بیوگرافی کیمیا مودت به همراه بررسی درآمد او از یوتیوب

0 دیدگاه

این روزها یکی از معروف ترین و پر درآمد ترین راه های کسب درآمد در فضای مجازی اینستاگرام و یوتیوب می باشد. به صورت کلی درآمد یوتیوبر ها بسیار بالا می باشد. چرا که افراد با فعالیت در این برنامه ها و به دست آوردن دنبال کننده های زیاد و گاهی میلیونی به اعتباری می رسند که می توانند برای برند های مختلف تبلیغات کنند و یا از تولید محتوای خود کسب درآمد کنند. در ابتدا اینستاگرام بسیار در بین کاربران محبوب بود و ما هر روز شاهده افراد زیادی بودیم که در زمینه بلاگری و اینفلوئنسری به طور گسترده فعالیت می کردند. علاقه به این حرفه و به دست آوردن شهرت آن چنان زیاد بود که ما حتی افرادی را می دیدیم که برای معروفیت گاهی زندگی شخصی خود را با دنبال کننده ها نیز به اشتراک می گذاشتند. بعد از آن با ورود یوتیوب افرادی که در اینستاگرام به شهرت رسیدند شروع به فعالیت در این زمینه کردند و به طور گسترده چنل خود را در یوتیوب تبلیغ می کردند چرا که آن ها برای فعالیت در این برنامه درآمدی به دلار دریافت می کنند، یکی از این یوتیوبر ها کیمیا مودت می باشد که در این مقاله به بیوگرافی او خواهیم پرداخت تا به طور کامل با وی آشنا شوید.

کیمیا مودت کیست؟

کیمیا مودت کیست؟

کیمیا مودت یکی از بهترین یوتیوبر های ایران می باشد که در یوتیوب با انتشار فیلم هایی از دانشگاه و کافه گردی های خود سابسکرایب یا همان دنبال کننده های زیادی را جذب کرده است. این خانم دختری جوان و پر انرژی با روحیه لطیف می باشد که با حوصله از روزمرگی های خود فیلم می گیرد و ولاگ هایی را تولید و منتشر می کند. بیشتر دنبال کننده های کیمیا مودت دختران هم سن و سال خود او هستند که بسیار به او علاقه دارند، وی در ابتدا برای سر گرمی ویدیو هایی را از خود منتشر می کرد ولی بعد از این که دید افراد زیادی از این ولاگ ها استقبال می کنند به طور حرفه ای به آن پرداخت، جالب است بدانید که افراد زیادی در این برنامه فعالیت می کنند اما همه موفق نمی شوند چرا که این حرفه نیازمند حوصله و خلاقیت می باشد. کیمیا مودت دختری با انگیزه، درس خوان و اهل سفر می باشد که پیج اینستاگرام و چنل یوتیوب او پر است از مطالبی در مورد افزایش اعتماد به نفس، معرفی کتاب و کلی حس خوب.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

کیمیا مودت در ابتدا تنها در اینستاگرام فعالیت می کرد و پست و استوری هایی را با دنبال کننده های خود به اشتراک می گذاشت، وی کم کم با استقبال زیادی مواجه شد و هنگامی که یوتیوب در بین سلبریتی های اینستاگرامی مطرح شد به سرعت فعالیت خود را در این برنامه شروع کرد. در اینستاگرام او به دلیل زمان پخش محدود ویدیو ها نمی توانست روزمرگی های خود را به طور کامل با طرفداران و دوستانش به اشتراک بگذارد اما در یوتیوب این محدودیت را نداشت و توانست به طور حرفه ای تر فعالیت کند، او یکی از علاقه مندان یوتیوب می باشد و بیشتر از اینستاگرام در یوتیوب فعالیت می کند به همین دلیل بعد از ورود به این برنامه به شهرت بیشتری رسید.

عکس های کیمیا مودت را در کجا مشاهده کنیم؟

تمام سلبریتی ها و افراد معروف چه در فضای مجازی و چه در خارج از آن به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار می گیرند و عکس های زیادی از آن ها نیز منتشر می شود، در رابطه با سلبریتی های مجازی این عکس ها بیشتر توسط خود آن ها منتشر می شود. کیمیا مودت نیز به عنوان یک یوتیوبر ایرانی عکس های زیادی در فضای مجازی دارد که بیشتر آن ها را خود او منتشر کرده و یا این که فن پیج هایش عکس هایی از او در کنار طرفدارانش منتشر می کنند، اگر شما به این یوتیوبر علاقه دارید می توانید برای مشاهده عکس های او به فیسبوک و اینستاگرامش مراجعه کرده و یا این که با جست و جو نام او در گوگل تمام عکس ها را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام کیمیا مودت چیست؟

کیمیا مودت نیز تا قبل از یوتیوب به طور گسترده در اینستاگرام فعالیت می کرد و تعداد زیادی از طرفداران خود را نیز در اینستاگرام به دست آورد، او در این برنامه حدود 20 هزار دنبال کننده دارد، او می گوید من اینستاگرام را خیلی دوست دارم اما از زمانی که با یوتیوب آشنا شدم و در آن فعالیت کردم متوجه شدم که یوتیوب به دلیل نداشتن محدودیت های زمانی برای من مناسب تر می باشد. کیمیا مودت هنوز هم در اینستاگرام پست و استوری هایی منتشر می کند اما اصل کار و حرفه او در یوتیوب می باشد، برای مشاهده پیج اینستاگرام او می توانید با جست و جو نام این یوتیوبر در اینستاگرام و یا گوگل به پیج شخصی آن دسترسی پیدا کنید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

کیمیا مودت با هنر وخلاقیتی که دارد ویدیو و ولاگ هایی را از کافه گردی، دانشگاه و سفر های خود ساخته و در یوتیوب نیز منتشر می کند، او آن چنان به این کار علاقه دارد که توانست در مدت زمان کم سابسکرایب زیادی را برای چنل خود داشته باشد. اگر به گشت و گزار، سفر، کتاب و دنیای دخترانه علاقه دارید به شما پیشنهاد می شود که از چنل یوتیوب او دیدن کنید و ساعت ها به دیدن ولاگ های زیبای او بپردازید، برای مشاهده چنل این یوتیوبر می توانید با جست و جو نام او در یوتیوب به آن دسترسی داشته باشید.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

همان طور که می دانید این خانم یک یوتیوبر جوان می باشد و برای مشاهده ویدیو های او باید از طریق یوتیوب اقدام کنید، اما اگر به هر دلیلی به یوتیوب دسترسی ندارید می توانید ویدیو های او را در برخی کانال های تلگرام دانلود کنید و ببینید، هم چنین می توانید به اینستاگرام شخصی او و یا فن پیج هایش مراجعه کنید و تا حدودی با او ونوع ویدیو هایی که منتشر می کند آشنا شوید. در ایران متاسفانه هنوز یوتیوب آن چنان که باید مورد استفاده قرار نمی گیرد و تقریبا حدود 50 درصد از افراد از این برنامه استفاده می کنند اما کافی است که یک بار وارد این برنامه شوید و از کانال های مختلف دیدن کنید تا یکی از علاقه مندان این برنامه شوید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

قبل از این که یوتیوب معروف شود این یوتیوبر در اینستاگرام فعالیت می کرد و بعد از این که در این فضا به شهرت رسید شروع به تبلیغ برای برندهای مختلف کرد و از این طریق درآمد خوبی نیز به دست می آورد، بعد از مطرح شدن یوتیوب در بین کاربران این یوتیوبر در این فضا فعالیت کرد، درآمد از یوتیوب نیز به این شکل است که یوتیوبر باید در روز های مشخصی از هفته ویدیویی را منتشر کند و نسبت به سابسکرایب ها و بازدید ها درآمدی به دلار از طرف یوتیوب برای او فرستاذه می شود. به صورت کلی درآمد یوتیوبرهای ایرانی بسیار خود می باشد و کیمیا مودت نیز اکنون بابت هر ویدیویی که در یوتیوب منتشر می کند مبلغی را به دلار دریافت می کند و هرچه تعداد این سابسکرایب ها و بازدید ها بیشتر باشد به همان نسبت درامد بیشتری هم خواهد داشت.

کیمیا مودت کجا زندگی می کند؟

کیمیا مودت در ایران و شهر تهران به دنیا آمده است و اکنون نیز در ایران زندگی می کند، مدتی شایعاتی در بین طرفداران او منتشر شد مبنی بر این که او قصد دارد به ترکیه مهاجرت کند و عده ای نیز بر این باور بودند که او خیلی وقت است که مهاجرت کرده است اما کیمیا بار ها در صحبت های خود گفته است که در ایران زندگی می کند و عاشق ایران می باشد.

آیا کیمیا مودت ازدواج کرده است؟

کیمیا مودت تا کنون نه در اینستاگرام ونه در یوتیوب حرفی از فردی به عنوان نامزد و یا شوهر نزده است، وی یک دختر جوان می باشد که سرگرم زندگی روزمره خود، درس و دانشگاه است، او تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد. در یکی از ویدیو های یوتیوب کیمیا مودت می گوید که عاشق درس خواندن و سفر کردن می باشد و فعلا به ازدواج فکر نمی کند، او معتقد است که ازدواج کردن شرایط و آمادگی خاص خود را دارد و نمی شود عجولانه در مورد آن تصمیم گرفت.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب کیمیا مودت چقدر است؟

همان طور که در بالا گفتیم کیمیا مودت یکی از یوتیوبر های حرفه ای می باشد که با صبر و حوصله زیاد سعی در تولید محتوایی می کند که برای هم سن و سالانش مفید باشد، ویدیو های او جدای از این که روزمرگی های او را نشان می دهد کلی مسائل آموزشی نیز دارد و به همین دلیل او به سرعت توانست در مدت محدود سابسکرایب خوبی را داشته باشد، البته ناگفته نماند که او برای به دست آوردن موقعیت خود بسیار تلاش کرده و کار او و دیگر یوتیوبر ها اصلا کار آسان و راحتی نیست، چنل یوتیوب کیمیا مودت اکنون حدود 100 هزار سابسکرایب دارد.

سوالات متداول

  1. کیمیا مودت به جز یوتیوبری از چه شغلی کسب درآمد می کند؟

    کیمیا مودت تنها از طریق یوتیوب درآمد خود را به دست می آورد.

  2. کیمیا مودت چند فرزند دارد؟

    کیمیا مودت تا کنون ازدواج نکرده و در نتیجه فرزندی ندارد.

  3. ولاگ های این یوتیوبر بیشتر حول چه موضوعاتی است؟

    ولاگ های او معمولا در مورد کافه گردی، دانشگاه و سفر می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0