لانا دل ری کیست؟ رازهای گفته نشده از زندگی شخصی لانا دل ری

0 دیدگاه

امروز می خواهیم در رابطه با لانا دل ری یکی از خوانندگان هالیوودی برای شما اطلاعاتی بسیاری را بیاوریم اگر می خواهید بفهمید که این فرد مشهور چه کسی می باشد، چه فعالیت هایی انجام می دهد و آهنگ هایی که منتشر کرده است از چه قرار می باشد بهتر است تمام مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید.

محتوا پنهان
لانا دل ری کیست؟

لانا دل ری کیست؟

برای آگاه شدن از بیوگرافی لانا دل ری بهتر است مطالب را با دقت مطالعه کنید. نام اصلی این فرد مشهور Elizabeth Woolridge Grant می باشد این فرد مشهور در سال ۱۹۸۵ متولد شده است و معمولا افراد این فرد را با نام هنری لانا دل ری می‌ شناسند یکی از خوانندگان بسیار مطرح و سرشناس ایالات متحده آمریکا می باشد. موزیک های بسیار زیبایی با مضامین غمگین منتشر کرده است که جذابیت به خصوصی برای افراد دارد اکثر مضامین موزیک هایش در رابطه با فرهنگ عامه می باشد. صدای این خواننده بسیار سوزناک است و موزیک هایش بسیار احساسی و غم انگیز است زندگینامه لانا دل ری از این قرار است که این فرد مشهور در شهر نیویورک به دنیا آمده است از سال ۲۰۰۵ فعالیت موسیقی خود را آغاز کرده است و اولین آلبوم خودش را که عنوان نام خودش می باشد را در همان سال ها منتشر کرده است در سال ۲۰۱۱ ویدیویی منتشر کرد که بسیار جذاب و دیدنی است.

عکس های لانا دل ری را از چه طریقی می توان پیدا کرد؟

برای پیدا کردن عکس لانا دل ری می‌ توانید به گوگل مراجعه کنید و نام اصلی این خواننده مشهور را در آن شبکه جستجو کنید و در قسمت عکس ها به دنبال عکس های این فرد مشهور بگردید. به طور کلی باید به شما بگوییم که عکس های زیادی از این خواننده مشهور و زیبا در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که شما با یک سرچ ساده می‌ توانید آن عکس ها را پیدا کنید.

این فرد مشهور در شبکه اجتماعی اینستاگرام هم فعالیت دارد که شما می توانید برای پیدا کردن عکس های او به این شبکه مراجعه کنید و نام انگلیسی آن فرد را سرچ کنید تا عکس های او را مشاهده کنید. به طور کلی در رابطه با این مورد می شود بیان کرد که سایت های معتبر خارجی و ایرانی عکس های بسیاری از خوانندگان مشهور و سلبریتی ها منتشر می کنند. لانا دل ری یکی از خوانندگان بسیار مشهور است که شما به راحتی می توانید عکس های این فرد را پیدا کنید.

اینستاگرام لانا دل ری را به چه صورت می شود پیدا کرد؟

برای پیدا کردن اینستاگرام لانا دل ری مشهور بهتر است این عبارت لانا دل ری اینستا را در گوگل سرچ کنید تا آیدی لانا دل ری را پیدا کنید و به نتیجه عالی برسید. بعد از آن که آیدی این فرد مشهور را پیدا کردید می توانید نام او را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت انگلیسی تایپ کنید تا به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید. می توان گفت که اگر می خواهید صفحه اصلی این خواننده مشهور را پیدا کنید حتماً باید به تیک آبی کنار نام خواننده دقت کنید تا به نتیجه برسید در غیر این صورت مطمئن باشید که پیج های فیک بسیار زیاد است.

یوتیوب لانا دل ری به چه صورت می باشد؟

یکی از خوانندگان آمریکایی بسیار احساسی است که موزیک های بسیاری منتشر کرده است و اکثر آن ها مضمون غم انگیز دارد به طور کلی در رابطه با این قضیه باید به این نکته اشاره کرد که علاقه بسیاری به ساختن موزیک ویدیو دارد. او در سال ۲۰۱۱ اولین موزیک ویدیوی خودش را منتشر کرده است که بسیار دیدنی و جذاب می باشد اگر شما علاقه دارید که این موزیک ویدیو را تماشا کنید بهتر است به یوتیوب این فرد مشهور مراجعه کنید تا به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید.

یکی از افرادی است که علاقه بسیاری به شبکه اجتماعی یوتیوب دارد در این شبکه فعالیت‌ های بسیاری انجام می دهند به طور کلی باید این نکته را از یاد نبرد که موزیک ویدیوهای بسیاری منتشر کرده است. او در شبکه اجتماعی یوتیوب بارگذاری کرده که افراد می‌ توانند تمام آن ها را به راحتی با یک فیلتر شکن ساده تماشا کنند و از دیدن آن ها لذت ببرند اگر علاقه داشتند می توانند موزیک ویدیو را لایک کنند.

آهنگ های لانا دل ری به چه صورت می باشد؟

آهنگ های بسیاری منتشر کرده است که برای شما اطلاعات بسیاری در رابطه با موزیک هایی که این فرد مشهور منتشر کرده است خواهیم آورد بهترین موزیک های این فرد را برای شما می آوریم و می گوییم که در چه سال هایی منتشر شده است و چه مضمونی دارد برای شما اطلاعات بسیاری در این باره خواهیم آورد.

جوان و زیبا

یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی این خواننده مشهور به حساب می آید که بسیار احساسی است این موزیک با ریتم بسیار آرام شروع می شود و بعد خواننده صدای دلنشین خودش شروع به آواز خواندن می کند. صدای بسیار جذاب و دلکشی دارد که توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب می‌ کند. این خواننده یکی از خوش صداترین خواننده های جهان به حساب می آید. مضمون این موزیک عاشقانه است و از این نکته نباید غافل شد که در صدای خواننده احساس موج می زند و ریتم این موزیک بسیار جذاب و شنیدنی است.

بازی های ویدئویی

یکی از موزیک های بسیار جذاب لانا دل ری می باشد که در آلبوم دوم این فرد منتشر شده است. نام این آلبوم زاده شده برای مردن می باشد که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است. یکی از موزیک های جذاب است که در جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد ایالات متحده آمریکا توانست رتبه ۹۱ را به دست آورد. یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی این خواننده مطرح به حساب می آید.

موزیک summertime sadness

این موزیک یکی از مشهورترین آهنگ هایی است که از این فرد منتشر شده است اندوه تابستانی که نام فارسی این موزیک می باشد ترانه بسیار زیبایی است که از دومین آلبوم این خواننده مشهور منتشر شده است. در سال ۲۰۱۲ این موزیک که به عنوان چهارمین آهنگ آلبوم بود منتشر شد. این آهنگ توانست رتبه بسیار خوبی در رده بندی های موسیقی جهان به دست آورد و در سال ۲۰۱۳ توانست در کشور های لهستان و اوکراین بهترین آهنگ شناخته شود. توانست در کشور های اروپایی رتبه یک تا ده را از آن خودش کند به طور کلی می شود بیان کرد که مضمون این موزیک در رابطه با یک زوج بسیار عاشق می باشد که لحظات بسیار خوبی را با یکدیگر گذرانده اند و در آخر مجبور می‌ شوند که خودکشی کنند.

موزیک diet mountain 

یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی لانا دل ری می باشد که بسیار احساسی و عاشقانه است. مضمون این موزیک از احساس سر چشمه گرفته است به طور کلی در رابطه با این قضیه باید به شما بگوییم که یکی از موزیک هایی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است شما می توانید به راحتی این موزیک را از گوگل دانلود کنید و به راحتی این موزیک را گوش کنید نکته قابل توجه که باید در این جا بیان شود این است که خواننده در جای جای موزیک بیان می کند که آیا عاشق یکدیگر می مانیم و به معشوق خودش می گوید که ویسکی نخور و مراقب خودت باش از دو زوج بسیار عاشق صحبت می‌ کند که علاقه بسیاری به یکدیگر دارند و در نیویورک زندگی می کنند مضمون این موزیک احساسی و عاشقانه می باشد.

موزیک Brooklyn baby

این موزیک در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است یکی از موزیک های احساسی و عاشقانه این فرد مشهور به حساب می آید. متن این موزیک متنی سرشار از احساس است متن بسیار زیبایی دارد در بعضی از قسمت‌ های این موزیک بیان می‌ کند که احساس می کند خودش و معشوقش مانند آتش و آب هستند و در جای دیگر بیان می کند که این دو مانند باد و دریا هستند. متن بسیار زیبایی دارد در قسمتی از این موزیک بیان می‌ کند که تو آتش می زنی و من خنک می کنم و بیان می کند که مردم ما را قضاوت می‌ کنند مانند کتابی که هنوز نخوانده اند و از روی نگارش آن را قضاوت می‌ کنند.

موزیک dark paradise

یکی از موزیک های جذاب و شنیدنی لانا دل ری به حساب می آید بسیار زیبا و احساسی است. یکی از بهترین موزیک های این فرد مشهور است که افراد بسیاری به این آهنگ علاقه دارند. متن بسیار زیبایی دارد. خیلی دلنشین و زیبا است به طور کلی یکی از بهترین موزیک های این خواننده به حساب می آید. احساس در این موزیک موج می زند خواننده صدای بسیار زیبایی دارد. یکی از موزیک های بسیار شنیدنی و احساسی این خواننده مطرح به حساب می آید.

موزیک love

این موزیک در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است از آلبوم شهوت برای زندگی منتشر شده است. یکی از بهترین موزیک های این خواننده مطرح به حساب می آید که اهل ایالات متحده آمریکا می باشد. یک تک آهنگ بسیار جذاب و شنیدنی است که شما به راحتی می توانید این موزیک را از طریق گوگل دانلود کنید بعد از انتشار این موزیک باید بیان داشت که ۱۹ میلیون بازدید به دست آورد و توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرد. یکی از بهترین موزیک هایی است که در کارنامه کاری این خواننده زن مشهور به چشم می خورد این موزیک ۴ دقیقه و ۳۹ ثانیه می باشد.

آهنگ high by the beatch

لانا دل ری رد هواپیما بالای کانتری کلاب یکی از بهترین موزیک های این خواننده می باشد. یکی از بهترین کار هلی لانا دل ری به حساب می آید. بسیار جذاب و شنیدنی است یکی از مشهور ترین موزیک های این فرد مشهور به حساب می‌ آید که در کارنامه کاری ثبت شده است. شما می توانید به راحتی از طریق گوگل این موزیک را دانلود کنید لانا دل ری خشونت افراطی یکی از اهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی می باشد که بسیار شنیدنی است برای دانلود موزیک لانا دل ری سالواتوره می‌ توانید به گوگل مراجعه کنید.

لیست آلبوم های لانا دل ری

لانا دل ری سال های زیادی است که شناخته شده است و فعالیت های او به تعداد خیلی زیادی هستند چون او از گذشته معروف بوده است و در طی سال های مختلف آلبوم های گوناگونی را ساخته است که در حال حاضر نیز همه این موارد تمامی طرفداران‌ او شنیده می شوند. در ادامه به لیست مشهور ترین آلبوم های این خواننده مشهور اشاره خواهیم کرد تا اگر شما هنوز موفق به دریافت آن ها نشده اید بتوانید آن ها را دانلود و گوش کنید و از بهترین آثار این خواننده آمریکایی لذت ببرید.

آلبوم زاده شده برای مرگ

آلبوم زاده شده برای مرگ یکی از آلبوم های نسبتا قدیمی او می باشد که مربوط به سال های اول شروع خوانندگی او می باشد و باعث پیشرفت او شده است.

خشونت افراطی

این آلبوم نیز تاثیر خیلی زیادی در بیشتر دیده شدن این خواننده داشته است چون در آن ترک های مختلفی با محتویات مختلف ساخته شده است که آثار فوق العاده ای در سبک خودش هستند.

نرده های آبی

نرده های آبی در کارنامه لانا دل ری جزء آلبوم های خاص او می باشد که بیشتر آهنگ های این آلبوم عاشقانه و آرام هستند و هنوز هم توسط مردم شنیده می شوند.

ماه عسل

ماه عسل در گروه جدید ترین آلبوم های این خواننده قرار دارد و یکی از بهترین آثار هنری خاص می باشد که آهنگ های آن هیچ کدام مرتبط به هم نیستند و به همین دلیل است که یکی از بهترین ها شناخته شده است.

لانا دل ری قبل عمل به چه صورت می باشد؟

زمانی که در سال ۲۰۱۱ این خواننده مشهور در شبکه های اجتماعی یوتیوب ویدیو ای را از خواننده ناشناس منتشر کرد خودش هم در این ویدیو نقش‌ آفرینی کرد و به طور کلی باید بیان کرد که نقش بسیار پررنگی در این ویدیو داشت زیبایی منحصر به فردی نداشت اما بعد از این که به شهرت فراوان رسید این فرد مشهور تصمیم گرفت که جراحی پلاستیک انجام دهد و زیبایی خودش را بیشتر کند زیرا یکی از افرادی است که زیبایی چهره به خصوصی نداشت. اما بعد از عمل زیبایی که به صورتش داد توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرد این فرد جراحی های بسیاری انجام داده است گونه‌ های زیبایی برای خودش با جراحی به وجود آورده است. لب های خودش را جراحی کرده است و فرم و شکل جذاب به آن ها بخشیده است البته از این نکته نباید غافل شد که این فرد بینی خودش را هم عمل کرده  و جزء افرادی است که جراحی پلاستیک بسیاری صورت داده است.

لانا دل ری چرا لاغر شد؟

لانا دل ری یکی از خوانندگان مشهور آمریکایی می باشد که تغییرات زیادی در طی دوران فعالیت حرفه ای داشته است و یکی از مهم ترین تغییراتی که او داشته است چاق و لاغر شدن او می باشد. او مورد علاقه بسیاری از افراد در سبک عاشقانه و آرام می باشد و به همین دلیل است که همیشه مورد توجه رسانه ها و اخبار می باشد. او اخیرا کمی اضافه وزن داشت و این موضوع باعث شده بود تا مردم در مورد این چهره واکنش های مختلف داشته باشند اما باید توجه داشت که بعد از گذشت آن دوران رژیم غذایی سختی گرفت و با تلاش های فراوان خودش را لاغر کرد و وزن خودش را به حالت ایده آل رساند و در حال نیز هیچ اضافه وزنی ندارد. او یکی از خوش چهره ترین خواننده ها می باشد که توجه بسیاری از مردم جهان را به خودش جلب کرده است.

لانا دل ری هروئین مصرف می کند؟ 

این خواننده مشهور موزیکی به نام هروئین در کارنامه کاری خودش به ثبت رسانده است که توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است. به طور کلی باید بیان داشت که یکی از موزیک های جذاب این خواننده به حساب می‌ آید که در سال‌ های اخیر فعالیتش منتشر شده این موزیک یکی از بهترین موزیک هایی است که در کارنامه کاری این فرد دیده می شود. بسیاری از افراد بعد از انتشار این موزیک بیان کردند که این فرد از ماده اعتیاد آور هروئین استفاده می کند. اما باید بیان داشت که شاید این حقیقت نداشته باشد اما وقتی که به متن این موزیک توجه می‌ کنید متوجه می‌ شوید که این فرد خیلی عالی توانسته است در عمق مسئله برود و کسی که هروئین مصرف نکند نمی‌ تواند این قدر عالی تمام احساسات خودش را بیان کند به طور کلی می شود بیان کرد که این فرد شاید در زندگی خودش این ماده اعتیادآور را مصرف کرده باشد.

دانلود آهنگ لانا دل ری به چه صورت امکان پذیر است؟

اگر شما علاقه دارید که موزیک های این خواننده مشهور را گوش کنید به شما توصیه می شود که ابتدا به گوگل سر بزنید و نام این خواننده مشهور را در این شبکه سرچ کنید تا به نتیجه بسیار عالی برسید برای شما باید بگوییم که موزیک های بسیاری منتشر کرده است. شما اگر نام این فرد را سرچ کنید برای شما آهنگ های زیادی می آید که شما می توانید هر کدام از آن ها را دانلود کنید. البته راه دیگر هم برای دانلود موزیک های این فرد مشهور وجود دارد که شما می توانید به کانال های تلگرامی که به فعالیت های موزیک می پردازند مراجعه کنید و موزیک مورد علاقه خودتان را پیدا کنید و دانلود کنید.

سایت های معتبر خارجی و ایرانی بسیاری وجود دارد شما می توانید برای دانلود موزیک ها به این سایت ها مراجعه کنید برای دانلود آهنگ هروئین لانا دل ری بهتر است به گوگل مراجعه کنید آهنگ لانا دل ری را می توانید به راحتی از طریق سایت های معتبر دانلود کنید. آهنگ های لانا دل ری و بهترین آهنگ های لانا دل ری را از طریق کانال های تلگرامی به راحتی می توانید پیدا کنید برای دانلود آهنگ لانا دل ری hope is a dangerous بهتر است به سایت های معتبر خارجی مراجعه کنید و نام این موزیک را به صورت انگلیسی در آن سایت جستجو کنید تا به نتایج بسیار عالی برسید.

آلبوم جدید لانا دل ری را چگونه می توان دانلود کرد؟

آخرین آلبوم این فرد در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. یکی از آلبوم های بسیار جذاب و شنیدنی این فرد به حساب می‌ آید و ششمین آلبومی است که در کارنامه کاری خودش ثبت کرده است. به طور کلی باید بیان شود که این آلبوم توانست جایزه گرمی را از آن خودش کند آلبوم نورمن فاکینگ راک یکی از جذاب ترین آلبوم های این فرد به حساب می آید. تک آهنگ هایی که در این آلبوم منتشر شده است شامل دواین تایم، مرا فرشته صدا نکن می باشد موزیک مرا فرشته صدا نکن با خواننده مشهور آمریکایی آریانا گرانده منتشر شده است در سال ۲۰۱۹. در سال ۲۰۲۰ دل ری یک مجموعه بسیار زیبا با عنوان بنفشه روی چمن به پشت خم شد منتشر کرد که بسیار جذاب می باشد. ۱۹ میلیون بازدید داشته است یکی از پرفروش ترین موزیک ها و آلبوم های این فرد به حساب می آید.

دوست پسر lana del rey کیست؟ 

یکی از افراد مشهور است که در سال ۲۰۱۱ با یکی از خواننده های بسیار مشهور اسکاتلندی به نام بری جیمز نیل رابطه داشت او در سال ۲۰۱۴ این رابطه را تمام کرد. قبل از این رابطه این فرد مشهور با استیون مرتنز که یکی از تهیه کننده های بسیار سرشناس در زمینه موسیقی و سبک راک بود رابطه داشت. در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ با فرانسیسکو یکی از عکاسان و کارگردانان ایتالیایی بسیار مشهور رابطه داشت. بعد از آن با جی ایزی رابطه عاشقانه داشت این فرد مشهور علاقه بسیاری به الکل دارد و اولین عشق زندگی خودش را الکل می داند.

Lana del rey بچه دارد؟ 

یکی از خواننده های مشهور است که در حال حاضر ازدواج نکرده است رابطه های بسیار خوبی با افراد مختلف داشته است که برای شما در مطالب پیشین اطلاعاتی در رابطه با روابط عاشقانه این فرد آوردیم. به طور کلی در رابطه با این موضوع می شود بیان داشت که این فرد مشهور در حال حاضر ازدواج نکرده است و بچه ای ندارد با افراد بسیاری رابطه داشته است که آخرین کسی که این خواننده زن مشهور با او رابطه داشته است g- Eazy می باشد.

جوایز lana del rey به چه صورت می باشد؟

یکی از موزیک های جذابی که در کارنامه کاری این فرد می باشد به دنیا آمده برای مردن است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است در ۱۱ کشور توانست رتبه اول در میان بهترین موزیک های جهان را به دست آورد. یکی از موزیک هایی است که نظر بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است واکنش های انتقادی در رابطه با این آلبوم و همچنین انتقاد های بسیاری نسبت به این آلبوم صورت گرفت. بعد از آن این خواننده مشهور زن بیان کرد که می خواهد حقوق اولین آلبومش را بگیرد و این آلبوم را که در سال ۲۰۱۰ منتشر کرده بود دوباره منتشر کند و در تابستان ۲۰۱۲ این آلبوم را دوباره منتشر کرد یکی از آلبوم های پرفروش این خواننده به حساب می‌ آید که ۳.۴ میلیون نسخه در سال ۲۰۱۲ از این آلبوم به فروش رسید.

این آلبوم پنجمین آلبوم پر فروش دنیا در همان سال به حساب می آید آلبوم به دنیا آمده برای مردان یکی از آلبوم هایی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و جزء بیست آلبوم برتر دنیا به حساب آمد. برای دومین بار در لیست ۱۰ آلبوم برتر در ایالات متحده جایگاه بسیار خوبی را از آن خودش کرد این آلبوم در بیلبورد ۲۰۰ در رتبه شصت و هفتم قرار گرفت. این خواننده مشهور جایزه گرمی را به دست آورده است که یکی از از جوایز بسیار عالی خواننده‌ ها به حساب می‌ آید. برای دانلود لانا دل ری بهترین اهنگ بهتر است به گوگل مراجعه کنید. دانلود آهنگ لانا دل ری old money به راحتی از کانال های تلگرامی امکان پذیر می باشد. برای دانلود آهنگ جوان و زیبا از لانا دل ری بهتر است به گوگل مراجعه کنید. Lana del rey دانلود بهترین اهنگ ها از این خواننده را می توانید از سایت های معتبر دانلود کنید.

مصاحبه های لانا دل ری

او یکی از خوانندگانی است که محبوبیت خیلی زیادی در بین مردم جهان دارد و همان طور که می دانید فعالیت های زیادی دارد و یکی از چهره های فعال این روز ها می باشد که آهنگ های ملایم و خوبی ساخته است که تقریبا مورد پسند اکثریت می باشد. با این چهره مصاحبه های زیادی انجام شده است که در پلتفرم های معتبر و رسانه های معتبر منتشر شده اند و برای تمامی مردم قابل دسترس هستند.

بسیاری از افراد نسبت به این چهره کنجکاو هستند و در پی کشف بیشتر او هستند و دلیل این که مصاحبه های لانا دل ری مورد توجه مردم می باشد همین موضوع است که در برنامه های گفتگو با او تمامی جزئیات و اطلاعاتی که در مورد شخصیت او و کار هایی که او انجام داده است به طور کامل مطرح شده است و شما می توانید این موارد را به راحتی و با جستجو مشاهده کنید. مصاحبه های لانا دل ری در سال های مختلف به صورت آرشیو وجود دارد و یکی از دلایل اصلی وایرال شدن آن ها به تعداد زیاد تفاوت صحبت های داخل مصاحبه و تفاوت موضوع آن ها می باشد.

لانا دل ری در ایران

لانا دل ری خواننده اهل کشور آمریکا می باشد که در حال حاضر بیشتر فعالیت های خودش و زندگی شخصی خودش را در این کشور انجام می دهد. او در حال حاضر قصد مهاجرت ندارد و تحت هیچ شرایطی محل زندگی خودش را تغییر نمی دهد. لانا دل ری هیچ وقت به ایران سفر نکرده است و این موضوع حقیقت ندارد.

تیترها و عکس های مختلفی در مورد این موضوع وجود دارد و ممکن است شما هم این مورد را مشاهده کرده باشید. اما باید توجه داشته باشید که هیچ کدام از آن ها حقیقت ندارند. این خواننده از زمان شروع فعالیتی که داشته است تا به حال به کشور ایران سفر نکرده است و تمامی افرادی که او را به درستی می شناسند. این موضوع را می دانند لانا دل ری هیچ فعالیتی در ایران ندارد چون یک خواننده خارجی می باشد که با توجه به قوانین کشور آمریکا زندگی شخصی و فعالیت حرفه ای دارد.

لانا دل ری با چه خوانندگانی همکاری داشته است؟

لانا دل ری معمولا به صورت تک نفره فعالیت های خودش را انجام می دهد و آهنگ های تکی زیادی منتشر کرده است. او شهرتی که در حال حاضر به دست آورده را به خاطر فعالیت های تک نفره خودش کسب کرده است و این موضوع در سابقه کاری او کاملا مشخص می باشد. البته که منطقی است گاهی اوقات خواننده های برای بیشتر شنیده شدن کار های آهنگ های خود با خواننده های معروف دیگر آهنگ مشترک می سازند و بیشتر از قبل مورد استقبال مردم قرار می گیرند. در ادامه به دو خواننده معروف که لانا دل ری با آن ها فعالیت داشته است اشاره خواهیم کرد. او فعالیت زیادی با دیگران ندارد چون مدل آهنگ های این خواننده این طور نیستند اما در سال های گذشته چند بار این همکاری را انجام داده است که تقریبا تمامی طرفداران او این آهنگ ها را شنیده اند.

آریانا گرانده

او با آریانا گرانده برای موسیقی متن فیلم فرشتگان چارلی همکاری مشترک داشته است و این همکاری بسیار موفق و چشم گیر بوده است و تا حد زیادی مورد توجه طرفداران آن ها بوده است.

مایلی سایرس

مایلی سایرس نیز یکی از خوانندگان شناخته شده می باشد که در سال 2019 با لانا دل ری فعالیت مشترک داشته است و این همکاری نیز موفق بوده است

سوالات متداول

 1. برای گوش دادن و lana del rey دانلود بهترین اهنگ های به کجا باید مراجعه کرد؟

  برای دانلود بهترین موزیک های خواننده های مشهور بهتر از گوگل مراجعه کنید.

 2. لانا دل ری در حال حاضر مجرد است؟

  این فرد مشهور در حال حاضر مجرد است.

 3. آیا این خواننده مشهور جایزه گرمی را به دست آورده است؟

  این فرد مشهور در کارنامه کاری خودش جایزه گرمی را به دست آورده است.

 4. لانا دل ری آیا بچه دارد؟

  باید بیان کرد که این فرد مشهور در حال حاضر ازدواج نکرده است پس بچه هم ندارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0