بیوگرافی جان وال بازیکن بسکتبال اهل ایالت کارولینای شمالی

0 دیدگاه

یکی از بازیکنان معروف در این رشته جان وال است که از ستارگان تیم هیوستون راکتس می باشد و همچنین یکی از سریع ترین بازیکنان حال حاضر ان بی ای شناخته می شود.

جان وال کیست؟

جان وال کیست؟

جاناتان هیلدر وال جونیور در تاریخ 6 سپتامبر سال 1990 در شهر رالی ایالت کارولینای شمالی متولد شده است. و قد این بسکتبالیست 193 سانتی متر یا 6 فوت و 4 اینچ است و از بازیکنان حال حاضر تیم هیوستون راکتس می باشد. او بازیکن کنفرانس غرب nba می باشد.

عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

می توانید برای دیدن عکس های این بازیکن به موتور جستجو گوگل مراجعه کنید و آخرین عکس های این بسکتبالیست را ببینید و همچنین در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب نیز می توانید عکس ها و ویدیو های بازیکنان مشهوری مانند جان را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام جان وال چیست؟

‌همانطور که ذکر شد می توانید عکس ها و ویدیو های بازیکن مورد علاقه تان در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز مشاهده کنید و همچنین می توانید برای دنبال کردن عکس ها و ویدیو هایی که این بازیکن منتشر می کند پیج رسمی را که به آدرس johnwall است را دنبال کنید، این پیج در حال حاضر 4.3 میلیون دنبال کننده دارد و همچنین این بازیکن در توییتر نیز فعالیت دارد که می توانید آدرس صفحه توییترش را در بیو پیج اینستاگرامش مشاهده کنید.

جوایز و افتخارات جان وال چیست؟

در تاریخچه فعالیت های این بازیکن می توان به کسب مقم های تیمی اول و دوم ان بی ای و حضور در مسابقات 2014 تا 2018 لیگ ان بی ای و حضور در مسابقات جان جهانی FIBA 2014 وجود دارد.

چه حاشیه هایی برای جان وال به وجود آمد؟

این بازیکن از ستارگان بسکتبال آمریکا و از بسکتبالیست های مشهور آمریکایی است که از ابتدای فعالیتش در این ورزش و شهرتش تا کنون حاشیه خاصی نداشته است و از بازیکنان نسبتا بی حاشیه محسوب می شود.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

جان وال از سال 2020 تاکنون در تیم هیوستون راکتس بازی می کند و از ستارگان این تیم محسوب می شود و پیش از این از سال 2010 تا 2020 نیز در تیم واشینگتن ویزاردز بازی می کرده است.

همسر این بازیکن کیست؟

جان وال تاکنون ازدواج نکرده است و فقط دو فرزند از رابطه قبلی خود دارد و خبر هایی مبنی بر ازدواج با مادر فرزندهایش وجود دارد که به تایید نرسیده است.

ملیت این بازیکن

ملین جان وال آمریکایی است و در رالی در ایالت کارولینای شمالی متولد شده است.

سوالات متداول

 1. جان وال در چه تیم هایی بازی کرده است؟

  جان از سال 2020 تاکنون در تیم هیوستون راکتس بازی می کند و از ستارگان این تیم محسوب می شود و پیش از این از سال 2010 تا 2020 نیز در تیم واشینگتن ویزاردز بازی می کرده است.

 2. قد جان وال چند است؟

  قد این بسکتبالیست 193 سانتی متر یا 6 فوت و 4 اینچ است.

 3. جان وال از چه تاریخی در تیم هیوستون راکتس بازی می کند؟

  وال از سال 2020 تاکنون در این تیم بازی می کند.

 4. جان وال متولد کجاست؟

  این بازیکن در شهر رالی ایالت کارولینای شمالی متولد شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0