کمال حسن بازیگر هندی که عکس های او حاشیه ساز شد

0 دیدگاه

کمال حسن یکی از بازیگران هندی بسیار معروف می باشد که در زمینه کارگردانی و خوانندگی نیز فعالیت هایی را دارد، لذا شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازیگر هندی در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

کمال حسن کیست؟

کمال حسن کیست؟

کمال حسن یکی از چهره های برجسته و از بازیگران هندی مرد می باشد که در زمینه خوانندگی، بازیگری و کارگردانی فعالیت می کند، وی تا کنون توانسته در بهترین فیلم های هندی حضور پیدا کند و جوایز متعددی را کسب کند. آغاز فعالیت او در بازیگری از سال ۱۹۵۹ بوده است که تا کنون نیز در حال فعالیت می باشد. این بازیگر متولد ۱۹۵۴ در پاراماکودی می باشد و در طول زندگی خود سه همسر و دو فرزند داشته است، همچنین این بازیگر تا کنون جوایز متعددی مانند جایزه فیلم ملی کسب کرده است و به عنوان صاحب سبک سینمای هند شناخته می شود.

بهترین فیلم های کمال حسن کدامند؟

این بازیگر تا کنون در فیلم های متعدد زیادی بازی کرده است که تمام این فیلم ها جزو برترین فیلم های هندی بوده اند، لذا ما در این متن تعدادی از بهترین فیلم های وی را به شما معرفی خواهیم کرد.

فیلم آسیب

فیلم آسیب یکی از برترین فیلم های این بازیگر بوده است که به کارگردانی بالو ماهندرا در سال ۱۹۸۳ منتشر شده است، مدت زمان این فیلم حدود ۱۴۱ دقیقه می باشد، که شما می توانید برای دانلود کردن آن به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و با زبان دلخواه و یا زیر نویس آن را دانلود کنید و تماشا کنید.

فیلم قهرمان

فیلم قهرمان یکی دیگر از بهترین فیلم هایی می باشد که کمال حسن در آن نقش آفرینی کرده است، این فیلم به کارگردانی مانی راتنام در سال ۱۹۸۷ منتشر شده است و طرفداران بالایی را به خود جذب کرده است، مدت زمان این فیلم حدود ۱۳۵ دقیقه می باشد که شما می توانید برای مشاهده این فیلم به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و آن را دانلود کنید.

فیلم صیاد

فیلم صیاد نیز یکی دیگر از فیلم های برتر هندی می باشد که کمال حسن در آن نقش آفرینی کرده است، فیلم صیاد به کارگردانی رامش سیپی در سال ۱۹۸۵ ساخته شده است، در این فیلم بازیگران مطرحی مانند: ریشی کاپور، کمال حسن، دیپمل کاپادیا، نادره، سعید جعفری و ساتیش کایشیک نقش آفرینی کرده اند و مدت زمان این فیلم نیز حدود ۱۸۷ دقیقه می باشد که شما می‌توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی آن را دانلود و تماشا کنید.

فیلم هی رام

فیلم‌هی رام‌ یکی دیگر از فیلم های مشهور هندی می باشد که در سال ۲۰۰۰ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی کمال حسن منتشر شده است، همچنین کمال در این فیلم نیز خود ایفای نقش کرده است، لذا تمام‌ مسائل فیلم مانند کارگردانی، تهیه کنندگی و فیلمنامه نویسی به دست خود او بوده است، مدت زمان نسخه تامیلی این فیلم حدود ۲۰۲ دقیقه می باشد و مدت زمان نسخه هندی آن ۱۹۹ دقیقه می باشد، که شما می توانید با سرچ کردن نام این فیلم در اینترنت آن را دانلود و تماشا کنید.

فیلم هندی

فیلم هندی یکی از فیلم های کشور هند می باشد که به کارگردانی اس شانکار در سال ۱۹۹۶ منتشر شده است، این فیلم یکی از فیلم های بسیار پر طرفدار کمال حسن می باشد که در آن ایفای نقش کرده است، مدت زمان این فیلم نیز ۱۸۵ دقیقه می باشد که شما می توانید برای دانلود آن به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید.

عکس های کمال حسن را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس‌ های این بازیگر معروف هندی کافیست نام‌ وی را در اینترنت جستجو کنید و به همین طریق عکس‌ های او را بیابید و تماشا کنید. باید بیان شود او با وجود سنش هنوز هم از زیبا ترین بازیگران هندی می باشد؛ یا اینکه می توانید، به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام مراجعه کنید و با دنبال کردن پیج اصلی این بازیگر در اینستاگرام می توانید عکس های انتشاری او را ببینید.

پیج اینستاگرام کمال حسن چیست؟

شما می توانید با مراجعه به برنامه اینستاگرام وارد قسمت سرچ شوید و از همین طریق نام وی را در آن قسمت جستجو کنید تا به پیج اصلی این بازیگر مراجعه کنید و از همین طریق عکس ها و پست های او را ببینید.

کمال حسن چه حاشیه هایی داشته است؟

همانطور که می دانید تمام افراد مشهور دارای حواشی ای می باشند که آن ها را درگیر خود می کند، کمال حسن نیز از آن دست افرادی می باشد که حاشیه هایی برای وی درباره زندگی‌ کاری و خصوصی او درست شده است، لذا این حواشی بعد از مدت کوتاهی فراموش می شود و به پایان می رسد، لذا اگر بخواهیم نمونه ای از حواشی کمال حسن را بگوییم می توان به حواشی وی درباره ازدواج های متعددش گفت، زیرا این بازیگر تا کنون سه همسر داشته است و بعد از جدایی از هر همسر خود بلافاصله به شخص دیگری ازدواج کرده است که تمام این موضوع برای وی در هند حواشی ای به همراه داشته است.

همسر کمال حسن کیست؟

این بازیگر در طول زندگی خود تا کنون سه همسر داشته است، همسر اول وی وانی گاناپاتی می باشد که در سال ۱۹۷۸ ازدواج کردند و در سال ۱۹۸۸ از یکدیگر جدا شدند، سپس او با ساریکا در سال ۱۹۸۸ ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۴ از او نیز جدا شد و در آخر همسر سوم وی گائوتامی می باشد که در سال ۲۰۴۴ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۶ نیز از هم جدا شدند و اکنون نیز این بازیگر مجرد می باشد.

کمال حسن تا کنون چه جوایزی دریافت کرده است؟

این بازیگر تا کنون افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده است همچنین کمال حسن در سال ۲۰۰۵ توسط دانشگاه Sathyabama University دکترای افتخاری دریافت کرد. همچنین وی چندین جایزه فیلم هند از جمله جایزه فیلم ملی را نیز کسب کرده است که تمام این موارد جزو افتخارات بسیار عالی این هنرمند می باشند.

کمال حسن چه فیلم هایی را کارگردانی کرده است؟

کمال حسن تا کنون فیلم های بسیاری را کارگردانی کرده است، از این فیلم ها می توان به فیلم هی رام، شانکارلال، عمه ۴۲۰، ویشواروپام، ویشواروپام ۲ و فیلم ویروماندی اشاره کرد که تمام این فیلم ها به کارگردانی کمال حسن انجام شده است و می توان گفت هر فیلمی که به کارگردانی وی بوده است بسیار مشهور و پر طرفدار شده است که شما نیز می توانید با سرچ کردن نام فیلم آن را دانلود کنید و تماشا کنید.

ثروت کمال حسن چقدر است؟

همانطور که گفته شد کمال حسن در زمینه هایی مانند خوانندگی، کارگردانی و بازیگری فعالیت می کند که می توان گفت تمام این مشاغل جزو شغل های بسیار پر درآمد می باشند و از آنجایی که او به عنوان یک بازیگر بسیار معروف می باشد پس کاملا مشخص می باشد که دستمزد بالایی را دریافت می کند و می توانیم او را جزو افراد ثروتمند هند بدانیم.

اولین فیلم کمال حسن کدام بود؟

اولین فیلم کمال حسن در سال ۱۹۵۹ منتشر شده بود که در آن حدود شش سال سن داشته است، از این رو شما می توانید برای پیدا کردن فیلم وی به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و این را پیدا کرده و تماشا کنید، لذا باید گفت اطلاعات دقیقی درباره نام این فیلم موجود نمی باشد زیرا این بازیگر در آن فیلم تنها شش سال سن داشته است.

کمال حسن از چه سنی وارد دنیای بالیوود شد؟

کمال زمانی که پنج یا شش سال سن داشت وارد دنیای بازیگری شد، از همین رو باید بگوییم وی از همان زمان کودکی بازیگر بوده است و وارد دنیای بالیوود شده است همچنین تا کنون توانسته افتخارات بالایی را کسب کند و به غیر از بازیگری، کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم ها را انجام می دهد و در صنعت شغلی خود بسیار فرد مشهور و پر طرفداری می باشد.

فیلم های کمال حسن را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود فیلم های این بازیگر کافیست به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و با سرچ کردن نام فیلم و یا نام بازیگر به راحتی فیلم های وی را مشاهده کنید و فیلم مد نظر خود را دانلود کنید، همچنین می توانید برای کسب اطلاعات درباره بیوگرافی کمال حسن و جوایز کمال حسن نام کمال حسن ویکی پدیا را در گوگل جستجو کنید و تمام اطلاعات وی را مشاهده کنید، لذا ما در این مقاله نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرار داده ایم، همچنین باید بگوییم کمال حسن اولین بازیگر هندی که بخشی از متاورس بود شناخته می شود که شما می توانید برای تماشای فیلم های وی نیز نام کمال حسن آپارات را جستجو کنید و از طریق آپارات فیلم هایی از وی را تماشا کنید.

سوالات متداول

 1. آیا این بازیگر ایرانی می باشد؟

  خیر، او یک بازیگر هندی می باشد و در هندوستان متولد شده است زیرا نام وی به نام های ایرانی نیز شباهت دارد لذا باید بگوییم این بازیگر ایرانی نمی باشد.

 2. این بازیگر چند فرزند دارد؟

  او در حال حاضر صاحب دو فرزند به نام های شروتی حسن و آکشارا حسن می باشد.

 3. این بازیگر هندی در حال حاضر چند سال سن دارد؟

  او متولد سال ۱۹۵۴ می باشد و در حال حاضر حدود ۶۸ سال سن دارد.

 4. آیا کمال حسن مجرد می باشد؟

  این بازیگر در طول زندگی خود سه همسر داشته است که به نوبت از هر کدام جدا می شود و با دیگری ازدواج می کند لذا در نهایت او از همسر سوم خود نیز جدا می شود و پس از آن نیز ازدواج نکرده است به همین صورت می توان گفت او در حال حاضر مجرد می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0