بیوگرافی جواد خیابانی و سوتی های به یاد ماندی این گزارشگر

0 دیدگاه

یکی از ورزش هایی که سال های زیادی است طرفداران بسیاری دارد فوتبال می باشد، هر ساله مسابقاتی در راستای این ورزش برگزار می شود و گزارش این بازی ها چه در استادیوم و چه در شبکه های تلویزیونی توسط گزارشگری انجام می شود. تعداد این گزارشگر ها در داخل و خارج ایران بسیار زیاد می باشد، برخی از آن ها قدیمی، با سابقه و حرفه ای می باشند و برخی دیگر نیز تازه کار می باشند. در ایران نیز گزارشگر فوتبال که سابقه زیادی در این حوضه دارد جواد خیابانی می باشد.

صدای او در بازی های فوتبال بسیار شنیده شده است و خاطره ای در ذهن شنونده ایجاد می کند، این گزارشگر بسیار با علاقه و حرفه ای در حرفه خود فعالیت می کند و با وجود حواشی زیادی که دارد باز هم ادامه می دهد. او با نوع گویش جالب و طنز گونه ای که دارد توجه مخاطب را بیشتر جلب می کند و روی او تاثیر می گذارد، در ادامه بیشتر درمورد این گزارشگر، زندگی شخصی و کاری او خواهیم گفت تا به طور کامل با آن آشنا شوید.

  • می خواهید بدانید جذاب ترین مجری زن فوتبال چه کسی است؟ بر روی مقاله کلیک کنید تا به مقاله مربوطه هدایت شوید.
جواد خیابانی کیست؟

جواد خیابانی کیست؟

جواد خیابانی از سلبریتی های معروف ایران متولد 27 آبان 1345 در کرج می باشد، قد او یک متر و هشتاد و وزن وی هشتاد کیلو می باشد، او در خانواده ای با پنج فرزند به دنیا آمده است، خانواده او از آن دسته می باشند که بسیار قانون مند و منظبت هستند و به سلامتی اهمیت می دهند به اندازه ای که به دنبال شایعاتی که مبنی بر سیگار کشیدن جواد خیابانی منتشر شد او گفت پدر من روی این موضوعات حساس می باشد و لطفا شایعات را تمام کنید. وی یکی از حرفه ای ترین و قدیمی ترین گزارشگر های ایرانی می باشد، از فعالیت های او می توان به این مورد اشاره کرد که از سال 1362 تا سال 1364 به عنوان مدافع چپ و دروازه بان تیم فوتبال منتخب آموزشگاه های کرج بود.

وی تحصیلات خود را در مقطع دکترای آسیب شناسی ورزشی، کارشناسی ارشد رشته های مدیریت رسانه، مدیریت استراتژیک و جامعه شناسی ورزشی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران گذرانده است، وی از سال 1371 تا کنون به عنوان گزارشگر فوتبال فعالیت می کند. جواد خیابانی در سال 1374 نیز ازدواج کرد و تشکیل خانواده داد او اکنون صاحب یک فرزند دختر می باشد، در مصاحبه ای او گفته است که بسیار خانواده دوست می باشد و با تمام وجود عاشق همسر و فرزند خود است.

شغل جواد خیابانی چیست؟

همه ما جواد خیابانی را به عنوان گزارشگر ورزشی می شناسیم و البته که شغل اصلی او نیز همین می باشد اما وی فعالیت های دیگری نیز دارد، جواد خیابانی تهیه کنندگی برنامه هایی چون معرفی ورزش ها سال 1373 از شبکه سه، دیدار از شبکه پنج، آموزش فوتبال از شبکه آموزش، یار دوازدهم از شبکه سه و چندین برنامه دیگر را در دست داشته است. از دیگر فعالیت ها و سوابق او در صدا و سیما می توان به کارگردانی و مجریگری نیز اشاره کرد، جواد خیابانی نیز فعالیت های دیگری خارج از صدا سیما دارد به عنوان مثال او استاد دانشگاه می باشد و هم چنین به دلیل تسلط کامل به زبان انگلیسی مترجم نیز می باشد، باید گفت که این گزارشگر بسیار فردی پر توان و کوشا می باشد و در طول زندگی خود به فعالیت های زیادی پرداخته است. متاسفانه باید بگوییم که حرفه گزارشگری در ایران در آمده قابل توجهی ندارد و با وجود انتقاد های زیاد بدون پیگیری می باشد و به همین دلیل است که اکثر گزارشگر های ایرانی برای گذراندن زندگی خود چندین شغل در صدا و سیما و خارج از آن دارند.

در آمد این گزارشگر چقدر است؟

همان طور که همه می دانیم مدت زیادی است که موضوعاتی در مورد ناچیز بودن در آمده گزارشگر ها مطرح شده است و شاهد انتقاد هایی از سمت عادل فردوسی پور و چندین گزارشگر دیگر بوده ایم، در مصاحبه ای عادل فردوسی پور گفته است که خجالت می کشم میزان حقوق دریافتی خود را بگویم، هم چنین گزارشگر دیگری در مصاحبه ای می گوید که حتی پول خرید همه مجلات ورزشی را ندارم و همه این موارد نشان دهنده این موضوع می باشد که در آمد حاصل از گزارشگری بسیار اندک می باشد.

مدتی بعد اما میزان حقوق دریافتی گزارشگر ها نیز افزایش پیدا کرد که با این وجود باز هم راضی کننده نبود، بنابراین جواد خیابانی هم از راه گزارشگری پول خوبی دریافت نمی کند، اما او تا کنون هیچ صحبتی در این راستا نداشته است. همانطور که در بالا توضیح دادیم او فعالیت های دیگری در صدا و سیما و هم چنین خارج از این حوضه دارد و با وجود تلاش های زیادی که می کند تا حدی می تواند در آمده قابل قبولی داشته باشد اما باید بگوییم که متاسفانه هنوز اطلاعات دقیق از میزان در آمد وی در دسترس نمی باشد.

معروف ترین سوتی های جواد خیابانی در حین گزارش کدامند؟

جواد خیابانی به عنوان یک گزارشگر ورزشی زندگی حرفه ای خود را دارد و کاملا شناخته شده می باشد اما یکی از موضوعاتی که او را خیلی مطرح کرده است سوتی ها و حواشی او می باشد، جواد خیابانی چندین باربه خاطر نوع گفتار و صحبت های نا به جا سوژه رسانه ها شد و همه فکر می کردند که او سوتی می دهد تا این که این اتفاق بار ها تکرار شد و طرفداران فوتبال معتقد شدند که او از قصد این رفتار را دارد تا بیشتر دیده شود. جواد خیابانی تا کنون سوتی های خنده دار زیادی داشته است، در این جا اما به چند مورد از معروف ترین آن ها خواهیم پرداخت:

به عنوان مثال او در ابتدای بازی ایران و کره شمالی اینطور گزارش کرد: (گل،نه، نه، گل نبود، کریم عصبانی نشو، کریم نباید این کار رو بکنی، داور می خواد کارت بده، نه داور کارت نده) همان طور که می بینید این گزارش به نوعی یک گزارش ورزشی کمدی می باشد. از دیگر سوتی های معروف او نیز می توان به این گزراش اشاره کرد که برای نتیجه بازی اینطور گفت: خوب الان دو تیم باید هر کدام پنج تا پنالتی بزنند، باید بگویم که هر تیمی که پنالتی ها را ببرد یعنی این که بازی را برده است و هر تیمی که هم که ببازه یعنی این که بازی را باخته است. گزارش های جواد خیابانی به نوعی کمدی و آغشته به طنز می باشد، برخی این رفتار او را نا به جا می دانند اما برخی دیگر او را با همین استایلی که در صحبت دارد دوست می دارند.

عکس های جواد خیابانی را در کجا مشاهده کنیم؟

هنگامی که افراد در زمینه های مختلفی به شهرت می رسند توسط خود آن ها و یا طرفدارانشان عکس های زیادی منتشر می شود، عکس هایی از ان ها به صورت تکی، در کنار خانواده و یا سر کار، این عکس ها همه راهی است برای شناخت بیشتر طرفداران از آن ها، جواد خیابانی نیز به عنوان یک گزارشگر عکس های زیادی به صورت تکی و یا کنار همسرش و طرفدارانش در فضای مجازی دارد.

جواد خیابانی نیز به واسطه شغلی که دارد هماننده دیگر سلبریتی های بازیگر، ورزشکار و خواننده ها نمی باشد و عکس های مدلینگی و حرفه ای از او وجو ندارد، بیشتر عکس های این گزارشگر در کنار خانواده یعنی همسر و دخترش و هم چنین عکس هایی در حین گزارش می باشد، که بیشتر این عکس ها توسط خود او منتشر نشده بلکه طرفداران در فضای مجازی منتشر کرده اند. برای دیدن این عکس ها راه های زیادی نیز می باشد، اگر به فیسبوک، اینستاگرام این افراد مراجعه کنید شاهده عکس های زیادی از آن ها خواهید بود، هم چنین با یک جست و جو ساده در گوگل می توانید به تمامی این عکس ها دسترسی داشته باشید، نا گفته نماند که همیشه تصویری از این افراد ر روی جلد مجلات ورزشی و روزنامه های ورزشی موجود می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام جواد خیابانی چیست؟

یکی از برنامه هایی که این روز ها بسیار در بین مردم مطرح می باشد اینستاگرام است، این برنامه به دلیل ایجاد فضای مناسب برای رشد افراد در زمینه های مختلف اعم از به اشتراک گذاشتن هنر و یا زندگی شخصی و رسیدن به شهرت بسیار محبوب می باشد، هر روز ما شاهد افرادی هستیم که با معروفیت در اینستاگرام و تبلیغات برند های مختلف به درآمد خوبی می رسند. اینستاگرام برای افرادی که در دنیای ورزشی، بازیگری و خوانندگی معروف و مطرح هستند این شرایط را به وجود می آورد که از طریق آن با طرفداران خود ارتباط نزدیکی بر قرار کرده و بیشتر آشنا شوند، جواد خیابانی نیز در اینستاگرام صفحه شخصی خود را دارد و از طریق آن برنامه های کاری خود را با طرفداران مطرح می کند، او هم چنین از طریق اینستاگرام و لایو با مخاطبان به گفت و گو می نشیند، لازم به ذکر است که بگوییم او به جز صفحه شخصی تعداد زیادی فن پیج در اینستاگرام نیز دارد.

جواد خیابانی مدتی بود که در اینستاگرام فعالیت زیادی داشت و روزانه تعداد زیادی استوری و پست از زندگی شخصی خود منتشر می کرد اما مدتی بعد او دوباره از اینستاگرام تا حدودی فاصله گرفت. به جز همه این ها ویدیو های زیادی از سوتی های این گزارشگر در اینستاگرام وایرال شده است، برای مشاهده این ویدیو ها و هم چنین صفحه شخصی جواد خیابانی نیز می توانید نام او را در اینستاگرام جست و جو کنید.

این گزارشگر چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از موضوعاتی که همیشه زندگی سلبریتی ها را تحت تاثیر قرار می دهد حاشیه هایی می بشاد که برای آن ها به وجود می آید، حواشی که حتی گاهی در زندگی حرفه ای و شخصی آن ها تاثیر بدی می گذارد. جواد خیابانی نیز به عنوان یک گزارشگر معروف فوتبال همیشه حواشی داشته است، به عنوان مثال یکی از مهم ترین حواشی او مربوط می شود به سوتی های زیادی که این گزارشگر در حین بازی می دهد، همان طور که گفتیم در ابتدا به نظر می آمد که او در گفتار دچار مشکل شده است اما کم کم این حواشی به وجود آمد که او برای جلب توجه بیشتر از سمت مخاطبان این کار را می کند، او نیز این حواشی را رد نکرد و به گونه ای می شود گفت که هیچ عکس العملی از خود نشان نداد.

از دیگر حواشی این گزارشگر می توان به موضوعاتی در رابطه با زندگی شخصی او اشاره کرد، مدتی بود که شایعاتی تحت عنوان این که همسر جواد خیابانی درگذشته است منتشر شد ولی او به این حواشی اهمیت نداد و تنها عکسی از خود کنار همسرش در اینستاگرام منتشر کرد، مدتی بعد اما دوباره این موضوع که او می خواهد از همسرش جدا شود بر سر زبان ها افتاد اما این بار جواد خیابانی به طور مستقیم این حواشی را رد کرد. نا گفته نماند که مدتی هم اخباری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر این که جواد خیابانی دچار بیماری شده است و دلیل آن این بود که او مدتی در تلویزیون حضور نداشت اما تمام این ها شایعاتی بیش نبود.

همسر جواد خیابانی کیست؟

جواد خیابانی این گزارشگر پر طرفدار و پر حاشیه در سال 1380 با همسر خود یعنی بهناز خیابانی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام نگار می باشد، عکس های زیادی از جواد خیابانی در کنار همسر و دخترش وجود دارد وهمان طور که گفتیم او بسیار خانواده دوست می باشد و طبق صحبت های بهناز خیابانی او نه تنها پدر و مرد خانواده می باشد بلکه رابطه ای دوستانه با اعضای خانواده دارد. به دلیل شایعاتی که برای جواد خیابانی و همسرش به وجود آمد آن ها بسیار ناراحت بودند و از طرفداران و منتقدان خواستند که زود تر این حواشی را تمام کنند چرا که این موضوع برای نگار دختر آن ها تبدیل به چالشی سخت شده بود. جواد خیابانی حدود بیست و یک سال می باشد که با همسر خود ازدواج کرده است و جالب است بدانید که دختر و همسر او نیز علاقه زیادی به ورزش به خصوص فوتبال دارند، نگار دختر جواد خیابانی در مصاحبه ای گفته است برای من خیلی لذت بخش می باشد که ورزش مورد علاقه ام را با گزارشگری پدرم ببینم، نا گفته نماند که نگار خیابانی نیز در رشته ورزشی فوتبال بانوان فعالیت می کند.

جواد خیابانی چند سال است به عنوان گزارشگر فعالیت دارد؟

جواد خیابانی در کنار فعالیت و شغل های متعددی که دارد از سال 1371 در زمینه گزارش فوتبال به طور حرفه ای کار می کند، یعنی حدود سی سال می باشد که او با علاقه و با تمام چالش هایی که دارد در این عرصه فعالیت می کنند و طرفداران ورزش خاطرات زیادی با صدا و گزارشات او دارند. جواد خیابانی در دوران جوانی حدود دو سال به عنوان مدافع چپ و دروازه بان فعالیت کرد اما در نهایت به این نتیجه رسید که علاقه اصلی او در گزارشگری می باشد و در این زمینه استعداد بیشتری دارد، در واقع گزارشگر ها فوتبالیست هایی هستند که فقط بازی نمی کنند چرا که تمام قواعد و قوانین این ورزش را آموخته اند.

جواد خیابانی با توجه به سابقه ای که در این حرفه دارد تا کنون تست های زیادی از دیگر گزارشگر ها گرفته است و بسیار در کار خود مصمم و پر تلاش می باشد، جواد خیابانی در مصاحبه ای گفته است من سال های زیادی تحصیل کرده ام اما همه آن ها در زمینه ورزشی بوده است چرا که این رشته تنها رشته ای می باشد که من به آن علاقه دارم و از کودکی همیشه فکر می کردم قرار است فوتبالیست شوم، متاسفانه من فوتبالیست نشدم اما اکنون عاشق حرفه خودم هستم و اگر بار ها به گذشته برگردم باز هم همین مسیر را انتخاب می کنم.

مهم ترین بازی هایی که جواد خیابانی گزارش کرده است کدامند؟

جواد خیابانی با حدود سی سال سابقه در عرصه گزارشگری فوتبال مسابقات زیادی را گزارش کرده است، ما با صدای او شاهد برد ها و باخت های زیادی در مسابقات داخلی و خارج ایران بوده ایم. جواد خیابانی به عنوان مجری و گزارشگر در برنامه های مهم و پر طرفداری چون جام طلایی 2006، فوتبال برتر، فصل داغ فوتبال، فوتبال آسیایی، مجله آسیایی، بازم مثل همیشه، جشن وصال و به توان ما حضور داشته است، جواد خیابانی با لحن و گفتار طنز باعث جالب تر و پر مخاطب شدن برنامه ها می شود، او بازی های مهم زیادی مانند بازی ایران و آمریکارا گزارش کرده است، هم چنین در جام جهانی 2022 قطر نیز به عنوان یکی از گزارشگران ایرانی حضور داشته است. جواد خیابانی نه تنها خود بازی های مهم زیادی را گزارش کرده است، بلکه به واسطه او و گرفتن تست از افراد دیگر گزارشگر های زیادی وارد عرصه ورزش شده و بازی های مهم زیادی را گزارش کرده اند. باید بگوییم برای مخاطب این موضوع اهمیتی ندارد که گزارشگر مورد علاقه او چه بازی های مهمی را گزارش کرده باشد بلکه ثبت یک خاطره خوب در ذهن مخاطبان به همراه تاثیر پذیری گفتار بسیار مهم می باشد، جواد خیابانی نیز سی سال می باشد که در عرصه گزارشگری فعالیت می کند و نسل های زیادی صدای او را می شناسند و طرفدار او هستند.

ویدیو گزارش های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

جواد خیابانی گزارشگر بازی های فوتبال می باشد و ویدیو های گزارش آن ها را می توان از راه های زیادی مشاهده کرد، از مهم ترین آن ها می توان به شبکه های ورزشی داخلی و خارجی اشاره کرد که به طور مستقیم تمام مسابقات را پوشش می دهند. هم چنین می توانید از طریق یوتیوب، اینستاگرام و گوگل به تمام ویدیو ها دسترسی داشته باشید، تمام این ویدیو ها مسابقات فوتبالی می باشد که توسط جواد خیابانی گزارش شده است و یا برنامه هایی می باشد که این شخص مجری آن ها می باشد.

همان طور که ئر بالا گفتیم جواد خیابانی به دلیل نوع گفتار و سوتی هایی که می دهد بسیار پر حاشیه می باشد و معمولا ویدیو هایی که این شخص در آن ها سوتی می دهد پر مخاطب می باشد و به طور گسترده منتشر شده اند. اگر از آن دسته افرادی می باشید که طرفدار فوتبال و ورزش هستید پیشنهاد می کنیم ویدیو مسابقاتی که جواد خیابانی گزارش می کند را مشاهده کنید چرا که این گزارش ها به دلیل سبک طنز گونه این گزارشگر بسیار پر طرفدار می باشد، این روز ها با توجه به همه گیری اینترنت و فضای مجازی و هم چنین پیشرفت علم راه های زیادی برای مشاهده فیلم ها در اختیار مخاطبان می باشد.

این گزارشگر کجا زندگی می کند؟

جواد خیابانی در کرج به دنیا آمده است و حدودا تا دوران دبیرستان در این شهر زندگی کرده است، در دوران جوانی برای ادامه تحصیل به تهران رفته و آن جا زندگی می کرده است، بعد از فارق التحصیلی نیز به دلیل شغل خود تصمیم گرفت که برای همیشه در تهرا ن زندگی کند و اکنون نیز در این شهر می باشد. جواد خیابانی در یکی از مصاحبه های خود گفته است که به شدت عاشق گیلان و شهر لاهیجان می باشد و احتمال دارد که بعد از بازنشستگی برای ادامه زندگی خود به لاهیجان مهاجرت کند، او می گوید دختر و همسرم با این موضوع مخالف هستند و تهران را برای ادامه زندگی انتخاب می کنند اما امیدوارم روزی آن ها با من هم عقیده باشند. همسر جواد خیابانی یعنی خانم بهناز خیابانی نیز اهل اصفهان می باشد، وی تا قبل از دوران داشگاه نیز در اصفهان زندگی می کرده است، وی نیز برای ادامه تحصیل به تهران مهاجرت کرده است و در دانشگاه با جواد خیابانی آشنا شده است، بهناز خیابانی بعد از فارق التحصیلی به اصفهان بازگشت و در آن جا زندگی می کرد اما بعد از ازدواج با این گزارشگر برای همیشه به تهران رفت.

سوالات متداول

  1. جواد خیابانی متولد چه سالی می باشد؟

    جواد خیابانی متولد 27 آبان 1345 در کرج می باشد و اکنون پنجاه و شیش سال دارد.

  2. جواد خیابانی چند فرزند دارد؟

    وی ازدواج کرده است و صاحب یک فرزند دختر به نام نگار می باشد.

  3. جواد خیابانی از چه سالی در زمینه گزارش فوتبال فعالیت می کند؟

    او از سال 1371 در زمینه گزارش فوتبال و ورزش فعالیت می کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0