بیوگرافی کوروش وانتونز به همراه حاشیه های رپی و جدیدترین آهنگ ها

1 دیدگاه

کوروش نجفی که ملقب به کوری می‌ باشد و بسیاری آن را با نام کوروش وانتونز می شناسند متولد یکم اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۴ است یک برادر کوچکتر از خود دارد و فرزند اول خانواده اش می باشد. برای بررسی بیوگرافی این رپر نسل دوم با ما در ادامه همراه باشید.

محتوا پنهان
بیوگرافی کوروش وانتونز

بیوگرافی کوروش وانتونز

او گفته است که کار حرفه‌ ای خود را از سن ۱۲ سالگی و در یک استودیو کوچک آغاز کرده و در سن ۱۷ سالگی به طور رسمی فعالیت حرفه‌ ای خود را در زمینه خوانندگی رپ ادامه داده است؛ پس از مدتی به گروه وانتونز پیوسته است.

او گفته است که از در سنین نوجوانی خود علاقه مند به خوانندگی رپ بوده است. وی از همان سنین فعالیت حرفه‌ ای خود را در این زمینه آغاز کرده است؛ تا در نهایت توانست به گروه وانتونز بپیوندد و فعالیت حرفه ای خود را در این زمینه ادامه دهد.

اعتقادات و عقاید کوروش در فعالیت هنری خود

او در پاسخ به این سوال که چه چیزی باعث شد تا خوانندگی رپ را انتخاب کند می گوید عشق و علاقه او از بچگی باعث شده تا به کار و حرفه رپ علاقه مند شود و در این عرصه پا بگذارد. او می گوید تنها با زحمت و تلاش فراوان به این نقطه رسیده است و فقط اوایل کار خود هزینه استودیو و رکورد را داده است و آن هم مربوط به فقط اوایل کاری او بوده است و حالا که خود گروه استودیو زده اند دیگر هیچ گونه هزینه و خرجی نداشته اند.

همچنین او در پاسخ به این سوال که آیا پدر و مادر او برای رپر شدن او هزینه ای کرده اند گفته است نه هیچ وقت آن ها را در قبال هزینه ای قرار نداده است. نظر او درباره شهرت این است که شهرت را خوب می داند ولی به شرط این که لایق شهرت و معروفیت باشید.

کوروش نسبت به جدا شدن پدرام از گروه می گوید پدی آی از گروه جدا نشده است و تنها اندکی خطای فکری در بین آن ها جدا شده بود و افکارشان بهم نمی خورده است و همکاری خود را کم کرده اند ولی جدا نشده اند. همچنین او گفته همکاری های متعددی با پدی خواهند داشت و منتظر کارهای مشترک آن ها باشید.

کوروش در مورد همکاری با گروه وانتونز می گوید کار همه اعضا گروه رو دوس دارد که این علت اصلی همکاری او با دوستانش در این گروه می باشد. او در مقابل حواشی جدید به وجود آمده از اختلاف او با گروه اپیکور گفته است که من با این گروه مشکلی ندارد و اتفاقاً شنیده‌ ام که یکی از اعضای آن در بستر بیماری قرار دارد و برای او آرزوی سلامتی می‌ کنم.

او در پاسخ به این سوال که گفته شده برخی از کارهای این گروه را گروه تیک تاک نویسندگی می کند گفت او حتی یک کلمه از آهنگ های ما تا حالا با همکاری گروه تیک تاک انجام نشده است. از همان ۵ یا ۶ سالی که گروه در این حرفه قرار دارد هیچ همکاری با این گروه نداشته است.

در پاسخ به سوال که چه سبک هایی را در رپ فارسی بیشتر دوست دارد می گوید سبک کاری که اکنون دارد بسیار به آن علاقه مند است و کاری که به آن علاقه‌ مند باشد را انجام می‌ دهد و آن را دنبال می‌ کند. همچنین گفته است که معتقد است با فحش و بی احترامی در آهنگ ها و رپ موافق نیست ولی تا حالا یک سری کلمات عامیانه که بین دوستان و رفیقان در دنیای امروزی بسیار اوکی می باشد را به کار برده است و با آنان در موزیک ویدیوهای خود مشکلی ندارد.

کوروش وانتونز آهنگ مورد علاقه خود را هرزه می نامد و می‌ گوید در بین بسیاری از کارهای خود این کار را بسیار دوست داشته است . او می گوید خوانندگی و فعالیت در عرصه رپ بسیار برای او مهم است و آن را جزئی از زندگی اصلی خود می‌ داند به گونه ای که چندین سال است که همه زندگی خود را درگیر این حرفه کرده است.

او سامی لو را در این گروه پیشکسوت خود می داند و می گوید به نظر من در زمان خودش یک نابغه واقعی بوده است. هیچ کس نمی‌ تواند همانند او در این حرفه بدرخشد و نویسندگی هایی به این زیبایی در این حرفه را انجام دهد.

او در مورد حواشی کوروش وانتونز می گوید علاقه ای به ایجاد حاشیه برای خود در سبک فعالیت حرفه ای خود ندارد اما گاهی اوقات نمی تواند جلوی این گونه حواشی را برای خودش نیز بگیرد.

کوروش وانتونز اینستاگرام

کوروش در فضای مجازی نیز فعالیت‌ های گوناگونی دارد او در این فضا به انتشار عکس های کوروش وانتونز می‌ پردازد و همچنین کاور آلبوم های منتشر شده از خود را بر روی صفحه شخصی خود قرار می‌ دهد و از این طریق طرفداران خود را نسبت به انتشار موزیک ویدیوهای جدید خود آگاه می کند. دنبال کنندگان صفحات مجازی کوروش نشان از این است که او در طی فعالیت حرفه‌ ای خود توانست موفق باشد و تعداد زیادی از طرفداران عرصه رپ فارسی را به خود و خوانندگی خود جذب کند.

سبک خوانندگی رپی که کوروش انتخاب کرده است بسیار در بین طرفداران او محبوب می باشد و دنبال کنندگان آن همواره حمایت کننده او بوده اند. یکی از خصوصیات محبوب و دوست داشتنی کوروش در بین طرفداران و هواداران او می‌ تواند عدم مغروریت او پس از مشهور شدن آن در بین طرفدارانش باشد.

در طی فعالیت کوروش آلبوم های متعددی از او منتشر شده است که بسیاری از این آلبوم ها در پی همکاری او با گروه وانتونز می باشد. کوروش یکی از اعضای اصلی و مهم گروه به شمار می رود و هواداران مخصوص به خودش را در موزیک ویدئوها دارد.

بیوگرافی گروه وانتونز را بدانید

این گروه توسط چهار عضو اصلی آن به نام آرتا و کوروش و سامی لو و رها وانتونز تشکیل شده است که فعالیت حرفه‌ ای خود را از سال ۹۱ به طور رسمی از تهران آغاز کرده اند. کوروش به همراه آرتا دو تا از خوانندگان رپ این گروه می باشند و همچنین سامی و رها به عنوان آهنگساز و خواننده بی کلام در این آهنگ ها شرکت دارند.

این گروه عضو قدیمی دیگر به نام پدرام داشته است که در بسیاری از آهنگ های قدیمی و معروف آن ها حضور داشته است. اما پدی به دلیل اختلافات سلیقه ای و فاصله گرفتن از مسیر گروه از این گروه جدا شده است. آرتا که به عنوان یکی از اعضای اصلی گروه شناخته می‌ شود پس از جدایی پدرام به این گروه ملحق شده است و با آن ها فعالیت حرفه‌ ای خود را آغاز و ادامه می دهد.

اولین مجموعه رسمی انتشار یافته از این گروه هیولا نام دارد که به صورت تعدادی تک آهنگ های جدا از هم اکنون در حال انتشار می باشد. این گروه چند وقتی می باشد که دچار حواشی متفاوت و گوناگونی در فضای مجازی با برخی از خوانندگان دیگر شده اند.

آهنگ های منتشر شده از کوروش

آلبوم کوروش وانتونز در طی فعالیت حرفه‌ ای هنری او تعداد زیادی آهنگ را در بر دارد. آهنگ هایی که با فعال بودن بسیار حرفه ای و زیبای او در این آهنگ ها طرفداران زیادی را نسبت به خود جذب کرده است.

نمونه ای از آهنگ های منتشر شده از کوروش که با نام‌ های اداس و تو مشتم و اگه پایه ای و بوم نقاشی و فدا سرت و همخونه و مثل سگ و نهنگ آبی و دوست دارم و پس من چی نام دارد.

سبک برخی از کارهای کوروش سبکی انتقادی و تند آمیز نسبت به برخی از مسائل به وجود آمده در دنیای امروزی نیز می باشد. کوروش سبک فعالیتی خود را مورد پسند خود می‌ داند و گفته علاقه‌ مند به این سبک می باشد و آن را ادامه نیز خواهد داد؛ اما نمی داند که در آینده آیا سبک دیگری را به ویدیوهای خود اضافه می کند.

او می‌ گوید که معتقد است به دلیل این که توانست سبک فعالیت حرفه‌ ای خود را در کودکی درون خود کشف کند فرصت زیادی را برای رفع ایرادات و مشکلات خود در این زمینه داشته و همچنین توانسته بسیاری از نکات قابل توجه در این حرفه را بیاموزد و آن ها را در سبک کاری حرفه ای خود به کار ببرد. کوروش وانتونز تلگرام خود را راهی برای ارتباط با طرفداران خود نیز قرار داده است و در کانال رسمی خود به انتشار موزیک ویدیوهای خود می پردازد.

10 آهنگ محبوب کوروش وانتونز کدامند؟

کوروش وانتونز از آن دسته از رپران فعال و پرکاری است که تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را چه به تنهایی و چه با همکاری سایر رپران خوانده و منتشر کرده است. او از استعداد و صدای بسیار خوبی برخوردار است و معمولاً آهنگ‌ هایش از تکست‌ های قوی هم برخوردارند. حال این موضوع باعث شده است تا اکثر آهنگ‌ های او پس از انتشار مورد استقبال مردم به ویژه مخاطبان و طرفدارانش قرار گیرند.

البته ناگفته نماند که برخی از آهنگ‌ های کوروش با توجه به تعداد دانلود آن ها و هم چنین رای گیری مردم در لیست محبوب‌ ترین آهنگ‌ های این رپر قرار گرفته اند. حال در ادامه قرار است به معرفی آن ها بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رولت از کوروش وانتونز

یکی از جدید ترین ترین آهنگ‌ های کوروش وانتونز رولت نام دارد که پس از انتشار بسیار محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که خیلی از کاربران فضای مجازی دابسمش‌ های متعددی را با این آهنگ ضبط و در اینستاگرام منتشر کردند. در حال حاضر این آهنگ در لیست محبوب‌ ترین آهنگ‌ های این رپر قرار گرفته است.

ولی خوبه

از یکی از آهنگ‌ های جدید و معروف این رپر می‌ توان به آهنگ ولی خوبه اشاره کرد. زمانی که کوروش این آهنگ را منتشر کرد مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و خیلی از آن ها به تعریف و تمجید این آهنگ پرداختند.

ساقی

به جرات می توان بیان کرد که یکی از بهترین و محبوب ترین آهنگ های این رپر ساقی می باشد که در سال 2022 منتشر شده است. کوروش این آهنگ را با همکاری خواننده ای به نام د دان خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت. بهتر است بدانید این همکاری از کوروش و د دان در لیست بهترین فیت های آن زمان قرار گرفت.

یالا

آهنگ یالا یکی از جدید ترین ترک‌ های کوروش است که آن را با همکاری بهزاد لیتو خوانده و منتشر کرده است. با توجه به این که این ترک از متن بسیار قوی و ریتم عالی برخوردار است، به همین دلیل پس از انتشار مورد استقبال خیلی از طرفداران این رپر قرار گرفت و به یکی از محبوب ترین آهنگ های او نیز تبدیل شد.

تولدت مبارک

اهنگ تولدت مبارک کوروش وانتونز یکی از آهنگ های محبوب این رپر به شمار می‌ رود. بهتر است که بدانید این آهنگ با توجه به این که از ریتم و متن بسیار خوبی برخوردار است، به همین دلیل پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت. هم چنین در خیلی از تولدها پلی می شود.

بگو یادته

در سال 2017 کوروش با همکاری بهزاد لیتو آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی به نام بگو یادته را منتشر کرد. حال بهتر است بدانید آهنگ بگو یادته با توجه به این که از ریتم بسیار زیبا و متن قوی برخوردار بوده است، از این رو پس از انتشار تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد و این دو رپر با انتشار این آهنگ توانستند به شهرت خوبی برسند. هم چنین خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ طرفدار کوروش شدند.

یه بارم من

یکی از آهنگ های معروف و شنیدنی کوروش آهنگ یه بارم من می باشد که متعلق به آلبوم 420 است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این رپر معروف این آهنگ را با همکاری آرتا، بهزاد لیتو، رها خوانده و در سال 2019 منتشر کرده است. این رپر با انتشار این آهنگ توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان محبوبیت و شهرت خود افزود.

تهران تا ال ای

آهنگ تهران تا ال ای یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین آهنگ های این رپر به شمار می‌ رود که در سال 2022 با همکاری سپهر خلسه، Pendar، سامی لو خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ از سبک خوبی برخوردار است و به صورت رپ ارائه شده است. حال جالب است بدانید پس از انتشار این فیت کوروش توانست طرفداران بیشتری را به دست آورد و خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ به تعریف و تمجید از آن پرداختند.

کولاک

از دیگر آهنگ‌ های محبوب و پرطرفدار کوروش می‌ توان به آهنگ کولاک اشاره کرد که آن را در سال 2013 با همکاری سامی لو خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ با توجه به این که از متن بسیار قوی برخوردار است، به همین دلیل پس از انتشار مورد تعریف و تمجید خیلی از شنوندگان قرار گرفت و از تعداد دانلود بالایی هم برخوردار شد.

تو این خونه

یکی از جدید ترین آهنگ‌ های کوروش آهنگ تو این خونه نام دارد که آن را با همکاری هومان و آرمان میلادی در سال 2023 خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ نیز در لیست محبوب‌ ترین آهنگ‌ های این رپر قرار گرفته است، چرا که از متن و ریتم بسیار خوبی برخوردار است.

کوروش وانتونز 420

در نهایت در طی فعالیت هنری کوروش یکی از اعضای گروه وانتونز می باشد آلبوم 420 از این فرد به انتشار رسید که آهنگسازی اکثر قطعات آن بر عهده همکار او در گروه سامی‌ لو بوده است. در یک ترک آن خشایار اس آر نیز به تولید نقش پرداخته است از آرتیست های مهمان این آلبوم می توان بهزاد لیتو و سپهر خلسه و آرتا و رها و چند تن دیگر را نیز معرفی کرد.

متن تمامی و قطعات این آلبوم به صورت اختصاصی توسط تیم موزتکست تهیه شده است. این آلبوم تشکیل شده از ۱۱ آهنگ متفاوت می باشد که نام های آن ها با نام جر زن، آن مومنت و، گرینویج، ماروچیا، خیلی زود دیر شد، بهش بگید، این جا کجاست و یه بارم من می باشند.

کوروش وانتونز و دوست دخترش

نام دوست دختر کوروش، هلیا گلبین راد می باشد. این دو مدت بسیار زیادی است که با یک دیگر ارتباط دارند. هلیا یک مدل بسیار معروف در اینستاگرام می باشد. به عبارتی او از مدل های اینستاگرام می باشد.

حواشی اخیر کوروش دعوای این گروه با خلسه

در کوروش وانتونز ویکی پدیا آمده است که پس از منحل شدن گروه زدبازی و جدا شدن اعضای آن از هم دیگر تصمیم به همکاری با گروه وانتونز و استفاده از صدای سامی را برای قسمت هم خوان آلبوم های مشترک خود انتخاب کرده‌ اند. اما با وجود تمام این همکاری ها و ارتباط موفق آمیز این افراد با یک دیگر در تیر ماه سال 98 گروه وانتونز در آهنگی خلسه را مورد توهین و انتقاد قرار داده است که این آهنگ واکنش شدید خسله را در پی داشت.

حواشی این گروه به همین جا ختم نشده است و این گروه اقدام به فروش این موزیک ویدیو برای انتقاد خلسه و انتشار آهنگی دزدی از او کرده اند. علت اصلی این اختلافات و حواشی را شاید بتوان به تایید نشدن آهنگی از سپهر خلسه به عنوان لب و دهن که توسط اعضای این گروه منتقد شد نامید. پس از این واکنش ها و اتفاقات تقریباً جوی آرام بین این حواشی این دو گروه ایجاد شده بود.

سایت شرط بندی کوروش وانتونز

بسیاری از کاربران می خواهند اسم سایت کوروش را بدانند این سایت از جمله یکی از مهم ترین سایت های بت ایرانی است که می توانید در آن به شرط بندی زنده ورزشی و هم چنین بازی های کازینو بپردازید. کوروش که یکی از اعضای تیم وانتونز می باشد با این گروه این سایت را تاسیس کرد.

سایت کوروش بتووین نام دارد. وی در سال 1398 سایت شرط بندی و پیش بینی فوتبال خود را راه اندازی کرد که البته در طی این مسیر چند باری نام آن را عوض کرد. در حال حاضر بتووین 90 سایت شرط بندی کوروش می باشد. وی از طریق تبلیغ این وب سایت و جذب کاربر، کسب درآمد می کند.

برسی رفاقت کوروش و آرتا

اما نکته جالبی که در مورد کوروش وجود دارد این می باشد که او با آرتا رفاقت بسیاری صمیمی دارد. کوروش و آرتا در ایران هم خانه بودند و در ترکیه نیز به صورت مشترک در یک خانه زندگی می کنند. حتی آن ها در حال حاضر فقط یک سایت شرط بندی که آن هم بتووین می باشد را تبلیغ می کنند.

حمایت سروش هیچکس از کوروش

اما یکی از نکاتی که در پیشرفت و شناخته شدن کوروش نقش بسیار مهمی داشت، حمایت پدر رپ فارسی از او بود. سروش هیچکس یکی از مطرح ترین خوانندگان رپ فارسی می باشد که در گذشته یکی از کارهای کوروش را استوری کرده و از او حمایت کرده است. همین مسئله نقش مهمی در شناخته شدن کوروش وانتونز داشت.

دیگر رفیق های رپر کوروش وانتونز

کوروش همچنین رابطه بسیاری خوبی با رپرهای شناخته شده ایرانی دارد. وی از گذشته دور با خشایار اس آر دوست بوده که هم اکنون نیز رفاقت آن ها ادامه داشته و کارهای مشترک بسیاری نیز با یکدیگر دارند. همچنین کوروش دوستی صمیمی نیز با مونتیگو دارد. مونتیگو یا فرشید مدیر اصلی بسیاری از سایت های شرط بندی ایرانی می باشد.

آلبوم های کوروش وانتونز

کوروش وانتونز، معروف به کوری از خوانندگان رپی می باشد که دیگران او را بیشتر به اسم کوروش وانتونز می شناسند. این خواننده در تاریخ 1 اردیبهشت ماه سال 1374 در شهر تهران به دنیا آمده است و دارای یک برادر کوچک تر از خود می باشد. کوروش از خوانندگان فعالی است که آهنگ های بسیاری را تولید کرده و آلبوم های بسیاری را از خود به جا گذاشته است. از جمله این آهنگ ها می توان به آل استار، پولی نی و خالتور ارزشی اشاره کرد. برای دانلود آهنگ های این آلبوم، کافی است که به اینترنت مراجعه کرده و آهنگ مورد نظر خود را جست و جو کنید.

برنامه رپ بتل کوروش وانتونز

در این قسمت از مقاله می خواهیم به برنامه های رپ بتل کوروش اشاره کنیم. کوروش وانتونز، از خوانندگان جوانی می باشد که در رپ بتل استعداد زیادی دارد. این شخص تا کنون فیلم ها و کلیپ های زیادی را از رپ بتل خود در اینترنت و یوتیوب پخش کرده است. شما می توانید برای مشاهده کردن فیلم های رپ بتل کوروش وانتونز به اینترنت یا برنامه یوتیوب مراجعه کرده و این فیلم ها را ببینید.

فروش کاور آلبوم کوروش وانتونز به صورت ان اف تی

بسیاری از خوانندگان معروف و به نام هستند که کاورهای آلبوم خود را برای فروش می گذارند. کوروش وانتونز، معروف به کوری نیز یکی از افرادی بود که آلبوم خود را به صورت ان اف تی برای فروش گذاشت. گفته شده است که این آلبوم به قیمت ده میلیارد تومان به فروش رسید.

رابطه این رپر با فن هایش چگونه است؟

او هر از گاهی با فن هایش تلفنی صحبت می کند و از این کار فیلم می گیرد و نشان دهنده این است که طرفدارانش بسیار احترام می گذارد.

درآمد کوروش وانتونز از مدیریت سایت شرط بندی اش چقدر است؟

بسیاری از طرفداران کوروش در مورد درآمد او می خواهند بدانند که به چه صورت است. در این مورد باید بگوییم که خود او تا به حال در مورد مبلغ دقیق درآمدش صحبتی نکرده است. اما می گوید از پخش آهنگ ها و موسیقی درآمد دارد. او می گوید پس از این که بیزینس جدیدش را راه اندازی کرده است توانسته به درآمد عالی برسد. بیزینس جدید او تاسیس سایت بتووین است. او این سایت را راه اندازی کرد. هم اکنون هم از درآمد این سایت رضایت دارد و می گوید از این طریق زندگی اش تغییر کرده است. به همین دلیل همی می تواند به راحتی هر چیزی را که می خواهد بخرد.

بررسی ضرایب بازی انفجار سایت کوروش وانتونز

در سایت بتووین بازی انفجار هم ارائه شده است. در واقع بازی انفجار سایت کوروش وانتونز از منبع اصلی آن گرفته شده است. به همین دلیل این بازی دارای ضرایب بالایی می باشد. از این رو اگر شما هم جزو افرادی هستید که دارای مهارت در این بازی می باشید. می توانید برای یک بار بازی انفجار این سایت را تجربه کنید. آن گاه می بینید که می توانید سود بسیار خوبی کسب کنید. بازی انفجار یکی از محبوب ترین بازی های این سایت می باشد.

بررسی امکانات سایت شرط بندی این رپر

در این قسمت بهتر است به امکاناتی که سایت بازی انفجار کوروش وانتونز در اختیار کاربران خود قرار داده است صحبت کنیم. این سایت دارای امکانات بسیاری هم چون بونوس های بازی های مختلف و بونوس ثبت نام است که درصد آن هم بالا است. در این سایت می توانید انواع بازی های کازینویی را پیدا کنید و وارد آن شده و شرط بندی کنید. این سایت هم چنین بازی ها را با ضرایب بسیار بالا در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از این رو اگر در بازی های کازینویی مهارت دارید می توانید سودهای بسیار عالی از سایت بتووین کسب کنید. از دیگر امکانات سایت بتووین به پشتیبانی بیست و چهار ساعته سایت اشاره داشت که می توانید هر زمانی که با مشکل در این سایت مواجه شدید با پشتیبانی آن ارتباط برقرار کنید تا مشکل شما را حل کنند.

آدرس جدید سایت کوروش را چگونه دریافت کنیم؟

برای ورود به سایت کوروش وانتونز باید آدرس جدید سایت را داشته باشید. از این رو آدرس جدید را می توانید از پیج اینستاگرام خود کوروش پیدا کنید. هم چنین از کانال تلگرام بتووین می توانید جدیدترین آدرس را پیدا کنید. هم چنین در صفحه اصلی پیج اینستاگرام این سایت آدرس جدید آن ارائه می شود. پس از پیدا کردن آدرس جدید باید در این سایت ثبت نام کنید تا بتوانید در بازی های آن فعالیت داشته باشید. پس از ثبت نام می توانید از بونوس هایی که این سایت به کاربران خود ارائه می کند استفاده کنید. بونوس ثبت نام برای همه افرادی که در این سایت نام نویسی می کنند در دسترس می باشد.

دیس های کوروش وانتونز

در دنیای رپ فارسی هر از گاهی درگیری‌ هایی بین برخی از رپران با یکدیگر به وجود می‌ آید که گاهی اوقات این درگیری‌ ها تا جایی ادامه پیدا می‌ کنند که منجر به انتشار دیس ترک از جانب این رپران می‌ شود. حال بهتر است بدانید از زمانی که کوروش وانتونز فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است تا به اکنون درگیری‌ هایی با برخی از رپران دیگر داشته است که برخی از درگیری‌ های او تا جایی ادامه پیدا کردند که منجر به انتشار دیس ترک از جانب این رپر معروف شده‌ اند.

حال بهتر است بدانید که معمولا دیس ترک هایی که کوروش وانتونز منتشر می کند مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه علاقمندان به رپ قرار می‌ گیرد، چرا که به طور معمول دیس ترک های او از متن قوی برخوردارند. حال در ادامه قرار است به معرفی برخی از دیس ترک‌ های این رپر معروف بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آل استار 2

مدت ها قبل کوروش آهنگی به نام آل استار 2 را دیس به رپرانی مانند: شایع، جیدال، گادپوری و ویلسون منتشر کرد که این دیس ترک با توجه به این که از متن قوی برخوردار بود، از این رو به یکی از پردانلود ترین آهنگ‌ های زمان خود تبدیل شد. البته ناگفته نماند که این دیس ترک جنجال های زیادی را در دنیای رپ و به ویژه در میان فن‌ های این رپران به وجود آورد. هم چنین جیدال و ویلسون نیز این دیس ترک را بی‌ جواب نگذاشتند.

فنا از کوروش وانتونز

مدتی قبل این رپر معروف با همکاری آرتا وانتوز و سپهر خلسه دیس ترکی به نام فنا منتشر کرد. بهتر است بدانید این آهنگ یک دیس ترک قوی به رپران نسل یک بود. به همین دلیل بعد از انتشار حاشیه های بسیار زیادی را به وجود آورد.

با این که خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ بیان کردند که این دیس ترک یکی از قوی‌ ترین دیس ترک‌ هایی است که تا به اکنون از کوروش شنیده اند. اما با توجه به این که این دیس ترک خطاب به رپران نسل یک بوده است، به همین دلیل کوروش هیت‌ های زیادی را هم دریافت کرد.

هیاهو

آهنگ کوروش وانتونز هیاهو پس از انتشار به یکی از آهنگ‌ های جنجالی اما پرطرفدار این رپر تبدیل شد که تا مدت‌ ها رکورد دانلود را از آن خود کرد. حال جالب است که بدانید برخی از شنوندگان این آهنگ بیان کرده اند که کوروش در قسمتی از آهنگ هیاهو برخی از رپران نسل یک را دیس کرده است. اما کوروش تا به اکنون به این صحبت‌ ها واکنشی نشان نداده و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

اکستازی

اکستازی یکی از آهنگ های جنجالی و معروف کوروش وانتونز است که با همکاری سیجل و سامی لو و رها آن را خوانده و منتشر کرده است. جالب است بدانید که خیلی از شنوندگان این آهنگ بیان کرده اند که در قسمتی از آهنگ اکستازی، کوروش برخی از رپران را دیس کرده است. این آهنگ پس از انتشار به یکی از جنجال ترین اهنگ های این رپر تبدیل شد.

نسخ

یکی از دیس ترک‌ های جنجالی و محبوب کوروش وانتونز که پس از انتشار با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و تا مدت‌ ها رکورد دانلود را از آن خود کرد، دیس ترک نسخ نام دارد. این دیس ترک از متن بسیار قوی برخوردار است. به همین دلیل پس از انتشار مورد استقبال خیلی از علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت.

چالش ها و بازی های کانال یوتیوب کوروش وانتونز

رپران فارسی با توجه به این که پشتوانه مالی ندارند و از طریق حرفه‌ شان درآمد خوبی کسب نمی‌ کنند. به همین دلیل اکثر آن ها در فضای مجازی همچون یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند تا به این گونه بتوانند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند که این موضوع شامل کوروش وانتونز هم می‌ باشد.

حال در رابطه با یوتیوب بهتر است بدانید که یک شبکه اجتماعی محبوب و کاربردی است که این روز ها مورد استقبال خیلی از رپران فارسی قرار گرفته است، چرا که این شبکه اجتماعی به تعداد بازدید ویدیو های کاربرانش به آن ها مبلغی را به دلار پرداخت می‌ کند. این موضوع باعث شده است تا این روزها اکثر رپران فعالیت گسترده‌ ای در این شبکه داشته باشند.

حال مدت‌ ها قبل کوروش یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و پس از آن از تمام طرفداران و مخاطبانش درخواست کرد تا چنل یوتیوب او را دنبال کنند، چرا که از این به بعد قرار است در یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام دهد. در حال حاضر کوروش تمام ویدیوهای خود به ویژه موزیک ویدیوها، بازی‌ های خود و هم چنین چالش‌ هایش را با کیفیت بالا در چنل یوتیوب خود آپلود می‌ کند.

حال باتوجه به این که کوروش در یوتیوب طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل تا به اکنون تمام ویدیوهای او در یوتیوب از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده اند. از این رو این رپر معروف توانسته از طریق بازدید ویدیوهایش در این شبکه اجتماعی برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می‌ کند.

بهتر است بدانید کوروش علاقه بسیار زیادی به چالش و بازی‌ های فان و جذاب دارد و استعداد بسیار خوبی نیز در ساخت این گونه از ویدیوها دارد. به همین دلیل تا به اکنون چالش‌ ها و ویدیو بازی‌ های فان و جذابی را ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است که تا به اکنون از بازدید بسیار خوبی هم برخوردار شده اند.

حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب کوروش و هم چنین فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید. هم چنین می‌ توانید به مشاهده ویدیو های بازی و چالش‌ هایی که تا به اکنون کوروش در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است هم بپردازید.

داستان کوروی با نسل یک و نسل چهار

در حال حاضر در میان جوانان و نوجوانان سبک رپ به یکی از سبک‌ های محبوب و پرطرفدار در موسیقی تبدیل شده است تا جایی که این روزها اکثر جوانان به گوش کردن آهنگ‌ های رپ می‌ پردازند. به همین دلیل در حال حاضر خوانندگان رپ که به آن ها رپر گفته می‌ شود در بین نسل جوان بسیار شناخته شده و محبوب هستند.

بهتر است بدانید رپ از نسل‌ های مختلفی تشکیل شده است و هر کدام از رپران با توجه به این که در چه سالی وارد این حرفه شده اند در یکی از این نسل ها قرار گرفته اند. البته ناگفته نماند که همیشه درگیری‌ ها و حاشیه‌ هایی بین رپران نسل‌ های مختلف با یکدیگر مشاهده می‌ شود.

به عنوان مثال مدتی قبل درگیری بین کوروش با رپرهای نسل اول به وجود آمد که این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که کوروش با همکاری برخی از رپران دیگر دیس ترک فنا را منتشر کرد که این دیس ترک خطاب به برخی از رپران نسل یک بوده است.

پس از انتشار این دیس ترک حاشیه‌ های بسیار زیادی به وجود آمد و تا مدت‌ ها اهالی دنیای رپ و علاقه‌ مندان به رپ در رابطه با این دیس ترک صحبت می‌ کردند. حال با توجه به این که رپران نسل یک از محبوبیت بسیار زیادی برخورد دارند، به همین دلیل کوروش وانتونز هیت‌ های بسیار زیادی را هم دریافت کرد.

پس از این جریانات کوروش در یکی از صحبت های خود بیان کرد که این آهنگ دیس به رپران نسل یک نبوده است و فقط در قسمتی از این آهنگ به رپران نسل یک اشاره کرده است که کم کار شده‌ اند تا به این گونه شاید تحولی در فعالیت رپران نسل یک به وجود آید.

با این حال صحبت‌ های کوروش در مورد این دیس ترک حاشیه‌ ها را کم نکرد تا جایی که حتی برخی از رپران نسل یک به اتحاد پرداختند و سریعاً دیس ترک کوروش وانتونز را منتشر کردند. حال با انتشار این دیس ترک‌ ها می‌ توان این گونه بیان کرد که در حال حاضر کوروش وانتونز رابطه خوبی با رپران نسل یک ندارد.

با این که کوروش رابطه خوبی با رپران نسل یک ندارد، اما در حال حاضر با برخی از رپر های نسل 4 رابطه بسیار خوبی برقرار کرده است تا جایی که حتی با برخی از آن ها تا به اکنون آهنگ‌ های مشترکی را نیز خوانده و منتشر کرده است. به نظر می‌ رسد که کوروش به حمایت و پشتیبانی از رپران نسل چهار پرداخته است تا آن ها نیز بتوانند جایگاه خوبی را در دنیای رپ به دست آورند.

جدید ترین ترک های کوروش وانتونز کدامند؟

کوروش وانتونز از آن دسته از رپران پرکاری است که از زمانی که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است، هر چند وقت یکبار ترک جدیدی را منتشر می‌ کند. جالب است که بدانید یکی از دلایل محبوبیت کوروش وانتونز فعال بودن او در دنیای رپ است، چرا که این روزها مشاهده می‌ شود که اکثر رپران بسیار کم کار شده‌ اند و یا این که آهنگ‌ های قوی منتشر نمی‌ کنند. از این رو کوروش در لیست یکی از محبوب‌ ترین و فعال‌ ترین رپران ایرانی قرار گرفته است.

حال یکی از سوالاتی که برای خیلی از مخاطبان و طرفداران کوروش به وجود می آید، این است که جدیدترین ترک‌ های کوروش کدامند؟ در این باره بهتر است بدانید که مدتی قبل کوروش سه ترک جدید به نام‌ های یالا، ولی خوبه و رولت را منتشر کرد که هر سه ترک این رپر پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه علاقمندان به رپ قرار گرفت.

حال اگر تمایل دارید تا به دانلود هر کدام از این ترک‌ های جدید کوروش بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام ترک مورد نظر خود از کوروش را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه سایت‌ های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد.

درگیری اپیکور با این خواننده سر چه بود؟

بهتر است بدانید مدتی قبل درگیری شدیدی بین کوروش و اپیکور یکی از رپران معروف به وجود آمد تا جایی که فری استایل دیس به هم دادند. مدتی قبل امیر اپیکور در یکی از ویدیوهای خود بیان کرد که کوروش تنها برای پول و دختر آهنگ منتشر می کند و فعالیت حرفه‌ ای ندارد. این در حالی است که او برای عشقی که به کارش دارد و عشق به مردم آهنگ منتشر می‌ کند و آن ها هیچ فاز مشترکی با هم ندارند.

پس از آن کوروش نیز در یکی از استوری‌ های خود جواب اپیکور را این گونه داد: من کلاً در مورد این رپر پنج ثانیه صحبت کردم، اما اپیکور دست از سر من بر نمی‌ دارد و مدتی است که فقط در مورد من صحبت می‌ کند تا به این گونه بتواند به توجهات زیادی را به سمت خودش جلب کند. به هر حال درگیری های این دو رپر بالا گرفت تا جایی که از طریق فضای مجازی به فحاشی هم پرداختند.

بهتر است بدانید قضیه از این قرار است که مدتی قبل اپیکور در یکی از آهنگ‌ های خود نام کوروش و گروه اش را آورد که این موضوع باعث ناراحتی این رپر شد تا جایی که کوروش در یکی از صحبت‌ های خود به این موضوع اشاره کرد. بعد از آن اپیکور نیز جواب کوروش را داد و پیگیر ماجرا شد. به این گونه درگیری جدی بین این دو رپر به وجود آمد. با این حال برخی از کاربران فضای مجازی بر این باورند که اپیکور و کوروش برای افزایش شهرتشان این درگیری را ادامه داده اند.

رابطه کوروش وانتونز و هیپ هاپولژیست

هیپ هاپولژیست یکی از رپر های نسل چهار است که مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در دنیای رپ شروع کرده است. اما با توجه به جنجال‌ ها و حاشیه‌ هایی که تا به اکنون به وجود آورده است، توانسته توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند. هم چنین ناگفته نماند که هیپ هاپولژیست از رپران فعال نیز به شمار می‌ رود که تا به اکنون آثار متعددی را به تنهایی و یا با همکاری سایر رپران خوانده و منتشر کرده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون کوروش و هیپ هاپولژیست با همکاری یکدیگر آهنگ‌ هایی را خوانده و منتشر کرده اند و به نظر می‌ رسد که کوروش رابطه بسیار خوب و نزدیکی با این رپر جوان و تازه کار دارد.

بهتر است بدانید از زمانی که هیپ هاپولژیست همکاری خود را با کوروش شروع کرده است در دنیای رپ توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کرده و به شهرت و معروفیتش افزوده است. به همین دلیل خیلی از کاربران بر این باورند که کوروش می‌ خواهد تا به حمایت از این رپر جوان بپردازد تا او نیز بتواند در دنیای رپ جایگاه خوبی را از آن خود کند.

حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ‌ های مشترک کوروش و هیپ هاپولژیست بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا عبارت مورد نظر خود را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه سایت‌ های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد.

سوالات متداول

 1. کوروش وانتونز رهبر گروه وانتونز است؟

  نمی توان با قاطعیت این حرف را زد ولی خب اصلی ترین مهره وانتونز، کوروش می باشد.

 2. دوست دختر کوروش کیست؟

  دوست دختر او هلیا نام دارد که یکی از مدل های معروف ایران در ترکیه می باشد.

 3. آیا او دارای سایت شرط بندی می باشد؟

  بله طبق مستندات کوروش وانتونز دارای سایت شرط بندی است.

 4. آدرس جدید سایت شرط بندی کوروش وانتونز را چگونه می توان دریافت کرد؟

  برای ورود به سایت این رپر و دریافت آدرس جدید آن می توانید از لینک های موجود در این مقاله کمک بگیرید.

 5. نام سایت شرط بندی او چیست؟

  نام سایت شرط بندی کوروش وانتونز بتووین می باشد.

 6. بقیه اعضای گروه وانتونز در این سایت شریک هستند؟

  طبق اطلاعات تایید شده، بقیه اعضای گروه هم در سایت شریک هستند.

 7. سایت بتویین وانتونز دارای اعتبار است؟

  بله، اعتبار این سایت، به اعتبار گروه وانتونز گره خورده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0