کینگ بچ یکی از بازیگر ها و کمدین های مشهور در دنیا می باشد، که در حرفه خود دارای توان مندی های بسیاری است. این مرد جوان تا به حال کار ها و ویدیو های بامزه بسیاری از خود در فضای مجازی منتشر کرده است، که باعث به شهرت رسیدن او در جهان شده است. اغلب طرفدار های این مرد جوان آمریکایی و سیاه پوست هستند. شاید بتوان علت این اتفاق را افکار نژاد پرستانه موجود در دنیا دانست. البته این عقاید بسیار کمرنگ شده است و در ذهن مردم کم تر دیده می شود. اما هم چنان افراد متعصب در دنیا وجود دارند.

کینگ بعد از آن که به عنوان یک شخصیت بامزه اینترنتی خود را در دنیا معرفی کرد، به شهرت و محبوبیت بسیاری دست یافت. این مرد جوان و خوش اندام اغلب به انتشار ویدیو ها طنز می پردازد. کینگ خود را معروف ترین یوتیوبر جهان می داند و بخش بازیگری او کم رنگ تر است. کینگ در تعداد فیلم های محدودی تا به حال نقش آفرینی کرده است و بخش عمده فعالیت هنری او در یوتیوب بوده است. بسیاری فعالیت های او را هنری نمی دانند. اما می توان او را یک کمدین واقعی دانست. چرا که در پس ویدیو های خود در جست و جوی مفاهیم جالبی است. او مانند دیگر واینر های موجود در جهان از شوخی های چیپ و جنسی برای جذابیت ویدیو های خود استفاده نمی کند.

اگر مشتاق به شناخت بیش تر و کامل تر این مرد جوان و کمدین مشهور هستید، توصیه می شود، که این مقاله را با دقت و توجه بیشتری دنبال کنید. در این مقاله به زندگی شخصی و حرفه ای کینگ پرداخته ایم.

بیوگرافی کینگ بچ

بیوگرافی کینگ بچ

andrew b. bachelor با نام هنری و مستعار King Bach در دنیا از شهرت بسیاری برخوردار است. این مرد جوان در ابتدا فعالیت های خود را با بازیگری آغاز کرد. اما به مرور تصمیم گرفت تا مسیر خود را تغییر دهد. اندرو علت این تغییر مسیر را استعداد او در کمدین بودن می داند. چرا که او معتقد است، اگر سال ها در زمینه بازیگری و هنر پیشگی فعالیت می کرد، قادر نبود تا به جایگاه خاص و ویژه ای در دنیا برسد. اما در حال حاضر او یکی از بهترین و پر طرفدار ترین کمدین های جهان می باشد. اندرو بر این باور است، که اگر هر فردی مسیر اصلی زندگی خود را کشف کند، قادر است، تا به بهترین نحو استعداد های خود را به نمایش بگذارد.

این مرد جوان و خوش تیپ، در تمام زندگی خود با تلاش و پشتکار در مسیر مورد نظر خود قدم گذاشته است. البته می توان یکی از ویژگی های مهم اخلاقی او را صداقت با خودش دانست. اندرو در زندگی همیشه با خودش صادق بوده است و به همین دلیل پله های موفقیت را با سرعت بسیار طی کرده است. این مرد جوان با این که بسیار کم سن و سال است، اما مسیر حقیقی زندگی خود را پیدا کرده است. این مرد جوان با نام پسر سیاه پوست بامزه در ایران مشهور است. اغلب شما مطمئنا حتی برای یک بار ویدیو های او را در اینستاگرام دیده اید. او در ویدیو های خود خلاقیت بی نظیری دارد، که باعث شده است، تا مخاطب های او روز به روز افزایش پیدا کند.

کینگ بچ در فضای یوتیوب دارای دنبال کننده های بسیاری است. البته تعداد بازدید های ویدیو های این مرد جوان و کمدین بامزه، بسیار بیش تر از تعداد سابسکرایب های او می باشد. اندرو اغلب ویدیو های خود را در فضای واین منتشر می کند. به همین دلیل می توان او را یکی از واینر های برتر آمریکا دانست. ویدیو های کوتاه و بامزه کینگ در جهان از شهرت بسیاری دارد. اغلب طرفدار های او از سر تا سر جهان می باشند. در واقع او در بین استریمر های خارجی معروفیت بالایی دارد.

کودکی کینگ بچ

کودکی کینگ بچ

کینگ بچ به گفته خود در خانواده ای بسیار بامزه متولد شده است. او معتقد است، که بسیاری از شوخی های خود را از فضای خانواده دریافت می کند. این مرد جوان بر این باور است، که والدین او نیز بسیار شوخ طبع می باشند. کینگ شوخی و بامزه بودن را در خون خود دانسته و آن را در میان خانواده خود موروثی می داند. این کمدین و واینر پر مخاطب شخصیت بسیار بامزه ای داشته و جذابیت های خاص خود را دارد. اغلب دنبال کننده های او به دلیل خصوصیت های مخصوص به کینگ می باشد، که از او طرفداری می کنند. چرا که او با اغلب واینر ها و کمدین های فعال در این حوزه متفاوت است.

King Bach در کار خود سبک مخصوص به خود را دارد، که باعث دیده شدن او در فضای یوتیوب و واین شده است. مادر این مرد جوان و بازیگر آمریکایی اینگرید موریس و پدرش نیز بایرون بچلو نام دارد. او در خانواده ای سه نفره و کم جمعیت متولد شده است. به شکلی که از کودکی تمام توجه خانواده بر روی کینگ بوده است. والدین او به آینده و زندگی تنها پسرشان توجه ویژه ای داشته و همیشه در تلاش بوده اند، تا او به موفقیت های بسیاری در زندگی خود دست پیدا کند.

کینگ در دوران کودکی خود بسیار مورد توجه خانواده بوده است و این توجه باعث شده است تا او از ویژگی های اخلاقی و شخصیتی بسیار ویژه ای برخوردار شود. این مرد جوان و خوش اندام دارای شخصیتی خونسرد و بسیار آرام می باشد. او علاقه زیادی به ارتباط گرفتن با دیگران ندارد و تا حد زیادی از روابط اجتماعی دور است. به شکلی که ترجیح می دهد تا زمان خود را با افراد محدودی حفظ کند. این مرد جوان برخلاف تصور دنبال کننده های خود شود و هیجان موجود در ویدیو های خود را در زندگی شخصی اش ندارد.

King Bach چند سال دارد؟

King Bach چند سال دارد؟

کینگ بچ مرد جوان آمریکایی است، که در روز بیست و ششم ماه ژوئن سال 1988 میلادی متولد شده است. این مرد جوان در حال حاضر سی و سه سال سن دارد. او تا به حال ازدواج نکرده است و صاحب فرزندی نیز نمی باشد. کینگ تا به الان در روابط عاطفی مختلفی بوده است، اما این روابط کوتاه مدت بوده و به پایان رسیده است. کینگ چهره ای بامزه و کودکانه دارد، که باعث می شود تا سن او بسیار کم تر از واقعیت دیده شود. به صورتی که در نظر سنجی های اعلام شده، اغلب او را زیر 30 سال دانسته اند.

کینگ در تمام سال های فعالیت خود به عنوان کمدین در تلاش بوده است، تا اندام خود را حفظ کند. این تناسب اندام و توجه بیش از حد به سلامتی باعث شده است، تا سن او کم تر از آن چه هست، دیده شود. کینگ بار ها در مصاحبه های خود اعلام کرده است، که مدت زمان بسیاری است، که در رژیم غذایی خود را تغییر نداده است. او مقدار بسیار کمی از فست فود استفاده می کند. کینگ در تلاش است، تا یه سمت گیاه خواری برود و از این طریق وزن خود را ثابت نگه دارد. البته تلاش ها او تا به الان بی نتیجه مانده است. اما کینگ در پی حمایت از حیوانات نیز برای این اقدام پافشاری بسیاری دارد.

شور و انرژی بسیاری که در ویدیو های King Bach مشهود است، باعث شده است، تا بسیاری در سن این مرد جوان دچار اشتباه شوند. چرا که او در ویدیو های خود بسیار پر انرژی بوده و حرکت های بدنی بسیاری را دارد. همین مورد شرایطی را حاصل کرده است، تا اغلب طرفدار های او در سن کینگ دچار اشتباه شوند. اندرو از این که کم تر از سن حقیق خود تشخیص داده می شود، احساس خوبی داشته و از پیر شدن زود هنگام بیزار است. او بسیار شاد بوده و در پی شاد کردن زندگی برای تمام مردم جهان است. این خواسته یکی از هدف ها و انگیز های اصلی اندرو برای کمدین بودن است.

کینگ بچ ساکن کجاست؟

کینگ بچ ساکن کجاست؟

کینگ بچ در شهر تورنتو و در کانادا زاده شده است. این مرد آمریکایی و کمدین مشهور به دلیل این که در کانادا زندگی می کرد، شرایط خوبی را در زندگی خود داشت. کینگ در تمام دوران کودکی تا دبیرستان خود بهترین شرایط را برای تحصیل و پیدا کردن استعداد های خودش داشت. خانواده او نیز حمایت بسیاری از فرزند خود داشته و در تلاش برای رشد تحصیلی او بودند. درست است، که مادر و پدر کینگ از تحصیلات خوبی برخوردار نبودند. اما به تحصیل فرزند خود بسیار اهمیت داده و در تلاش برای قبولی او در یک دانشگاه بسیار خوب بودند. آن ها تمام امکانات لازم برای کینگ را فراهم کرده و به صورت شبانه روز برای زندگی بهتر تنها فرزند خود تلاش می کردند.

تورنتو مرکز استان انتاریو می باشد. این شهر یکی از جذاب ترین و بزرگ ترین شهر های کانادا می باشد، که بخش زیادی از آن را مردم مهاجر تشکیل داده اند. کانادا دارای دانشگاه های بسیار خوبی است و فرصت های شغلی در این کشور بسیار زیاد است. تورنتو از نظر اقتصادی نیز دارای شرایط خوبی است و یکی از شهر های مناسب برای زندگی شهروندی به حساب می آید. کینگ بعد از آن که تصمیم گرفت تا در زمینه هنر فعالیت کند، به کالیفرنیا مهاجرت کرد. این مرد جوان و کمدین مشهور در حال حاضر در لس انجلس ساکن است. لس آنجلس شهری است، که اغلب سلبریتی ها و افراد مشهور در آن زندگی می کنند. تمام جوان ها زمانی که قصد دارند، تا در زمینه هنر به جایی برسند، به این شهر مهاجرت می کنند.

این شهر مهد بازیگر های توان مند و با استعداد است. البته نشان دادن استعداد خود در این شهر کار ساده ای نیست. چرا که از سر تا سر دنیا افراد بسیاری برای نمایش توانایی های خود به لس آنجلس می آیند. کینگ برای آن که بتواند به خوبی در زمینه فعالیت های خود رشد کند، لازم است تا در این شهر نیز ساکن باشد. در عین حال اغلب بازیگر های مشهور دنیا در این شهر سکونت دارند.

تحصیلات کینگ بچ

تحصیلات کینگ بچ

King Bach از آن جایی که خانواده ای حساس به مسائل درسی و تحصیلی داشت، از همان ابتدا در تلاش برای کسب نمرات خوب بود. کینگ از ان جایی که از کودکی علاقه بسیاری به هنر داشت، در دورس مختلف مانند ریاضی قادر به کسب نمره خوبی نبود. این مرد جوان و کمدین مشهور در تمام دوران مدرسه خود با دروس محاسباتی مشکل داشته و برای او سخت بود. اندرو در زمانی که در دبیرستان مشغول به تحصیل بود، بخش زیادی از زمان خود را به درس اختصاص می داد. چرا که این مرد جوان لازم بود، تا نمرات خود را افزایش دهد. چرا که او برای قبولی در دانشگاه های مختلف به کسب نمرات خوب نیاز داشت. اندرو در دوران تحصیل خود توانست نمره های خوبی را به دست اورد.

همین مورد دلیلی شد، تا او بلافاصله به دانشگاه رفته و مسیر تازه ای را در زندگی خود آغاز کند. از آن جایی که والدین کینگ علاقه زیادی به فرزند خود داشتند، از او در تحصیل در رشته دلخواهش حمایت کردند. اندرو که در ابتدا به دنبال قبولی در رشته بازیگری بود. موفق به کسب نمره قبولی آن نشد و مجبور به تحصیل در رشته کارگردانی شد. البته او در حال حاضر از این اتفاق بسیار خرسند است. چرا که تمام ویدیو های خود را خود به تنهایی کارگردانی می کند. او معتقد است، که اطلاعاتی که در دانشگاه کسب کرده است، در حال حاضر به کمک او آمده است.

اندرو کینگ در دانشگاه ایالتی فلوریدا تحصیل کرده است. این دانشگاه که در شهر هاتاسی قرار دارد. یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین دانشگاه های ایالت فلوریدا می باشد. سالانه مخاطب های زیادی برای این دانشگاه درخواست می دهند. اما تنها افرادی در این دانشگاه مشغول به تحصیل می شوند، که دارای نمرات عالیه باشند. کینگ نیز به دلیل تلاش های بسیاری که در دوره دبیرستان داشت، توانست یکی از دانشجویان این دانشگاه باشد. کینگ زمان تحصیل در این دانشگاه را یکی از بهترین دوره های زندگی خود می داند.

کینگ بچ با چه سلبریتی هایی فعالیت کرده است؟

کینگ بچ با چه سلبریتی هایی فعالیت کرده است؟

کینگ بچ در دوره فعالیت های خود و زمانی که به شهرت رسید، با سلبریتی های بسیاری فعالیت کرده است. شاید یکی از دلایل بیش تر محبوب شدن این مرد جوان، حضور او در کنار سلبریتی هایی است، که توسط مردم مخاطب های بسیاری دارند. کینگ در دوره فعالیت خود به عنوان بازیگر و کمدین دوستان بسیار خوبی را پیدا کرد، که بعد ها در حوزه تولید ویدیو های فان بسیار از ان ها کمک گرفت. بسیاری از کسانی که در ویدیو های اندرو حضور دارند، اغلب دوستان او می باشند.

کینگ بار ها در مصاحبه های خود اعلام کرده است، که حرفه اصلی خود را بسیار جدی می گیرد. افراد زیادی این شیوه رفتار بچ را به دلیل نارضایتی بسیاری از طرفدار های او می دانند. چرا که زمانی که کینگ خود را یک واینر معرفی کرد، بسیاری از مخاطب های او از خواستند، تا دوباره به عرصه بازیگری و هالیوود برگردد. اما کینگ درباره تصمیم خود بسیار جدی بود. کینگ تا به حال با افرادی مانند جاستین بیبر، ککه پالمر و تایگا همکاری کرده است. این دسته از ویدیو های او که از سلبریتی های در آن استفاده شده است، بسیار محبوب و پر طرفدار می باشند. تعداد بازدید کننده های آن ها نیز از دیگر ویدیو ها با اختلاف بیش تر است.

در اغلب ویدیو هایی که او در یوتیوب منتشر کرده است، اتفاق های بامزه و چالش های خمده دار رخ می دهد. قسمتی از این چالش ها نیز به سلبریتی ها اختصاص داده شده است. البته در میان ویدیو ها منتشر شده، تعدادی نیز به صورت تبلیغاتی بوده اند. اندرو از این که در حال حاضر مسیر زندگی خود را تغییر داده است، رضایت بسیاری داشته و احساس خوبی دارد. این مرد جوان در تمام دوران زندگی خود در تلاش برای یافتن جایگاه حقیقی خود بوده است. اندرو در حال حاضر نمونه خوبی برای تلاش و سخت کوشی می باشد. نوجوان های بسیاری از او حمایت کرده و طرفدار وی می باشند. تعداد بسیاری از آن ها سیاه پوست می باشند.

کانال یوتیوب King Bach
LOS ANGELES, CA – JANUARY 26: Actor King Bach attends the premiere of Open Roads Films’ “Fifty Shades of Black” at Regal Cinemas L.A. Live on January 26, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by David Livingston/Getty Images)

کانال یوتیوب King Bach

کانال یوتیوب کینگ بچ Bachelors Pad TV می باشد. این کانال بسیار پر مخاطب بوده و بازدید کننده بسیاری دارد. اندرو بخش زیادی از سرمایه و درامد خود را از طریق کانال یوتیوب خود کسب می کند. تعداد سابسکرایب های این کانال پر طرفدار بیش از سه میلیون می باشد. البته کینگ در فضای اینستاگرام در حدود 16 میلیون دنبال کننده و فالور می باشد. او در نرم افزار واین نیز 6 میلیون مخاطب دارد. این کمدین یکی از مشهور ترین مردان جهان است. البته اغلب ویدیو های موجود در کانال کینگ در فضای های دیگر نیز منتشر می شود. اما او در ابتدا ویدیو های خود را در فضای یوتیوب منتشر می کند. سپس قسمتی از آن ها را نیز در فضای اینستاگرام به نمایش می گذارد.

یکی از انتشارات اینترنتی مشهور و پر طرفدار به عنوان FSU News اغلب ویدیو های بامزه و فان موجود در کانال یوتیوب کینگ را به صورت آنلاین نمایش می دهد. شاید یکی از دلایل بسیار دیده شدن این ویدیو ها، تبلیغ آن ها توسط انتشارات اینترنتی مختلف می باشد. کینگ برای آن که بر شهرت و محبوبیت خود بیافزاید، تا به حال در برنامه های تلویزیونی مختلفی شرکت کرده است. این مرد جوان و خوش اندام آمریکایی در دو برنامه مشهور و پر مخاطب my pyramid و burn notice شرکت کرده است. این دو برنامه بر افزایش تعداد دنبال کننده های کینگ نقش به سزایی داشته اند.

این مرد جوان در حال حاضر در حال فیلم برداری یکی از سریال های طنز و کوتاه خود می باشد. به شکلی که این مرد جوان در حال حاضر فعالیت خود را در فضای مجازی بسیار کم کرده است. کینگ در ویدیو هایی که به صورت سریالی تهیه می کند، موضوعی خاص را دنبال می کند. این ویدیو ها بسیار مشهور بوده و مخاطب را با واینر همراع می کند. کینگ در ساخت ویدیو های فان و بامزه سریالی بسیار توان مند و با استعداد است.

کینگ بچ یک نیکوکار حقیقی

کینگ بچ یک نیکوکار حقیقی

کینگ بچ در تمام دوره فعالیت های خود کمک ها خیر خواهانه و انسان دوستانه بسیاری داشته است. این مرد جوان با این که از کار های خود ویدیو منتشر نمی کند. اما در تلاش است، تا به هر شکلی که شده است، به افراد نیازمند و به خصوص کودکان کمک کند. او به همراه یکی از دوستان خود بنیاد خیریه ای را اداره می کند، که در ان انواع اقلام مورد نیاز افراد بی خانمان تهیه می شود. یکی از مهم ترین قسمت های آن تهیه بسته های غذایی برای آن ها می باشد. البته این تنها بخشی از کمک های این خیریه است. کینگ در طول سال و در فواصل مختلف به تهیه لباس برای افراد نیازمند می پردازد.

هزینه تحصیل بسیاری از کودکان نیازمند و فقیر در آمریکا و جامائیکا نیز بر عهده این مرد جوان و نیکوکار است. اندرو در تلاش است، تا با پولی که از ویدیو های خود کسب می کند، برای کودکان و خانواده های فقیر شرایط بهتری را حاصل کند. او نیز در دوران کودکی از شرایط مالی خوبی برخودار نبوده است و معنی فقر به خوبی درک می کند. او توجه خاص و ویژه ای به کودکان دارد. اندرو در آرزوی زندگی در دنیایی بدون فرد نیازمند و کودک فقیر است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. کینگ بچ در چه سالی متولد شده است؟

  کینگ بچ متولد سال 1998 میلادی است.

 2. کینگ بچ در چه شهری متولد شده است؟

  کینگ بچ در شهر تورنتو متولد شده است.

 3. کینگ بچ در حال حاضر در کجا سکونت دارد؟

  کینگ بچ در حال حاضر در شهر لس آنجلس سکونت دارد.

 4. کینگ بچ با چه سلبریتی هایی ویدیو تولید کرده است؟

  کینگ بچ با سلبریتی هایی نظیر جاستین بیبر، تایگا و ککه پالمر ویدیو تولید کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید