ماجرای دعوای خلسه و تهی با هدف تخریب اتحاد رپ فارسی

0 دیدگاه

تصمیم گرفتیم در این مقاله به حواشی مرتبط به خلسه و حسین تهی بپردازیم. با ما همراه باشید.

ماجرای دعوای خلسه و تهی

تا کنون شاهد درگیری و حواشی های زیادی در بین رپرها بوده ایم. در این مقاله قصد داریم ماجرای دعوا مابین دو رپر را بررسی کنیم. تقریبا چند روز پیش بود که سپهر از بعضی رپرهای نسل یک مانند امیر تتلو، حسین تهی و… انتقاد کرد.

او بر این باور بود بیت های این خوانندگان به درد نخور است. بلافاصله تهی نسبت به این انتقاد واکنش تندی نشان داد. دعوای خلسه و تهی در این جا شروع می شود. با ما همراه باشید تا در ادامه به جزئیات این حواشی بپردازیم.

ماجرای دعوای خلسه و تهی

فوش ناموسی تهی به خلسه و نیلو

تهی در کپشن یک پست خطاب به خلسه و نیلوفر نوشت: شما بی ناموس هستید و بهتر است به جای نقد و بررسی زندگی دیگران تمرکز خودرا بر روی کار خود بگذارید تا سریع تر پیشرفت کنید. تمام کار شما شده کلیپ های بی محتوا تهیه کنید که شایسته یک هنرمند نیست .علاوه بر کشمکش های این دو رپر، تتلو هم به داستان اضافه خواهد شد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

پیام جدید سپهر خلسه به تهی و تتلو

خلسه هم سکوت نکرد و برای بار مجدد به این حواشی واکنش نشان داد. خلسه اعلام کرد: چرا قصد دارید خود را رپر نسل یک بنامید؟ (در مقاله های قبل به رپر نسل یک اشاره کرده ایم). در این هنگام تتلو هم وارد این جنجال می شود زیرا خلسه لقب بی ناموسی را برازنده تتلو می دانست.

تتلو نسبت به این حواشی واکنش نشان داد و اعلام کرد: اگر ما رپرهای نسل یک نباشیم چه کسانی هستند؟ بدون هیچ شکی من و تهی جزء رپرهای نسل یک هستیم. او یک مثال جالب هم زد.

ری اکشن رپر ها

ری اکشن دیگر رپر ها به این حاشیه جدید رپ فارسی

تنش بین این دو رپر در حال افزایش پیدا کردن بود. چون علاوه بر این دو رپر، رپرهای دیگر هم داشتند به حواشی اضافه می شدند که امکان ایجاد تنش در بین کل رپ فارس احتمال داشت.

این برای بار اول و دوم نیست که سپهر خلسه در بین رپرهای دیگر تنش ایجاد می کند. البته حرکات و گفتار حسین تهی هم نا پسند بوده است. بلاخره با حضور چند رپر دیگر به منظور خاتمه دادن این حواشی، تنش پایان یافت. احتمال این موضوع هم وجود دارد که خلسه و تهی در موزیک بخواهند هم دیگر را دیس کنند. در این بین واکنش های سیجل و علیرضا جی جی و بهزاد لیتو و هیپ هاپولوژِست پر رنگ تر از همه بود که طرف خلسه را گرفته بودند.

سوالات متداول

  1. غیر از خلسه و تهی کدام رپر وارد این تنش شد؟

    امیر تتلو نیز طبق معمول در این تنش حضور دارد.

  2. کدام رپر شروع کننده این حواشی بوده است؟

    سپهر خلسه این حواشی را دامن زد.

  3. تتلو در دعوا بین خلسه و تهی از چه کسی پشتیبانی کرد؟

    او دوست قدیمی تهی است و از حسین تهی پشتیبانی کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0