بیوگرافی جاستینا رپر زن + بررسی فعالیت هنری این آرتیست

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی از سلبریتی های اینستاگرام و اسطوره های عرصه موسیقی زیر زمینی ایران یعنی رپ و هیپ هاپ فارسی برای شما عزیزان صحبت کنیم که با نام هنری جاستینا در بین علاقه مندان به این سبک از موسیقی شهرت یافته و سال هاست که فعالیت بی وقفه ای داشته و به همین علت ما تصمیم گرفتیم تا یکی از مقاله های بیو گرافی خود را به این آرتیست فوق العاده موسیقی کشورمان اختصاص داده و در ارتباط با زندگی نامه او نکاتی را مورد بررسی قرار دهیم که امیدوار هستیم مورد توجه شما قرار بگیرد.

بیوگرافی جاستینا خواننده

بیوگرافی جاستینا خواننده

همان طور که قطعاً شما نیز می دانید در کشور ما ایران سال‌ها بود که سبک های مختلفی از موسیقی مانند سنتی و پاپ رونق داشته و اغلب آرتیست ها و خواننده های خوش صدا و حرفه ای کشورمان سعی می کردند تا وارد چنین سبک هایی از موسیقی شده و با صدای جذاب شان برای کسب درآمد و مهم تر از آن به دست آوردن شهرت تلاش نمایند تا اینکه در سال های ۸۰ تا ۸۲ به یکباره یک سبک جدید از موسیقی که در آن زمان به تازگی در دنیا و به خصوص کشورهای اروپایی و امریکایی شهرت یافته بود وارد فرهنگ موسیقی کشور ما شد که به آن رپ گفته می شد.

اولین آرتیست هایی که در عرصه موسیقی رپ و هیپ هاپ در کشور فعالیت داشتند و در واقع به عنوان رهبران و پدران این سبک از موسیقی ایران شناخته می شوند همه مرد بوده و به شدت نیز مورد توجه قرار گرفتند و توانستند که این سبک از موسیقی را به خود مخاطبان و طرفداران موسیقی در ایران بدهند و در آن زمان تعداد آرتیست های مرد رپ فارسی رو به افزایش گذاشته اما هیچ زنی در بین آن ها به عنوان خواننده رپ مشاهده نمی شد.

این شرایط ادامه داشت تا اینکه بالاخره یکی از دختران پر ذوق و استعداد ایرانی تصمیم گرفت تا وارد این عرصه شده و به عنوان خواننده رپ و هیپ هاپ شروع به فعالیت کند که این فعالیت او به عنوان اولین زنی که وارد این عرصه می شود برایش بسیار پر مخاطره و پر استرس بود و در واقع هر کسی جرات ورود به این عرصه از موسیقی را نداشت چرا که در موسیقی رپ تمامی قواعد و قوانین و همین طور آداب و رسوم به چالش کشیده شده و حتی بعضاً فحاشی ها و پرداختن به موضوعات جنجالی مانند فحشا در آن دیده می شد و این موضوع برای یک زن بسیار در جامعه ایران غیر قابل توجیه بود.

به همین علت بود که باید در ارتباط با ورود جاستینا به عنوان اولین خواننده زن موسیقی رپ در ایران بسیار توجه کنیم چرا که او در واقع یک حرکت بسیار بزرگ را انجام داد و می توانیم بگوییم که در آن زمان هر کسی به خود این جرات را نمی داد که پا به این عرصه از موسیقی بگذارد و در واقع بعد از حضور یافتن جاستینا و به شهرت رسیدن او در بین هواداران و مخاطبان رپ و هیپ هاپ فارسی بقیه خواننده ها و آرتیست های زن در ایران توانستند تا راحت تر پا به این سبک از موسیقی بگذارند.

ورود جاستینا به عرصه موسیقی زیر زمینی ایران یک اتفاق بسیار نادر بود چرا که تا آن زمان در موسیقی کشورمان هیچ خواننده رپ زنی نداشتیم. البته عده‌ ای از علاقمندان و دنبال کنندگان موسیقی رپ و هیپ هاپ در کشور ما ایران نسیم خواننده گروه زدبازی را به عنوان اولین رپر زن در موسیقی زیر زمینی ایران می دانند اما باید بگویم که این تصور یک تصور کاملاً غلط بوده و نسیم با این که یک آرتیست خوش صدا و پرطرفدار می باشد اما هیچ گاه به عنوان یک رپر فعالیت نکرده و اغلب آهنگ هایی را که خوانده به عنوان یک خواننده پاپ که در آن ها حضور پیدا کرده است.

اما این موضوع در ارتباط با جاستینا کاملاً متفاوت می باشد چرا که او از همان ابتدا با نوشتن اشعار و ورس های کاملاً رپی و جنجالی پا به این عرصه از موسیقی گذاشت و مانند سایر آرتیست های فعال در رپ و هیپ هاپ فارسی مانند سروش هیچکس و دیگر بزرگان این موسیقی توانست تا موضوعات زیادی را به چالش بکشد که یکی از آن ها حقوق زنان در کشور ما ایران می باشد که با توجه به اعتقاد رژیم به دین اسلام اما برخلاف قوانین اسلامی در کشور با زن ها رفتار شده و حقوق عده زیادی از آن ها پایمال می شود.

justina raper

در ارتباط با بیوگرافی جاستینا خواننده موسیقی رپ و هیپ هاپ فارسی باید بگویم که نام و نام خانوادگی اصلی او فریماه حبشی زاده می باشد و در واقع او لقب جاستینا را به علت علاقه مندی اش به یکی از آرتیست های خارجی انتخاب کرده و به علت اینکه به عنوان اولین خواننده زن هیپ هاپ شروع به فعالیت کرد، توانست تا خیلی سریع در بین علاقه مندان به این سبک از موسیقی در ایران به شهرت برسد و جاستینا در حال حاضر برای تمامی افرادی که به موسیقی هیپ هاپ و علاقه‌مند هستند شناخته شده می باشد.

البته در ارتباط با شهرت جاستینا باید بگوییم که درست است که همیشه اولین نفر سخت ترین کار ممکن را انجام می دهد و بعد از او یک موضوع کاملاً روتین شده و طبیعی می‌ شود اما این موضوع یک منفعت بزرگ برای این آرتیست حرفه ای کشورمان داشت و آن این بود که چون او به عنوان اولین خواننده دختر در رپ و هیپ هاپ فارسی شروع به فعالیت کرده است، خیلی راحت تر از بسیاری از آرتیست های دیگر توانسته تا به شهرتی برسد که شاید آرتیست های همرده او در آرزوی چنین سطحی از معروفیت می باشند.

بیوگرافی جاستینا و همسرش

طبق اخباری که ما در حال حاضر در ارتباط با وضعیت تاهل جاستینا در دست داریم او دیگر مجرد نبوده و مدتهاست که ازدواج کرده و اکنون متاهل می باشد.
جان سینا در سال ۲۰۱۸ میلادی با جامین که یکی از آرتیست های خواننده می باشد ازدواج کرده و هنوز از او صاحب فرزند نشده است. آنها با یکدیگر در خارج از کشور زندگی می‌کنند.

بيوگرافي جاستینا از زبان خودش

برای بررسی زندگینامه جاستینا باید بگویم که این آرتیست توانا کشورمان در واقع خواننده همینطور ترانه‌سرای موسیقی در سبک رپ و هیپ هاپ به فارسی می باشد که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خودش را در این زمینه آغاز کرده و تا کنون نیز ادامه داده است که این موضوع او را به قدیمی ترین خواننده زن رپ و هیپ هاپ به فارسی تبدیل کرده است همچنین جاستینا در سبک آر اند بی فعالیت داشته و موزیک هایی را در این سبک ساخته و منتشر نموده است.

نام شناسنامه ای و در واقع اسم کامل جاستینا در شناسنامه است فریماه حبشی زاده اصل می باشد که در سایت ویکی پدیا نیز می توانید تا اطلاعات کامل او را به طور دقیق مشاهده نمایید. او متولد کشور ایران بوده و در شهر تهران به دنیا آمده است که در حال حاضر نیز در همین شهر زندگی می کند و به فعالیت می پردازد.

فریماه حبشی زاده اصل و یا همان جاستینای رپ فارسی دارای مدرک کارشناسی در رشته تحصیلی تئاتر در شهر تهران می باشد که سال ها به فعالیت در این زمینه نیز پرداخته است و علاوه بر یک خواننده موسیقی زیرزمینی به عنوان یک بازیگر تئاتر نیز در کشورمان ایران شناخته می شود و به علت استعداد زیادی که در زمینه بازیگری تئاتر نیز دارد تاکنون در چندین نمایش تئاتر بازی کرده و حتی به علت استعداد جالب او برای بازی در چند فیلم سینمایی نیز از او دعوت به عمل آمده است که به گفته خودش به علت به وجود آمدن مشکلات امنیتی از بازی کردن در این فیلم ها امتناع کرده است.

عده زیادی از هواداران جاستینا برای تماشای نمایشهای تئاتری که او در آنها بازی کرده است رفته بودند که بعد از اتمام نمایش با تشویق های بسیار زیادی او را بدرقه کرده و در یکی از نمایش ها نیز برای او خبرساز شدند که این اتفاق سبب شد تا جاستینا برای مدتی تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد و به همین علت برای مدت کوتاهی فعالیتش را در عرصه رپ و هیپ هاپ به فارسی کاهش داده و قطع نمود.

جاستینا در واقع متولد تاریخ سی ام بهمن ماه سال ۱۳۶۸ در شهر تهران می باشد که با توجه به تاریخ تولد او باید بگوییم که این دختر بهمن ماهی اکنون حدود ۳۰ سال سن دارد و تولد او در آخرین سال های جنگ ایران و عراق بوده است ولی خودش چیزی از جنگ را به یاد نمی آورد.

شغل و حرفه این رپر زن

در ارتباط با شغل و حرفه جاستینا باید بگوییم که او در چند زمینه لیت حرفه‌ای داشته و از آن کسب درآمد می‌کنند که از مهم ترین آنها می توانیم به موضوعاتی مانند بازیگری ترانه سرایی آهنگسازی و همینطور خوانندگی اشاره کنیم که در همه این موارد نیز کاملا حرفه ای بوده و کار آهنگسازی آهنگ های زیادی از آرتیست های رپ فارسی و همچنین خودش را انجام داده است.

به علت این که جاستینا سال ها در زمینه آهنگ سازی فعالیت داشته است، اکنون به یکی از بهترین آهنگ ساز های زن رپ و هیپ هاپ فارسی نیز تبدیل شده است و بسیاری از آهنگ های کار های خود را خودش ساخته است. او بیشتر از سازهایی مانند پیانو، گیتار و کیبورد الکترونیک استفاده می کند و در نواختن این ساز ها نسبت به بقیه آلات‌ موسیقی حرفه ای تر می باشد.

دوست پسر جاستینا

قطعاً تاکنون جاستینا همانند هر دختر دیگری وارد روابط عاشقانه شده است و با توجه به این موضوع که او یک شخصیت معروف و در واقع سلبریتی می باشد باید برای روابط شخصیت خط قرمزهایی را داشته باشد که به علت رعایت چنین خط قرمز هایی او تا کنون از روابطش با دوست پسر خود پرده برنداشته است و او را به مخاطبان و هواداران خودش معرفی نکرده و این موضوع مقداری سبب کنجکاوی طرفداران او شده است که متاسفانه ما نیز با تحقیقات زیادی که انجام داده ایم اما نتوانستیم تا اطلاعاتی در این باره برای شما عزیزان پیدا کنیم.

زندگی نامه جاستینا

در زندگینامه جاستینا به روز های کاملا سختی بر می خوریم چرا که او نیز مانند بسیاری از رپر های مرد یک رپر خیابانی بوده و سختی های زیادی را در زندگی اش متحمل شده است و این موضوع سبب شده تا کار ها و آهنگ های او از یک جذابیت خاصی برخوردار باشد و به همین علت در بین هواداران او علاوه بر دختران و زنان می توانیم تا مردها و پسرهای بسیاری را پیدا کنیم که عاشق رپ کردن و همین طور آهنگ هایی هستند که جاستینا خوانده است.

در ارتباط با فعالیت های هنری و هیپ هاپی جاستینا باید بگویم که او تاکنون آهنگ ها و ترک های بسیار زیادی را در زمینه رپ و هیپ هاپ فارسی منتشر کرده است که موضوعات گسترده ای را شامل شده و تقریباً در هر زمینه ای و با هر موضوعی تا کنون جاستینا آهنگ ساخته و منتشر کرده است.

همچنین جاستینا فعالیت ها و همکاری های بسیار زیادی با شخصیت های بزرگ و سرشناس رپ فارسی انجام داده است که اغلب این افراد مرد هستند و نه تنها به این علت کار های مسخره ای از آب در نیامده است بلکه از این آهنگ ها و از این همکاری ها می توانیم به عنوان بهترین آهنگ های رپ فارسی اشاره کنیم.

جاستینا در بین افراد سرشناس رپ و هیپ هاپ

جاستینا در بین افراد سرشناس رپ و هیپ هاپ فارسی با گروه ها و همچنین شخصیت های جالبی فیت داده است که از مهم ترین آن ها می توانیم به گروه تن به ۱۰ اشاره کنیم که در واقع جاستینا اولین فعالیت های خود را در یک گروه به طور حرفه ای با اعضای این گروه انجام داده است.

همچنین جاستینا با تک تک اعضای گروه کاغذ یعنی حصین ابلیس مدیر سایت شرط بندی سنگین بت ،صادق و محمدرضا شایع فعالیت های بسیار جالبی داشته که به عنوان جذاب ترین آهنگ های او نام گرفته اند و بسیار مورد توجه طرفداران و علاقه مندان به جاستینا می باشند. همچنین جاستینا تاکنون با رضا پیشرو و پوریا پوتک و همین طور نیکیتا، که یکی از خواننده های فوق العاده کار درست زن در عرصه رپ و هیپ هاپی می باشد همکاری کرده است.

ورود به عرصه موسیقی زیر زمینی

در ارتباط با نحوه ورود جاستینا به عرصه موسیقی باید بگوییم که او از کودکی به آواز علاقه زیادی داشت و به همین دلیل بسیار در کودکی نیز آهنگ گوش میداد که بیشترین آهنگ ها همان موسیقی های آمریکایی بودند که پدر جاستینا در زمان کودکی او بسیار گوش میداد با توجه به گفته‌های خود جاستینا او بعد از گوش دادن به این آهنگ ها سعی به حفظ کردن آنها کرده و در خانه شروع به بازخوانی آنها می کرد که این کار او به شدت مورد توجه پدر و مادرش قرار گرفته و سبب می شد که آنها اورا تشویق نمایند.

تقریباً از همان زمان بود که جاستینا متوجه علاقه خودش به خوانندگی شد و با توجه به کمک های پدرش توانست تا به یادگیری نحوه نواختن ساز پیانو بپردازد و نواختن این آلت موسیقی را به طور کامل یاد گرفت توانست تا در سن ۱۷ سالگی وارد یک استودیو زیرزمینی شده و برای اولین بار خوانندگی در استودیو را تجربه کند و از همان زمان بود که تصمیم گرفت تا به عنوان یک رپر زن در موسیقی هیپ هاپ کشورمان فعالیت داشته باشد.

جاستینا رپر زن ایرانی

جاستینا در واقع در سن ۲۲ سالگی و در سال ۱۳۹۰ فعالیت حرفه‌ای خودش را در عرصه هیپ هاپ ریتم اند بلوز و همین طور رپ فارسی شروع کرد که با توجه به تلاش بسیاری که برای خوانندگی داشت از همان ابتدا توانسته بود تا خیلی حرفه ای در این سبک ها شروع به کار کند

طبق گفته‌های خود جاستینا او برای اولین کار است یکی از آهنگ های ریحانا را که سبک آر اند بی داشت کاور کرد و نام این آهنگ را نمی خوام گذاشت که یک آهنگ بسیار جالب و شنیدنی از آب درآمد توانست تا برای اولین بار نام جاستینا را بر سر زبان‌ها بیندازد

او بعد از خواندن این کار توانست تا در یک مسابقه که از طرف اعضای گروه تن به ۱۰ در شهر تهران انجام می شد شرکت کند که نام این مسابقه ارتش تن به ده بود و جاستین و با شرکت کردن در این سری از مسابقات توانست تا به عضویت این گروه بزرگ رپ فارسی دربیاید که در آن زمان جزو یکی از رقبای گروه زدبازی و همینطور تیک تاک محسوب می شد.

عضویت جاستینا در گروه معروف و مشهور تنبه ۱۰ او تا چندین برابر گذشته به شهرت دست پیدا کند چرا که این گروه به عنوان یکی از گروه های بزرگ رپ فارسی شناخته می شد و آهنگ های بسیار جالب و با سبک جدید را ساخته و منتشر می‌ کرد که به مذاق بسیاری از مخاطبان و علاقه مندان به موسیقی هیپ هاپ خوش می آمد و جاستینا با حضور پیدا کردن در این گروه به عنوان خواننده زن توانست با به یکی از تک ستاره های این گروه و همین طور رپ و هیپ هاپ فارسی تبدیل شود.

آهنگ های جاستینا

از تاثیرگذارترین آهنگ های جاستینا می توانیم به آهنگ به این آزادی بخند اشاره کنیم که جزو قدیمی ترین آثار او بود و توانست توسط این آهنگ بر تعداد زیادی از مخاطبان رپفارسی اثر گذاشته و توجه آنها را به سمت خود جلب کند هم چنین جاستینا چندین موزیک ویدیو نیز ساخته است که از مهمترین و موثرترین موزیک ویدیو های او می توانیم به یک ویدیو های مهم نیست و قدم‌به‌قدم اشاره کنیم.

او از معدود خواننده های زن در زمینه رپ و هیپ هاپ فارسی می باشد که در دنیای مجازی نیز طرفداران زیادی دارد و توانسته تا در سایت‌ هایی مانند اینستاگرام نیز حضور پیدا کرده و تعداد زیادی دنبال کننده و فالوور داشته باشد که عده‌ای از دنبال کنندگان او در سایت اینستاگرام به خاطر فعالیتش در عرصه بازیگری او را دنبال کرده‌اند. می توانید اینستاگرام جاستینا را از این لینک دنبال کنید.

جاستینا نیز مانند بسیاری از رپرهای رپ فارسی در ارتباط با آهنگ هایی که می خواند اهدافی را دنبال می کند که از مهمترین اهداف او می‌توانیم به حمایت از حقوق زنان و همینطور مشکلات اجتماعی آنان اشاره کنیم که جاستینا به خوبی از پس این موضوع بر آمده و آهنگ بسیار موثری را خوانده و منتشر کرده است که آهنگ های کاش دنیا، به این آزادی بخند و ترافیک جنسی می باشند که او در آهنگ ترافیک جنسی با یکی از بزرگترین خواننده های رپ و هیپ هاپ فارسی یعنی حسین ابلیس همکاری کرده است.

آهنگ جدید جاستینا

جدیدترین آهنگ جاستینا که از او منتشر شده است آهنگ فتوا می باشد که موزیک ویدیو این آهنگ نیز آماده و پخش شده است این آهنگ حدود ۴ روز پیش یعنی در تاریخ بیست و پنجم مهر ماه سال ۹۹ منتشر شده که استقبال خوبی از آن به عمل آمده است و شما می توانید تا با مراجعه به صفحه جاستینا در اینستاگرام لینک دانلود این آهنگ را به دست بیاورید و همین طور موزیک ویدیو آن را نیز مشاهده نمایید.

حاشیه های جاستینا

در ارتباط با جاستینا حاشیه خاصی وجود ندارد و او در تمام این سال هایی که در عرصه رپ و هیپ هاپ فعالیت دارد تنها یک مرتبه به آگاهی احضار شده که آن هم به خاطر خوانندگی اش در عرصه موسیقی زیرزمینی نبوده بلکه به خاطر چند تا از پست های اینستاگرامی او می باشد چراکه در اینستاگرام به شدت معروف بوده و توانسته است تا تیک آبی را نیز دریافت کند و به عنوان یکی از شخصیت های تاثیر گذار بر تفکر جوانان به حساب می آید و نباید هر پستی را در صفحه اش منتشر کند.

سوالات متداول

  1. در حال حاضر جاستینا چند سال سن دارد و متولد چه سالی می‌باشد؟!

    او متولد سال ۱۳۶۸ هجری شمسی بوده و در حال حاضر حدود ۳۰ سال سن دارد.

  2. آیا جاستینا در حال حاضر نیز در عرصه تئاتر فعالیت دارد؟!

    جاستینا در شرایط کنونی نیز بعضی وقت ها به بازیگری پرداخته و در نمایش تئاتر ایفای نقش می‌کند.

  3. آیا جاستینا در داخل کشور زندگی می‌کند؟!

    خیر او سال هاست که به خارج از کشور مهاجرت کرده و دیگر در ایران زندگی نمی کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0