کیارش فتحی کیست؟ بیوگرافی شوهر بدنساز پارمیدا ممقانی

0 دیدگاه

کیارش فتحی که نام کاملش کیارش مدرس فتحی می باشد، یکی از بدنساز های ایران است. کیارش از دوران نوجوانی به ورزش و خصوصا رشته بدنسازی و پرورش اندام علاقمند بود و خیلی زود تصمیم گرفت تا علاقه اش را به طور جدی دنبال کند. امروزه فتحی شاگردان بسیاری در زمینه پرورش اندام دارد. او امروزه در زمینه های مختلف این رشته توانسته است تا مدارک بین المللی به دست آورد.

محتوا پنهان
کیارش فتحی کیست؟

کیارش فتحی کیست؟

برای آشنایی بیش تر با این چهره ورزشی و البته نسبتا پر حاشیه، بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی کیارش فتحی داشته باشیم. با سرچ کردن کیارش فتحی بیوگرافی، اطلاعات زیادی در خصوص این چهره اینستاگرامی برایتان آورده می شود فتحی در تاریخ 19 مهر ماه سال 1368 در شهر تهران به دنیا آمد. او از همان دوران نوجوانی به ورزش بدنسازی علاقمند شد و تصمیم گرفت در دوره های آموزشی این رشته ورزشی ثبت نام کند. خانواده کیارش از این تصمیم حمایت کردند و کیارش این شانس را داشت تا در زمان جوانی یکی از چهره های خوب و موفق رشته بدنسازی لقب گیرد. قد کیارش فتحی و هیکل او بسیار مناسب برای این رشته است.

عکس های کیارش فتحی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های کیارش راه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید از طریق سرچ نام این چهره ورزشی در موتور جستجو گوگل، به اطلاعات و عکس های زیادی از او دست پیدا کنید. امروزه در سایت های زیادی از این بدنساز کشورمان نوشته شده است؛ یکی از این سایت ها نی نی سایت است که با جستجو کیارش فتحی نی نی سایت می توانید اطلاعات و تصاویری از او را بیابید. سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که فعالیتشان در زمینه ارائه اطلاعات چهره های سلبریتی می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام کیارش فتحی چیست؟

کیارش فتحی اینستا بسیار فعالی دارد. فتحی در طول این سال ها در اینستاگرام و برنامه هایی مانند یوتیوب بسیار فعال بوده است. او می داند که با فعالیت زیادی در این پلتفرم های محبوب اجتماعی می تواند به شهرت بیش تری دست پیدا کند. کلاب هاوس کیارش فتحی بر خلاف یوتیوب کیارش فتحی فعال نیست. شما می توانید با سرچ کردن kiarash_fathi در قسمت سرچ اینستاگرام به صفحه پابلیک این بدنساز دسترسی پیدا کنید. کیارش امروزه بیش از 247 هزار نفر دنبال کننده دارد و از چهره های مشهور و نسبتا شاخ اینستاگرامی به حساب می آید.

کیارش را می توان یکی از بلاگرهای ورزشی در اینستاگرام معرفی کرد. او در اینستاگرام و یوتیوب بسیاری از آموزش هایش را منتشر می کند و عده زیادی از دنبال کنندگان او در این پلتفرم های محبوب، تنها به دلیل یادگیری رایگان این آموزش ها در پیج او هستند. کیارش قصد دارد تا در آینده پکیج های آموزشی بیش تری تولید کند و با فروش آن ها هم به درآمد خوبی برسد و از طرفی دیگر شهرت بیش تری به دست آورد. فتحی تصمیم دارد تا این آموزش ها را در سایتی که به زودی آن را افتتاح می کند، منتشر کند.

شغل کیارش فتحی چیست؟

کیارش یک بلاگر ورزشی که در رشته های مختلف بدنسازی مهارت دارد. فتحی در دسته بهترین مربیان بدنسازی جا دارد. علاوه بر مربی گری او رئیس کمیته تی آر ایکس در فدراسیون کارگری کشور ایران می باشد. چند سالی است که این چهره ورزشی مطرح کشورمان به کشور ترکیه مهاجرت کرده است و در شهر استانبول به ادامه فعالیتش در زمینه بدنسازی و ورزش مشغول است. او که حالا به عنوان یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه هم شناخته می شود تا به امروز دوره های زیادی را در زمینه بدنسازی تشکیل داده است و از این طریق توانسته است شاگردان زیادی را در این رشته پرورش دهد.

علاوه بر کار در رشته های مختلف ورزشی و پرورش اندام، این روز ها کیارش به سمت بازار پر درآمد مدلینگ رفته است. او به کمک تشویق ها و ارتباطاتی که همسرش، پارمیدا ممقانی، در این زمینه داشت توانست به یکی از چهره های موفق در زمینه مدلینگ در کشور ایران و ترکیه تبدیل شود. یکی از دلایل مهاجرت فتحی به کشور ترکیه نیز همین علاقه و ادامه فعالیتش در بازار مدلینگ است. چهره کیارش چهره ای بسیار خاص در مدلینگ به حساب می آید و او قصد دارد تا در آینده در این زمینه فعالیت بیش تری داشته باشد. حضور او در ترکیه سبب آشناییش با برند های اروپایی می شود و این موضوع گواه حتمی برای ادامه همکاریش با صاحبین برند های اروپایی است.

درآمد این شخص از کجاست؟

درآمد اصلی کیارش فتحی از راه ورزش است. او یکی از چهره های برجسته مربی گری در رشته پرورش اندام در ایران است. قبل از آن که فتحی به کشور ترکیه مهاجرت کند، او در باشگاه های ورزشی به آموزش این رشته به جوانان و نوجوانان می پرداخت و این راه درآمد بسیار خوبی به دست می آورد. او دارای مدارک مختلفی مربوط به تاسیس کارگاه های ورزشی است که این مدارک به او این اجازه را می دهند که در هر کشوری که بخواهد کارگاه های آموزش بدنسازی را تشکیل دهد. تمامی مدارک حرفه ای او بین المللی هستند و امروزه کیارش در ترکیه نیز از طریق همین مدارک توانسته است آموزش های بدنسازی خود را داشته باشد.

کیارش فتحی اینستا را محلی برای درآمد شغل دومش در نظر گرفته است. مدتی است که این چهره به کار های تبلیغاتی روی آورده است. قد و اندام کیارش به دلیل سابقه طولانی او در بدنسازی، بسیار مناسب این کار است. کیارش پس از ادواجش با یک مدل تصمیم گرفت تا با انتشار تصاویر دو نفره و تا حدودی خصوص از این راه درآمد داشته باشد. امروزه کیارش، هم به تنهایی و هم همراه به همسرش، به کار های تبلیغاتی و مدلینگ در فضا مجازی مشغول است.

دوست دختر کیارش فتحی کیست؟

پارمیدا ممقانی نام همسر این بدنساز کشورمان است. ممقانی یکی از اینفلوئنسرهای پر حاشیه اینستاگرامی است که شهرت و درآمدش را از شبکه های مجازی مانند اینستاگرام داد. پارمیدا به دلیل افسردگی بعد از شکست عشقی که تجربه کرده بود به کشور ترکیه رفته بود و در سال 1398 بسیار اتفاقی با کیارش آشنا شد. این آشنایی خیلی زود به ازدواج این دو منجر شد. امروزه تصاویر دو نفره زیادی از این دو نفر در اینترنت و فضا مجازی منتشر شده است. این دو در ترکیه و در شهر استانبول در کنار هم زندگی سرشار از آرامشی را سپری می کنند. اینستاگرام پارمیدا ممقانی خیلی بیشتر از کیارش از تصاویر دو نفره پر شده است.

سایت کیارش فتحی 

فتحی مدت ها است که تصمیم گرفته است تا علاوه بر اکانت یوتیوبش در سایت رسمی خودش فعالیت داشته باشد. این سایت به تازگی به نام خود فتحی تاسیس شده است و قرار است تا در آن آموزش های متنوعی از ورزش بدنسازی منتشر شود. کیارش قصد دارد تا آموخته های این سال های زندگیش در زمینه پرورش اندام را از طریق سایتش به طرفداران این شاخه ورزشی آموزش دهد. علاوه بر این ها، فتحی می خواهد تا از طریق فروش پکیج های این آموزش های کاربردی درآمد زایی نیز داشته باشد.

چه حاشیه هایی برای کیارش فتحی به وجود آمد؟

از حاشیه های زندگی کیارش می توان به ماجرا ازدواجش با پارمیدا ممقانی اشاره کرد. پارمیدا تا قبل از آن که با کیارش ازدواج کند، چهره پر حاشیه ای در اینستاگرام بود و با افراد زیادی مانند مبین و شاخ های اینستاگرامی رابطه داشت. ازدواج کیارش با این چهره پر حاشیه موج منفی زیادی در بین طرفدارانش داشت. جالب است بدانید این ازدواج منجر شد تا فتحی بسیاری از دنبال کنندگانش را در اینستاگرام از دست بدهد. فتحی پس از ازدواجش خیلی زود به شهر استانبول مهاجرت کرد و همین موضوع برای بار دوم شوکی به طرفدارانش وارد کرد. طبق گفته های فتحی او فعلا قصد بازگشت به ایران و از سر گیری دوره های آموزشی بدنسازی را در کشور خودش ندارد.

این شخص چه افتخاراتی کسب کرده است؟

کیارش فتحی یکی از با استعداد ترین چهره های ورزشی و به خصوص ورزش بدنسازی است. این چهره ورزشی دارای مدارک بین المللی زیادی در زمینه بدنسازی است. از مدارک کیارش می توان به داشتن مدرک کارگاه کار با دستگاه های مختلف بدنسازی اشاره کرد که او این مدرک را از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام که برای جمهوری اسلامی ایران است، به دست آورده است. او مدارک مختلفی در زمینه کار با دستگاه های مختلف بدنسازی، از جمله دستگاه های درجه A، B و C دارد. هر یک از این مدارک نشان دهنده تجربه و مهارت بالا این مربی بدنسازی در ایران و دیگر کشورهای دنیا است.

فعالیت یوتیوب کیارش فتحی به چه صورت است؟

برای آشنایی بیشتر با کیارش فتحی و این چهره معروف، بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی او داشته باشیم. این چهره اینستاگرامی متولد ۱۹ مهر ماه سال ۱۳۶۸ می باشد. او در تهران به دنیا آمد و تا سال های بعد در همین شهر زندگی کرد. این چهره در همان دوران نوجوانی به رشته بدنسازی علاقه مند شد و برای رسیدن به بالاترین جایگاه ها، خیال پردازی می کرد.

بنابراین تصمیم گرفت تا در دوره های آموزشی رشته بدنسازی ثبت نام و شرکت کند. خانواده او از این تصمیم حمایت کردند و او را برای ادامه این رشته تشویق نمودند. این گونه بود که کیارش این شانس را داشت تا در دوران جوانی، به یکی از بدنسازان خوب و موفق تبدیل شود. از سوی دیگر قد و هیکل این بدنساز، بسیار مناسب این رشته بود.

این امر یکی دیگر از دلایل موفقیت او بود. همچنین او یکی از افراد با استعداد در این زمینه است. به طوری که توانست در مدت زمان کوتاهی به موفقیت دست پیدا کند. همچنین او در تلاش است تا در مسابقات بین المللی در آینده، به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند. همچنین نام او به عنوان یکی از بهترین مربی های پرورش اندام در ایران شناخته شده بود.

یوتیوب کیارش فتحی

در حالت کلی می توان این مربی ورزشی را یکی از بلاگرهای ورزشی نامید. او فعالیت گسترده ای در یوتیوب دارد و ویدیوهای زیادی منتشر می کند. او با انتشار ویدیوهای تمرینی و آموزشی، در یوتیوب فعالیت می کند. بسیاری از دنبال کنندگان او به دلیل آموزش های رایگانی که در چنل کیارش وجود دارد، او را دنبال می کنند.

کیارش فتحی قصد دارد تا در آینده، پکیج های آموزشی بیشتری تولید کند. او معتقد است، با فروش این پکیج ها به درآمد خوبی خواهد رسید.

این مربی ورزش ازدواج کرده است؟

این بدنساز در طی سال های گذشته با خانمی به نام پارمیدا ممقانی ازدواج کرده است. پارمیدا ممقانی هم یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است. این اینفلوئنسر حاشیه های بسیاری داشته و از این طریق به شهرت رسیده است. پارمیدا به دلیل افسردگی ای که پس از شکست عشقی اش اتفاق افتاده بود، به ترکیه رفت. سپس در سال ۱۳۹۸ بسیار اتفاقی با کیارش آشنا شد.

این آشنایی در زمان خیلی کوتاه به ازدواج این دو نفر منجر شد. این دو چهره معروف، عکس های زیادی را در کنار یکدیگر منتشر می کنند که می توانید آن ها را در اینترنت ببینید. البته عکس های دو نفره این دو چهره در پیج اینستاگرامی پارمیدا ممقانی بسیار بیشتر است. همچنین در کنار یکدیگر و در کشور ترکیه، شهر استانبول ساکن هستند.

البته هنگامی که کیارش فتحی با پارمیدا ممقانی ازدواج کرد، حاشیه های بسیار زیادی برای او ایجاد شد. زیرا پارمیدا یکی از چهره های بسیار پر حاشیه در اینستاگرام بود. با ازدواجشان این حاشیه ها گسترش یافت و عکس العمل ها و واکنش های زیادی توسط کاربران ایجاد شد. در حالت کلی خبر ازدواج این دو، با واکنش های بسیار عجیب و هیت دنبال بود.

بیوگرافی پارمیدا ممقانی

پارمیدا ممقانی یکی از مدل ها و بلاگر های ایرانی است. او متولد ۷ اسفند ۱۳۷۲ می باشد که در تهران به دنیا آمد. این بلاگر سال های تحصیل خود را در ایران ساکن بود و در رشته مهندسی پزشکی فارغ التحصیل شد. او در ابتدا فعالیت خود را به عنوان یک بلاگر در اینستاگرام آغاز کرد. پس از اینکه توسط فعالیت خود به شهرت رسید، برند های زیادی برای تبلیغات از او استفاده کردند.

بنابراین از این طریق وارد صنعت مدلینگ شد. سپس برای ادامه فعالیت خود در زمینه مدلینگ، به ترکیه مهاجرت کرد. پس از گذشت سال ها او فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر ادامه داد و در این میان روابط خود را داشت. به طوری که یکی از حواشی همیشگی او حول روابطی بود که داشت. بسیاری از دنبال کنندگان او به دلیل حواشی زیادی که داشت، او را دنبال می کردند.

پس از مدتی او با شخصی آشنا شد و رابطه نزدیکی با او برقرار کرد. اما این رابطه به سرانجام نرسید و پس از به هم خوردن روابطه اش، افسردگی شدیدی گرفت. در این میان بود که با کیارش فتحی آشنا شد. سپس در ترکیه با او ازدواج کرد و همانجا ماندگار شد.

فرزند کیارش فتحی و پارمیدا ممقانی

در ادامه یکی از خبرهایی که توجه بسیاری از دنبال کنندگان را جلب کرده است، جنسیت بچه این دو بلاگر می باشد. جنسیت بچه کیارش فتحی و پارمیدا ممقانی این روزها در فضای مجازی، ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است. در نهایت اما این دو بلاگر در تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۲، مراسمی برای تعیین جنسیت بچه تدارک دیدند. سپس خبر از نوزاد پسر خود دادند.

عکس های زیادی از این جشن وجود دارد که می توانید آن ها را ببینید. برای دیدن این عکس ها می توانید به پیج اینستاگرامی پارمیدا ممقانی مراجعه کنید. همچنین می توانید عبارت فرزند کیارش فتحی و پارمیدا ممقانی را در اینترنت جست و جو کنید.

کیارش فتحی مربی چه سلبریتی هایی می باشد؟

از افرادی که تحت نظر کیارش فتحی فعالیت های ورزشی انجام می دهند، اطلاعات دقیقی در دست نیست. اما همان طور که می دانید، کیارش فتحی یکی از بدنسازان و مربیان ورزشی معروف می باشد. بنابراین افراد زیادی علاقه دارند تا زیر نظر او فعالیت کنند. از این رو بسیاری از سلبریتی ها، از این مربی ورزشی برنامه دریافت می کنند.

از سوی دیگر او یکی از حرفه ای های زمینه بدنسازی است که سال های زیادی فعالیت کرده است. از این رو می تواند بهترین برنامه ها را برای ورزشکاران در نظر بگیرد. بنابراین بسیاری از افرادی که قصد دارند در زمینه بدنسازی فعالیت کنند هم از این مربی کمک می گیرند.

آیا کیارش فتحی در زمینه مدلینگ هم فعالیت می کند؟

از آن جایی که کیارش فتحی سال های زیادی در زمینه بدنسازی فعالیت کرده بود، توانست به راحتی وارد صنعت مدلینگ شود. زیرا همان طور که می دانید یکی از مهم ترین معیارهای یک مدلینگ خوب، بدن او است. از سوی دیگر، چهره جذاب او باعث شد تا در این زمینه پیشرفت زیادی داشته باشد.

کیارش فتحی به دلایل مختلفی فعالیت خود را در زمینه مدلینگ آغاز کرد. یکی از دلایل او، ازدواج با پارمیدا ممقانی بود. زیرا پارمیدا هم یکی از مدلینگ های موفق محسوب می شد. از سوی دیگر قصد داشت تا به درآمد بیشتری دست پیدا کند. بنابراین با توجه به هدف های خود، وارد صنعت مدلینگ شد.

او تا کنون در پروژه های بسیاری در این زمینه حضور داشته است. اما در حالت کلی تلاش می کند تا در پروژه هایی شرکت کند که همسرش هم حضور داشته باشد. اگر صفحه شخصی او و همسرش را در اینستاگرام دیده باشید، بدون شک عکس های دو نفره بسیاری از آن ها خواهید دید. از این رو است که حرفه مدلینگ را به خاطر همسرش، پارمیدا ممقانی شروع کرد.

مصاحبه دنی اسدی با کیارش فتحی

از آن جایی که کیارش فتحی یکی از چهره های مشهور و معروف اینستاگرام است، افراد زیادی به جزئیات زندگی او علاقه دارند. از سوی دیگر او به عنوان یک چهره اینستاگرامی طرفداران زیادی دارد. بنابراین تا کنون مصاحبه هایی هر چند کم انجام داده است. یکی از مصاحبه های او با دنی اسدی بود.

اگر از علاقه مندان و طرفداران کیارش فتحی هستید، می توانید این مصاحبه را ببینید. برای دیدن این مصاحبه فقط کافی است تا در اینترنت عبارت مصاحبه دنی اسدی و کیارش فتحی را جست و جو کنید. دنی اسدی مصاحبه با کیارش فتحی را به صورت پادکست های متعدد منتشر کرده است که می توانید آن ها را پیدا کنید.

در این مصاحبه، سوالات کاربران و طرافداران کیارش از او پرسیده می شود و او به این سوال ها پاسخ می دهد. اگر شما هم درباره این بدنساز کنجکاو هستید، می توانید مصاحبه او را ببینید.

این مربی هم اکنون در کدام کشور زندگی می کند؟

همانطور که می دانید او پیش از ازدواج با پارمیدا ممقانی در ایران ساکن بود. اما ازدواجش با پارمیدا در کشور ترکیه انجام شد و مدتی در آنجا ماندگار بود. گفته می شود او پس از ازدواجش به همراه پارمیدا به ایران بازگشت. اما پس از مدتی، با همسر خود به ترکیه نقل مکان کرد و در آنجا ساکن شد.

اما این به این معنی نیست که او برای همیشه ایران را ترک کرده است و هیچ گاه به ایران باز نمی گردد. بلکه او در طول یک سال، مواقع زیادی برای برگزاری ورکشاپ ها و دوره هایی که برای هنرجو های ایرانی برگزار می کند، به ایران بر می گردد.

رابطه کیارش فتحی با گروه وانتونز به چه صورت است؟

در حالت کلی می توان گفت که کیارش فتحی رابطه نزدیکی با گروه وانتونز دارد. از آن جایی که همه آن ها از افراد معروف و محبوب در اینستاگرام هستند، رابطه خوبی با یکدیگر دارند. به طوری که در تعییین جنسیت بچه کیارش و پارمیدا، گروه وانتونز هم دعوت بودند. اما به دلیل جدایی ربکا قادری از آرتا، هلیا و کوروش وانتونز هم به جشن نرفتند. زیرا ربکا به بهترین شکل ممکن در جشن حضور پیدا کرد.

سوالات متداول

 1. تاریخ تولد کیارش فتحی چه تاریخی است؟

  شود فتحی در تاریخ 19 مهر ماه سال 1368 در شهر تهران به دنیا آمد.

 2. مدارک ورزشی فتحی کدام ها هستند؟

  او مدارک مختلفی در زمینه کار با دستگاه های مختلف بدنسازی، از جمله دستگاه های درجه A، B و C دارد.

 3. علاقه کیارش به رشته بدنسازی از چه زمانی اتفاق افتاد؟

  او از همان دوران نوجوانی به ورزش بدنسازی علاقمند شد و تصمیم گرفت در دوره های آموزشی این رشته ورزشی ثبت نام کند.

 4. آدرس پیج اینستاگرام این بدنساز مطرح کشورمان چیست؟

  شما می توانید با سرچ کردن kiarash_fathi در قسمت سرچ اینستاگرام به صفحه پابلیک این بدنساز دسترسی پیدا کنید.

 5. همسر کیارش فتحی چه کسی می باشد؟

  بلاگر پر حاشیه پارمیدا ممقانی همسر کیارش می باشد.

 6. آیا پارمیدا ممقانی و کیارش فتحی بچه دارند؟

  در 19 تیر 1402 آن ها مراسب تعیین جنسیت برای فرزند خود برقرار کردند که مشخص شد فرزند آن ها پسر می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0