در این مقاله تصمیم داریم پیرامون معرفی Jennifer Lawrence اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار دهیم. تا کنون حواشی بسیار زیادی پیرامون زندگی کاری و هنری این سلبریتی به وجود آمده است و جنجال‌های زیادی نیز از او به گوش رسیده است. برای مثال خانه لوکس جنیفر لارنس و تجاوز به جنیفر لارنس از جمله عناوینی بوده‌ اند که زمانی که اخبار ان انتشار پیدا کرد، مردم کنجکاو شدند تا بدانند این اخبار با چه جزئیاتی همراه بوده است. به هر حال حضور جنیفر لارنس در مراسم اسکار، این بازیگر جایگاه ویژه خود را داشته باشد و مورد توجه قرار بگیرد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا پیرامون این اخبار اطلاعات دیگری را در اختیارتان قرار دهیم.

بیوگرافی جنیفر لارنس

بیوگرافی جنیفر لارنس

تا کنون چندین بار طراح لباس جنیفر لارنس و رنگ موی جنیفر لارنس، مورد توجه منتقدین جشن ها و مراسم های بزرگ در دنیا قرار گرفته است. او یکی از زنان بسیار زیبا در جهان است که همواره تمام توجهش بر روی استعداد بازیگری و یا حضور در مراسم های مهم و گرفتن جایزه می باشد.

جنیفر شریدر لارنس متولد تاریخ پانزدهم در سال ۱۹۹۰ می‌ باشد. او در خود کشور آمریکا زاده شده است و توانسته در همان سنین جوانی در فعالیت های بازیگری کسب درآمد نماید. او تاکنون درآمد بسیار زیادی از طریق فعالیت در رشته بازیگری به دست آورده است. به طوری که تا کنون شش میلیارد تومان درامد کسب نموده است که برای یک بازیگر زن در آمریکا بسیار زیاد می باشد. او در سال‌ های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به عنوان پر درآمدترین فرد در رشته بازیگری شناخته شد و هم اکنون نیز به عنوان ۱۰۰ فرد تاثیرگذار در کل دنیا شناخته شده است. او نه تنها به عنوان ستاره ثروتمند آمریکا شناخته شده است، بلکه یکی از زنان بسیار زیبا این کشور نیز به شمار می آید.

او در همان دوران کودکی بازیگری را آموخت و بسیار محبوب واقع شد. او این دوران را با تمرین در زمینه بازیگری سپراند. این سلبریتی در فیلمنامه‌ ها و نمایشنامه های زیادی بازی کرده و در سن ۱۴ سالگی توانست استعداد خود را به آسانی کشف نماید. هر کسی که این بازیگر را میدید، متوجه استعداد بسیار زیاد این بازیگر می شد. او تاکنون در مسابقه های زیادی از علاقه به بازیگری گفته است و طبق گفته او در مسیر بازیگری صبوری های زیادی نموده تا بتواند هم اکنون در این جایگاه قرار بگیرد.

به طور رسمی و حرفه‌ ای فعالیت های بازیگری او از سال ۲۰۰۸ شکل گرفت. به طوری که او در فیلم گاردن پارتی حضور پیدا کرد و به عنوان بازیگر نقش مکمل در این فیلم جایزه خود را دریافت نمود. این بازیگر به صورت رسمی در سریال‌ ها و فیلم‌ های سینمایی دیگری نیز به ایفای نقش پرداخته است و هم اکنون در کارنامه کاری خود جوایز زیادی را به ثبت رسانده است. او در سال ۲۰۱۰ به خاطر نقش آفرینی در فیلم سینمایی زمستان استخوان‌ سوز توانست جایزه دریافت نماید و از همان زمان شد که پیشرفت کرد و تا کنون جوایز زیادی را به خاطر بازی در سریال های مختلف در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ دریافت نموده است.

فیلم های جنیفر لارنس

فیلم های جنیفر لارنس

در این قسمت قصد داریم اطلاعات  بسیار کاملی در پیرامون سریال ها و فیلم های سینمایی این بازیگر در اختیارتان بگذاریم. ایفای نقش این بازیگر بسیار تاثیر گذار بوده است. او به خاطر چهره زیبا و استعداد بی نظیری که در بازیگری داشته است، پیشنهادات بسیار قابل قبول و عالی در زمینه بازیگری به دست آورده و با کارگردانان بسیار حرفه‌ای و موفقی در آمریکا همکاری‌ هایی را به انجام رسانده است. این بازیگر به خاطر نقش آفرینی در سریال ها و فیلم های سینمایی بسیار خوب افتخارات زیادی را به دست آورده است که ارزش زیادی را به کارنامه کاری او افزوده است. برای مثال فیلم عاشقانه و کمدی او در سال ۲۰۱۲ به نام دفترچه بخش، یکی از افتخارات این بازیگر به شمار می‌ آید.

افتخارات زیادی در کارنامه این بازیگر دیده می شود که از جمله آن می توان حقه بازی را نام برد که در آمریکا و در سال ۲۰۱۳ برای این بازیگر به عنوان یکی از افتخارات او به شمار آمد. به طوری که او این جایزه را به دست آورد که به خاطر بهترین بازیگر نقش مکمل به او داده شد و بعد از آن جایزه دیگری برای فیلم هایی مانند بیوگرافی جویی و مسافران در سال‌ های متوالی مانند ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به او داده شد. جوایز دیگری نیز در پی پخش فیلم سینمایی روانشناختی مادر  و تریلر جاسوسی گنجشک سرخ به او داده شد که به ترتیب در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ ساخته شد.

گاردن پارتی

گاردن پارتی یکی از فیلم های سینمایی است که محال است عاشقان فیلم و سریال این فیلم را ندیده باشند. به خاطر آن که این فیلم سینمایی نخستین اثر او به شمار می آید به جرعت می توان گفت اثر بسیار زیادی در شناخته شدن او داشته است. بازیگرانی مانند کریستوفر الپورت و رابین سیدنی در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند.

خانه پوکر

خانه پوکر نیز فیلم سینمایی دیگری لست که از این بازیگر مورد توجه قرار گرفته است و دیگر بازیگران مانند بوکی وود بین و دیوید آلن به همراه جنیفر لارنس در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم سینمایی در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است و همچنان نیز امتیاز بالایی را دریافت نموده است.

دشت سوزان

آتش سوزان از دیگر فیلم های سینمایی به شمار می آید که با بازی این بازیگر ساخته و عرضه شده است. او در سال‌ ۲۰۰۸ در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است و توانسته استعداد بی نظیر خود را در این زمینه به نمایش بگذارد. بازیگرانی چون خواکین المیدا و دنی پینو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

سگ آبی

فیلم سینمایی سگ آبی نیز از جمله فیلم های سینمایی این بازیگر است که می توان گفت از بهترین فیلم های سینمایی او می باشد. جنیفر لارنس در سال ۲۰۱۱ در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است و می‌ توان گفت که با حضور او و بازیگرانی مانند زاخاری بوس و آنتون یلچین این فیلم سینمایی اثر بسیار فاخری شناخته شده است.

دفترچه امیدبخش

نام یکی از فیلم های سینمایی جنیفر لارنس که در آن ایفای نقش پرداخته است، دفترچه امیدبخش می باشد. این فیلم بسیار کمدی بوده است و در ژانر عاشقانه و درام منتشر شده است. کارگردان این فیلم سینمایی نیز دیوید راسل می باشد که با بازی جنیفر در این فیلم سینمایی یک کار بسیار پر فروشی در جهان هالیوود عرضه و ارائه شد. هم اکنون فیلم دفترچه امید بخش امتیاز بسیار بالایی در میان فیلم های سینمایی این بازیگر دریافت نموده است. این فیلم سینمایی بر اساس یک رمان ساخته شده است که بازیگران دیگری مانند رابرت دنیرو و برادلی کوپر نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

این سریال پیرامون فردی که توانسته بود با کمک گرفتن از خانواده اش از یک آسایشگاه بکند می‌ چرخد. بعد از آن او سعی نمود که زندگی خود را متفاوت ادامه بدهد و خود را از تمام اتفاقاتی که در گذشته برایش پیش آمده رها کند. در این هنگام بود که خواهر همسرش با او آشنا می‌ شود و از آن زمان می‌ توانند با یکدیگر رابطه دوستانه بسیار خوبی را با کمک هم دیگر ادامه دهند. این فیلم بسیار جذاب بوده است و یکی از بهترین فیلم های سینمایی بسیار کمدی این بازیگر به شمار می‌ آید.

جنیفر لارنس و همسرش

جنیفر لارنس و همسرش

هاروی وینشتاین و جنیفر لارنس از جمله افرادی بودند که حواشی زیادی برایشان به وجود آمد. جنیفر لارنس و جیمی فالون نیز همانند آنها خاطره های زیادی با هم داشتند و رابطه شان بسیار عمیق بوده است. این بازیگر هم اکنون متاهل است و با بازیگری معروف که ۳۳ سال سن دارد ازدواج کرده است. او و همسرش مراسمی بسیار مجلل در یک رستوران بسیار مجلل برگزار نمودند و خاطره ای بسیار خوش را برای خود و مهمانانشان رقم زدند.

نیکولاس هولت نام یکی از افرادی بوده که است که با این بازیگر در رابطه عاطفی بوده است. او رابطه خود را با این فرد در حدود ۴ سال ادامه داد ولی نتوانست رابطه اش را با این بازیگر بیشتر از این ادامه بدهد. البته او با کارگردانان بسیار مشهور دیگری نیز وارد رابطه شد و این تنها رابطه او نبوده است.

این بازیگر فرد کوچک خانواده شان می باشد و به خاطر همین موضوع کمی اخلاق لوسی دارد ولی با این وجود دوستان نزدیک او می گویند که اخلاق او تا حد زیادی پسرانه می باشد که به خاطر این است که او دو برادر دارد و هیچ خواهری نداشته است و بیشتر تاثیر پذیری او از برادرانش بوده است. نیکولاس هولت یکی از فیلم بردارانی است که با این بازیگر آشنا شده و تا ۲۰۱۴ نیز در رابطه بوده اند اما متاسفانه رابطه شان ادامه پیدا نکرد.

درامد جنیفر لارنس چقدر است؟

جنیفر لارنس در ۲۴ سالگی یکی از پر درامد ترین بازیگران آمریکا معرفی شد و از همان موقع توانست شهرت خود را چندین برابر نماید. این بازیگر یکی از با استعداد ترین خوانندگانی است که در ۲۴ سالگی توانست برای بازی و نقش افرینی در هر فیلم سینمایی درامد بالایی را به دست آورد و از این نطر مورد تحسین قرار بگیرد. او از جمله کسانی است که توانسته برای بازی و نقش آفرینی در هر فیلم سینمایی و سریال فروش و بازدید و تماشا آن فیلم را بالا ببرد و از این نظر توجه کارگردانان فیلم را جلب نماید.

عکس های جنیفر لارنس

جنیفر لارنس به عنوان یکی از بازیگران بسیار زیبا و مطرح در آمریکا عکس های زیادی را از خود در اینترنت منتشر نموده است و باید بگوییم که ارتباطش از طریق اینترنت مانند اینستاگرام و یوتیوب با مردم بسیار کم است و نمی‌ توان گفت که عکس های جنیفر لارنس در این شبکه مجازی به طور کافی دیده شده است و طرفداران این سلبریتی عکس‌ هایی را از او در شبکه های مجازی منتشر نموده اند که تنها عکس هایی است که از این بازیگر در شبکه‌ های مجازی دیده شده است.

ج اینستاگرام Jennifer Lawrence چند فالوور دارد؟

پیج اینستاگرام Jennifer Lawrence چند فالوور دارد؟

همانطور که گفته شد عکس های زیادی از او در فضای مجازی منتشر نشده است. پس انتظار نداریم که فعالیت او در اینترنت و در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام بالا باشد. جنیفر لارنس بسیار طرفدار دارد و گفته می‌ شود که فالوورهای او بسیار بالا می باشد. برای مثال یکی از بزرگترین فن پیج های او بیشتر از ۱۵ هزار نفر دنبال کننده دارد.

خواننده مورد علاقه جنیفر لارنس کیست؟

سلنا گومز و ادل از جمله خوانندگان امریکایی و انگلیسی هستند که به عنوان خوانندگان مورد علاقه این بازیگر شناخته شده اند. سلنا گومز یکی از بهترین خوانندگان امریکایی است که توجه جنیفر لارنس به این خواننده بسیار فاحش و هویدا می باشد.

جنیفر لارنس برنده جایزه اسکار

در مراسم اسکار که برای هر بازیگر بسیار مهم تلقی می شود جنیفر لارنس نتوانست آنطور که شایسته است حضور پیدا کند. حضور او در این مراسم به قدری حاشیه برانگیز و جنجال برانگیز بود که این بازیگر بسیار پشیمان از حضورش در این مراسم شد. به طوری که جنیفر لارنس بسیار ناراحت بود و واکنش بسیار زیادی برای حضور در این مراسم نشان داد. ماجرا از این قرار بود که زمانی که او به عنوان کاندید برای دریافت جایزه اسکار در این مراسم حضور پیدا کرد فکر این را نمی کرد که به عنوان کسی که جایزه این مراسم را کسب نماید در این مراسم شناخته شود و بسیار متعجب و حیرت زده شده از اعلام برنده شدنش شد.

او زمانیکه قصد داشت از پله ها بالا برود تا جایزه‌ای که ده سال منتظرش بود را دریافت نماید، بسیار ترسیده بود و هول شده بود و از این پله ها افتاد و زمانی که از پله ها افتاد مورد تمسخر تمامی تماشاچی ها قرار گرفت. این ماجرا باعث شد که او آنطور که باید نتواند از این دریافت جایزه بسیار خوشحال شود و شادمانی به اندازه ای را نشان دهد. به همین خاطر ماجرای حضورش در مراسم اسکار با حواشی بسیار زیادی مواجه شد و او نتوانست از حضور در این مراسم به قدر کافی شاد شود.

به گفته او برای دریافت این جایزه او خودش را به اندازه کافی آماده کرده بود اما لحظه دریافت جایزه ترس تمام وجودش را می‌ گیرد و باعث می‌ شود که نتواند به قدر کافی خودش را کنترل نماید. به همین خاطر زمانی که می‌ خواسته جایزه اش را دریافت نماید آدرنالینش بالا می‌ رود و دیگر نمی‌ تواند بر ترس خود غلبه نماید.
 
بسیاری از بازیگران او را به خاطر این موضوع قضاوت نمودند و او را مورد تمسخر قرار دادند. اما شرایط سختی که بر این بازیگر موقع دریافت جایزه گذشت، باعث شد که او در برابر تمام این ترس ها مقاوم باقی بماند. او به تمام آنها گفت که این بسیار عادی است و برای هر کسی ممکن است پیش بیاید و از لحظه‌ای که از پله ها افتاده است احساس شرم و خجالت نمی کند.

نظر جنیفر لارنس در مورد جهان پس از مرگ

نظر جنیفر لارنس در مورد جهان پس از مرگ

این سلبریتی عقیده عمیقی نسبت به جهان پس از مرگ دارد و به گفته او جهان به گفته استیون هاوکینگ نیست که بعد از مرگ وجود نداشته باشد ولی برای کسی که از مرگ می ترسد جهان پس از مرگ زیبایی دارد ولی کسی که از مرگ نمی ترسد نباید دلخوش به دنیای پس از مرگ باشد و باید همین دنیا برای او کفایت کند و نهایت لذت را از همین دنیا ببرد.

مصاحبه با جنیفر لارنس

جنیفر لارنس مصاحبه های زیادی انجام داده است و در این مصاحبه ها اعلام نموده است که جوایزی را که دریافت نموده همه به خاطر پیشنهادات کاری بسیار خوبی بوده است که داشته و همه این ها به خاطر تلاش های بسیار زیادش بوده است. این بازیگر اعلام نموده که برای خودش هم بسیار عجیب بوده‌ است. او در تمام مصاحبه های کاری که داشته است به خاطر زیبایی چشمگیری به سرعت در مصاحبه های کاری قبول می شده است و موفق می شده تا فرصت های شغلی خوبی را تصاحب نماید.

او در تمام مصاحبه هایی که داشته است اعلام می نموده که برایش بسیار سخت بوده تا در برابر تهیه کنندگان و کارگردانان بوالهوس مقاومت نماید. کارگردانان و تهیه کنندگانی که با او همکاری مشترک داشته اند پیرامون اعضای جنسی او بسیار صحبت نموده اند و این برای او بسیار سخت بوده است.

او در مصاحبه های کاری اش نیز می گفته است که به رنگ مختلف و لباسش با او مدام مخالفت می شده و او از این بابت بسیار ناراحت و منزجر می شده است. از نظر او هر آدمی باید همان طور باشد که خودش می خواهد و نباید به خاطر هر کسی طاهر و باطن خود را تغییر بدهد.

جوایز جنیفر لارنس

جوایز جنیفر لارنس

اگر بخواهیم به معرفی همه جوایز جنیفر لارنس بپردازیم باید بسیاری از فیلم‌ های این بازیگر را معرفی نماییم. او برای نقش آفرینی در سریال و فیلم های سینمایی جایزه خود را دریافت نموده است و از همان ابتدا دوران کودکی  به خاطر بازی بی نظیرش در رشته بازیگری، جوایز زیادی را دریافت نموده است. او به خاطر نقش آفرینی در فیلم حقه بازی به عنوان نقش اول این فیلم سینمایی جایزه بسیار ارزنده ای را دریافت نموده است. سریال حقه بازی از سریال های پرطرفدار کشور آمریکا می باشد که در سال ۲۰۱۲ ساخته و تولید شده است.

حقه های بازی از جمله فیلم های سینمایی ارزشمند جنیفر است که در سال ۲۰۱۴ ساخته و تولید شده است. گلدن گلوب از جمله جوایز ارزشمند و مهم هالیوود است که به خاطر نقش آفرینی این بازیگر در این فیلم سینمایی به او تعلق پیدا کرد. جایزه ام تی وی نیز جایزه ارزنده و مهمی است که به خاطر بازی این بازیگر در فیلم سینمایی حقه های بازی به این بازیگر تعلق پیدا کرد.

جایزه بفتای از جمله جوایزی است که بسیار مورد توجه بازیگران آمریکایی و هالیوودی قرار می گیرد و یکی از بهترین جوایزی است که بازیگران در طول سال ها فعالیت های خود دریافت می کنند. جنیفر لارنس در سال ۲۰۱۲ این جایزه را بابت نقش آفرینی و بازی در فیلم‌ سینمایی بازی های گرسنگی دریافت نموده است که این فیلم از نظر منتقدین از جمله بهترین فیلم های این بازیگر به شمار می‌ آید.

اطلاعات بسیار زیادی پیرامون جوایز این سلبریتی وجود دارد که اگر بخواهیم به آنها بپردازیم بسیار طولانی می باشد. این سلبریتی برای نقش آفرینی در فیلم دفترچه های امید بخش چندین جایزه دریافت نموده است که در سال ۲۰۱۳ زمانی که این فیلم بر روی آنتن رفت یکی از این جوایز برای او رقم خورد. این جایزه در بخش مردمی برای او در نظر گرفته شد.

انجمن ملی منتقدین نیز از جمله عواملی هستند که تعیین کننده اهدا جوایز به بازیگران می باشند. جایزه این انجمن به خاطر نقش آفرینی این بازیگر در فیلم دفترچه های امید بخش به او تعلق پیدا کرد‌. حتی جایزه بهترین و بزرگ ترین قهرمان نیز در این فیلم سینمایی به او داده شد. فیلم بازی های گرسنگی نیز فیلمی بود که برای این بازیگر جوایزی را در پی داشت. این جایزه در سال ۲۰۱۶ به او تعلق پیدا کرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. جنیفر  لارنس کیست؟

  از جمله بازیگران بسیار مشهور آمریکایی و هالیوودی را می توان جنیفر لارنس بدانیم که استعداد و زیبایی بی نظیرش در آمریکا بسیار مشهور است.

 2. همسر جنیفر لارنس کیست؟

  جنیفر لارنس با یکی از بازیگران بسیار مشهور آمریکایی که ۳۳ سال سن دارد ازدواج کرده است و آنها رابطه بسیار خوبی را با همدیگر دارند. جنیفر لارنس تاکنون اخبار و جزئیات زیادی را از ازدواجش با این مرد را منتشر نکرده است و دوست دارد که همه چیز خصوصی باقی بماند و به رسانه ها گفته نشود.

 3. جنیفر لارنس در چه فیلم های سینمایی بازی نموده است؟

  حقه بازی و دفترچه های امید بخش نام دو فیلم سینمایی این سلبریتی است که منجر به دریافت اسکار برای این سلبریتی شده است.

 4. خواننده مورد علاقه جنیفر لارنس کیست؟

  سلنا گومز خواننده‌ مورد علاقه این بازیگر است. او به ادل و سلنا گومز علاقه بسیار زیادی نشان داده است و احتمالا تا کنون چندین بار در کنسرت های آنان حضور پیدا کرده است.