مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک + حواشی خاص آن

0 دیدگاه

در این مقاله رابطه جنیفر لوپز و بن افلک را که سال ها است از سلبریتی هایی که روی هم کراش دارند، هستند را بررسی خواهیم کرد که پس از بیست سال صبر و تحمل به یکدیگر رسیدند.

مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

بن افلک و جنیفر لوپز دو چهره سرشناس هالیوودی برای اولین بار در سال 2002 بود که رابطه عاشقانه ای را شروع کردند. همه چیز داشت خوب پیش می رفت. حتی این دو نفر تصمیم گرفتند که در اوایل سال 2003 با یکدیگر ازدواج کنند. اما چند روز قبل مراسم اعلام کردند که تمایل ندارند که با یک دیگر بیشتر رابطه داشته باشند. پس از جدا شدن از یکدیگر اعلام کردند:

دلیل جدایی و بهم خوردن مراسم ازدواج ما رسانه ها و خبرنگاران بودند. منابع خبری با ساختن حواشی و دروغین باعث شدند فاصله بین رابطه ما بی افتد.

از همان سال ها جنیفر و بن افلک از یکدیگر جدا شدند و مسیر علایق خود را دنبال کردند. طی این سال ها جنیفر دو رابطه نا موفق با چهره های سرشناس از جمله مارک آنتونی داشت که به اتمام رسیدند. همین طور بن هم با یک چهره هالیوودی ازدواج کرد اما پس از گذشت چند سال از یکدیگر جدا شدند. و هم اکنون پس از گذشت 20 سال دوری جنیفر و بن افلک با یکدیگر ازدواج کردند.

مراسم ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک

عکس های جنیفر لوپز و بن افلک

کسی نمی توانست حدس بزند که بن و جنیفر بتوانند رابطه دوباره ای را با هم شروع کنند. تا این که عکس و فیلم مراسم ازدواج شان منتشر گردید. این عکس ها و این خبر تقریبا همه را شگفت زده کرد. این زوج تصمیم گرفتند مراسم خود را ساده و دور از هر گونه حاشیه برگزار کنند. شاید ترس از این داشتند که دوباره اتفاق سال 2002 تکرار شود. رسوایی سلبریتی ها توسط خبرنگار ها اصولا دلیل طلاق و جدایی بسیاری از آن ها می باشد.

علت جدایی جنیفر لوپز و بن افلک

همان طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم. این زوج در سال 2002 به دلیل ساخت حواشی نا مرتبط از یک دیگر جدا شدند. هرچند که خیلی از دوستان آن ها بر این باور بودند که به دلیل مشکلات شخصی از یک جدا شدند. تا کنون خبر دقیق و قطعی این جدایی منتشر نشده است.

این دو سلبریتی چند سال اختلاف سنی دارند؟

جنیفر سه سال از بن بزرگتر است. در حال حاضر بن 50 سال دارد و جنیفر به زودی 54 ساله خواهد شد. این اختلاف سنی کاملا طبیعی بوده و نکته عجیب و چشمگیری در آن وجود ندارد. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. اختلاف سنی جنیفر و بن چند سال می باشد؟

    جنیفر سه سال از افلک بزرگتر می باشد.

  2. در چه سالی بن از جنیفر جدا شد؟

    در اوایل سال 2003 بود که جنیفر و بن از یکدیگر جدا شدند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0