره خانواده و ارتباطاتش سوال هایی را می پرسند. فالووران مهشید بسیار دوست دارند که بدانند مهشید با پسری در ارتباط است و اگر هست آن پسر کیست. مهشید به این مدل سوال های مخاطبان که در دایرکت و کامنت های پست های او به وفور دیده می شوند، هیچ پاسخی نمی دهد. مهشید تا به امروز با بلاگر های طنز زیادی در ویدیو هایش همکاری کرده است. برخی از این چهره ها، پسران هم سن و سال خود مهشید هستند. بعضی از فالووران مهشید افخمی حدس می زنند که مهشید با یکی از این پسران دوست می باشد و رابطه دوست پسر، دوست دختری میان آن ها وجود دارد. البته این تنها حدس است و مستندی برای آن وجود ندارد. تا زمانی که خود مهشید در این باره حرفی نزده است، نمی توان نظری داد.

آدرس پیج اصلی اینستاگرام مهشید افخمی چیست؟

مهشید افخمی اینستا را محل اصلی فعالیتش در فضا مجازی قرار داده است. او دو پیج در این پلتفرم دارد که در هر کدام فعالیت متفاوتی انجام می دهد. پیج اصلی او را می توانید با جستجو mahshid.afkhami در اینستاگرام پیدا کنید. او در این پیج بیش از 372 هزار نفر فالوور دارد و قصد دارد اقدام به گرفتن تیک آبی برای این پیجش کند. پیج دوم مهشید افخمی در اینستاگرام، mahshidoff نام دارد. او در این پیج توانسته است بیش از 7/13 هزار نفر فالوور به دست آورد. او این پیج را به عنوان پیج جایگزین و در حقیقت پیج پشتیبان صفحه اصلیش ساخته است. در این پیج او بیش تر به انتشار ویدیو های قدیمی از خودش و همچنین دابسمش هایی که دوست دارد، می پردازد.

این بلاگر طنز در اینستاگرامش، برخلاف اکانت کلاب هاوس مهشید افخمی، بسیار فعالیت دارد. او روزانه زمان نسبتا زیادی را صرف ادیت ها و گرفتن استوری و فیلم هایش صرف می کند. مهشید هر روز در اینستاگرامش فعالیت دارد و با استوری های متعددش سعی می کند همیشه جز لیست فالوورانش باشد. مهشید در استوری های اینستاگرام، سعی می کند با انتشار باکس های پرسش و پاسخ، سوالات ذهن فالوورانش را تا حد ممکن پاسخ دهد.

یوتیوب مهشید افخمی فعال است؟

مهشید افخمی از آن دسته بلاگر هایی بود که خیلی زود متوجه شد که در کنار فعالیت در اینستاگرام، می بایست در پلتفرم یوتیوب نیز فعال باشد. او خیلی سریع یک اکانت، با نام mahshifafkhami در این پلتفرم جهانی ساخت. او در اکانت یوتیوبش به طور مجدد تمام ویدیو ها و دابسمش های پیج های اینستاگرامش را منتشر می کند. حتما می دانید که امروزه سلبریتی ها و بلاگر های زیادی از سر تا سر دنیا در یوتیوب کسب درآمد دارند. این پلتفرم، تنها برنامه ای است که به ازای بازدید ویدیو های یک پیج، به صاحب آن درآمدی را به عنوان دستمزد پرداخت می کند. هر چه این تعداد و لایک های یک ویدیو بیش تر باشد، این درآمد نیز بالا تر می رود. امروزه برخی از بلاگر ها در کشور های دنیا هستند که تنها با یک ویدیو می توانند درآمد یک ماهه شان را تامین کنند.

تبلیغات پیج مهشید افخمی درباره چیست؟

همان طور که در قبل اشاره کردیم، مهشید نیز مانند باقی بلاگر ها از راه تبلیغات اینستاگرامی درآمد زایی می کند. به مهشید تا به امروز پیشنهادات تبلیغی زیادی شده است و تبلیغات او را هر از گاهی در قالب پست و استوری در پیجش می بینیم. مهشید بیش تر به تبلیغ برند های پوشاک و کلاه و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی پرداخته است. اکثر فالوور های پیج اینستاگرام مهشید افخمی، خانم های جوان هستند. پیج های تبلیغاتی به خوبی در این باره اطلاعات دارند و قبل از سپردن تبلیغاتشان به پیج های بلاگران اینستاگرامی، فالووران آن ها را بررسی می کنند. به همین دلیل اکثر تبلیغات پیج مهشید و بلاگر های مانند او، در زمینه پوشاک و مانتو های دخترانه و لوازم آرایشی و بهداشتی است.

آیا این بلاگر باردار شده است؟

سن مهشید افخمی هنوز به او این اجازه را نداده است که ازدواج کند. او چهره ای بسیار جوان و پر انرژی است و تا به امروز هیچ خبری از ازدواجش را در پیج اینستاگرام منتشر نکرده است. از روی ظاهر و چهره مهشید می توان به راحتی این موضوع را تشخیص داد که او مجرد است و فعلا قصد ازدواج ندارد. مهشید باردار نیست و کلیه اخبار در این زمینه حاشیه ای بیش تر نمی باشند.

این بلاگر در کدام کشور زندگی می کند؟

مهشید در کشور ایران زندگی می کند. ویدیو های مهشید اغلب در شهر تهران ضبط می شوند و او ساکن این شهر است. مهشید درباره مهاجرت و رفتن به کشوری دیگر برای تحصیل یا کار، تا به حال صحبتی نکرده است. او با این فعالیت و انرژی که دارد، به خوبی نشان داده است که در آینده از بلاگران و حتی بازیگران خوب طنز کشورمان خواهد بود.

عکس های مهشید افخمی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر مهشید افخمی، بهترین راه مراجعه به پیج های او در اینستاگرام است. مهشید هر روز در اینستاگرامش فعالیت دارد و تصاویر زیادی از خودش منتشر می کند. او در اینستاگرام با گذاشتن پست و استوری سعی می کند ارتباطش را با فالوورانش افزایش دهد. برای دیدن عکس های مهشید در کنار دوستانش و دیگر بلاگر ها، می توانید نامش را در این پلتفرم محبوب سرچ کنید. یکی دیگر از راه های دیدن عکس های مهشید افخمی، سرچ کردن نام او در موتور جستجو گوگل است. با سرچ کردن نام مهشید در اینترنت، تصاویر و البته تمامی فیلم هایی که او تا به امروز در پیج های اینستاگرامش منتشر کرده است، برایتان آورده می شود. شما می توانید از این طریق هم به تصاویر و ویدیو های مهشید افخمی، بلاگر دنیا طنز و اینستاگرام، دسترسی داشته باشید.

دابسمش های مهشید افخمی را در کجا ببینیم؟

مهشید افخمی در ابتدا از طریق دابسمش هایش به مردم معرفی شد. او علاقه زیادی به انتشار دابسمش هایش که اغلب لب خوانی آهنگ های معروف بودند، داشت. امروزه نیز مهشید هنوز هم این کار را انجام می دهد و در پیج دوم او می توانید دابسمش های زیادی، از قدیمی تا جدید، مشاهده نمایید. مهشید ادیت های زیاد و خوبی روی این ویدیو ها انجام می دهد و برای تولید آن ها زحمت زیادی می کشد. ساخت و انتشار دابسمش، از جمله کار هایی که بلاگر های طنز زیادی آن را در پیج های اینستاگرامشان انجام می دهند. اغلب از این دابسمش ها استقبال خوبی در میان فالووران صورت می گیرد. هر اندازه که این دابسمش ها خلاقانه تر و با ادیت های جالب تر ساخته شده باشند، ویو و لایک های آن بالا تر خواهد بود. خوشبختانه مهشید افخمی در این زمینه بسیار کار بلد و توانمند است و در پیجش دابسمش های خوبی را تا به امروز منتشر کرده است.

این اینستاگرامر ازدواج کرده است؟

مهشید افخمی در خصوص حریم شخصی زندگی اش، بسیار محتاط است. او تا کنون درباره ازدواج و حتی دوست پسر داشتنش نیز صحبتی نکرده است. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره خانواده مهشید افخمی و ارتباطات او با پسری در اینترنت و پیج های اینستاگرامی منتشر نشده است. کلیه اخباری که در این باره در سایت ها مشاهده می کنید، ساختگی می باشند. جالب است بدانید اخبار این چنینی زندگی سلبریتی ها و بلاگر های اینستاگرامی، خیلی زود منتشر می شود. این افراد تحت ذره بین دنبال کنندگانشان قرار دارند و به محض این که در یک پیج تصویری از ازدواجشان منتشر شود، اقدام به بازنشر آن می کنند. مهشید تا به امروز ازدواج نکرده است؛ چرا که اگر ازدواج کرده بود در یک سری ویدیو ها با بلاگر های مرد نمی توانست به راحتی امروزش بازی کند.

لایو های مهشید افخمی تبلیغاتی است؟

با وجود فعالیت بالای مهشید افخمی در اینستاگرام، او خیلی فعالیتی در زمینه لایو گذاشتن نداشته است. از مهشید تا به امروز تعداد لایو های کمی منتشر شده اند. در این لایو ها مهشید اغلب سعی کرده است به سوالات فالوورانش پاسخ دهد. لایو های مهشید تا کنون، لایو تبلیغاتی نبوده اند و او بیش تر وقتش را صرف معاشرت با فالوورانش کرده است.

سوالات متداول

 1. مهشید افخمی در اینستاگرام چند پیج فعال دارد؟

  او دو پیج در این پلتفرم دارد که در هر کدام فعالیت متفاوتی انجام می دهد.

 2. مهشید افخمی از چه راهی به مردم معرفی شد؟

  مهشید افخمی در ابتدا از طریق دابسمش هایش به مردم معرفی شد.

 3. همسر مهشید افخمی چه کسی است؟

  مهشید تا کنون خبری از ازدواجش منتشر نکرده است و درباره این موضوع هم حرفی نزده است.

 4. هدف کاری مهشید افخمی چیست؟

  او بار ها به مخاطبانش این موضوع را اعلام کرده است که قصد دارد تا به عنوان بازیگر در کشورمان فعالیت داشته باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0