بیوگرافی کمند حاجی پور خواهر شروین + عکس و آیدی اینستاگرام او

0 دیدگاه

کمند حاجی پور تنها خواهر شروین حاجی پور سازنده و خواننده آهنگ ماندگار “برای” بود که شعر این آهنگ را از روی توئیت‌ هایی ساخت که کاربران ایرانی در حمایت از مهسا امینی و به دنبال اتفاقاتی که برای این دختر جوان اهل کردستان در گشت ارشاد تهران افتاد و در نهایت باعث مرگ او شد، در توئیتر منتشر کردند.

این آهنگ به دلیل شعر اعتراضی زیبا و معنادارش که از دل مردم ایران برخواسته بود و با اجرای زیبای شروین حاجی پور از خوانندگان ایرانی همراه شد، به یک آهنگ ماندگار در بین مردم ایران و نماد اعتراضات سراسری در ایران تبدیل شد. پس از انتشار این آهنگ در توئیتر و اینستاگرام و بارها دیده شدن آن توسط کاربران توئیتر و اینستاگرام، این خواننده جوان بازداشت شد. در پی بی خبری دنبال کنندگان شروین حاجی پور، کمند حاجی پور با یک استوری و پست در اینستاگرامش خبر از دستگیری او و بازداشتش توسط اداره اطلاعات ساری داد.

انتشار این استوری پس از اینکه بازداشت شروین حاجی پور توسط اطلاعات از سوی برخی خبرگزاری ها تکذیب شد، خبر از تماس اداره اطلاعات ساری با خانواده حاجی پور و اطلاع رسانی از اینکه شروین تحت بازداشت و بازجویی این اداره است می داد. همچنین در این استوری او گفته بود که شروین با مادرشان هم تماس گرفته است و از سلامت خود به خانواده خبر داده است و در نهایت نگرانی خانواده حاجی پور بابت بی اطلاعی از فرزندشان بعد از دو روز بی خبری، برطرف شد.

کمند حاجی پور کیست؟

کمند حاجی پور کیست؟

این روزها کمتر کسی است که نام شروین حاجی پور که از خوانندگان جدید ایرانی است و آهنگ اعتراضی “برای” ساخته شده توسط او را نشنیده باشد در واقع کمند حاجی پور خواهر این خواننده جوان است. شروین حاجی پور خواننده ایرانی متولد بابلسر در استان مازندارن در تاریخ 10 فروردین سال 1376 است. او در مهرماه 1401 و پس از گذشت چند روز از شروع اعتراضات مردمی به مرگ مهسا امینی، آهنگی در توئیتر خود منتشر کرد که ترانه آن را از روی کامنت ها و توئیترهای کاربران این شبکه اجتماعی ساخته بود. این آهنگ به دلیل ترانه ای اعتراضی که از دل مردم ایران برخواسته بود و حرف مردم ایران بود از سوی کاربران توئیتر و اینستاگرام با مقبولیت بسیار زیادی مواجه شد.

چند روز پس از انتشار این آهنگ خبری توسط خواهر شروین، کمند حاجی پور در اینستاگرامش منتشر شد. او در یک استوری و پست که در حال حاضر هم در اینستاگرامش موجود است، خبر از دستگیری برادرش داد. کمند حاجی پور تنها خواهر شروین است که در همراهی با اعتراضات مردمی ترانه ای مردمی را منتشر کرد. او از شروین بزرگ تر است اما تاریخ دقیق تولدش مشخص نیست، با توجه به کارنامه کنکور او که قبولی کنکور سراسری سال 1391 است، به احتمال بسیار زیاد او از متولدین اوایل سال 1373 و یا اواخر سال 1372 است.

بازیگری با نام ساقی حاجی پور که در برخی سایت ها نامش در کنار نام شروین و گاهی به عنوان همسر او آورده می شود هیچ نسبت فامیلی با آن ها ندارد و تنها تشابه فامیلی باعث شده است برخی سایت ها به دروغ او را به عنوان همسر شروین معرفی کنند. در رابطه با ازدواج کردن و همسر شروین حاجی پور باید بدانید که او مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است. عکس هایی هم که او را در کنار یک دختر نشان می دهد عکس هایی است که با خواهرش کمند در اینستاگرامش منتشر کرده است.

کمند حاجی پور چه نسبتی با شروین حاجی پور دارد؟

کمند حاجی پور خواهر شروین حاجی پور از خوانندگان پاپ ایرانی است که نام فامیلی کامل این خواهر و برادر حاجی آقا پور است اما با فامیل حاجی پور آن ها را می شناسیم. شروین حاجی پور یک خواننده جوان 25 ساله است که پیش از مشهورشدنش به دلیل خواندن آهنگ “برای” در سال 1398 در برنامه استعدادیابی ایرانی احسان علیخانی که در تلویزیون ایران پخش می شد شرکت داشت. او در این برنامه که نام آن عصر جدید بود به عنوان یک خواننده حضور داشت و تا مراحل پایانی هم پیش رفت. آهنگی که او در مرحله ابتدایی این برنامه اجرا کرد “شاید بهشت” بود که مورد توجه هر 4 داور عصر جدید قرار گرفت.

او یکی از معدود شرکت کنندگان این برنامه به عنوان خواننده بود که می توانست هم آهنگ بسازد، هم ترانه بگوید و هم بخواند. جالب است که حامد صفایی کارگردان هنری برنامه عصر جدید، پس از دستگیری شروین حاجی پور در یک استوری در اینستاگرام خود گفت که شروین یکی از شرکت کنندگان عصر جدید بوده و خوب یادش است که در آن زمان صدا و سیما بابت دردسرساز شدن او در آینده نگرانی بسیار زیادی داشته است. این خواننده جوان از دوران دبیرستان وارد دنیای موسیقی شد اما با حضور در برنامه استعدادیابی عصر جدید به شهرت رسید پس از این حضور، او آهنگ های زیبایی منتشر کرد که باعث جذب هواداران بیشتری به سمت او شد.

البته علاقه او به موسیقی به سال ها قبل بر می گشت زمانی که او تنها 8 سال سن داشت. شروین حاجی پور در این سن به کلاس های یادگیری ساز ویولن رفت و از همان زمان بود که یادگیری موسیقی را با سازهای مختلف امتحان کرد. تا اینکه قبل از ورود به دانشگاه به طور حرفه ای آهنگسازی می کرد. او در دانشگاه به عنوان ترانه سرا و آهنگساز در فعالیت های هنری شرکت می کرد با اینکه رشته تحصیلی اش کاملا با هنر بی ربط بود و دانشجوی رشته اقتصاد بود. در همین سال ها بود که او تصمیم گرفت حضور در عرصه موسیقی را با خوانندگی تجربه کند و در برنامه استعداد یابی عصر جدید احسان علیخانی شرکت کرد. هر چند در این برنامه با آرای داوران و آرای مردمی به مراحل بالاتر رفت اما در نهایت به نیمه نهایی راه نیافت.

او در زمینه موسیقی پاپ، سنتی و فولکلور هم اجراهایی داشته است و یکی از آهنگ هایش به سبک موسیقی آذری آهنگ شناخته شده کوچه لر نام دارد. او در حال حاضر یکی از محبوب ترین چهره های معروف خصوصا از بین خوانندگان داخل ایران است که این محبوبیت را مدیون مردمی بودن و در کنار مردم ایران بودن است.

استوری کمند حاجی پور برای شروین حاجی پور

شروین حاجی پور که با انتشار آهنگ محبوبش در توئیتر در اولین روزهای اعتراضات به یکی از چهره های حامی اعتراضات مردمی ایران بدل شد، چند روز بعد بازداشت شد. او این آهنگ که “برای” نام دارد و همه مردم ایران با آن آشنایی دارند، را با یک ویدئوی ساده در اتاقش و با گیتار خود اجرا کرد. استقبال از این موزیک ویدئو به حدی بود که در کمتر از 3 روز 50 میلیون بار در توئیتر دیده شد و هنوز هم در حال بازنشر است و توسط بسیاری دیگر نیز در زمان بازداشت شروین و پس از آن بازخوانی شده است.

7 مهرماه 1401 بود که برخی از خبرگزاری ها، خبر از بازداشت او توسط ماموران اطلاعات را دادند و علت دستگیری اش را هم تحریک عواطف عمومی و دامن زدن به اعتراضات سراسری عنوان کردند. اما برخی خبرگزاری ها هم این اخبار را رد کردند، خبرگزاری مانند خبرگزاری برنا خبر بازداشت او توسط ماموران اطلاعات را تکذیب کردند و گفتند شروین حاجی پور بازداشت نشده است و تنها احضار شده است.

این خبرگزاری همچنین اضافه کرده بود که او خودش طی یک احضارنامه به اطلاعات ساری رفته است و تنها بابت انتشار آهنگ و تشویق به اعتراضات به او تذکر داده شده است. اما دو روز پس از بی خبری طرفداران این خواننده جوان، یعنی در تاریخ 9 مهرماه 1401 بود که استوری خواهر شروین حاجی پور خبر دستگیری برادرش را تایید کرد و اضافه کرد که او را به اطلاعات ساری منتقل کرده اند و او در یک تماس تلفنی با مادرشان خبر سلامتی خود را به آن ها داده است.

علت دستگیری برادر کمند حاجی پور چه بود؟

برادر کمند یعنی شروین حاجی پور پس از اینکه آهنگی با نام “برای آزادی” را ساخت که ترانه آن در واقع برای های کاربران توئیتر بود که با هشتگ مهسا امینی منتشر می کردند و آن را در حساب توئیترش منتشر کرد، بازداشت شد. این آهنگ اعتراضی در همراهی با مردمی بود که به اتفاقات پیش آمده در جریان کشته شدن مهسا امینی اعتراض داشتند و این آهنگ به نمادی برای این اعتراضات تبدیل شد. اتهاماتی که در پی انتشار این آهنگ متوجه او بود تبلیغ علیه نظام و تشویق به اعتراض بود. او چند روز پس از بازداشتش با قرار وثیقه آزاد شد و به مدت 6 ماه هم ممنوع الخروج اعلام شد و اجازه ندارد از ایران خارج شود.

آدرس پیج اینستاگرام کمند حاجی پور چیست؟

پیج کمند حاجی پور در اینستاگرام kamand 441 است که او در پیجش 10 پست دارد که دو پست آخرش هم در مورد وضعیت برادرش بود. آخرین پستش هم مربوط به 2 اکتبر 2022 است که در این پست چند نکته در مورد وضعیت شروین داده بود. کمند حاجی پور در این پست، با اینکه برخی خبرگزاری ها مثل شرق نیوز خبر آزاد بودن او را منتشر کردند گفت که او همچنان در بازداشت است. تعداد دنبال کنندگان خواهر شروین در اینستاگرام کمی بیشتر از 20 هزار نفر است.

برادر کمند حاجی پور در اینستاگرام با آیدی shervinine فعالیت می کند که البته از بعد از آزادی اش تنها یک پست در 17 مهر منتشر کرد. در این پست صحبت های زیادی با طرفداران خود کرد. شروین حاجی پور بیشتر از 2.7 میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش دارد و 133 پست هم با طرفداران خود به اشتراک گذاشته است. او چند پست هم در ارتباط با خواهرش کمند دارد که در صورت تمایل می توانید او را دنبال کنید.

نام کمند حاجی پور چگونه بر سر زبان ها افتاد؟

همانطور که تا به اینجای این مطلب متوجه شدید نام کمند حاجی پور پس از گذاشتن استوری که در آن خبر از دستگیری برادرش داد، بر سر زبان ها افتاد. وکیل شروین حاجی پور که امیر رئیسیان نام دارد این استوری خواهر شروین را که در مورد آخرین وضعیت برادرش منتشر کرده بود در توئیتر خود منتشر کرد. او در توئیت خود نوشت که شروین حاجی پور در بازداشتگاه اطلاعات ساری بازداشت است و دستور بازداشتش توسط دادسرای ساری صادر شده است.

دلیل مشهور شدن برادر کمند حاجی پور چه بود؟

شروین، برادر کمند حاجی پور در سال 1398 در برنامه استعداد یابی که احسان علیخانی تهیه کننده، کارگردان و مجری آن برنامه بود به عنوان خواننده حضور داشت. او در این برنامه بسیار خوش درخشید و با اجراهایی که داشت طرفداران بسیار زیادی در میان نسل جوان پیدا کرد. دو آهنگی که شروین حاجی پور در برنامه عصر جدید اجرا کرد یکی با نام “شاید بهشت” و دیگری با نام “با بهار بیاد” به صورت فیلم و موزیک در اینترنت موجود است که در صورت تمایل می توانید مشاهده و یا گوش کنید.

اما او که در این سال ها با آرامش و بدون حاشیه مشغول فعالیت در زمینه آهنگسازی و خوانندگی بود، در مهرماه 1401 با ساخت و اجرای یک آهنگ به یاد ماندنی به نام “برای” شهرت و محبوبیتش را چندین برابر کرد. آهنگی که ترانه آن برخواسته از دل مردم ایران و خواسته قلبی آن ها بود. او علاوه بر این اجراها به سبک پاپ در زمینه سبک های موسیقی مثل ملودیک ترپ، دنس پاپ، ریتم اند بلوز، ترپ و هیپ هاپ و فولکلور نیز تک اهنگ هایی منتشر کرده است که معروف ترین ان ها آهنگ کوچه لر و بازخوانی آهنگ پرتقال من است. جدیدترین آهنگ شروین حاجی پور که پس از آزادی اش منتشر کرد “بعد ما” نام دارد که این آهنگ هم با استقبال خوبی از سوی طرفداران او روبرو شد.

آیا شروین حاجی پور برادر کمند از ایران خارج شده است؟

شروین حاجی پور پس از آزادی اش در تاریخ 12 مهرماه به قید وثیقه تا کامل شدن پرونده و تفهیم اتهاماتش به مدت 6 ماه اجازه خروج از کشور را ندارد. هر چند او در ویدئویی که پس از آزادی اش در اینستاگرام با طرفداران خود به اشتراک گذاشت گفت که قصد خروج از ایران را ندارد. او در این ویدئو گفت که ترانه و آهنگش را فقط به منظور همدردی با مردم ایران ساخته و اجرا کرده است، مانند سایر هنرمندانی که در واکنش به این اتفاق کاری انجام دادند. همچنین به رسانه های داخلی و خارجی که برای مصاحبه با او تماس می گیرند گفت قصد انجام هیچ گفتگویی را ندارد و خواستار درک موقعیت و شرایط او شد. او گفت قصد دارد در ایران بماند و به آهنگسازی و خوانندگی در کشورش ادامه دهد. همچنین اضافه کرد که اگر گفتگو یا نقدی هم داشته باشد از داخل آن ها را مطرح می کند و تصمیمی برای خارج شدن از ایران ندارد.

عکس های خواهر شروین حاجی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر برای دیدن عکس کمند حاجی پور اینستاگرام او را دنبال می کنید، باید بدانید که او در اینستاگرامش عکسی از خود منتشر نکرده است. از او تنها دو عکس در اینترنت موجود است که این دو عکس را شروین حاجی پور در اینستاگرامش با آیدی shervinine منتشر کرده است و از او با عنوان رب النوع خواهر بزرگتر یاد کرده است، این دو تصویر را در این مطلب خواهید دید. محمد اصفهانی یکی از کسانی است که پس از انتشار خبر دستگیری برادر کمند حاجی پور در حمایت از او در پیج اینستاگرامش از او با عنوان دوست خود یاد کرد، دوستی که در زمان برنامه عصر جدید افتخار آشنایی اش را داشت. او شروین حاجی پور را شخصی فوق العاده با استعداد، با احساس، معصوم و خجالتی توصیف کرده بود. ویژگی های مثبتی که با اجرای آهنگ برای باید هوش بالا، شجاعت و مردمی بودن را نیز به آن ها اضافه کرد.

همسر این شخص کیست؟

اطلاعات زیادی از زندگی خصوصی کمند حاجی پور و مجرد یا متاهل بودنش در دسترس نیست. شروین یک عکس به همراه یک دختر بچه زیبا در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که البته هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده که این دختر بچه چه نسبتی با او دارد. اما بعضی ها فکر می کنند که این دختر بچه زیبا، دختر خواهر شروین یعنی کمند حاجی پور است. کمند حاجی پور هم، همین عکس را در یکی از پست هایش منتشر کرده بود اما در متنی که در رابطه با این عکس نوشته بود هیچ اشاره ای به نسبتشان با این دختر بچه نداشت.

شغل این شخص چیست؟

اطلاعاتی از شغل کمند حاجی پور در دست نیست. در حقیقت بیشترین دلیل شنیده شدن نام او به دلیل برادرش شروین حاجی پور و استوری است که او برای اطلاع طرفداران برادرش از وضعیت او، در اینستاگرامش منتشر کرده بود. با این حال او در فضای مجازی اطلاعات زندگی شخصی و کاری از خودش به اشتراک نگذاشته است. اما اگر نام کمند حاجی پور را در گوگل جستجو کنید با کارنامه کنکور سراسری کمند حاجی آقا پور با عکس او مواجه خواهید شد که رشته قبولی او در دانشگاه را مهندسي صنايع و دانشگاه صنعتي اصفهان عنوان کرده است. او هم مانند برادرش شروین در دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرده است و دیپلم ریاضی دارد.

این کارنامه توسط موسسه کانون فرهنگی آموزش منتشر شده است و کمند حاجی پور یکی از داوطلبان این موسسه بوده است. آخرین کارنامه او در کانون فرهنگی آموزش مربوط به تیر 91 است، در نتیجه قبولی او هم در کنکور سراسری مربوط به سال 1391 است و او ورودی مهر 91 است. اگر او را یکی از معدود کسانی در نظر بگیریم که در ایران، در رشته تحصیلی خودش مشغول به کار است، شاید بتوان گفت شغل او در زمینه مهندسی صنایع باشد.

کمند حاجی پور کجا زندگی می کند؟

آنچه مسلم است این است که او در ایران زندگی می کند اما اینطور به نظر می رسد که کمند حاجی پور در جریان کامل وضعیت برادرش در زمان بازداشت او بوده است در نتیجه می توان نتیجه گرفت که خواهر شروین حاجی پور همراه با خانواده اش در شهر ساری زندگی می کند. محل تولد این خواهر و برادر، شهر زیبا و سرسبز بابلسر است اما گویا این خانواده در مرکز استان مازندران یعنی ساری زندگی می کنند.

آیا این شخص حاشیه ای هم داشته است؟

کمند حاجی پور فرد شناخته شده و مشهوری نیست که حاشیه ای هم از او منتشر شده باشد. به علاوه اینکه پس از اتفاقاتی که برای برادرش افتاد هم شاهد اخبار حاشیه سازی از او نبوده ایم. اما اتفاقات اخیری که برای برادرش افتاد به نوعی نام او را هم درگیر حواشی کرده است. شروین حاجی پور از زمان حضورش در برنامه عصر جدید و درخششی که در این برنامه داشت مشهور شد و نامش بر سر زبان ها افتاد.

او تا این اواخر که دوباره نامش به دلیل آهنگ مردمی و اعتراضی “برای” بر سر زبان ها افتاد، در آرامش مشغول آهنگسازی، ترانه سرایی و خوانندگی بود و آهنگ های بسیار زیبا و پرطرفداری را منتشر کرد. اما همین خواننده جوان آرام و بدون حاشیه حالا یکی از خوانندگانی است که آهنگش به یک نماد برای اعتراضات سراسری در ایران تبدیل شده است. پس از استقبال بسیاری که از آهنگ او در توئیتر و اینستاگرامش شد، خبر دستگیری و انتقالش به بازداشتگاه اطلاعات ساری بیشتر باعث شهرت و محبوبیت او شد. این خبر را کمند حاجی پور در تاریخ نهم مهر، در قالب یک استوری و پست در اینستاگرام خود منتشر کرد و از همه کسانی که با پیام های همدلی شان مایه دلگرمی او و خانواده اش بودند تشکر کرد.

پس از نگرانی طرفداران شروین و خانواده او سرانجام اطلاعات، او را در 12 مهر آزاد کردند و او طی یک ویدئو در اینستاگرامش با هواداران خود صحبت کرد. اتهاماتی که برای این خواننده جوان در نظر گرفته شد تبلیغ علیه نظام و ترغیب و تجرین افراد به اعمال خشونت آمیز عنوان می شود. او اکنون به قید وثیقه آزاد است و به مدت 6 ماه ممنوع الخروج است و نمی تواند از ایران خارج شود.

سوالات متداول

آیا کمند حاجی پور، خواهر شروین حاجی پور است؟

کمند حاجی پور تنها خواهر شروین حاجی پور است و حدود سه سال هم از او بزرگتر است.

آدرس پیج کمند حاجی پور چیست؟

کمند حاجی پور فقط در اینستاگرام یک صفحه عمومی دارد و آدرس آن kamand 441 است.

عکس خواهر شروین حاجی پور را در کجا می توان مشاهده کرد؟

خواهر شروین، کمند نام دارد و عکس های زیادی از او موجود نیست اما دو عکس او را می توانید در همین سایت مشاهده کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0