کوجی زادوری سازنده موزیک ویدئوهای خواننده های لس آنجلسی است. او همچنین در ساخت فیلم های تبلیغاتی وعکاسی نیز فعالیت می کند. نام او در انتهای بسیاری از موزیک ویدئوهای خوانندگان شناخته شده ایرانی ساکن در کالیفرنیا دیده می شود.

کوجی زادوری کیست؟

کوجی زادوری کیست؟

کوجی زادوری در 11 فروردین سال 1332 متولد شده است و در حال حاضر 68 سال سن دارد. او که تا کنون چندین نماهنگ برای خوانندگان ایرانی مقیم خارج او ساخته است در عکاسی و ترانه سرایی نیز فعالیت هایی دارد. این هنرمند ایرانی از سال 1371 فعالیت های خود را آغاز کرده است و تا امروز در حال ساخت و کارگردانی کلیپ های خوانندگان ایرانی است و نام او در انتهای بسیاری از موزیک ویدئو های خوانندگان شناخته شده ایرانی ساکن در کالیفرنیا دیده می شود.

در بیوگرافی کوجی زادوری فیلم برداری فیلم گوهر شب چراغ در سال 1378 نیز به عنوان یکی از اولین کار های او در زمینه فیلم برداری معرفی شده است. او در حال حاضر در ایالت کالیفرنیای آمریکا، شهر لس انجلس زندگی می کند.

عکس های کوجی زادوری

برای دیدن عکس های او که از محبوب ترین کارگردانان خوانندگان ایرانی می باشد؛ می توانید علاوه بر دنبال کردن پیج اینستاگرامش و دیدن عکس ها و ویدئو هایی که خودش به اشتراک می گذارد، نام او را درگوگل جستجو کنید. این هنرمند عزیز ایرانی عکس های زیادی با خوانندگان بزرگی که با آن ها کار کرده است در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است، همچنین ویدئو هایی از قسمت هایی از کار ها و پشت صحنه آن ها را نیز می توانید در پیج اینستاگرام او که در قسمت بعدی معرفی خواهد شد، ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام کوجی زادوری

آدرس پیج اینستاگرام کوجی زادوری

می توانید برای مشاهده فعالیت های کوجی زادوری اینستاگرام او با آدرس kojiland را فالو کنید. پیج او 41 هزار دنبال کننده و151 پست دارد. او در پیج اینستاگرامش ویدئو هایی از موزیک ویدئو هایی که ساخته است و همین طور عکس هایی با خوانندگان بزرگی که با آن ها کار کرده است منتشر می کند. پست های او بیشتر یادگاری و با خاطره ای از گذشته همراه است.

این فیلمساز پرکار در چند پست در اینستاگرام خود از کندیس دختری (در موزیک ویدئوهای منصور با نام مریم بازی می کرد) که چند سال پیش در موزیک ویدئو های منصور همراه او بود یاد کرده است. او از کندیس با این عناوین یاد کرده است: ستاره فیلم های منصور و یار وفادار دوربین خود و مریم خواستنی نسل ممنوع، نسلی که مجذوب زیبایی او شد و هنوز در خاطره ها همچون رویایی نیمه تمام جریان دارد. کندیس در حال حاضر به کار مدلینگ مشغول است و با آدرس iamcandiceneill در اینستاگرام فعالیت می کند.

در زندگی نامه کوجی زادوری او را ارمنی معرفی کرده اند و از ایرانیان ارمنی تبارو مسیحی است. تعدادی از نماهنگ کوجی زادوری را در بخش بهترین کار های او در همین صفحه معرفی خواهیم کرد.

حوزه فعالیت کوجی زادوری چیست؟

بیشترین شناخت ما ایرانیان از او به فعالیت هاش در ساخت موزیک ویدئو برای خوانندگان مربوط می شود. اما در زمینه های دیگری مثل ساخت فیلم های تبلیغاتی، عکاسی و ترانه سرایی نیزمشغول است.

به تازگی عکس هایی که او از آناهیتا نعمتی بازیگر ایرانی، در سفری که به لس انجلس داشته است گرفته نیز در فضای اینترنت موجود است.

درآمد کوجی زادوری

کوجی زادوری ازدواج کرده است و دو پسر دارد، در ویکی پدیا نام یکی از پسر های او رنه گفته شده است. که او در یکی از پست های اینستاگرامش عکس پسرش را با متن فرزند نیک به اشتراک گذاشته است. همچنین در اینستاگرامش عکس هایی با نوه اش نیز منتشر کرده است که در یکی از آن ها با هم در حال بازی شطرنج هستند. از کوجی زادوری و همسرش عکس و اطلاعاتی در دست نیست و در اینستاگرامش هم عکسی با همسرش ندارد.

بیماری کوجی چیست؟

بیماری کوجی چیست؟

این هنرمند ایرانی ساکن در لس انجلس بیماری خاصی ندارد و خوشبختانه در حال حاضر در صحت کامل مشغول به فعالیت های هنری خود می باشد. شایعاتی که مبنی بر بیماری او مطرح شده است پایه و اساسی ندارد.

هنری زادوری که البته نام صحیح تراو هنری زادور می باشد، یکی از آرایشگران و میکاپ آرتیست های معروف ایرانی در لس انجلس است که او هم با خوانندگان بزرگ کشورمان مثل لیلا فروهر و سپیده کار می کند. همین طور او را آرایشگر بازیگران ایرانی مثل محمد رضا گلزار، بهرام رادان و احسان خواجه امیری خواننده کشورمان نیز معرفی کرده اند. او علاوه بر میک آپ، یک شرکت محصولات آرایشی نیز به نام خود تاسیس کرده است و گفته است که از محصولات کمپانی خود در میکاپ هایش استفاده می کند.
در بیوگرافی هنری زادور باید بگوییم که او متولد 1971 است و یک پسر دارد که عکسی که در ادامه می بینید عکس تولد 3 سالگی پسرش به همراه همسرش است.

اولین کار کوجی زادوری چه بود؟

اولین کاری که می توان آن را ورود کوجی به دنیای حرفه ای هنرش دانست، موزیک ویدئویی از شهره صولتی بوده است که بنا بر گفته های خودش بدون صرف هیچ پول و بدون داشتن بودجه آن را ساخته است. نام این نماهنگ قصه گو بوده است که یکی از کار هایی است که این هنرمند برای شهره صولتی ساخته است. او همچنان با شهره صولتی در ساخت موزیک ویدئو هایش همکاری دارد.

بهترین کار های کوجی زادوری

بهترین کار های کوجی زادوری

انتخاب بهترین کارهای این هنرمند فیلمساز از بین صد ها موزیک ویدئو و چندین خواننده سرشناس که با آن ها همکاری می کند، کار ساده ای نیست و بهترین کار های او سلیقه ای است. می توان تمام کار های او را در کنار اجرای خوانندگان توانمند بهترین دانست. اما در ادامه چند نمونه از کار های او را برای شما معرفی خواهیم کرد که او دراینستاگرامش نیز قسمت هایی از آن ها و پشت صحنه آن ها را نمایش داده است.

آهنگ ببخش – سیاوش قمیشی

این آهنگ سیاوش که با “منو ببخش که حرمت اون همه خاطره شکست” آغاز می شود یکی از آهنگ های شنیدنی او می باشد که با ویدئوی کوجی زادوری یک موزیک ویدئوی دیدنی تبدیل شده است. موزیک ویدئوی جدید او با نام سفر نیزاز ساخته های کوجی زادوری است. بیشتر موزیک ویدئو های این خواننده و محبوب از کار های مشترک این دو می باشد.

او در یکی از پست هایش با انتشار یکی از کار های مشترک خود با سیاوش قمیشی این چنین گفته است: سیاوش را هرگز این چنین غرق در ترانه اش ندیده اید، آدمی را آن چنان مجذوب و شگفت زده در دنیای احساسش می کشاند که گویا داستانی بر مبنای حقیقت را شاهد هستیم.

آهنگ همبستگی – لیلا فروهر

یکی ازآهنگ های جدید لیلا فروهر با شعر زیبای آن همبستگی است که با ساخت ویدئویی از کوجی زادوری زیبایی آن چندین برابر شده است. بیشتر ویدئو های آهنگ های لیلا نیز از کار های مشترک او با کوجی زادوری عزیز است.

آهنگ برگرد – شهره صولتی

کوجی زادوری که کار خود را با موزیک ویدئوی قصه گو از شهره صولتی شروع کرده است، همچنان کار خود را با این خواننده دوست داشتنی ایرانی ادامه داده است. موزیک ویدئوی برگرد با صدای شهره صولتی نیز از کارهای دیدنی کوجی است.

آهنگ عشقه – اندی

آهنگ های اندی که همیشه پر از عشق و شور است با ویدئو های ساخته کوجی و رنگ و روحی که به آن ها می دهد بسیار دیدنی و شنیدنی هستند. یکی از آن ها موزیک ویدئوی عشقه است. در پستی که در مورد این موزیک ویدئوی اندی منتشر کرده است گفته: اندی را عشقه با ترانه ای که سر تا پا عشقه با دهکده ای که رنگ عشقه. اندی نیز بیشتر ویدئو های خود را با همکاری کوجی زادوری آماده می کند.

آهنگ حضرت یار – 25band

موزیک ویدئوی دیدنی و پر ازرنگ حضرت یار از این گروه، با اجرا و خوانندگی دو هنرمند جوان این گروه ادل و تامین نیز از کارهای این هنرمند است. او در یکی از پست هایش در مورد همین موزیک ویدئو گفته است: در کتاب های آسمانی وصف حوری های بهشتی با وعده های شیرین بسیار شنیده ایم اما غیر ممکن تا زمانی که در دنیای (آواتار) من به این رویا رسیدم و باور آوردم که هر لحظه کاری من با ادل و تامین رنگ و بوی بهشتی دارد و عدد ۲۵ همانا ۲۶ مقدس و آسمانیست.

دین کوجی زادوری

کوجی زادوری از ایرانیان ارمنی تبار است و در حال حاضر در لس انجلس زندگی می کند. دین رسمی ارمنی ها مسیحیت است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. کوجی زادوری کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  کوجی زادوری سازنده موزیک ویدئوهای خوانندگان ایرانی ساکن در لس انجلس است. او همچنین در ساخت فیلم های تبلیغاتی وعکاسی نیز فعالیت می کند. نام او در انتهای بسیاری از موزیک ویدئو های خوانندگان شناخته شده ایرانی ساکن در کالیفرنیا دیده می شود.

 2. کوجی زادوری چه نسبتی با هنری زادوری دارد؟

  هنری زادوری که نام صحیح تراو هنری زادور است یکی از آرایشگران معروف ایرانی در لس انجلس است که او هم با خوانندگان بزرگ کشورمان مثل لیلا فروهر و سپیده کار می کند. این دو با هم نسبتی ندارند.

 3. کوجی زادوری اهل کجاست و در کجا زندگی می کند؟

  کوجی زادوری از ایرانیان ارمنی تبار است و در حال حاضر در لس انجلس زندگی می کند.

 4. آدرس پیج اینستاگرام کوجی زادوری چیست؟

  آدرس اینستاگرام او kojiland است که پیج او 41 هزار دنبال کننده و151 پست دارد. او در پیج اینستاگرامش ویدئو هایی از موزیک ویدئو هایی که ساخته است منتشر می کند و همین طور عکس هایی با خوانندگان بزرگی مثل داریوش و معین نیز دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید