علت جدایی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون و افشاگری های این دو زوج از هم

0 دیدگاه

اخیرا زوج پر حاشیه هالیوودی یعنی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون از یکدیگر جدا شدند. بریم دلایل و حواشی این جدایی را بررسی کنیم.

دلیل جدایی کیم کارداشیان از پیت دیویدسون

نزدیک ده روز پیش بود که کیم کارداشیان از سلبریتی های اینستاگرام خبر جدا شدنش را از پیت دیویدسون به طور رسمی اعلام کرد. اما چه موضوعی باعث شد این رابطه پس از نه ماه به اتمام برسد؟ کارداشیان در یک نشست مطبوعاتی پس از جدا شدنش اعلام کرد: اختلاف سنی من و پیت زیاد می باشد. پیت خیلی از مسائل را نمی تواند درک کند و بر عهده بگیرد. پیت به اندازه من در زندگی مشترکمون تعهد کافی را نداشته است. به این دلایل تصمیم گرفتم از او جدا شوم.

کیم کارداشیان و پیت دیویدسون با یک دیگر 15 سال اختلاف سنی دارند. در حال حاضر کارداشیان 41 سال و پیت 28 سال دارد. با ما همراه باشید تا در ادامه حواشی این جدایی را مورد بررسی قرار دهیم.

رابطه کوتاه مدت کیم کارداشیان و دیویدسون
15 سال اختلاف سنی

رابطه کوتاه مدت کیم کارداشیان و دیویدسون

این زوج کمتر از یک سال با هم زندگی مشترک داشتند. البته این رابطه از همان ماه های اول حواشی زیادی خودرا به همراه داشت. کیم کارداشیان و پیت دیویدسون نه ماه پیش برای اولین بار در SLN همدیگررا ملاقات کردند. پس از این ملاقات با یکدیگر در مراسم فرش قرمز کاخ سفید حضور یافتند. از همان موقع این زوج پر حاشیه رابطه خودرا به صورت رسمی اعلام کردند. پیت تا کنون به حرف های کیم واکنشی نشان نداده است. خیلی ها بر این عقیده هستند که به جزء دلایلی که کارداشیان در نشست مطبوعاتی اعلام کرد، دلایل دیگری هم برای جدایی وجود داشته است.

حواشی رابطه کارداشیان و دیویدسون

همان طور که اشاره کردیم این رابطه علاوه بر مشکلاتی که وجود داشت، حواشی زیادی هم به همراه خود داشت. تا کنون کارداشیان از مدل های زن بیش از 5 رابطه جدی داشته است. طبق اخبار منتشر شده با یکی از نامزدهای قبل خود در رابطه است. با این که پیت علاقه زیادی به کارداشیان داشت و حتی نام و عکس اورا بر روی بدنش تتو کرده بود. کیم او را به خاطر حواشی های پیش آمده مقصر می داند و تمام اتهامات را علیه پیت وارد کرده است.

سوالات متداول

  1. کیم کارداشیان و پیت دیویدسون چه مدتی با یکدیگر رابطه داشتند؟

    این زوج پس از نه ماه از یک دیگر جدا شدند.

  2. چه دلایلی باعث شد کیم از پیت جدا شود؟

    دلایل زیادی برای این جدایی وجود داشت از جمله اختلاف سنی 15 ساله.

  3. کیم کارداشیان تا کنون چند رابطه جدی داشته است؟

    کیم تا کنون بیش از 5 رابطه جدی داشته است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0