بیوگرافی لیزا کوشی به همراه عکس ها و رازهای موفقیتش

0 دیدگاه

لیزا کوشی یکی از کمدین ها و بازیگر های پر طرفدار در دنیا می باشد. این دختر جوان و بامزه تا به حال ویدیو های بسیاری در فضای مجازی از خود منتشر کرده است. لیزا در زندگی خود سختی های بسیاری کشیده است، اما همیشه در تلاش بوده است، تا به هدف های خود دست پیدا کند. این زن جوان و زیبا در یویتوب فعالیت های مختلفی دارد و می توان او را یکی از واینر های جوان و جذاب دانست. طرفدار های او در بازه های سنی مختلفی هستند و نمی توان آن ها را در دسته های مشخصی تقسیم کرد. شهرت این زن جوان در دنیا مثال زدنی است و تعداد زیادی از مردم در جهان ویدیو های او را دیده اند. او سال های زیادی از عمر خود را صرف فعالیت در زمینه طنز کرده است.

لیزا در تمام دوران فعالیت هنری خود در تلاش برای شاد کردن مردم بوده است. او اغلب ویدیو های خود را به تنهایی انجام داده و در تلاش است، تا روز به روز بر شهرت و محبوبیت خود بیافزاید. لیزا تا به حال همکاری های محدودی داشته است. می توان او را یکی از بهترین بازیگر های طنز در دنیا دانست. او در زمینه لوازم ارایشی و بهداشتی نیز فعالیت های مختلفی دارد. بخش زیادی از مخاطب های این زن جوان او را به خاطر تبلیغات لوازم آرایشی و بهداشتی می شناسند.

لیزا در ویدیویی که با باراک اوباما از خود منتشر کرد، به شهرت بسیاری در دنیا دست پیدا کرد. این زن جوان تا به حال با فعالیت های انسان دوستانه خود بسیاری را شگفت زده کرده است. لیزا یکی از الگو های نوجوان های آمریکایی می باشد. چرا که آن ها نیز به دنبال کسب مقام و جایگاه لیزا هستند.

اگر از علاقه مندان این کمدین و بازیگر مشهور هستید، توصیه می شود، که این مقاله را با دقت و توجه بالا مطالعه کنید. در این مقاله به زندگی شخصی و هنری Liza Koshy‎ به صورت کامل پرداخته شده است.

بیوگرافی لیزا کوشی

بیوگرافی لیزا کوشی

لیزا کوشی یکی از ستاره های یوتیوب می باشد. این زن جوان با نام کامل الیزابت متولد شده است. او و خانوداه کوچکش در یکی از شهر های ایالت های مختلف آمریکا زندگی کرده اند. البته خود لیزا بعد از آن که مدرک دیپلم را گرفت و به سن قانونی رسید، خانواده را ترک کرده و زندگی خود را در ایالت های مختلف آمریکا دنبال کرد. این زن جوان و خوش اندام آمریکایی دارای جذابیت های ظاهری و اندامی بسیاری می باشد. اغلب Liza Koshy‎ را در یوتیوب دیده و دنبال می کنند. البته یوتیوب بخشی از زندگی لیزا می باشد. چرا که او بسیار فعال بوده و در زمینه های مختلفی فعالیت می کند. این زن جوان و خوش اندام، تا به حال در فیلم های جذاب بسیاری نیز نقش آفرینی کرده است.

لیزا دارای چهره ای مهربان و بانمک است، که باعث شده است، تا این دختر جوان مخاطب های مخصوص به خود را پیدا کند. موهای او کاملا فر بوده و بر زیبایی چهره او افزوده است. مادر و پدر او هر دو سیاه پوست می باشند. البته رنگ پوست لیزا کاملا سیاه نیست و کمی حالت گندمی دارد. لیزا از جمله سلبریتی های خوش لباس است، که همیشه لباس های ساده و زیبای او مورد توجه بسیاری است. این بازیگر جوان و خوش چهره در تمام سال های فعالیت خود در تلاش برای کسب جایگاه حقیقی خود بوده است. البته این اتفاق طبیعی است، چرا که لیزا دختر پر تلاشی می باشد و در تمام سال های عمر خود بسیار کوشیده است.

لیزا در خانواده ای کوچک زاده شده است. در خانواده کوچک این زن جوان بخش زیادی از مسئولیت ها همیشه بر عهده لیزا بوده است. به همین خاطر می توان او را بسیار قوی و توان مند دید. لیزا در خانواده ای حامی متولد شده است، که از دختر توان مند خود بار ها حمایت کرده اند. لیزا در تمام مصاحبه های خود از پدر و مادرش بار ها تشکر کرده است. او دارای شخصیت قدردان و بخشنده ای است. لیزا معتقد است، که این ویژگی را از مادر خود به ارث برده است.

لیزا کوشی چند سال دارد؟

لیزا کوشی یکی از بلاگر ها و سلبریتی های ساکن در آمریکا می باشد. این زن جوان و خوش قیافه آمریکایی دارای جذابیت های بسیاری است. اغلب دنبال کننده های این زن جوان او را به دلیل استعداد بسیارش تحسین می کنند. البته او سن کمی دارد و در تلاش است، تا به مرور بر تعداد مخاطب های خود بیافزاید. چرا که این بازیگر و کمدین مشهور در حال حاضر به اندازه استعداد و توانایی خود نتوانسته است، که خود را نشان دهد. لیزا از کودکی علاقه بسیاری به کمدی و طنز داشت و در سر رویای استنداپ های پر خنده را می پروراند.

Liza Koshy‎ روز سی و یکم ماه مارس سال 1996 میلادی زاده شده است. این زن جوان در حال حاضر بیست و پنج سال داشته و یکی از کمدین های جوان می باشد. اغلب کسانی که در زمینه طنز و کمدی در جهان شهرت دارند، در سنین بالای سی سال قادر به نمایش توان مندی های خود می شوند. اما او جز معدود کسانی است، که با انتشار ویدیو های فان و بامزه توانسته است، که در این سن کم مخاطب های بسیاری را جذب کند. اغلب بر این باورند، که لیزا سن بسیاری کمتری دارد. البته این موضوع تا حد زیادی درست است. چرا که او دارای اندامی ظریف و چهره ای بامزه است، که سنش را بسیار پایین تر نشان می دهد.

این زن جوان بار ها در مصاحبه های خود اعلام کرده است، که در تلاش برای ثابت نگه داشتن وزن خود می باشد. چرا که با افزایش وزن و درگیری با چاقی، سن او مطمئنا بیش تر از حالت طبیعی نشان داده می شود. لیزا مدعی است، که از پیری بیزار است و در تلاش برای جوان نگه داشتن اندام و پوست خود می باشد. سن لیزا در نظر سنجی های مختلف بار ها مورد بررسی قرار داده شده است. اغلب مخاطب ها و دنبال کننده های او، سنش را در حدود 20 سال تخمین زده اند.

لیزا کوشی در لس آنجلس

لیزا کوشی در یکی از ایالت های آمریکا زاده شده است. این زن جوان در زمان تولد خود در شهر هیوستون زاده شده است. شهر هیوستون در تگزاس بوده و یکی از پر جمعیت ترین شهر های آن منطقه می باشد. این زن جوان اصالتی تگزاسی دارد، برای همین بدن او گندمی و تیره رنگ است. کوشی در تمام مدت زمان زندگی خود در شهر هیوستون زندگی کرده است. او تنها زمانی که تصمیم گرفت تا به عنوان یک بازیگر فعالیت های جدی داشته باشد، به لس آنجلس و کالیفرنیا مهاجرت کرد. البته این مهاجرت به صورت تنهایی بود و خانواده و هم چنان در هیوستون ساکن هستند.

هیوستون یکی از شهر های زیبا در تگزاس می باشد، که مخاطب های بسیاری دارد. این شهر همیشه شلوغ بوده و مسافر های زیادی نیز به آن جا سفر می کنند. این شهر از امکانات بسیار خوبی برخوردار است. چرا که چهارمین شهر پر جمعیت در کل ایالت های آمریکا می باشد. به همین خاطر بزرگ بوده و از امکانات و شرایط زندگی خوبی برخوردار است. از آن جایی که لیزا در تمام سال های زندگی خود را در این شهر بوده است، به شلوغی موجود در لس آنجلس نیز به سرعت عادت کرد. لیزا در شهر هیوستون تمام دوران مدرسه خود را گذرانده است. لیزا هیچ گاه به سفر های طولانی و دور از شهر خود نرفته است. او اغلب زمان خود را در شهر هیوستون سپری کرده است. به همین خاطر خاطره های بسیاری از این شهر دارد.

لیزا زمانی که تصمیم گزفت تا به لس آنجلس مهاجرت کند، شرایط سختی را تجربه کرد. چرا که این زن جوان و پر مخاطب تا به حال از خانواده خود دور نشده بود. این تجربه برای کوشی شرایط عجیبی بود. اما او به سرعت به این شرایط عادت کرد و مشکلات زندگی خود را پذیرفت. لیزا در تمام سال های زندگی در هیوستون به تلاش کرد، تا لهجه آن منطقه را نداشته باشد. چرا که او از همان ابتدای کودکی علاقه بسیاری به بازیگری داشت. لیزا مدت زمان زیادی است، که وطن خود را ترک کرده و در لس آنجلس ساکن است.

Liza Koshy‎ در یوتیوب و فضای مجازی

لیزا کوشی در سال 2013 میلادی، با نام مستعار و هنری “Lizzza”، فعالیت خود را در فضای مجازی و به خصوص یوتیوب آغاز کرد. لیزا در ابتدا فعالیت خود را با ارسال ویدیو های طنز را در پلتفرم و یا اپ واین آغاز کرد. وقتی نرم افزار واین در سال 2017 میلادی بسته شد و دیگر کسی قادر به فعالیت در آن نبود. لیزا بیش تر از 5 میلیون دنبال کننده و مخاطب در آن اپ داشت. در دوران نبود این اپ و بسته شدن آن، تعداد زیادی واینر ها با کاهش مخاطب رو به رو شدند.

البته کوشی در سال 2016 میلادی، به صورت جدی نیز در پلتفرم و یا سکوی YouTube مورد توجه قرار گرفت. یوتیوب فضایی پر طرفدار در ان سال ها در آمریکا بود. در ماه نوامبر 2016 میلادی، درست قبل از انتخابات 2016 میلادی، كوشی با رئیس جمهور باراک اوباما در کانال یوتیوب خود مصاحبه کرد. تا ثبت نام رای دهندگان را تشویق کند. این ویدیو او بسیار مشهور و پر بازدید شده است. کوشی را بسیاری به دلیل فعالیت های سیاسی اش نیز می شناسند.

در سال 2017 میلادی، Liza Koshy‎ به عنوان سریع ترین شخصیت یوتیوب برای رسیدن به 10 میلیون مشترک و یا سابسکرایب مشهور شد. از ماه دسامبر 2017 میلادی کانال اصلی یوتیوب او بیش از 13 میلیون مشترک و یا سابسکرایب پیدا کرده است. کوشی بیش از 1.5 میلیارد بازدید را نیز در ویدیو های خود تجربه کرده است. ویدیو های منتشر شده در کانال اصلی لیزا به طور متوسط ​​نزدیک به 10 میلیون بازدید را دارند.

در همان ماه، کانال دوم یوتیوب خود را نیز راه اندای کرد. لیزا در کانال دوم خود نیز بیش از 5 میلیون دنبال کننده داشت. او بیش از 15 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او را می توان به عنوان یک سلبریتی واقعی شناخت. لیزا کوشی بیش تر از 2.8 میلیون در Facebook مخاطب دارد. در سال 2017 میلادی این زن جوان در حدود 45 میلیون دنبال کننده در فضای یوتیوب داشت. این مقدار خود رکوردی در میان یوتیوبر های جوان محسوب می شود.

فیلم های لیزا کوشی

در سال 2016 میلادی، لیزا كوشی در سریال اصلی Hulu Freakish بازی کرد. او در این سریال مشهور در نقش ویولت آدامز نقش آفرینی کرد. لیزا نقش خود را در فصل دوم نمایشاین سریال مشهور و پر طرفدار در سال 2017 میلادی دوباره تکرار کرد. هم چنین در سال 2016 میلادی، او در فیلم کمدی وحشتناک، Boo نیز بازی کرد. این فیلم سبک متفاوتی داشت. به همین خاطر از سمت مخاطب های نوجوان بسیار مورد توجه واقع شد. البته بازی در این فیلم برای کوشی نیز تجربه جدیدی بود. چرا که او در اصل یک کمدین پر آوازه است. نقش لیزا در این فیلم مشهور و جالب، Aday Walker بود.

هالووین یکی دیگر از بازی های جذاب این بازیگر مشهور و با استعداد می باشد. او در فیلم جذاب دیگری به نام Madea نیز نقش آفرینی کرده است. نقش او در این فیلم بسیار مورد توجه واقع شد و دیده شد. لیزا در سریال Jingle Ballin نیز حضور فعال و پر طرفداری داشت. لیزا در فیلم پر مخاطب و جذاب Red Red نیز به عنوان خودش بازی و هنرنمایی کرد. کوشی در فیلم کمدی FML 2016 در نقش پرنسس اوبری بازی کرد و حضور داشت.

در سال 2017 میلادی، او یک شخصیت تکراری، اکسپلورر را در سریال YouTube Red Escape the Night بازی کرد. این نقش تکراری به اندازه دیگر بازی های او مورد توجه قرار نگرفت. لیزا قرار است در سریال “به دنبال حوادث نا آرام هرج و مرج شخصیت مشهور” كه اولین بار در سال 2018 میلادی استارت ساخت آن رقم خورد، بازی کند. او در این سریال در نقش یک نخبه فعالیت می کند. لیزا برای بازی در این سریال زحمت بسیاری کشیده است و در تلاش برای حضور مداوم خود در حیطه بازیگری است. فیلم هایی که او در سینمای هالیوود بازی کرده است، بسیار جذاب و پر افتخار بوده اند. لیزا از ان جایی که در انتخاب های خود وسواس به خرج می دهد، کم کار است. البته نقش های او همیشه تاثیر گذار می باشد.

فعالیت های مختلف لیزا کوشی چه می باشد؟

لیزا کوشی میزبان پیش نمایش زنده مراسم جوایز گلدن گلوب سال 2017 میلادی بود. این مراسم زنده و مشهور در زمان خود بیش از 2.7 میلیون بیننده زنده در توییتر دریافت کرد. این مقدار بیننده یک رکورد برای این رسانه محسوب شد. لیزا هم چنین میزبان سریال هر یک قدم نایجل لیتگو بود. او در این سریال نیز با این که نقش بسیار کوتاهی را ایفا کرد، توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. لیزا در همان زمان تنها سرگرم کننده اجتماعی بود، که برای تبلیغ جوایز MTV Movie در سال 2016 میلادی انتخاب شد.

از ماه اکتبر سال 2017 میلادی او هم چنین به عنوان تولید کننده و توسعه دهنده محتوا برای ام تی وی فعالیت می کند. یکی از افتخار های كوشی این می باشد، که اولین ستاره دیجیتال بود، كه برای مجموعه وب هفتاد و سه سوال مجله Vogue مصاحبه كرد. این مجله بسیار پر بازدید و پر طرفدار می باشد.

كوشی با یک تولیدی ساخت طلا و جواهر به نام The Giving Keys، كه در گذشته جمعیت بی خانمان را استخدام و پشتیبانی می کرد، در یک مجموعه گردن بند همکاری کرده است. این فعالیت او تا حد زیادی ساختاری انسان دوستانه و جذاب به خود داشت. بسیاری از طرفدار های لیزا او را به خاطر انجام این کار بسیار مورد توجه و موهبت قرار دادند. در کنار نیز تبلیغات آنلاین وی برای Beats Electronics چهار برابر بیش تر از افراد مشهور بیننده دارد. این رکورد نشان از محبوبیت بیش از حد این زن جوان در فضای مجازی است. لیزا را می توان در جمع زنان فعال و مشهور آمریکا قرار داد. او یکی از کسانی است که راز موفقیت پولدارترین بلاگرهای جهان را می داند.

جوایز و افتخار های Liza Koshy‎

لیزا کوشی برنده دو جایزه Streamy و یک جایزه Teen Choice Award شده است. این زن جوان در زندگی خود تا به الان موفقیت و افتخار های بسیاری را کسب کرده است. می توان او را در میان زنان پر طرفدار و پر تلاش آمریکا قرار داد. این زن جوان در کارنامه خود افتخارات بسیاری دارد، که نشان از حجم شهرت و سخت کوشی او است. لیزا هم چنین یک نامزد دریافت جایزه Shorty Award در سال 2017 میلادی نیز شده است. این زن جوان و محبوب یک بار نامزد دریافت جایزه People Choice شده است. کوشی در زندگی هنری خود دو جایزه Teen Choice Awards و دو جایزه Streamy دیگر نیز تا به الان کسب کرده است. نوجوان ووگ، کوشی را به لیست 7 کمدین زن که باید بشناسید وارد کرد. این اتفاق در سال 2016 میلادی رخ داد.

هالیوود ریپورتر كوشی را در سال 2017 میلادی در لیست 15 ستاره متقاطع در حال ظهور قرار داد. این عنوان به کم تر کمدین زنی در دنیا تا به حال داده شده است. اما کوشی بیست و پنج ساله توانست تا این نشان را از آن خود کند. او در دنیا و در میان سلبریتی ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است. واشنگتن پست از كوشی به عنوان یكی از زنان کمدین بامزه و مشهور یاد کرده است. واشنگتن پست به پاس از خدمات او جایزه ای به عنوان مدل هایی برای كمدی و توانمند سازی به کوشی اهدا کرده است. لیزا در میان جوایز خود گونه های بسیاری را دارد. این زن جوان و پر طرفدار تا به حال فعالیت های زیادی را در حوزه فعالیت های خود داشته است.

جان یورگنسن از وال استریت ژورنال جذابیت کشی را اینگونه توصیف کرد، کمدی او به دلیل کم رویی، سیلیک استیک و بازی با کلمات بسیار جذاب است تا اینکه مضحک باشد. البته طبیعی می باشد، که با رسیدن شخصی به شهرت مخالف های بسیاری نیز در زمینه فعالیت خود پیدا می کند. اما کوشی بیش تر دارای مخاطب و فن می باشد، تا افرادی که از او تنفر داشته و او را نقد می کنند.

سوالات متداول

 1. لیزا کوشی در چه سالی متولد شده است؟

  لیزا کوشی در روز سی و یکم ماه مارس سال 1996 میلادی متولد شده است.

 2. لیزا کوشی در کدام شهر زاده شده است؟

  لیزا کوشی در شهر هیوستون واقع در تگزاس متولد شده است.

 3. لیزا کوشی در فضای اینستاگرام در حدود چند دنبال کننده دارد؟

  لیزا کوشی در فضای اینستاگرام بیش از 15 میلیون دنبال کننده دارد، به همین خاطر می توان او را یک سلبریتی نامید.

 4. تعداد دنبال کننده های لیزا کوشی در فضای فیسبوک چقدر است؟

  تعداد دنبال کننده های لیزا کوشی در فضای فیسبوک بیش از 2.8 میلیو نفر می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0