در اینجا درباره لی مین هو یکی از زیباترین بازیگران کره ای اطلاعات زیادی را به دست خواهید اورد پس همراه ما بمانید.

لی مین هو کیست؟

لی مین هو کیست؟

لی مین هو متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۸۷ می باشد و در شهر سئول کره جنوبی به دنیا آمده است. در حرفه خوانندگی و بازیگری فعالیت دارد و تحصیلات خود را در رشته بازیگری در دانشکده کن کوک به انجام رسانده است. وی فعالیت خود را از سال ۲۰۰۳ شروع کرده است و برای اولین بار در سریال پسران برتر از گل دیده شد که این سریال از بهترین سریال های کره جنوبی می باشد. این سریال بر گرفته از یک مانگای ژاپنی به نام هانایوری دانگو به قلم کامیو یوکو می باشد که در سر تا سر دنیا طرفداران زیادی دارد. بعد از آن با بازی در دیگر فیلم ها مانند شکارچی شهر به عنوان بازیگر درام شناخته شد.

علاقه این بازیگر به فوتبال

لی مین هو در واقع علاقه زیادی به ورزش فوتبال و حرفه ای شدن در این رشته داشت که به دلیل مصدومیت در دوران کودکی متاسفانه نتوانست این رشته را دنبال کند و به دنبال رشته های هنری رفت. وی ابتدا با پیوستن به کمپانی استار هاوس و اجرای نقش های کوتاه در تلویزیون ظاهر شد و کم کم به طور جدی فعالیت او شروع شد. وی هم چنین در سال ۲۰۱۴ وب سایتpromiz را برای جمع آوری کمک های خیر خواهانه مردمی تاسیس کرد.

خانواده لی

لی مین هو در خانواده ای با جمعیت کم یه دنیا آمده است او تنها یک خواهر دارد و پدرش تاجر است و مادرش خانه دار اما برخلاف نظر عوام که فکر می کنند او فردی خجالتی است باید بگوییم که لی مین هو به هیچ عنوان خجالتی نیست و شخصیت رک و راستی دارد و بی پروا حرف خود را می زند. این بود بیوگرافی لی مین هو که در ادامه با قسمت ها و جنبه های مختلف زندگی او آشنا می شویم.

عکس های لی مین هو

عکس های لی مین هو

لی مین هو نیز مانند دیگر بازیگران و افراد معروف عکس هایی در اینستاگرام و دیگر فضا های مجازی دارد که بعضی از آن ها را خود او منتشر کرده است و بعضی دیگر را نیز خبرنگاران و عکاسان منتشر کرده اند. لی مین هو بیشتر به سریال هایی که بازی کرده است معروف می باشد و عکس هایی از او به صورت تکی، در کنار خانواده، دوستان و همکارانش وجود دارد، لی مین هو از جوانان زیبا و جذاب کره ای می باشد که نه تنها مورد پسند مردم کره شمالی بلکه مورده پسند افراد زیادی در سراسر دنیا می باشد. به همین دلیل شما می توانید عکس های زیادی از هنرمند در فضای مجازی ببینید. چهره و استایل لی مین او و هم سبک های او در بین جوانان کره جنوبی بسیار ترند و رایج می باشد و الگوی بیشتر آن ها هستند که با جستجو در گوگل، اینستا، یوتیوب و دیگر اپلیکیشن های موجود می توانید تمام عکس های این خواننده و بازیگر مطرح کره ای را مشاهده کنید.

درآمد لی مین هو چقدر است؟

لی مین هو در همان ابتدا شروع کار خود در سریال پسران برتر از گل جوایز زیادی گرفت و شهرت و محبوبیت او باعث ایجاد موقعیت های توپی برای وی شد. او برای بازی در هر قسمت مبلغی حدود ۵۸,۷۰۰ دلار دریافت می کند و در لیست ۱۰ مرد کره ای که بالاترین دستمزد را دارند نفر پنجم می باشد. این درآمد و این جایگاه برای فردی به سن و سال لی مین هو واقعا بی نظیر می باشد. این درست است که لی مین هو به دلیل مشکلاتی نتوانست به دنبال علاقه اصلی خود برود اما او نشان داد که تسلیم نشده است و اگر در مسیری قدم می گذارد قطعا بهترین خود را نشان می دهد. لی مین هو در میان هم سن و سال های خودش واقعا درآمد بسیاری دارد که این نشان دهنده توانایی های او می باشد و این دلیلی است که این همه طرفدار در سر تا سر دنیا دارد. ثروت لی مین هو به اندازه ای است که به گفته خود او حالا حالا ها می تواند در رفاه کامل زندگی کند.

مصاحبه با این بازیگر

لی مین هو در مصاحبه ها بسیار منعطف و مهربان است و در مصاحبه ای مجری از او پرسید که آیا از چای یا قهوه خوشش می آید و او گفت بله سپس مجری از او خواست تا قهوه درست کند و او قبول کرد. حضار از او خواستند که همیشه اینگونه از نزدیک با طرفدارانش دیدار کند و او گفت که این اولین بار است اینقدر نزدیک با همه ملاقات می کنم و قصد دارم از این به بعد این روند را ادامه دهم و در ادامه او خیلی صمیمانه با طرفدارانش دست داد و با همه مهربان بود.

او از بدترین بحران زندگی اش گفت: تصادفی که سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاده بود و باعث شد لی ۶ ماه در بیمارستان باشد. او گفت من را این مشکل مقابله کردم و هیچ گاه خود را نباختم. او در ادامه از خاطرات دبیرستان و اولین بوسه اش یاد کرد. تو ادوارد نورتون بازیگر هالیوودی را به عنوان فردی که دوست دارد ملاقات کند انتخاب کرد و در بین ورزشکاران نیز کریستین رونالدو را انتخاب کرد. وقتی از او دلیل انتخاب هایش را پرسیدند گفت من از کودکی عاشق رونالدو بودم و حرفه ای بودن او در رشته فوتبال، رشته ای که من دوستش دارم و موفقیت روز به روز او مرا واقعا جذب او کرده است.

حاشیه های این بازیگر

حاشیه های این بازیگر

همانطور که برای تمام افراد معروف شایعات زیادی وجود دارد، لی مین هو نیز شایعات زیاد را به دنبال دارد. یکی از این شایعات ماجرای ازدواج او با دختری به نام بائه سوزی بود که خود لی در مصاحبه ای گفت که این اخبار کذب است. از دیگر شایعات نیز داستان توهین او به ایرانی ها می باشد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. فرد معروفی مانند لی مین هو که علاوه بر مدلینگ، خوانندگی و بازیگری در دنیای مجازی به پادشاه شبکه های مجازی معروف است صد در صد روزانه با حاشیه های زیادی مواجه است، به هر حال شهرت علاوه بر مزایا، ایراد هایی نیز دارد و تنها کاری یک هنرمند حرفه ای انجام می دهد صبر و پاسخ به سوالات می باشد.

کلاب هاوس لی مین هو

کلاب هاوس از سری اپلیکیشن هایی می باشد که جدیدا در بین مردم در سرتا سر دنیا رایج است و محیطی شبیه به اینستاگرام می باشد با این تفاوت که هیچ تصویری جز عکس پروفایل افراد وجود ندارد و تنها صدای افراد را می توان شنید. یکی از قابلیت هایی که کلاب هاوس دارد این می باشد که افراد معروف و خوانندگان این است که می توانند در صفحه خود برای طرفدارانشان بخوانند، صحبت کنند و حتی با طرفدارانشان به صورت مستقیم صحبت کنند.

لی مین هو نیز از این برنامه زیاد استفاده می کنند و طرفداران او در سرتا سر دنیا او را در این برنامه دنبال کنند. لی خود نیز اعتراف کرده است که زیاد در فضای مجازی است و دائم سرش توی گوشی می باشد. وی می گوید البته این کار یه هیچ عنوان کار درستی نیست و سعی در ترک این عادت دارد، او در ادامه گفت از جوان ها و طرفداران خودم خواهش می کنم که آن ها نیز این گونه وقت خود را در فضای مجازی هدر ندهند.

اینستاگرام لی مین هو

این روزها اینستاگرام در بین مردم در سر تا سر دنیا بسیار کاربردی است و تمام افراد معروف صفحه شخصی مربوط به خود را دارند. لی نیز با لقب پادشاه فضاهای مجازی و اجتماعی دنبال کننده های زیادی در این محیط دارد. اینستاگرام لی مین هو حدود بیست و پنج میلیون دنبال کننده دارد که این رقم واقعا قابل توجه می باشد آن هم برای فردی به سن و سال لی مین هو!

صفحه اینستاگرام او تا کنون حدود ۲۳۵ پست دارد که شامل عکس های مختلفی از او می باشد. در یکی از پست ها عکس کودکی خود را منتشر کرده است که حدود چهار میلیون لایک خورده است. لی برای سایت promiz که سایتی برای جمع آوری و آگاهی در مورد کار های خیر خواهانه می باشد صفحه اینستاگرامی راه اندازی کرده است. این صفحه حدود یازده هزار نفر دنبال کننده دارد و این سایت و فعالیت های این چنینی نشان دهنده روحیه مهربان و انسان دوستی این هنرمند می باشد.

توهین لی مین هو به ایرانی ها

توهین لی مین هو به ایرانی ها

در طی لایوی که لی مین هو برای صحبت با طرفدارانش برگزار کرده بود، دختری ایرانی در قسمت کامنت ها برای او می نویسد که در ایران طرفداران زیادی دارد و لی مین هو نیز در جواب او می گوید چه جالب، من فکر می کردم دختران ایرانی آنقدر محدود باشند که نمی توانند فیلم های کشور دیگری را ببینند! پس این نشان می دهد که رسانه ها درمورد ایران دروغ می گویند. او در ادامه اضافه کرد که من به خودم افتخار می کنم که ایرانی ها نیز بازیگران کره ای را دنبال می کنند و طرفدارشان هستند. با شنیدن این صحبت از دهان لی شایعات زیادی مبنی بر توهین او به ایرانیان به وجود آمد، البته که این هنرمند قصد توهین به ایران و ایرانی ها را نداشته و تنها اخباری را که شنیده باور کرده است. هیچ فرد معروفی هیچ گاه به طرفداران خود بی احترامی نمی کند چرا که این طرفداران در واقع خانواده او می باشد و این اخبار به نوعی سو تفاهم می باشد.

فساد اخلاقی لی مین هو

از دید برخی رسانه ها لی مین هو فساد های اخلاقی هم داشته و به عنوان مثال هنگامی که خبرنگار از او پرسید که آیا در کودکی فیلم های غیر اخلاقی دیده است یا نه پاسخ مثبت داده بود و این را امری طبیعی می دانست چرا که همه این روز ها اینجور فیلم ها را می بینند. از دیگر کار های او که به نام فساد های اخلاقی از جانب برخی رسانه ها در نظر گرفته می شود بازی در فیلمی در نقش یک هم جنس گرا می باشد. رک و رو راست بودن لی مین هو و هم چنین شرکت در چنین فیلم هایی انتقاد و حاشیه های زیادی برای او به وجود آورده است اما چیزی که باید به خاطر داشته باشیم این است که لی مین هو با توجه به سن کمی که دارد بسیار هنرمند است و هر کاری هم که کرده است به خاطر علاقه به حرفه اش بوده است. شاید از نظر برخی افراد و برخی رسانه ها این رفتار ها غیر اخلاقی باشد اما باید بدانیم که هر فردی عقایدی دارد و ما باید به آن ها احترام بگذاریم، لی مین هو در تلاش و موفقیت بیشتر می تواند الگوی جوانان باشد تا دیگر مسائل.

رقص لی مین هو با آهنگ ایرانی

هر گونه موضوع مبنی بر رقص لی مین هو با آهنگ ایرانی و چنین مطالبی کذب می باشد. اخیرا طرفداران این هنرمند در ایران آهنگ های ایرانی بر روی ویدیو های این خواننده گذاشته اند و برای بازدید خوردن پست هایشان نوشته اند رقص لی مین هو با آهنگ ایرانی. روش های زیادی برای بازدید پست ها وجود دارد اما بدترین آن ایجاد شایعه برای هنرمند مورد نظر می باشد. کلیپ رقص این خواننده با آهنگ ایرانی اصلا وجود ندارد اما می توانید کلیپ های اصلی او را در یوتیوب مشاهده کنید. وجود این شایعات و این همه مطالبی که از لی مین هو در سایت ها و فضای مجازی وجود دارد، هم چنین عکس ها و ویدیو های زیادی که از او منتشر می شود نشان دهنده محبوبیت بیش از حد لی در بین مردم و طرفدارانش می باشد. این همه ریز بینی و از بر بودن ریز به ریز زندگی این هنرمند قدرت زیاد او در حرفه اش می باشد.

لی مین هو و همسرش

لی مین هو و همسرش

لی مین هو تا به حال ازدواج نکرده است اما در سال ۲۰۰۶ با خانم بائه سوزی خواننده و بازیگر کره ای وارد رابطه شد و آن ها دو سال با هم بودند و با یکدیگر زندگی می کردند. بعد از دو سال این رابطه تمام شد و آن ها از هم جدا شدند و در واقع دقیقا زمانی که داشت شایعاتی چون عروسی سوزی و لی مین هو به راه می افتاد این رابطه تمام شد. بعد از آن با انتشار یک سری عکس ها مانند پشت صحنه لب دادن لی مین هو در وارثان و هم چنین انتشار برخی عکس های او در کنار طرفدارانش باعث ایجاد شایعه درمورد او شد. شایعاتی مبنی بر اینکه او ازدواج کرده و حتی قصد بچه دار شدن دارد که مدتی این اخبار در بین مردم بود تا اینکه لی خود این اخبار را رد کرد.

برای جوان موفقی مانند لی تمام هدف رسیدن به جایگاه بالا تر می باشد، او می گوید که حالا حالا ها قصد ازدواج ندارد. برخی طرفداران لی با شنیدن این اخبار می گویند لی تا کنون حتی دوس دختر زیادی هم نداشته بعد شما می گویید ازدواج کرده؟ و بعد از آن می خندند که این ها نشان دهنده این است که این فرد با این که رو راست حرفش را می زند اما غالبا انسان درونگرایی می باشد. برای افرادی مانند لی که تمام زندگی خود را صرف پیشرفت و موفقیت خود کرده است ازدواج گزینه سختی می باشد، لی می گوید به نظر من اگر فردی تصمیم به ازدواج می گیرد باید بداند که موظف است وقت های زیادی را برای خانواده خود داشته باشد و من اکنون چنین شرایطی ندارم و شاید در سال های آینده به این قضیه فکر کنم.

لی مین هو فارسی بلده؟

همان طور که در مورد رقص لی مین هو با آهنگ های ایرانی گفتیم، در این مبحث هم می گوییم که این اخبار صحت ندارند و نوشته افرادی است که معمولا علاقه زیادی به لی دارند و هم چنین افرادی که فن پیج ها و سایت های این هنرمند را دارند برای بازدید پست خود شایعاتی را می نویسند تا افراد بیشتری از پست بازدید کنند. لی به تنها زبان هایی که مسلط است و تا به حال صحبت کرده است کره ای و انگلیسی می باشد و تا به حال ویدیو یا مصاحبه ای از او منتشر نشده که در آن به زبان های دیگر صحبت کند یا این که اعتراف کند که بلد است.

لی می داند که در سرتا سر دنیا و همین طور در تهران طرفداران زیادی دارد اما این امکان پذیر نیست که تمام زبان های دنیا و از جمله ایران را یاد بگیرد. البته نا گفته نماند که در ویدیویی لی می گوید مرسی که البته این کلمه یک کلمه فرانسوی است و مشخص نمی شود فردی که این کلمه را به او آموزش می دهد ایرانی است یا فرانسوی! به هر حال اگر آن فرد ایرانی هم بوده باشد باید واژه متشکرم و ممنونم را‌ به او یاد می داد چرا که این کلمه ها پارسی می باشند.

سفر لی مین هو به ایران واقعیت دارد؟

از آن جایی که طرفداران لی در سرتاسر دنیا و از جمله ایران سنین نوجوان هستند بنابراین رویا بافی در مورد او زیاد است. هم چنین برای بیشتر دیده شدن و لایک خوردن پست ها افراد این شایعات را می سازند. وی تا به حال به ایران سفر نکرده است و حتی در مصاحبه ای نگفته است که می خواهد به ایران سفر کند. وی تنها زمانی که متوجه شد مخاطبان و طرفداران زیادی در ایران دارد گفت برای من واقعا باعث افتخاره که مردم ایران به بازیگران کره ای علاقه دارند. اما هیچ گونه قصدی از جانب او یا اخباری مبنی بر آمدن او به ایران وجود ندارد. برای هنرمندانی چون لی چنین اخباری نه در ایران بلکه در تمام دنیا بسیار طبیعی است. لی مین هو تا یه حال سفر های زیادی رفته است و این جوان تا به حال تقریبا اکثر کشور های دنیا را دیده است و حتی تصاویر و ویدیو هایی از این سفر ها در فضای مجازی وجود دارد اما وی تا کنون به ایران سفر نکرده است و امیدواریم روزی او را نیز در ایران ببینیم و او از ایران نیز بازدید کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سریال جدید لی مین هو ۲۰۱۹ چه نام دارد؟

  سریالی که لی در سال ۲۰۱۹ بازی کرد سریال وارثان نام دارد که وی در سریال وارثان نقش بسیار متفاوتی از دیگر سریال ها دارد.

 2. لی مین هو از چه دختری خوشش می آید؟

  لی می گوید برای من استایل و ظاهر مهم است اما جدای از زیبایی ظاهری احساس من به او و احساس او به من بسیار مهم تر است چرا که ممکن است فردی زیبا نباشد اما احساس قوی در شما ایجاد کند.

 3. لی مین خو در سریال سرنوشت چه نقشی داشت؟

  سریال سرنوشت ساخت سال ۲۰۱۲ می باشد که یک اثر کمدی، تاریخی، پزشکی می باشد و لی مین هو نقش بسیار متفاوتی چون یک جنگجو را بر عهده دارد.

 4. لی مین هو چند ساله است؟

  لی متولد ۲۲ ژوئن ۱۳۸۷ می باشد که تا کنون حدود ۳۴ سال سن دارد. وی به دلیل داشتن صورت و بدنی زیبا و جوان به ظاهر سن و سال کمتری دارد.

3.3/5 - (13 امتیاز)