بیوگرافی لی یومی بازیکن شماره 240 در سریال بازی مرکب

0 دیدگاه

لی یومی بازیگر کره جنوبی و از بازیگران سریال بازی مرکب می باشد که او نیز همواره خوانندگی هم می کند و طرفداران زیادی دارد که همه روزه برای طرفدارانش لایو و استوری از خوانندگی خود به اشتراک می گذارد و در کنار این دو کار خود مدلینگ بسیار عالی نیز می باشد که با بازی نقش مکمل در سریال بازی مرکب شناخته شد و ایفای نقش بسیار خوبی داشته است. این سریال بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازیگران فوق العاده ای داشت که این سریال ترسناک می باشد و طوری است که هر مرحله بازی در این سریال یک نفر حذف می شود و در آخر یک نفر باقی می ماند که برنده مسابقه می شود.

لی یومی کیست؟

لی یومی کیست؟

لی یومی بازیگر کره ای و از مدل های کره ای که نام او جی یونگ در بازی مرکب می باشد او با بازی نقش مکمل در سریال مرکب شناخته شده است. در این قسمت به بیوگرافی لی یومی می پردازیم او نیز در هجدهم ژوئیه در سال ۱۹۹۴ در کشور کره جنوبی متولد شده است او نیز همواره کار خود را از زمانی که تنها شانزده سال سن داشت آغاز کرده است و قد این بازیگر صد و شصت و دو سانتی متر می باشد و وزن او نیز چهل و دو کیلوگرم است این بازیگر جوان با بازی خود در فیلم young Adult Matters نامزد بهترین بازیگر جدید را کسب کرده است.

سریال بازی مرکب از جمله سریال های پر طرفدار و ترسناکی می باشد که در هر قسمت او با بازی های بچه گانه و ترسناکی یک نفر حذف می شود و در آخر فقط یک نفر باقی می ماند که او نیز برنده بازی می باشد او نیز در پشت صحنه سریال مرکب با همسر خود آشنا شد و بعد از هفت سال دوستی با یکدیگر ازدواج کردند و هم اکنون صاحب دو فرزند یک دختر و یک پسر می باشند.

عکس های جدید لی یومی

اگر بخواهیم عکس های این بازیگر کره ای را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن بسیار کوتاه نام او در صفحه مرورگر تلفن همراهمان یا با استفاده از نرم افزار آپارات به تعداد کثیری از عکس های این هنرمند دست پیدا کنیم و با کیفیت بالا مشاهده کنیم و در صورت تمایل دانلود و ذخیره کنیم و اگر پیج او را نیز دنبال کنیم او همه روزه عکس ها و استوری های متعددی از خود به اشتراک می گذارد و طرفداران او نیز او را دنبال می کنند و عکس های او نیز بازدید بالایی دارند.

همسر لی یومی کیست؟

جی یونگ در سال ۲۰۱۳ با بازیگر کره ای به نام جی سونگ ازدواج کرده است لی و جی برای اولین بار در صحنه سریال آخرین رقص را برای من نگه دار آشنا شدند این دو از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۱۳ با همدیگر دوست بودن که در بیست و هفت سپتامبر ۲۰۱۳ با هم در هتل مجلل و باشکوهی ازدواج کردند این دو در حال حاضر صاحب دو فرزند پسر و دختر می باشند و این دو رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند و چون جی سونگ قصد ازدواج با بازیگر را نداشت لی یو می قصد داشت بازیگری را کنار بگذارد که زندگی بی دغدغه ای در کنار هم داشته باشند.

پیج اینستاگرام لی یومی چیست؟

امروزه اینستاگرام به یک برنامه جهانی پر طرفدار تبدیل شده است که افراد زیادی از این نرم افزار استفاده می کنند و عده ای نیز با تبلیغ گذاشتن و استوری کردن کسب درآمد می کنند امروزه این نرم افزار جهانی جایگاه خاصی را در میان مردم پیدا کرده است و این بازیگر معروف کره ای نیز در اینستاگرام فعالیت نسبتا خوبی دارد و او بسیار فعال می باشد و در حال حاضر هجده هزار دنبال کننده دارد و پیج او نیز le yo me@ می باشد.

فیلم های لی یومی کدامند؟

لی یو می فیلم ها و سریال های زیادی را بازی کرده است که در تمام فیلم های خود بسیار عالی بازی می کند و او بسیار بازیگر خوب و درخشانی می باشد که اینجا سه مورد از بهترین فیلم های او را نام می‌ بریم یکی از بهترین سریال های که او بازی کرده است بازی مرکب می باشد که عنوان نقش مکمل بهترین بازیگر زن به او تعلق قرار گرفت.

بازی مرکب

بازی مرکب که یک سریال بسیار فوق العاده می باشد و داستان بسیار جالبی دارد و در آن بازی های کودکانه ای می کنند که هر قسمت بازی یک نفر حذف میشود تا در آخر باید یک نفر بماند و برنده بازی شود این سریال خشن و ترسناک می باشد.

نوازش قلبت

نوازش قلبت یکی دیگر از بهترین فیلم های لی یو می می باشد که در این فیلم نقش خاص و به خصوصی را بازی می‌ کند.

ما همه مرده ایم

ما همه مرده ایم فیلم بسیار ترسناکی می باشد که در آن ماجراجویی های شگفت انگیزی وجود دارد و بسیار زیبا در این فیلم ایفای نقش می کنند.

حواشی پیرامون لی یومی

حاشیه ها و شایعاتی زیادی برای لی یو می به وجود آمده است که همه آن ها تهمت و شايعه می باشد و او تمام این حاشیه ها را تکذیب کرده است و او از این موضوع بسیار ناراحت می باشد که چرا شایعاتی این گونه برای او درست می کنند.

لی یومی چه افتخاراتی کسب کرده است؟

لی یو می با بازی در فیلم بازی مرکب در سال ۲۰۲۱ عنوان بهترین بازیگر زن جدید را کسب کرده است و همسر او که جی سونگ نام دارد و این دو در پشت صحنه سریال با هم آشنا شدند و بعد از هفت سال دوستی با هم ازدواج کردند و هم اکنون صاحب دو فرزند یک دختر و یک پسر می باشند.

لی یومی در بازی مرکب

لی یومی در سریال بازی مرکب خیلی خوب دیده شد و عنوان بهترین بازیگر زن جوان را کسب کرد و این سریال بسیار جالب و پر هیجان می باشد که طرفداران زیادی را نیز دارد که نویسنده و کارگردان این سریال هوانگ دونگ هیوک می باشد بازی مرکب در مجموعه نقد های بسیار مثبتی قرار گرفت که در همان هفته اول انتشار به یکی از پربیننده ترین سریال های کره ای قرار گرفت و فروش بسیار فوق العاده ای داشت.

آیا این بازیگر خواننده هم هست؟

لی یو می بازیگر بسیار فوق العاده ای می باشد و خوانندگی می کند و یکی از خواننده های بسیار پرطرفدار کره جنوبی می باشد که طرفداران زیادی دارد که همه روزه با استوری ها و لایو های خود برای آنها موسیقی اجرا می کند او صدای بسیار قشنگی دارد و او نیز گفته است که می خواهد کنار بازیگری خوانندگی را هم ادامه دهد.

لی یومی مدل است؟

لی یو می در حال حاضر مدل می باشد و بازیگری را ادامه داده است اما در سریال عشق مخفی من لی یو می یک مدل می باشد این سریال بسیار جالب و قشنگ می باشد که سیزده قسمت دارد و موضوع آن کمدی و عاشقانه است لی به همراه هیون جونگ در این سریال رابطه عاشقانه ای با هم برقرار می کنند. او در کنار بازیگری مدلینگ بودن را هم انجام می دهد و به خاطر استایل و زیبای او بسیار مدلینگ عالی می باشد.

سوالات متداول

 1. لی یومی کیست؟

  لی یومی بازیگر کره ای که نام دیگر او جی یونگ می باشد او با بازی نقش مکمل درسریال مرکب شناخته شده است در این قسمت به بیوگرافی لی یومی می پردازیم او نیز در هجدهم ژوئیه در سال ۱۹۹۴ در کشور کره جنوبی متولد شده است او نیز همواره کار خود را از زمانی که تنها شانزده سال سن داشت آغاز کرده است و قد این بازیگر صد و شصت و دو سانتی متر می باشد و وزن او نیز چهل و دو کیلوگرم است.

 2. همسر لی یومی کیست؟

  لی یومی در سال ۲۰۱۳ با بازیگر کره ای به نام جی سانگ ازدواج کرده است لی و جی برای اولین بار در صحنه سریال آخرین رقص را برای من نگه دار آشنا شدند این دو از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۱۳ با همدیگر دوست بودن که در بیست و هفت سپتامبر ۲۰۱۳ با هم در هتل مجلل و باشکوهی ازدواج کردند این دو در حال حاضر صاحب دو فرزند پسر و دختر می باشند.

 3. پیج اینستاگرام لی یومی چیست؟

  امروزه اینستاگرام به یک برنامه جهانی پر طرفدار تبدیل شده است که افراد زیادی از این نرم افزار استفاده می کنند و عده ای نیز با تبلیغ گذاشتن و استوری کردن کسب درآمد می کنند امروزه این نرم افزار جهانی جایگاه خاصی را در میان مردم پیدا کرده است و این بازیگر معروف کره ای نیز در اینستاگرام فعالیت نسبتا خوبی دارد و او بسیار فعال می باشد و در حال حاضر هجده هزار دنبال کننده دارد و پیج او نیز le yo me @ می باشد.

 4. عکس های لی یو می را کجا ببینیم؟

  اگر بخواهیم عکس های این بازیگر کره ای را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن بسیار کوتاه نام او در صفحه مرورگر تلفن همراهمان یا با استفاده از نرم افزار آپارات به تعداد کثیری از عکس های این هنرمند دست پیدا کنیم و با کیفیت بالا مشاهده کنیم و در صورت تمایل دانلود و ذخیره کنیم.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0