در این مقاله قرار بپردازیم به رابطه جنجالی لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا، با ما همراه باشید.

دوست دختر جدید لئوناردو دی کاپریو کیست؟

اگر اهل دنیای فیلم و سینما هستید بدون شک با بازیگر مطرح هالیوود لئوناردو دی کاپریو آشنا هستید. این بازیگر در فیلم های معروفی مانند تایتانیک، الماس خونین، روزی روزگاری در هالیوود و…. ایفای نقش کرده است. اخیرا لئورنادو 47 ساله به طور رسمی از جدا شدنش با کامیلا مورون خبر داد.

کامیلا مدل و بازیگر آمریکایی پس از گذشت چهار سال از لئوناردو جدا شد. هنوز دلایل این جدایی فاش نشده است. مدت کوتاهی از این جدایی نمی گذشت که عکس های لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا منتشر گردید. در ادامه این مقاله بررسی خواهیم کرد که ماریا برگووا کیست؟ با ما همراه باشید.

عکس های لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا
دوست دختر جدید لئوناردو دی کاپریو

ماجرای لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا

خبرهایی از ازدواج جدید لئوناردو با مدل معروف اوکراینی پیچیده است. چندین نکته در مورد رابطه لئوناردوو ماریا برگووا از مدل های زن وجود دارد که نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است. اول اختلاف سنی 25 سال بین این دو نفر است. هر چند که دی کاپریو در رابطه های قبلی خود با دخترهای جوان تر از خودش دوست می شد. دومین نکته که مورد توجه قرار گرفت ازدواج زود هنگام لئو بود. زیرا مدت بسیار کوتاهی است که از که از همسر قبلی خود کامیلا جدا شده است. البته این نکته لازم به ذکر که این رابطه هنوز به طور رسمی تایید نشده است. در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد که چرا می گوییم لئورنادو ودی کاپریو و ماریا در رابطه هستند.

عکس های لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا

زمانی مردم از رابطه لئوناردو دی کاپریو و ماریا برگووا مطلع شدند که این دو نفررا باهم در قایق تفریحی شخصی لئو در فرانسه مشاهده کردند. علاوه بر فرانسه در چندین نقاط دیگر این دو نفر در کنار هم دیده شدند. همه بی صبرانه منتظر اعلام رسمی این رابطه هستند. تا کنون لئو و ماریو به این موضوع اشاره نکردند. باید ببینیم آیا زندگی مشترک لئو با مدل 22 ساله اوکراینی چه طور پیش خواهد رفت؟ آیا این رابطه هم همانند رابطه های لئو خواهد بود؟ در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از این رابطه جنجالی اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.

سوالات متداول

  1. نام همسر قبلی لئوناردو دی کاپریو چی می باشد؟

    کامیلا مورون نام همسر قبلی او بود.

  2. ماریا برگووا چند سال دارد و در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

    او 22 سال دارد و در زمینه مدلینگ فعالیت می کند.

5/5 - (4 امتیاز)