ماجرای دیس جی جی به اندی در آهنگ تولد

1 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم به بررسی دیس علیرضا جی جی به اندی و جدیدترین آهنگ زدبازی یعنی آهنگ تولد که امروز منتشر شد،بپردازیم.

ماجرای دیس جی جی به اندی چیست

بعد از مدت ها انتظار ترک تولد زدبازی منتشر شد. در این آهنگ سیجل، سهراب ام جی، بهزاد لیتو و علیرضا جی جی حضور دارند. اما یک سوال اساسی ماجرای دیس جی جی به اندی چیست؟ چه ارتباطی با این موزیک دارد در قسمتی از این موزیک علیرضا جیجی به دیس کردن اندی می پردازد. با ما همراه باشید تا در ادامه به جزئیات بیشتر دیس جیجی به اندی اشاره کنیم.

واکنش مخاطبین رپ به تیکه جی جی به اندی
آهنگ تولد

واکنش مخاطبین رپ به تیکه جی جی به اندی

به دلیل این که موزیک تولد زد بازی منتشر شد. تا کنون کاربران به این موزیک واکنش نشان نداده اند. البته لازم به ذکر است زدبازی در گذشته هم چندین خواننده مطرح و سرشناس پاپ را دیس کرده بود که کاربرانی زیادی نسبت به آن واکنش نشان داند. از جمله دیس شهرام شب پره که هواداران واکنش تندی نسبت به این موضوع نشان دادند. حالا نوبت دیس جی جی به اندی رسیده است. بدون شک طرفداران اندی و موزیک پاپ به این دیس واکنش نشان خواهند داد. حتی امکان این هم وجود دارد که بعضی از طرفداران موزیک رپ واکنش نشان دهند. به دلیل این که اندی طرفداران بسیار زیادی در سر تا سر دنیا دارد. و حتی با چندین رپر از جمله حسین تهی همکاری داشته است.

واکنش اندی به حاشیه جدید جی جی

همان طور که اشاره کردیم این موزیک امروز منتشر شده است. هنوز افراد زیادی نسبت به آن واکنش نشان نداده اند. ولی با توجه به شخصیت اندی پیش بینی می شود از این خواننده واکنشی دیده نشود. زیررا اندی خواننده بی حاشیه ای می باشد و در طی این چند دهه فعالیت وی شاهد کم ترین حواشی از سمت وی بوده ایم. اما این یک فرضیه است. شهرام شب پره علیه دیسی که شد واکنش تندی نشان داد. احتمال دارد اندی هم چنین واکنشی نشان دهد. باید منتظر ببینیم که چه کسانی به دیس جی جی به اندی واکنش نشان خواهند داد. موزیک تولد یکی از پر حاشیه ترین موزیک های رپ یک سال اخیر بوده است. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سوالات متداول

  1. چه واکنش هایی نسبت به دیس جی جی به اندی صورت گرفته است؟

    با توجه به این که موزیک امروز منتشر شد. تا کنون کسی واکنش خاصی نشان نداده است.

  2. زد بازی در گذشته کدام خواننده پاپ را دیس کرده بود؟

    در گذشته شهرام شب پره مورد تهاجم کلامی زدبازی قرار گرفته بود.

  3. نام موزیکی که در آن جیجی، اندی را دیس کرد چه نام دارد؟

    نام این موزیک تولد می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0