لی لی پونز یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام است، که مستند زندگی او در دنیا بسیار صدا کرد. این زن جوان که اهل کشور ونزوئلا می باشد، در زمینه های مختلفی تا به الان فعالیت کرده است. لی لی از شهرت بسیاری در رسانه های اجتماعی برخوردار می باشد. این زن جوان اغلب به ساخت ویدیو های بامزه و فان می پردازد. به شکلی که مطمئنا حتی یک بار این زن جوان و زیبا را دیده اید. لی لی در ابتدا فعالیت خود را با یوتیوب آغاز کرد. این دختر جوان و خوش اندام، در سبک خود تابو شکنی های بسیاری را انجام داد. چرا که محل زندگی او و کشورش برای زنان محدودیت هایی را تعریف کرده است، که لی لی آن ها را زیر پا گذاشت.

لی لی در تمام ویدیو های خود سبک خاص و ویژه ای را دنبال می کند. این دختر جوان و خوش چهره ونزوئلایی، با افراد مشهور بسیاری تا به حال فعالیت کرده است. البته اغلب کسانی که در ویدیو های او به عنوان بازیگر وجود دارند، ثابت می باشند. شهرت این زن جوان در دنیا مثال زدنی است. او بعد از ساخت اکانت در فضای یوتیوب، نام خود را تغییر داد و برای خود نامی مستعار را برگزید. بسیاری بر این باورند، که او به دلیل مشکلات و تابو های موجود در خانواده و کشورش این کار را کرده است. لی لی نمونه یک زن شجاع است، که نگذاشت تا شرایط او و خواسته هایش را تحت تاثیر قرار دهد.

برای آشنایی بیش تر و کامل تر با این زن جوان و یوتیوبر مشهور، توصیه می شود، که این مقاله را از دست ندهید. اگر شما نیز به این یوتیوبر و بازیگر مشهور علاقه مند هستید و به دنبال اطلاع از حواشی زندگی او می باشید، در این مقاله با ما همراه شوید.

بیوگرافی لی لی پونز

بیوگرافی لی لی پونز

الئونورا گابریلا پونس مارونسه نام اصلی لی لی پونر می باشد. نام اصلی این دختر جوان که بسیار طولانی می باشد، ریشه اسپانیایی دارد. او بعد از آن که تصمیم گرفت تا اکانت یوتیوب برای خود راه اندازی کند، نام مستعاری را برای خود انتخاب کرد. این زن جوان و خوش اندام به دلیل آن که در ابتدا از مسیر خود اطمینان کامل نداشت، تصمیم گرفت تا هویت اصلی و حقیقی خود را در فضای مجازی و به صورت پابلیک منتشر نکند. البته او با کمی تغییر فامیل خود، ان را حفظ کرده است. شهرت این زن جوان و خوش چهره به صورت جهانی است. چرا که می توان اغلب ویدیو های او را در فضای های مختلف مشاهده کرد.

لی لی تنها یک یوتیوبر نمی باشد. این زن زیبا و خوش اندام بعد از آن که توانست در یوتیوب به شهرت و محبوبیت دست پیدا کند، خود را در مسیر های دیگر نیز وارد کرد. به شکلی که او در ابتدا تنها در فضای یوتیوب اکتیو بود. اما بعد از آن که محبوب شد . مخاطبان خود را پیدا کرد، در زمینه بازیگری نیز وارد شد. البته او تا به حال در فیلم ها و یا سریال های ویژه و یا پر فروشی بازی نکرده است. اما کارنامه او از فیلم های پر طرفدار پر می باشد.

لی لی از آن جایی که در زمینه های مختلف کنجکاو است، تا به حال در موارد هنری مختلفی فعالیت کرده است. او تنها خود را به یک زمینه و حوزه به خصوص مشغول نکرده است. چرا که خود او بار ها در مصاحبه هایش ادعا کرده است، که علاقه مند به تجربه فعالیت های هنری مختلف می باشد. لی لی موزیک های مختلفی را نیز خوانده است و می توان او را یک خواننده تازه کار دانست. در کنار نیز این دختر هنرمند، بسیار زیبا می رقصد و در این زمینه نیز توانایی های بسیاری دارد. لی لی را می توان یک مدل و فشن بلاگر نیز دانست.

لی لی پونز ساکن کجاست؟

لی لی پونز ساکن کجاست؟

lele pons در کشور ونزوئلا زاده شده است. این زن جوان در شهر کاراکاس متولد شده است. شهر کاراکاس پایتخت ونزوئلا بوده و یکی از شهر های مشهور در آمریکای لاتین است. در کشور های آمریکای لاتین شرایط ویٰژه ای حاکم است. به صورتی که در این کشور ها امنیت بسیار کم رنگ بوده و شرایط برای زندگی سخت است. کشور های موجود در منطقه آمریکای لاتین، از دیگر کشور های آمریکای شمالی و جنوبی نا امن تر بوده و شرایط زندگی در ان ها بسیار سخت و در عین حال ویٰٰژه است. اصالت این یوتیوبر جوان به کشور های این منطقه بر می گردد. البته کشور ونزوئلا دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری می باشد.

به صورتی که شهر کاراکاس دارای جذابیت های بسیاری است. این شهر کوهستانی بوده و از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است. بافت سنتی و در عین حال سر سبز این شهر، باعث شده است، تا بسیاری علاقه مند به تجربه حضور در این شهر باشند. البته مشکلات زندگی و امنیتی در این شهر باعث شده است، تا تنها تعداد کمی این خطر را به جان بخرند. لی لی از آن جایی که همیشه به کشور و شهر محل تولد خود علاقه داشته است، در سال بار ها به کاراکاس سر می زند. این شهر در نزدیکی دریاچه کارائیب می باشد و از جمله مکان های مشهور برای فیلم برداری است.

لی لی در کودکی همراه با خانواده خود به میامی مهاجرت کرده و در ایالت فلوریدا ساکن شد. این خانواده برای آینده و زندگی فرزندان خود کشور اجدادی خود را رها کردند. البته آن ها قصد مهاجرت داشتند، اما بعد از تولد دو دخترشان برای این تصمیم جدی تر شدند. البته لی لی پونز در حال حاضر در کالیفرنیا سکن می باشد. چرا که او بعد از فارق التحصیلی محل زندگی خود را ترک کرد و زندگی مستقل خود را در کشوری دیگر آغاز کرد. مادر لی لی به دلیل اصالت اسپانیایی که دارد، نام دو دختر خود را از آن دیار انتخاب کرده است.

دوران کودکی lele pons

دوران کودکی lele pons

لی لی پونز در دوران کودکی خود شرایط بسیار خوبی را تجربه کرد. خانواده او که اصالت های مختلفی داشتند، باعث شدند تا این دختر جوان کشور ها و سبک زندگی مختلفی را تجربه کند. البته والدین او به سفر های طولانی مدت نیز علاقه بسیار داشتند و همین مورد باعث شد، تا لی لی تجربه های جذابی را داشته باشد. این زن جوان و خوش اندام ونزوئلایی، بعد از ان که در سن 5 سالگی کشور خود را ترک کرد، در میامی ساکن شد. ایالت فلوریدا و میامی برای او دارای جذابیت های خاص خود بود. از آن جایی که مادر او اصالتی اسپانیایی داشت، او از همان ابتدا به کشور اسپانیا بسیار سفر کرده و با فرهنگ آن دیار نیز به خوبی آشنایی داشت.

مادر لی لی علاقه بسیاری به یاد دادن فرهنگ و زبان خود به فرزندانش بود. به همین خاطر سفر های آن ها به اسپانیا بسیار بود. البته آن ها بعضی اوقات نیز برای دیدن اقوام و خانواده پدری خود به آمریکای لاتین و کاراکاس سفر می کردند. لی لی از همان دوران کودکی زبان ها و لهجه های مختلف را فرا می گرفت و به کار علاقه بسیاری داشت. او زیبایی و جذابیت خود را از مادرش به ارث برده است. خانواده لی لی هیچ گاه او را برای تصمیم هایش مورد مذمت قرار ندادند و او در انتخاب های خود آزادی های بسیاری داشته است.

زندگی در میامی برای لی لی جذابیت های بسیاری داشت. چرا که این کشور و شهر های اطراف آن کاملا توریستی بوده و هر ساله افراد زیادی از نقاط مختلف دنیا به آن جا سفر می کنند. همین مورد باعث شده بود، که لی لی بیش تر با مردمی از سر تا سر دنیا آشنا شده و ارتباط بگیرد. لی لی دلیل موفقیت و ویدیو های بامزه خود را دوران کودکی اش می داند. لی لی فرزند ارشد خانواده است و تنها دارای یک خواهر دیگر می باشد. خواهر کوچک تر او، راکل نام دارد. نام خواهر او نیز اصالتی اسپانیایی دارد.

قد و وزن لی لی پونز چقدر است؟

قد و وزن لی لی پونز چقدر است؟

لی لی پونز یکی از یوتیوبر های جوان و بازیگر های تازه وارد هالیوود می باشد. این دختر جوان که در حال حاضر در کالیفرنیا ساکن شده است، دارای قد و وزن بسیار مناسبی است. لی لی در میان بازیگر ها و سلبریتی های جهان از قد و وزن بسیار خوبی برخوردار است. لی لی جز زنان و دختران قد بلند جهان می باشد و او اندام زیبا و متناسبی دارد. در گذشته در دنیا اغلب مدل ها و فشن استایلیست ها، اندام بسیار لاغری داشتند. البته این شرایط در حال حاضر دست خوش تغییر شده است. به شکلی که دیگر اندام باریک و وزن بسیار کم دیگر ملاکی برای یک مدل خوب و مشهور بودن نیست. در حال حاضر افرادی که صنعت مد و فشن را دنبال می کنند، به دنبال افرادی با هر گونه اندام و شکل بدنی هستند.

به شکلی که صاحبان مد و فشن به انتخاب افرادی با هر گونه بدن می گردند. در حال حاضر مدل های سیاه پوست و دارای اندام تو پر بسیار طرفدار پیدا کرده است. البته دنبال کننده های سنتی و قدیمی فشن هم چنان افرادی سفید پوست و دارای اندامی لاغر و بلند قامت را ترجیح می دهند. lele pons دارای قد بلندی می باشد، اما بدن و اندام او تو پر بوده و او لاغر نیست. البته اندام او طرفدار های بسیاری دارد و او یکی از مدل های جذاب در دنیاست.

این دختر جوان و خوش اندام، دارای قدی به اندازه 168 سانتی متر می باشد. لی لی در تمام زندگی خود در صدد حفظ اندام و وزن خود بوده است. این دختر جوان از همان ابتدای نوجوانی وزن خود را کنترل کرده است. او بر اساس آخرین اخبار دارای 65 کیلوگرم وزن می باشد. اندام او بسیار جذاب و مناسب می باشد. او تا به حال با برند های مشهور بسیاری همکاری داشته است و در زمینه مد بسیار پر مخاطب است. می توان عکس های او را بر روی مجلات مختلف به راحتی مشاهده کرد.

لی لی پونز چند سال دارد؟
LOS ANGELES – MARCH 14: Internet Celebrity Lele Pons attends the 2019 iHeartRadio Music Awards at Microsoft Theater on March 14, 2019 in Los Angeles, California. (Photo by Glenn Francis/Pacific Pro Digital Photography)

لی لی پونز چند سال دارد؟

لی لی پونز در روز 25 ماه ژوئن سال 1996 میلادی متولد شده است. این زن جوان و زیبای آمریکایی در حال حاضر بیست و پنج سال دارد. او که دارای سن بسیار کمی می باشد، تا به الان توانسته است، تا موفقیت های بسیاری را در زندگی خود کسب کند. این زن جوان و مدل خوش اندام از همان 18 سالگی حرفه و فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرد. لی لی در تمام زندگی خود دختر سخت کوش و هدفمندی بوده است. لی لی از همان روز های بعد از فارق التحصیلی خود شروع به فعالیت جدی در فضای مجازی کرد. این زن جوان و مدل مشهور در ابتدا فعالیت های خود را در یوتیوب آغاز کرد. البته او فعالیت های دیگری نیز در زندگی خود داشته است.

کتاب لی لی پونز

لی لی پونز که معروف ترین یوتیوبر جهان می باشد، در سال 2016 میلادی اولین و تنها کتاب خود را منتشر کرد. این زن جوان در سال 2015 میلادی بود، که فارق التحصیل شد و درس را ترک کرد. او در حال حاضر تنها دارای مدرک دیپلم می باشد. لی لی هیچ گاه مدرسه و درس را دوست نداشته است. او بار ها این را در مصاحبه های خود اعلام کرده است. از طرفی این زن جوان دروسی را که در مدرسه تدریس می شود، قبول ندارد. البته کتابی که او در سال 2016 میلادی نوشت و منتشر کرد، درباره مدرسه و دبیرستان خود بود.

لی لی بعد از سال 2015 میلادی و زمانی که دبیرستان را به پایان رساند، به کالیفرنیا رفت تا فعالیت های خود را به صورت جدی دنبال کند. کتاب لی لی بسیار در میان نوجوان ها مشهور شد و مخاطبین بسیاری را به خود درگیر کرد. چرا که این کتاب به صورت راحت و نثری صمیمانه نوشته شده بود. لی لی در کتاب خود به دبیرستان و فضای نامناسب دبیرستان ایراد گرفته بود. البته این کتاب بیش تر دارای ژانری کمدی می باشد. چرا که لی لی درباره خاطره های بامزه و فان خود در آن نوشته است.

در این کتاب می توان خاطره ها و درگیری های یک دختر جوان را به راحتی متوجه شد. لی لی توسط این کتاب توانست مخاطب های بیشتری را در فصای یوتیوب پیدا کند. چرا که بعد از منتشر شدن این کتاب نوجوان های بسیاری با او همراه شدند. در این کتاب می توان احساسات یک دختر نوجوان که در میامی و آمریکا زندگی می کند، را به راحتی درک کرد. او علاوه بر دبیرستان راجب رابطه خود با والدین نیز نوشته است، که این موضوع نیز دغدغه بسیاری از افراد هم سن و سال او می باشد. البته تعداد تیراژ های این کتاب بالا نیست. چرا که بیش تر به صورت صوتی و الکترونیک در فضای مجازی منتشر شد.

شهرت lele pons در یوتیوب

شهرت lele pons در یوتیوب

لی لی پونز بخش مهمی از شهرت و محبوبیت خود را از طریق یوتیوب دریافت کرد. این زن جوان از همان سن 18 سالگی شروع به فعالیت در زمینه یوتیوب کرد. لی لی در ابتدا تنها به انتشار ویدیو های طنز و فان می پرداخت. این زن جوان و خوش اندام آمریکایی در ویدیو های خود به مشارکت با دیگر سلبریتی های یوتیوب نیز می پرداخت. همین مورد به او کمک کرد، تا بتواند به شهرت بسیاری دست پیدا کند. لی لی در اغلب ویدیو های خود شخصیت اصلی می باشد. او تا به حال به صورت دنباله دار با شخصی وارد همکاری نشده است. چرا که ترجیح می دهد، تا تنوع را در ویدیو ها و کلیپ های خود حفظ کند.

در حال حاضر او از آن جایی که بیش تر به عنوان سلبریتی مشهور شده است، فعالیت های خود را در فضای مجازی بیش تر کرده است. این زن جوان در ابتدا در نرم افزار واین شهرت بسیاری پیدا کرد. نرم افزار واین یکی از اپ های کاربردی و زیر نظر و سرپرستی یوتیوب می باشد. افرادی که در فضای یوتیوب دارای کانال و اکانت می باشند، می توانند با استفاده از این نرم افزار در فضای یوتیوب ویدیو های کوتاه منتشر کنند. این ویدیو ها باید در حدود 6 ثانیه بوده و تنها بخشی از ویدیو اصلی را به نمایش دهد. لی لی از این ویژگی استفاده می کرد، تا بتواند به راحتی ویدیو های خود را بیش تر محبوب کند و تعداد بازدید های آن را به راحتی و سرعت بالا ببرد.

17 میلیون از مردم در دنیا در یوتیوب کانال و چنل لی لی را دنبال می کنند. تعدا سابسکرایب های لی لی در دوره ای که او بیش تر فعالیت خود را در یوتیوب داشت، رو به افزایش بود. البته این مقدار کم کم کاهش یافت. چرا که لی لی بخش عمده ای از فعالیت های خود را به فضای اینستاگرام وارد کرد. به همین خاطر بخش زیادی از مخاطب های او در یوتیوب حضور ندارند. البته لی لی هم چنان به عنوان یک یوتیوبر فعالیت می کند.

آهنگ های لی لی پونز

آهنگ های لی لی پونز

لی لی پونز تا به حال موزیک های مختلفی راخوانده است و به عنوان خواننده نیز شناخته شده است. این زن جوان موزیک های خود را تنها در چند کشور مشخص منتشر می کند و هنوز موزیک های او شهرت جهانی پیدا نکرده اند. در عین حال نیز موزیک های خوانده شده توسط این زن جوان، در کشور های مشخصی که منتشر شده اند، نیز رتبه خوبی را کسب نکرده است. لی لی با خواننده های دیگری نیز تا به حال همکاری کرده است.

lele pons موزیک های محدودی را تا به الان خوانده است. البته او موزیک را بخش اصلی و مهم فعالیت های خود نمی داند. چرا که او تنها علاقه به تجربه این حوزه داشت. البته بعد از شروع آن به خوانندگی علاقه مند شده و تصمیم گرفت تا به صورت حرفه ای این مسیر را دنبال کند. بسیاری از مخاطب ها و طرفدار های لی لی معتقد هستند، که او در خوانندگی پیشرفت نخواهد کرد. البته این ادعا تا حد زیادی منطقی می باشد. چرا که لی لی صدای خاصی ندارد و نمی تواند در میان این حجم از استعداد و خواننده های توان مند خود را به خوبی نشان دهد.

کشور هایی که موزیک های این مدل و یوتیوبر مشهور و جوان در آن ها منتشر می شود :

 • آمریکای لاتین
 • آرژانتین
 • کلمبیا
 • ونزوئلا
 • آکوادور
 • اسپانیا

لی لی در سال 2018 میلادی و در زمانی که بیست و دو سال داشت، حرفه خوانندگی را آغاز کرد. او در گذشته در موزیک ویدیو های مختلفی شرکت کرده بود و عنوان رقاص را داشت. اما بعد از مدتی از علاقه بسیار خود به خوانندگی مطلع شد. لی لی در زندگی خود تا به حال شرایط مختلفی را تجربه کرده است. این یوتیوبر جوان و پر طرفدار تا به حال به گفته خودش هر کار و حرفه ای را که دوست داشته است، تجربه کرده است. لی لی تلاش خود را برای کسب موفقیت می کند. اما ممکن است، که در تمام فعالیت های خود موفق نشده و به شهرت دست پیدا نکند.

Dicen

یکی از موزیک های مشهور لی لی پونز Dicen می باشد. این موزیک را با خواننده مشهور مت هانتر خواند و اولین موزیکی بود، که از لی لی در دنیا منتشر شد. این موزیک جذاب در سال 2018 میلادی منتشر شد و مخاطب های لی لی را شوکه کرد. این موزیک در اسپانیا رتبه 84 را کسب کرد و مورد توجه واقع نشد. اما در آمریکای لاتین در رتبه 29 قرار گرفت و یکی از موزیک های تقریبا موفق بود.

موزیک Celoso

موزیک Celoso در سال 2018 میلادی منتشر شد. این موزیک را لی لی به تنهایی خواند و با خواننده دیگری همکاری نداشت. کلوسو در میان مردم جهان بسیار بیش تر دیده شد و شهرت بیشتری را به نسبت دیگر موزیک های لی لی پونز کسب کرد. این موزیک مشهور در آمریکای لاتین رتبه 11، در آرژانتین رتبه 32، در اسپانیا رتبه 7 و در ونزوئلا نیز در رتبه 13 قرار گرفت. این موزیک با اولین موزیک لی لی در یک آلبوم قرار گرفت.

برای معرفی بیشتر این بازیگر صفحه lele pon در ویکی پدیا را دنبال کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. لی لی پونز در چه سالی متولد شد؟

  لی لی پونز در سال 1996 میلادی متولد شد.

 2. لی لی پونز در حال حاضر ساکن کجاست؟

  لی لی پونز در حال حاضر در کالیفرنیا ساکن است.

 3. اولین کتاب لی لی پونز در چه سالی منتشر شد؟

  اولین و تنها کتاب لی لی پونز در سال 2016 میلادی منتشر شد.

 4. نام خواهر لی لی پونز چه می باشد؟

  نام خواهر کوچک لی لی پونز، راکل می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید