بیوگرافی لونی هاروود (loni harwood) ملقب به بانوی پیر پوکر

0 دیدگاه

در یک مقاله دیگر در خدمت شما هستیم تا در ارتباط با یکی از بهترین پوکر باز ها و بازیکنان مسابقات حرفه ای پوکر در دنیا یعنی لونی هاروود یا همان loni harwood صحبت کنیم که تاکنون توانسته تا موفقیت های بسیار زیادی را در ارتباط با بازی های پوکر و همینطور صنعت پوکر به دست بیاورد و در حال حاضر از معروفترین شخصیت های مرتبط با این بازی می باشد که ما تصمیم گرفتیم تا بیوگرافی را برای شما شرح دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی لونی هاروود

معرفی این پوکر باز

برای معرفی این بازیکن فوق العاده حرفه‌ای بازی پوکر باید بگویم که او از بهترین افرادی است که تاکنون موفق شده تا در این رشته ورود کرده و به پیروزی های بسیار زیادی دست پیدا کند او یک پوکر باز اهل سوئیس می باشدکه موفق شده تا طرفداران بسیار زیادی را در ارتباط با مسابقاتی که انجام می دهد به دور خود جمع کند و اکنون با توجه به بازی های بسیار زیادی که انجام داده است و اغلب آنها را با پیروزی پشت سر گذاشته و به شهرت جهانی دست یافته است که این اتفاق برای هر بازی رخ نمی دهد و قطعاً نبوغ و استعداد این شخصیت یکی از موضوعات بسیار مهم و کاملا مؤثر در ارتباط با شهر ت او در این زمینه می‌باشد.

بیوگرافی لونی هاروود

در ارتباط با بیوگرافی لونی هاروت باید بگویم که او یکی از زنان بسیار موفق در بازی پوکر می باشد و تاکنون موفق شده تا چندین عنوان قهرمانی را در مسابقات جهانی رقابت های پوکر به دست بیاورد متولد شهر نیویورک در ایالات متحده امریکا می باشد و ملیتی امریکایی دارد که از این نظر باعث شده تا به عنوان یکی از پوکر باز های حرفه ای آمریکایی شناخته شود.

این بازیکن حرفه‌ای پوکر دنیا متولد سال ۱۹۸۹ میلادی در کشور آمریکا می باشد و با توجه به تاریخ تولدش او چیزی حدود ۳۱ سال سن دارد که با توجه به سن کمش به شدت شناخته شده بوده و در بین سایر بازیکنان زن برتر پوکر جهان موفق شده تا بسیار معروف شده و به شهرتی دست نیافتنی دست پیدا کند.

بانوی پیر پوکر لونی هاروود

یکی از لقب های عجیب و غریبی که به این سرباز حرفه‌ای جهان داده‌اند لقب بانوی پیر پوکر می باشد که دقیقا برعکس بوده و او به عنوان یکی از نترین قهرمانان پوکر جهان شناخته می‌شود اما به علت اینکه بسیار در حرفه‌اش یعنی بازی پوکر حرفه ای می باشد این عنوان را به دست آورده است.

عکس های لونی هاروود

عکس های بسیار زیادی از لونی هاروود در سایت های مختلف مجازی منتشر شده است و همین طور فیلم های لونی هاروود نیز در سایت‌هایی مانند یوتیوب و اینستاگرام بسیار دست به دست می‌شود که در بیشترین کلیپ ها و فیلم ها که از بازی های این بازیکن پرآوازه تهیه شده اند روش برد لونی هاروود مشخص می باشد که در واقع او از روش‌ های خاصی برای پیروزی استفاده می‌کند.

بینندگان آنلاین بازی پوکر لونی هاروود

بازی های لونی هاروود اغلب در سطح جهانی بوده و از تعداد بسیار زیادی بیننده به صورت آنلاین و زنده برخوردار می باشد که این موضوع باعث شده تا جذابیت خاصی به مسابقات پوکر ببخشد چراکه این بازیکن یکی از با استعدادترین و باهوش ترین بازیکن های پوکر در جهان بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد. توصیه می کنیم از همین طریق سعی کنید برای آموزش بازی پوکر هم درس های خوبی از این بازیکن بگیرید.

شرکت در تورنمنت های پوکر

لونی هاروود بهترین پوکر باز زن جهان در تورنمنت پوکر های مهمی از مسابقات و بازی‌های پوکر شرکت کرده است که از مهم‌ترین تورنمنت ها و مسابقاتی که او تاکنون در آن ها شرکت کرده می توانیم به مسابقات جهانی پوکر یعنی مسابقات wsop اشاره کنیم که مهم ترین نوع مسابقات و تورنمنت‌های پوکر در جهان می باشد و تقریباً از سراسر جهان پوکر باز های حرفه ای در این مسابقات حضور پیدا می کنند.

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که مسابقات جهانی پوکر دارد این است که به علت زیاد بودن مبلغ ورودی مسابقات که به گفته بسیاری حدود ۱۰ هزار دلار می باشد هر کسی فکر ورود به این مسابقات را پیدا نکرده و تصمیم به حضور در آن ها نمی گیرد و فقط آن دسته از پوکر بازهای حرفه ای و پولدار جهان توانایی حضور در این مسابقات را پیدا می‌کنند.

و این موضوع باعث شده تا جذابیت و همینطور کیفیت مسابقات جهانی پوکر تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند به طوری که در سراسر جهان یون‌ها نفر به عنوان بیننده این مسابقات را به صورت زنده و لایو تماشا می‌کنند.

لونی هاروود در لیست برترین پوکر بازان جهان

لونی هاروود قمار باز در لیست برترین پوکر بازان جهان به عنوان یکی از سرشناس ترین آنها بوده و در این لیست که بر اساس میزان درآمد هر پوکر باز رده بندی آن انجام می‌ شود این بازیکن سرشناس پوکر جهان در رده چهارصدم قرار داشته و این موضوع به علت میزان درآمد عمومی باشد که نسبت به سایر رقبای او پایین تر بوده و از عده زیادی نیز بالاتر می باشد.

در ارتباط با میزان درآمد لونی ها رود باید بگویم که او از زمان ابتدای شروع فعالیت هایش در عرصه پوکر تاکنون موفق شده تا مبلغی حدود دو و نیم میلیون دلار پول و سرمایه را با مسابقه دادن با شخصیت های معروف جهان به دست بیاورد و از این حیث به عنوان یکی از پولدار ترین و سرمایه دار ترین پوکر باز های جهان شناخته می شود.

سوالات متداول

  1. لونی هاروود متولد کدام کشور می باشد؟!

    این بازیکن متولد کشور ایالات متحده امریکا است.

  2. بیشترین مبلغی که تاکنون لونی هاروود رود موفق شده تا در بازی ها پیروز شود چه مقدار می باشد؟!

    او در یکی از مسابقات شش موفق شد تا جایزه ۸۰۰ هزار دلاری را برنده شود.

  3. ورودی مسابقات پوکر جهانی چقدر است؟

    ورودی مسابقات 10 هزار دلار است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0