بیوگرافی کامیار در برنامه the voice + حواشی او در این برنامه

0 دیدگاه

کامیار در برنامه the voice باعث شوکه شدن مخاطبان این مسابقه شده است و در هنگام پخش این مسابقه در طی هفته های اخیر، نام او بیشتر بر سر زبان ها آمده است. در ادامه جزئیات بیشتری را در باره این خواننده که در حال حاضر از مجری های برنامه the voice می باشد؛ با شما در میان می گذاریم. کامیار در برنامه the voice به عنوان داور حضور دارد.

نقش کامیار در برنامه the voice چیست؟

شبکه MBC Persia یا همان ام‌ بی‌ سی پرشیا شبکه تلویزیونی فارسی‌ زبان ماهواره‌ای است که بعد از وقفه طولانی ۶ اکتبر ۲۰۱۸ به عرصه تلویزیون بازگشت. شبکه تلویزیونی MBC Persia که در امارات که تجربه تقریبا نا موفقی در ضبط برنامه Persia’s Got Talent داشت، حالا در حال ضبط برنامه بزرگ و احتمالا پر سر و صدای برنامه the voice یا صدای برتر است. کامیار در این برنامه به عنوان داور فعالیت دارد؛ همچنین از خوانندگانی که برای شرکت در این مسابقه می آیند، می توانند کامیار را به عنوان مربی خود انتخاب کنند تا در اجرای بهتر به کمک آن ها بپردازد.

بیوگرافی کامیار داور برنامه د وویس

کامیار احمدزاده، معروف به کامیار (زادهٔ ۷ آذر ۱۳۵۷ در تهران)، از خوانندگان ایرانی است. خانواده وی اهل مهاباد و کُرد می‌باشند و او در سال ۱۳۵۹ هنگامی که ۲ ساله بود همراه با خانواده‌اش به کشور فرانسه و شهر پاریس مهاجرت کرد و در آن جا بزرگ شد. در آن جا به مدت ۸ سال به هنرستان موسیقی رفت و پیانو را به عنوان ساز اصلی خود می ‌نواخت. در سن ۱۸ سالگی، کامیار متوجه شور و شوق خود برای خوانندگی به سبک‌های آراندبی، موسیقی سول و فانک تحت تأثیر از استیو واندر شد.

اما راه به تحقق‌ رسیدن رویایش و تبدیل‌شدن به یک نوازنده حرفه‌ ای آسان نبود و مانند بسیاری از اجرا های اولیه‌ اش در خیابان‌ ها و ایستگاه‌ های مترو، در کنار بهترین دوست و شریکش حکیم راچک (Hakim Rachek) آغاز کرد. در سال ۱۳۸۲، کامیار پاریس را ترک کرد و به لس آنجلس به منظور دنبال‌کردن حرفهٔ موسیقی خود در صنعت موسیقی فارسی رفت و به موفقیتی به عنوان خواننده جدید گروه محبوب فارسی بلک کتس دست یافت. او با این گروه آلبوم فریاد گربه سیاه را به بازار عرضه کرد. او با قطعه جون خودت به اوج شهرت با بلک کتس رسید. او به مدت ۳ سال در گروه بلک کتس فعالیت کرد و بعد از ۳ سال از این گروه جدا شد. بعد از جدایی از بلک کتس، تا به امروز، او در بریتانیا، کانادا، اروپا، آسیا، و آمریکا تورهای کنسرت داشته است.

عکس های کامیار در برنامه the voice را در کجا مشاهده کنیم؟

برنامه the voice که محبوبیت زیادی در میان مخاطبان خود دارد که این به نفع شبکه mbc persia هم می باشد و منبع درآمدی برای صاحبان سرمایه این مسابقه و شبکه شده است. Mbc Persia شبکه ماهواره ای که معروف به پخش برنامه های استعداد یابی است، عکس ها و فیلم های مسابقه the voice را که مربوط به داوران و متقاضیان خوانندگی است را در سایت خود به نمایش می گذارد. شما می توانید با مراجعه به سایت این برنامه شاهد تصاویر ثبت شده از کامیار باشید. همچنین با یک جستجوی ساده در مورد تصاویر این خواننده در گوگل می توانید به عکس های کامیار دسترسی پیدا کنید. تصاویر کامیار در برنامه the voice ، از طریق پیج اینستاگرامی این مسابقه قابل مشاهده است که با دنبال کردن آن می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. این برنامه که به تازگی روی آنتن رفته است و تبلیغات های زیادی برای جذب مخاطب داشته است که بیلبوردهای تبلیغاتی آن در کشور امارات و آمریکا بیشتر دیده شده است. همچنین تبلیغاتی که در شبکه های مجازی منتشر شده عکس های کامیار در آن دیده می شود.

تیم کامیار در برنامه the voice

تیم کامیار The Voice را خوانندگان معروف از جمله لیلا فروهر، بیژن مرتضوی و سوگند تشکیل می دهند. شرکت کنندگان در برنامه استعدادیابی صدای برتر می بایست با اجرای خود، نظر داوران را به خود جلب کنند و سپس برای ادامه رقابت، یکی از داورانی را که با برگرداندن صندلی اش، نظر مثبتش را به او نشان داده، انتخاب کنند. در ادامه این مسابقه وقتی تیم همه داوران تکمیل شد، داورها به سبک آکادمی گوگوش که از شبکه من و تو پخش می شد، می بایست با کارآموزان خود کار کنند و آن ها را آماده ورود به مرحله بعدی و آرای مردمی نمایند. این رقابت تا فینال ادامه دارد و در هر مرحله با هر اجرا، تعدادی از شرکت کنندگان حذف خواهند شد.

کامیار چه زمانی به عنوان داور برنامه د وویس انتخاب شد؟

کامیار در سال ۱۳۷۵ وقتی ۱۸ ساله بود تحت تاثیر «استیو واندر» خواننده و نوازنده مشهور آمریکایی تصمیم گرفت و دنباله رو سبک R&B شد. اما رویایش برای تبدیل به یک نوازنده حرفه ای آسان نبود و سختی زیادی کشید. اولین آلبوم کامیار به نام «دوباره» آبان ۱۳۸۹ منتشر شد و تحسین منتقدین را به خاطر آوردن یک صدای بین‌المللی به صنعت موسیقی فارسی و شکستن موانع سنتی معمولی پاپ فارسی دریافت کرد. کامیار در سال ۲۰۲۲ دعوت برنامه the voice را به عنوان داور و مربیگری پذیرفت و در این برنامه حضور یافت. او با این فرصت باعث محبوبیت بیشتر در میان طرفدارانش شد چرا که او به عنوان داور در کنار خواننده های سرشناس منصوب شده بود.

حاشیه های کامیار در برنامه the voice

به تازگی شبکه mbc پرشیا پخش یک مسابقه استعدادیابی در زمینه خوانندگی را شروع کرده که توجه برخی مخاطبان را به خودش جلب کرد. مساله‌ ای که باعث شده این مسابقه استعدادیابی کمی متمایز با نسخه‌ های مشابهش به نظر برسد، کیفیت شرکت‌ کنندگان آن است. شاید فیلترهای موثرتر باعث شده نفرات مستعد تری مقابل دوربین بیایند و کیفیت کار بالا برود. حضور کامیار احمد زاده از خوانندگان پاپ ایرانی در برنامه the voice حواشی زیادی به دنبال داشت؛ از جمله این حواشی این بود که چرا کامیار در این برنامه به عنوان داور انتخاب شده است و خیلی ها مخالف این موضوع بودند. آن ها بر این باور بودند که کامیار مهارت لازم برای حضور به عنوان داور را ندارد و به صورت جدی با این موضوع مخالف بودند که در شبکه های مجازی با کنایه های مختلف و زیادی از این خواننده یاد می کردند. که یکی از این کنایه ها که در شبکه های اجتماعی و اینترنت دست به دست شد، کامیار mbc persia میای از اینورا گذری بود‌؛ که منظور از این عبارت نداشتن صلاحیت کامیار احمدزاده به عنوان داور در این مسابقه از دید کاربران بود.

کامیار در برنامه ام بی سی پرشیا به همراه چه کسانی وظیفه داوری را بر عهده دارد؟

داوران این برنامه لیلا فروهر، سوگند، کامیار و بیژن مرتضوی هستند و اجرای برنامه را هم حامد نیک ‌پی بر عهده دارد. نیک ‌‌پی البته پیش از این در برنامه «استیج» شبکه من و تو خودش جزو هیات ژوری، در کنار رضا روحانی، سندی و بابک سعیدی بود. اما حالا مجری است. این قِسم استعدادیابی‌ ها را احتمالا شبکه تی‌ وی پرشیا در میان فارسی ‌زبانان شروع کرد، برنامه‌ای که از لحاظ کیفی ایرادات پرشماری داشت و هنوز هم بریده‌ هایی از آن برنامه در میان مخاطبان اینستاگرام سوژه خنده و تفریح است. کامیار در این برنامه وظایف و مسئولیت های زیادی را به عنوان داور دارد و باید به عنوان یک خواننده با تجربه، افراد با استعداد را شناسایی کند و اگر مربی این متقاضیان در برنامه the voice شد، به نحو احسن موارد لازم را به آن ها، در جهت داشتن یک اجرای خوب آموزش دهد.

اجرای کامیار در mbc persia

برنامه د ویس پرشیا به گونه ای است که در مرحله اول، داوران نشسته بر صندلی و پشت به شرکت کننده، اجرای او را مورد ارزیابی قرار می دهند. هر داوری که اجرای شرکت کننده را بپسندد با زدن یک دکمه صندلی خود را به سمت او می چرخاند. اگر تنها یکی از داوران صندلی خود را بچرخاند، همان داور، مربی آن شرکت کننده خواهد بود، اما اگر تعداد داورهایی که صندلی خود را می چرخانند بیش از یکی باشد، شرکت کننده می تواند یکی از آن ها را به عنوان مربی خود انتخاب کند. مربی ها بعد از تکمیل تیم شاگردان شان، آموزش آن ها را شروع کرده و شاگردان خود را آماده ورود به مراحل بعدی مسابقه می کنند. کامیار که از داوران این برنامه می باشد توسط اشخاص بسیاری به عنوان مربی شان انتخاب شده است، آن هم به خاطر دارا بودن تجربه و معروفیت او است. همچنین تیم کامیار شامل خواننده های معروفی بوده که باعث جذب مخاطب شده است. کامیار از جمله داوران این برنامه است که در مراحل اول این مسابقه و در قسمت های اول افتخار اجرا داشت. که این برای انرژی دادن به شرکت کنندگان بسیار مفید واقع می شود.

فیلم اجرای کامیار در mbc persia را چگونه دانلود کنیم؟

برنامه the voice با استقبال ویژه مخاطبان همراه بوده است و در شبکه mbc persia پخش می شود. اجراهای خوانندگان که داوران این برنامه به شمار می روند را در سایت mbc persia قابل مشاهده است. برای دانلود فیلم اجرای برنامه the voice از کامیار می توان این عبارت را در سایت آپارات جستجو کرده تا لینک های دانلود آن را دریافت کنید.

سوالات متداول

  1. آیا اسامی و بیوگرافی داوران مسابقه خوانندگی ام بی سی پرشیا در سایت این شبکه قابل مشاهده است؟

    بیوگرافی داوران مسابقه د ویس در سایت ام بی سی پرشیا و دیگر سایت ها در دسترس می باشد.

  2. اجزای تیم کامیار در برنامه the voice را چه کسانی تشکیل می دهند؟

    اجزای تیم کامیار در برنامه the voice متشکل از خوانندگانی همچون سوگند، بیژن مرتضوی و لیلا فروهر است.

  3. بهترین سایت برای اطلاع از بیوگرافی داوران و کامیار در برنامه the voice چیست؟

    معتبرترین سایت برای اطلاع از بیوگرافی کامیار در برنامه the voice و سایر خوانندگان وب سایت ویکی پدیا می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0