بیوگرافی مدونا ملکه پاپ آمریکایی + عکس های جدید او

0 دیدگاه

مدونا یکی از خوانندگان آمریکایی که دارای حاشیه های زیادی از جمله مسلمان شدن و بالعکس شیطان پرست شدن او در فضای مجازی پخش شده است همچنین شایعات زیادی از رابطه او با مایکل جکسون و افرادی نظیر آن در فضای مجازی وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با این خواننده پر حاشیه توصیه می کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مدونا کیست؟

مدونا کیست؟

مَدونا لوئیز چیکونی خواننده و بازیگر آمریکایی است که به ملکه پاپ مشهور است. مدونا در تاریخ ۱۶ اوت ۱۹۵۸ در ایالت میشیگان آمریکا به دنیا آمد فرزند سوم و دختر اول خانواده است و چهار بار ازدواج کرده است. او در سن 20 سالگی به نیویورک رفت و اول در رشته رقص مدرن در آنجا شروع به کار کرد. او یکی از تاثیر گذارترین افراد در فرهنگ عامه است. او کمک های زیادی به کودکان بی سرپرست کرده است و غیر از دو فرزند تنی خود چهار کودک آفریقایی را به فرزند خواندگی قبول کرده است. مدونا در بازیگری هم سر رشته دارد و در فیلم های دیک تریسی، لیگ خودشان، اویتا و … شرکت کرده است.

اینستاگرام مدونا

مدونا با آدرس اینستاگرامی madonna دارای 17 میلیون دنبال کننده است که تیک آبی هم دارد. اما فعالیت مدونا در اینستاگرام ختم نمی شود و در یوتیوب هم با آدرس madonna دارای فعالیت است.

حاشیه های مدونا

مدونا بر خلاف بیشتر افراد از محل تولد خود راضی نبود و در یک برنامه تلوزیونی شهر خود را این گونه توصیف می کند: شهری کوچک و بو گندو در شمال میشیگان که این نیز با حاشیه ها و جنجال های فراوانی روبه رو بود. او از هوش خوبی برخورد دار بود و در مدرسه جزو شاگردان خوب بود. دارایی خالص مدونا 500 میلیون دلار است که این نیز خود حواشی بسیاری را به دنبال داشته است.

همسر مدونا کیست؟

مدونا تا کنون سه بار ازدواج کرده است که ازدواج اول با بازیگر مشهور به نام شان پن بود و بعد از 4 سال از هم جدا شدند اما ازدواج دوم با مربی بدنسازی به نام کارلوس لئون بود. حاصل آن دختری به نام لوردس لولا لئون بود و باز هم مدونا از شوهرش جدا شد در سال 2000 با یک کارگردان انگلیسی به نام گای ریچی ازدواج کرد و صاحب فرزندی به نام رکوو شدند اما این ازدواج بعد از 7 سال به اتمام رسید. در بین سلبریتی ها ازدواج های مکرر عادی شده است و اگر زندگینامه بیشتر آن ها بخوانید پی می برید که چندین بار ازدواج کرده اند.

آلبوم مدونا

آلبوم های مدونا بسیار مشهور هستند به صورتی که از یکی آلبوم هایش رکورد خرید 300 میلیونی را شکسته است. اولین آلبوم مدونا به نام مدونا بود که دارای 10 آهنگ بود مدونا به غیر از این آلبوم 17 آلبوم دیگر به نام های مثل یک باکره، مثل یک نیایش، اروتیکا و … هم عرضه کرد.

آهنگ های مدونا

مدونا با 153 آهنگ که 35 آهنگ او بین 100 آهنگ برتر است جزو بهترین خواننده ها است از بهترین آهنگ های او می توان موارد زیر را نام برد:

La Isla Bonita

ایسلند زیبا در آلبوم آبی واقعی و در سال 1986 منتشر شد.

Vogue

مُد در سال 1990 و آلبوم I’m Breathless منتشر شد.

Like a Prayer

مثل یک نیایش این آهنگ در آلبوم مثل یک نیایش بوده و طرفداران بسیاری را به همراه داشته است.

مدونا و مایکل جکسون

در مراسم اوسکار مدونا و مایکل جکسون در حالی که هر دوی آن ها لباسی سفید داشتند و از لباس مدونا مروارید های سفید زیادی آویزان بود دست در دست هم از روی فرش قرمز عبور کردند. این موضوع باعث حواشی زیادی شد و بیشتر رسانه خبر رابطه مایکل جکسون و مدونا را پخش کردند؛ اما در آخر سخنرانی آخر مراسم اعلام کردند که مایکل از مدونا پرسید در مراسم با چه کسی حضور پیدا خواهی کرد و madonna از مایکل خواست تا با او در مجلس حضور پیدا کنند و مایکل هم قبول کرده است. بعد ها مدونا از مایکل جکسون در خواست همکاری در یک آهنگ را داده بود که توسط مایکل جکسون رد شد.

مدونا با پالتوی پوست

در برخی از عکس و کلیپ های منتشر شده از مدونا او را با پالتویی مشاهده خواهید کرد که از پوست حیوانات تهیه شده است. البته خوب است بدانید در ایران کتابی هم با همین نام منتشر شده است.

مدونا جزیره

آهنگ La Isla Bonita به معنی جزیره زبیا در تاریخ 1 مارس 1987 منتشر شد. این آهنگ از زیباترین آهنگ های مدونا است که مدونا از مایکل جکسون برای همکاری با هم درخواست کرد؛ اما مایکل جکسون آن را رد کرد اما ریمیکس آهنگ جزیره زیبا هم منتشر شده است. برای دانلود آهنگ ریمیکس و دانلود آهنگ جزیره زیبا از طریق اینترنت می توانید این کار را انجام دهید.

آیا مدونا مسلمان شد؟

حاشیه مسلمان شدن افراد مشهور مخصوصا کسانی که پر حاشیه تر هستند زیاد است. madonna یکی از پر حاشیه ترین خوانندگان است که اعلام کرد به خاطر نامزد جدید مسلمانش در حال خواننده قرآن است همچنین او در سن 55 سالگی با حجاب اسلامی در مسجدی در ترکیه دیده شد. اما مسلمان شدن خود را اعلام نکرد.

مدونا شیطان پرست است؟

این خواننده در یکی از کنسرت هاییش که با نمادهای شیطانی وارد شده بود و در آخر کنسرت، شیطان پرست شدن خود را اعلام کرد. بعدها با برعکس کردن آهنگی که می گفتند madonna خوانده است جمله های شیطان پرستی و مورد تمسخر قرار دادن دین های دیگر را یافتند که تایید نشد و فقط به عنوان شایعه پخش شد. برای دانلود آهنگ شیطان پرستی madonna با استفاده از فیلتر شکن از طریق اینترنت آن را دانلود کنید.

نظر مدونا درباره ایران

او در اکانت رسمی فیسبوک خود به اسرائیل و نخست وزیر آن نتانیاهو خواستار ایجاد امنیت و صلح شد و از آن ها خواست تا به ایران حمله نکنند. همچنین از اسرائیل خواست تا جنگ 33 روزه با لبنان را تمام کند.

مدونا در سن 60 سالگی

مدونا برای تولد 60 سالگی خود اقدام بهراه اندازی کمپینی برای کمک 60 هزار دلاری به کودکان در کشوری به نام جمهوری مالاوی در شرق آسیا کرد. قبل تر هم برای کمک به کودکان بی سرپرست اقدام کرده است و سرپرستی چهار کودک آفریقایی را قبول کرده است.

سلبریتی های زیادی مانند madonna هستند که به کودکان یتیم و بی سرپرست کمک های زیادی می کنند. اما تعداد خیلی کمی از آن ها سرپرستی آن ها را قبول کرده اند. این سلبریتی سرپرستی چهار نفر از کودکان بی سرپرست آفریقایی را قبول کرده است.

درآمد madonna چقدر است؟

سرمایه کلی این خواننده 850 میلیون دلار است، درآمد او از راه های مختلفی به دست می آید که اصلی ترین آن خوانندگی است. اما این چهره بازیگری را هم ادامه می دهد و فیلم های زیادی بازی کرده است همچنین او از صنعت عطر سازی خود هم سود خوبی می برد. معمولا درآمد خوانندگان از تبلیغ و فروش آهنگ های خود در سایت ها به دست می آید، راه های دیگری مانند فروش بلیط کنسرت و یا اسپانسر ها هم برای درآمد خواننده ها وجود دارد.

کنسرت های madonna

مدونا تا کنون یازده کنسرت برگزار کرده که از فروش بلیط های کنسرت سود خوبی برده است. او غیر از کنسرت در جشنواره هایی هم شرکت کرد و به صورت زنده آهنگ خواند. گفته می شود این خواننده در یکی از کنسرت هایش 169 میلیون دلار سود برده که در خوانندگان هم سطح خود رقم زیادی است.

او تا کنون در تمام قاره ها کنسرت اجرا کرده است که برای هر کدام از آن ها اسم انتخاب کرده و آهنگ های آلبوم مخصوصی را در آن کنسرت خوانده است؛ مثلا یکی از کنسرت هایش با نام تور اعترافات که در آمریکا، آسیا و اروپا اجرا کرده است آلبوم اعترافات در یک طبقه رقص را اجرا کرده است.

کلیپ های madonna

madonna روی موزیک ویدئوهای زیادی کار کرده است. او وقتی که روی موزیک ویدوئو آلبوم دختر مادی کار می کرد با شان پن اولین همسر خود آشنا شد. برای دانلود موزیک ویدئو قدیمی مدونا la isla bonita از طریق اینترنت این کار را انجام دهید.

سوالات متداول

 1. مدونا کیست؟

  مَدونا لوئیز چیکونی خواننده و بازیگر آمریکایی است که به ملکه پاپ مشهور است. مدونا در تاریخ ۱۶ اوت ۱۹۵۸ در ایالت میشیگان آمریکا به دنیا آمد تا کنون دارای 6 فرزند می باشد و دو بار ازدواج کرده است. او در سن 20 سالگی به نیویورک رفت و در آنجا شروع به کار کرد.

 2. مسلمانی مدونا درست است؟

  این چهره یکی از پر حاشیه ترین خوانندگان است که اعلام کرد به خاطر نامزد جدید مسلمانش در حال خواندن قران است همچنین او در سن 55 سالگی دبا حجاب اسلامی در مسجدی در ترکیه دیده شد. اما مسلمان شدن خود را اعلام نکرد.

 3. نام همسران madonna چیست؟

  او تا کنون سه بار ازدواج ناموفق داشته است که از جمله همسران او می توان به شان پن بازیگر مشهور، کارلوس لئون مربی بدنسازی (حاصل آن یک فرزند)، گای ریجی کارگردان انگلیسی (حاصل آن یک فرزند) اشاره کرد.

 4. نام جوایزی که مدونا تا کنون دریافت کرده چیست؟

  اسکارهایی که برای موسیقی متن و بازیگری گرفته بود. اولین زنی است که جایزه بهترین موزیک ویدئو را از ام تی وی آوارد دریافت می کند. جایزه گرمی از طرف آکادمی علوم و هنرهای ضبط، تمشک طلایی برای شناخت بدترین فیلم ها که در مراسم اسکار می دهند.

 5. درآمد madonna چقدر است؟

  سرمایه کلی این خواننده 850 میلیون دلار است، درآمد او از راه های مختلفی به دست می آید که اصلی ترین آن خوانندگی است. اما مدونا بازیگری را هم ادامه می دهد و فیلم های زیادی بازی کرده است همچنین او از صنعت عطر سازی خود هم سود خوبی می برد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0